Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

angie267
30. jún 2010

@gagarinka na tejto stranke najdes zoznam veci http://tehotenstvo.academy.sk/, prajem dobry porod 🙂

gagarinka
30. jún 2010

@angie267 dakujem

angie267
30. jún 2010

@gagarinka nie je zaco 🙂

marija
1. júl 2010

ahojte kocky, chcem sa opytat nechodite niektora do poradne k MUDr. Pruzincovi? Alebo nemate niektore s nim skusenost?

gagarinka
1. júl 2010

Tak som pre istotu napisala dr. Jandovej, ku ktorej som chodila v prvom tehotenstve na psychoprofylaxiu, a este stale tam je, tak mi poslala zoznam veci, ktore treba 😉 Aj kvoli muzovi pri porode som jej pisala, nastastie nemusi ist na to "skolenie" znova, uz vtedy to tam ledva predychal, on nemocnice velmi nemusi 😀 Ale ked sme rodili, tak sa drzal statocne, aj ked to teda nakoniec skoncilo cisarskym 😀

Marija, ja len viem ako vyzera, nechodila som k nemu. On ma rizikovky? Mne sa zda, ze sestra k nemu chodila, ale nie som si ista

marija
1. júl 2010

@gagarinka netusim co vlastne ma 😀 preto sa snazim nieco zistit o nom. A Jandova tam stale je, chodim k nej a dnes mal manzel aj tu prednasku, aj napriek tomu, ze bol pri porode prvej musel ist aj tu na tu prednasku lebo prvu dcerku som rodila na Antolskej. Ale aj tak dakujem. Mozno sa tu niekto najde kto nieco bude vediet.

bec
1. júl 2010

marija - rodila som u neho a max spokojnost

verulienka
2. júl 2010

nejake aktualne cakatelky na porod?

marija
2. júl 2010

@verulienka no mam to az za par, ale tyzdnov 😀 ale pozeram, ze ty to mas za par dni 😉 mas aj niekoho zazmluvnehho, ci kto bude mat sluzbu ten odrodi?

gagarinka
2. júl 2010

Baby, a ako to tam funguje v tych poradniach? Od buduceho tyzdna uz zacinam chodit tam. To zavolam na take to cislo (ktore mam niekde ulozene) a oni ma objednaju k hocikomu, alebo si mozem vybrat, ku komu chcem chodit? A nie je niekde napisane, kto ma kedy poradnu?

@verulienka pekne meno mate vybrate, my budeme mat tiez Julinku, ale Juliu 🙂

lucy1990
2. júl 2010

@gagarinka aj mna by to celkom zaujimalo, za 2 tyzdne to bude aj pre mna aktualne 😉 a ak mas aj to cislo, na ktore treba volat, tak mi ho prosim posun, dik 🙂

verulienka
3. júl 2010

@marija . . nezazmluvnovala som, nechavam to na nahodu, z toho, co sa tu vsetko popisalo som mala len taky zmiesany dojem z Dr. Bohacikovej, ale ta ma dovolenku v tychto dnoch, takze som uplne kludna a verim, ze si lekari dobre spravia svoju pracu a dobre sa mi postaraju o moju malicku (dnes sa mi snivalo o chlapcekovi, teda asi stale sa mi sniva o chlapcekovi, ale hadam sa ani jeden z troch lekarov nemylil 😀 ) . . poslov mam silnejsich, tak uvidim, ci mala vykukne do utorka, lebo ak nie, tak nam budu musiet vyvolat porod, kedze bubli je trosku vacsia, aby nemuseli sme neskor riesit sekciu . . zivot je plny prekvapeni 😎
@gagarinka . . ano ano, zavolas (bola som milo prekvapena, ked zodvihli telefon po prvom zvoneni 😀 ) a povies, ze sa chces objednat na poradnu, kedze si uz 36 tt a ak nemas niekoho zazmluvneneho, tak ta pripradi k niekomu, objedna ta na monitor, do poradne . . ja mam napr. utorky 10:40 monitor a po jednej poradnu, takze sa vzdy trosku prechadzam po nemocnici, minam peniaze v lekarnach :D, ale mam aspon dobre zasoby 🙂 . . este sa ma pytala, ci nemam rizikove tehotenstvo, mala som, ale uz sa to opravilo (dobehlo) v 34tt (skrateny krcek), tak ma supla k takej milej mladej lekarke Tokolyovej, velmi prijemna osoba 😉 . . vzdy som chcela Rebeku, ale manzo mi to zatrhol, ze zidovske brrrrr, trapko . . potom sa mi pacila Liana, ale nakoniec sa z toho vyklula Juliana 🙂 . .

mirka285
5. júl 2010

@marija ja som k nemu chodila aj ma rodil,lepsieho lekara som si uz ani nemohla vybrat...ja fakt super,vzdy usmiaty,v dobrej nalade,posranduje,nic nedramatizuje,ja som nakoniec skoncila sekciou,ale rodili sme najprv prirodzene a musim ho pochvalit este ma aj zasil uplne ukazkovo,fakt spoojnost najvacsia 🙂

jaz
6. júl 2010

baby, neviete mi poradit, pred 2 rokmi sme do poradne nosili so sebou aj skumavku s mocom, teraz mi sestricka nic nespominala a ja som sa zabudla spytat, idem vo stvrtok o 13.00 na c. 215, ale ani neviem ku komu 😕

verulienka
6. júl 2010

@jaz . . sice nechodim na 215, ale moc nosim, takze urcite to budu vyzadovat vsade, takze si radsej pre istotu vezmi, ved ked nebude potrebny, tak ho jednoducho vylejes 😎

gagarinka
6. júl 2010

@jaz urcite treba moc, to treba vsade nosit. mna sa moj gynekolog pytal, ci mam este dost skumaviek. ked som tam chodila s prvym synom (teda este v brusku), tak si pamatam, ze tie skumavky nam potom po kazdej poradni vratili oplachnute, takze ti pripadne staci jedna

@lucy1990 to cislo je 5754 2794, ale dnes som tam volala, a zrusili ma, ze maju plno a ze si mam zavolat na 5954 2423. tam mi vsak cely den nikto neberie telefon 😠
takze sa tesim, v auguste budeme asi lezat na chodbach 😅 a na take nieco ako nadstandard asi mozem zabudnut 😅 ale snad to len vyzera tak katastrofalne, viem, ze aj pred 2,5 rokmi to vyzeralo, ze ide rodit cela Bratislava, a nakoniec to bola pohoda, pekne nas tam poukladali 😀

lucy1990
6. júl 2010

@gagarinka diky 😉 ja som nasla cisla tuto http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Kramare/kramare/... v asi strede stranky Poradňa pre tehotné v poslednom mesiaci gravidity 🙂

lucy1990
6. júl 2010

A inak ked mam zacat chodit do poradne v tyzdni od 19.7. tak kedy mam zacat volat? Teraz je este skoro, nie?

tinad
6. júl 2010

Neviete kde najdem foto Dr. Prochadzku, Rukavicovej a Bohacikovej? Rodili ma, ale ja neviem ako uz vyzeraju..

jaz
6. júl 2010

@verulienka, @gagarinka vdaka 😉
@gagarinka, ja som dnes volala na 59542423 o 13.05, hned zdvihli a objednali, skus zajtra tam je tiez poradna o 13.
@lucy1990, ja som si zavolala dnes, spytali sa ma, kedy som bola u svojho lekara (15.6) a v ktorom som tt a objednali ma hned na stvrtok 😉

verulienka
7. júl 2010

@jaz @lucy1990 @marija @gagarinka . . baby, ja som mala vcera termin, pred tyzdnom mi lekarka povedala, ze v utorok (vcera) budem mat poslednu poradnu, ze mi hned vyvolaju porod, lebo mam velke babatko a malo vody a bla bla bla, ale ako som tam vcera bola, tak nic, hospitalizuju ma AZ v pondelok, lebo len vcera rano prijali 8 uz rodiacich zien (dosledok nizkeho tlaku), takze snad nebudeme rodit na chodbach 😀 . . mam jednu otazocku,planovali ste babatka?

lucy1990
7. júl 2010

@verulienka vsetky chcu tusim porodit na 7.7. 😀 , hadam sa to trosku ukludni, kym pojdem rodit...my sme babatko dlhsie planovali a zadarilo sa az skoro po roku 😉

jaz
7. júl 2010

@verulienka, az v pondelok? 😕 Drzim palce, nech sa babulka umudri a vypyta sa rychlo medzi nas 😉, vobec ti nezavidim, mne uz teraz puchnu nohy, tieto tepla su s bruskom ozaj narocne 😒, my sme planovali prvu aj druhu a zadarili sa obe hned 😉

verulienka
7. júl 2010

@lucy1990 mne sa najviac lubil datum 3.7. 😎 , ale to uz je za nami xi . .@jaz tak uvidime, ci sa nam podari este stihnut do pondelka 🙂 . . a my sme planovali, ze splodime potomka v lete 2010 😀 . . ale raz sme si nedali pozor a aha ho! 😎 alebo aha ju! 😎

biba12
7. júl 2010

@lucy1990 Ja som volala dnes rano a povedali mi, ze staci volat okolo 19.7.. Ze am potom objednaju, len teraz nevedia ako budu robit doktori.

biba12
7. júl 2010

Neviete mi niekto nieco povedat k dr. KLeskenovi, Cundrelikovi, Prochadzovi a Turkotovi? U KLeskena som bola 3 krat na UTZ bol v pohode, Prochadzka operoval mamu a bol ze vraj skvely. Co vy na to? Chcem si totiz zazmluvnit lekara...

lucy1990
7. júl 2010

@biba12 diky, tak teda budem volat az toho 19teho 🙂
@verulienka drzim palce nech sa to rozbehne samo 😉 predsalen prirodzene je to lepsie ako vyvolavat...budes mat epi?

mirka285
7. júl 2010

@biba12 no podla mna je Klesken pekny pako,stary ufrflany dedo,ja by som k nemu nesla rodit ani za svet....Cunderlik a Turkota su vraj super,tyzden som lezala teraz na Kramaroch tak mam trosku prehlad....

verulienka
7. júl 2010

@biba12 Cunderlika kazdy chvali, tak by som urcite uvazovala o nom, kebyze zazmluvnujem, aj ked som bola pri nom na NT UTZ, tak nemal prave svoj den, bol nervozny, ale kto z nas obcas nebyva, hlavne ze si vie dobre vykonavat svoju pracu 😉

verulienka
7. júl 2010

@lucy1990 . . dakujem, velmi si prajem, aby bol porod co najprirodzenejsi 🙂 , takze ani epi . . aj ked mi lekarka dala najavo, ze to nebudem mat lahke pri velkosti malej, ale som toho nazoru, ze nech trpim ako trpim, hlavne predsa bude, ze budem mat istotu dobrej spoluprace, budem vediet dobre tlacit, lebo z mnohych skusenosti zien som nadobudla obavy, aby sa nestal opak a nahodou by som nevedela dobre spolupracovat pri tlaceni . . urcite nebudem taka hrdinka, ked to bude prave prebiehat, ale snazim sa co najpozitivnejsie naladit 😀 na danu chvilu 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre