Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

modra1
10. jan 2010

Ahojte, tie, ktoré už máte pobyt na Kramároch za sebou: v akom oblečení ste sa pohybovali v pôrodnici? Myslím jednak počas pôrodu, teda od príjmu až po prevezenie na izbu a tiež aj potom tie 4 dni.
Keď ste porodili, prikryli vás, alebo si deku na tie 2 hodky po narodení bába mám doniesť z domu?

mirulienka
11. jan 2010

ja som mala dve nocne kosele na dojcenie. v jednej na sale, ale moze sa ti uspinit a druhu na izbu + zupan, ked ides na chodbu. aj tie dve boli malo... ked som sa v noci potila, lebo dost kurili + tvorba mlieka tiez urobi svoje...
deku ti netreba, prikryju ta plachtou, to staci.

weronyca
11. jan 2010

ahojte kocky, ste tu niektora hore?? ja riesim dilemu, ci ist alebo nie do porodnice.. ja by som aj sla ale drahy ma nechce zobrat.. vraj nech nestresujem..mam pocit ze mi postupne odteka plodova voda.. a chytaju ma slabe kontrakcie ☹

csina
11. jan 2010

weronzca...ak ti ozaj voda odchádza, tak radšej choď..veď nemusíš letieť okamžite, v kľude pokontroluj, či máš všetko, hoď si sprchu horúcu a uvidíš ako sa to pohne...držím palce.. 😉
mirulienka..včera som ju zakladala, volá sa Bábätká z Kramárov...tak dúfam, že ju už nezamkli... 😀
modra1...ja som mala aj domáce oblečko, ako zvlášť nohavky a vrch a teplé ponožky, lebo na chodbe, kam chodia návštevy bola kosa ako hovado, aj malej som dala priniesť teplú zavinovačku...zato na izbách je teplo až moc...no a tie košele mi museli šte doplniť, lebo mi dve nestačili.. 😅 robila som to tak, že na noc som sa veľa nenavliekla, lebo som sa potila...ráno po sprche len košela a vložka, kvôli vizite a potom som sa prezliekala do pohodlného... 🙂

bibione
11. jan 2010

csina: uz nas tam niekto prehlasoval 😀 vraj taka tema uz je,ale je 2 roky stara...no a predsa len,my sme rodili len tot nedavno 😝

bibione
11. jan 2010

weronyca: ja dufam,ze uz si v nemocke...to odtekanie plodovej vody po troske tiez neni sranda...aby nebol mangel prekvapeny,ked sa to bude tromfne riesit 😠 ...ak si este doma,tak nabuduce,kasli na mm a chod taxikom...to by bolo,keby som mala davat na muza ako sa citim a ci je naozaj uz cas...vrrrr

bibione
11. jan 2010

takze vsetkym maminam vianocnym a novorocnym...hybajte do volnej diskusie s nazvom babatka z kramarov...dufam,ze to je posledna stanica 😀

hajdylca
11. jan 2010

bibion weron pisala o pol 10 do januaroviek, ze uz je na kramaroch.. a to sa minuly tyzden zapisala k jandovej na 14 na cvicenie 😀
drzim jej palce 😉

csina
11. jan 2010

no sláva...!!! bude ďalšie mimi..!! 😀 😀

modra1
11. jan 2010

No poteš, neznášam teplo v spálni, snáď to nejak prežijem. To, že je chladno na chodbe viem, vyčkávam tam v rôznych hodinách na Dr. Valenta 😀.
Csina, a ako prebiehajú tie vizity? To vážne rovno na izbe pozerajú stav hojenia pred ostatnými ženičkami? A koľko ich tam chce naraz pozerať? Nechce sa mi veriť, že toto je ešte možné, ale čítala som v inej diskusii, že na Kramároch bežne.

martina46
11. jan 2010

modra, my sme mali pred dvoma rokmi aj hromadnu vizitu, asi 5 ci 6 studentov, no som nestihla nejako reagovat, som bola v soku. ak by sa take stalo teraz, tak ich poslem von.

dianka08
11. jan 2010

Ahojte, neviete mi povedat, ci je uz mozne si zazmluvnit dr. Cunderlika k porodu? ja som pred 2 rokmi u neho rodila - aj som ho mala zazmluvneneho - ale potom to uz nebolo mozne, vraj primarka odd. mala s nim nejaky problem, dakujem...

amisa
11. jan 2010

ahojte dnes som bola posledny krat u p. Jandovej na cviceni..uz nudem len doma hopsat a cakat. S tim domaim obleckom to je dobry napad. Modra aj ty cakavas na valenta po nociach ? 🙂 aj mi 🙂 to sa tam mozno aj stretavame ved sme rovnaky tyzden.
weronyca uz je tam? no neviete nieco nove?

modra1
11. jan 2010

amisa: veru po nociach, možno sme čakali spolu 😉
martina: nechápem, že je toto ešte možné v dnešnej dobe. Ja som bola pred piatimi rokmi v BŠ a na vizitu ma stále sestrička zavolala do ošetrovne.

andul18
11. jan 2010

Ahojte, mozno trosku neskoro ale predsa som nasla to co som hladala 🙂)) Tuto stranku s touto temou......
Kedze som leniva citat vsetkych 180 stran, precitala som len poslednych 10 🙂
Je tu niekto kto ma termin na zaciatku februara????

bibione
11. jan 2010

andul: myslim,ze este asi tri kocky neodrodili,tak kukni o sjavascript:addEmoticon('😉','vBody')tranku dve spat,kedy majau termin

amisa: weronyca je uz po 😉

beruska151
11. jan 2010

Cavte baby tak co ta werca viete nieco? 😕 Dnes som bola na poradni a doky mi povedal ze 3 baby s mojim terminom uz porodili. 😝 A ja stale nic ide ma slak trafit.Ozaj jedna pykoska zo sovbiznisu.Ak pozerate panelak tak zena Mariana Miezgu alias Bajza dnes isla na prijem videla som ju.Ale to neje take podstatne.Ak mate nejake nove info o weronice napiste.

johanka1234
11. jan 2010

Ahoojte. Dnes som sa stala stastnou mamickou maleho maxima. Isli sme na posl chvilu sekciou. Maly dvakrat omotany pupocnik okolo krku a ručičky.

Toto písala WERONYCA.

hajdylca
11. jan 2010

andul ja mam termin na zaciatku februara.. berus ja som az dnes citala, ze je tehotna- ta miezgova manzelka, a som citala ze v polovici januara, ze to by uz aj teraz niekedy mohlo byt...

amisa
11. jan 2010

weronyce gratulujem, tak to bol nasup..
modra1: kedy ides najblizsie mi zajtra.

modra1
11. jan 2010

amisa: detto

beruska151
11. jan 2010

hajjdylka:A to som ju videla 2 krat 1 krat v tescu v starom meste bol tam aj on s nou a kupovali vecicky 🙂 .Boze dufam ze nechodi na tento cet 😅 .Ale nepomozem si ma sexi muza a este k tom gynekologa 😝

beruska151
11. jan 2010

Weronica:Ja sa tiez pridavam k weronicinim gratulaciam.Vsetko dobre prajem skory prichod domkov a ziadne komplikacie!Tesim sa ked napise. 😀 Hlavne ze sme sa dohadovali ze sa vyhladame a ty si ma takto zradila no pekne 😠 Ale nevadi len aby bolo vsetko ok 😉

andul18
12. jan 2010

bibione..... dakujem 😀
hajdylca..... a ku ktoremu doktorovi chodis na poradnu???
Este by som potrebovala poradit, ci niekto z vas nema skusenosti s odberom pupocnikovej krvi..........

bibione
12. jan 2010

andul: malokto si zalpati tento odber 😒 ...a com sa rozpravala so zenami v nemocke,tak len jedna si to dala...ale uprimne,neverim,ze by to malo nejaky zazracny uspech...

bibione
12. jan 2010

inac...tu tema tu je 😉

kacenqa
12. jan 2010

baby ahojte, mam otazku....moj gyndr. mi odporucil Valenta na Kramaroch - a je to asi jeden z 3 dr., ktorych si vobec neviem vybavit ani s nim nemam ziadne skusenosti....odporucili by ste???

megg
12. jan 2010

ahojte, kolko trva realne prednaska u Jandovej?
Andul, ja si odber PK dam robit.

lindula3
12. jan 2010

andul ja som si dala odber pupocnikovej krvi... bola to rychlovka, ani som nevedela kedy mi to stihli odobrat🙂

bibione
12. jan 2010

kacenqa: rozhodne ano 😉

lindula: andula sa aSI na ine pytala,nez na samotny odber 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre