Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

ivulik211
4. feb 2012

@amouramour no hej 60€ som sa sekla. vytáča ma ten princíp nie to že to stojí peniaze

amouramour
4. feb 2012

@ivulik211 ja to chapem, ale inak hrozne aj ako malo z toho dostane lekar....

vivi
4. feb 2012

@amouramour
@ivulik211
Baby vám už kleslo bruško?

elisisse
4. feb 2012

@ivulik211 vsak to je to oni dostanu len minimum z tej sumy a vsetko ide nemocnici. teda vlastne mozno tym zvysenim si vedia zvysit platy. vsak to je najdolezitejsie len nech su deti zdrave. 🙂

ba80
4. feb 2012

babule, hlasenie z kramarov, momentalny stav na nadstand. 3 volne miesta... 😀 😀 ...keby ste sa niektora chystala... 😉

merry580
4. feb 2012

@ba80 a kolko stoji aktualne teda noc na nadstandarde?

amouramour
4. feb 2012

@ba80 hned by som sla🙂))a ake mas dojmy?🙂
@vivi mne uz asi pred mesiacom a stale nic🙂

ba80
4. feb 2012

@merry580 ja ani neviem, poslala som to platit mangela... 😀 😀 ...ale okolo 19€ myslim...
...aj epi isla hore, aj otecko pri porode, ten je tusim za 30 teraz...

@amouramour z nemocky, ci z porodu? z nemocky super, mili personal a vsetko v poho... porod- spinal: zaujimavy zazitok... 😅 😅

amouramour
4. feb 2012

@ba80 super spravy, hlavne, ze ste obaja zdravi, este raz blahozelam🙂snad sa aj nam podari vychytat tam take dobre podmienky🙂

amouramour
5. feb 2012

@ba80 este ma napadla jedna otazocka🙂odsavacky aj poziciavaju na oddeleni?

filipka21
5. feb 2012

@amouramour ahoj hej požičaju ti maju aventku 🙂

amouramour
5. feb 2012

@filipka21 super, vdaka🙂

filipka21
5. feb 2012

za málo 😉

vivi
5. feb 2012

@amouramour cítila si to keď ti kleslo? alebo klesalo postupne?

vivi
5. feb 2012

@ba80 čo je ten spinal? to je niečo iné ako epidurálka?

ba80
5. feb 2012

@vivi spinal je pri sekcii... umrtvia ta od pasa dole komplet...

vivi
5. feb 2012

aha vďaka 😉

amouramour
5. feb 2012

@vivi som to hlavne zbadala a aj pocitovo som citila, ze to brusko nie je tak vysoko🙂

merry580
5. feb 2012

@ba80 dakujem za info...drzte sa....

johanka.
5. feb 2012

@vivi ja som poklesnutie spoznala tak, ze mi uz nerobilo problem dychat, ked som sa najedla 😀 Ze by som si to nejak vsimla na postave, to nemozem povedat.

ivulik211
5. feb 2012

@vivi neviem či mi kleslo ale mám pocit že malý je akosi nižšie cítim to tak ze mi viac tlačí na krčok občas taký pichavý bodavý pocit. ale myslím že to klesá postupne. tebe klesá?

vercatore
6. feb 2012

ajojte vsetky mamicky, uz davnejsie som sem chcela napisat aky mam nazor na porodnicu kramare, len pri krpcovi nemam moc casu.
musim tiez najpr podotknut, ze ked som vravela ze idem rodit na kramare kazdy mi vravel tam do tej starej komunistickej nemocnice? nejde o zovnajsok nemocnice ale o personal o pristup... s porodnicou som bola vemi spokojna aj s lekarmi, musim uznat klobuk dole a vobec som nemala ziadneho dr zaplatene a pristup bol super aj od primara a aj od od lekarky ktora ma rodila. sestricku uplne zlate, lezali sme tam celych 24hodin a starali sa o nas ako v perinke.
oddelenie sestonedelia super bola som sice na nadstandarde platila som si za to, ale tiez mile sestriky, a aj doktorky a z novorodeneckeho sestricky ani nehovorim chodili sa pytat ako babatka, ukazovali, neboli vobec neprijemne a plus co odporucam chodi tam sestricka laktacna 3krat do tt volali sme ju nas anjel a venovala sa mamickam a dojcenie, lebo poviem vam dost niektore mamicky mali problem aby dietatka cuckali, a v ziadnej nemocnici sa tak nevenuju co ja viem, a ked este nema mamicka mliecko tak podaju glukozu a nie ako som pocula hned nutrilon. takze je tam uplen super kolektiv po porode som vravela ze do roka pridem,len bohuzial to nestihame, ale urcite druhe pojdem rodit na kramare.

sundance
6. feb 2012

ahojte babule,

dneska sme zaplatili epiduralku a chcem sa opýtať dostali sme originál aj kópiu a teraz neviem čo si dať do knižky, keď pojdem rodiť....neviete náhodou?

amouramour
6. feb 2012

@sundance uprimne ja som tiez zabudla a preto tam mam oba papiere🙂

vivi
6. feb 2012

@ivulik211 asi hej, lebo tiež mám taký tlak dole až ma to bolí

vivi
6. feb 2012

@sundance ja mám tiež oba 😉

furi2012
6. feb 2012

@sundance do knizky kopiu, original ostava tebe.

krpcek
7. feb 2012

@vercatore uplne suhlasim s tym, co si napisala - sestricky a dr. z novorodeneckeho su strasne, ale strasne mile - ani jedna nemala nikdy zlu naladu alebo ze by sa niekam ponahlali. dokonca ked babo mojej spoluleziacej plakalo a mamicka nevedela preco, dr. bola u nas na izbe asi pol hodinku, celeho ho popozerala a nosila na rukach a utesovala, lebo ta mamicka uz bola zufala. naozaj velmi zlate doktorky.

sundance
7. feb 2012

@furi2012 takže budem tam mať dve kopie, jednu o zaplatení epi a druhú za otecka, správne? 😉

furi2012
7. feb 2012

neviete ako je to s parkovanim na kramaroch? teda je mi jasne ze bieda, ale ci je tam moznost niekde odparkovat aj keby na platenom parkovisku. ide mi hlavne o to ked pride manzel, navsteva, pripadne ked uz pojdeme z porodnice. ked pojdem na samotny porod, tak odparkneme hocikde pri urgente, skusil by niekto pindat 😉
@sundance presne tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre