Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

alca123
4. máj 2011

ahojte, planujem rodit na kramaroch a chcem si vybavit EPI... viete mi poradiť kde tam najdem anesteziologa? Ktorým vchodom je lepšie íst a na ktorom poschodí je ... dakujem 🙂

angie267
4. máj 2011

@alca123 najlepsie ked vojdes do nemocnicnej casti a po lavej strane je chodba ktora deli nemocnicnu cast od poliklinickej a na tej chodbe je anesteziologicka ambulancia a dokonca hned na zaciatku tej chodby, ale ktore dvere to neviem. Urcite to lahko najdes 🙂

alca123
4. máj 2011

@angie267 dakujem pekne 🙂

janka2504
4. máj 2011

@alca123 tusim su to dvere 152 alebo 154 ja som tam bola minuly tyzden 🙂

zivika
4. máj 2011

rodila som na Kramaroch a viac by som tam nesla 😒

janicka
4. máj 2011

zivika ahoj. To tam bolo tak zle? ☹
Ja sa tam chystam rodit...

sirael
4. máj 2011

@janicka Ja som tam rodila pred troma mesiacmi a ked si zaplatis nadstandart, tak je to super...🙂

adrianiiita
5. máj 2011

Ahojte chcela by som sa spýtať kolko stojí ten nadštandard a či sa to objednáva dopredu či ako??? ... 😉

luc771
5. máj 2011

@adrianiiita
podla mojich informacii stoji 16,60€/den, dopredu sa objednat neda az ked prides rodit si ho treba vypytat ak bude volny tak ti ho hned pridelia ak nie tak dostanes obycajnu izbu a kde musis pockat kym sa uvolni miesto...

sandruska2011
5. máj 2011

Ahojte mamicky 🙂 vidim ze mate rozne nazory na kramare,ja som sa tiez rozhodla rodit tam 🙂 ale chcem sa vas opytat mate niektora v tehoteneckej poradni

MUDr. Peter Kleskeň, CSc., MPH hm? co nanho hovorite??? on je aj porodnik aky je ???

sandruska2011
5. máj 2011

@sandruska2011 poradnu mava v stredu ...

alca123
5. máj 2011

@janka2504 ahoj, chcela by som sa ta este spýtať ze na ako dlho to na tej anesteziologii je. Treba tam len nieco podpisat alebo je tam aj nejaká "prednáška" alebo vyšetrenie?

drobec222
5. máj 2011

@alca123 vypises formular ktory ti da sestricka, potom ides dnu tam sa mozes popytat ohladom EPI ked ta nieco zaujima a daju ti listok na zaplatenie, ktory zaplatis v nemocnicnej casti.

alca123
5. máj 2011

@drobec222 jej..dakujem za infos. tá suma je tusim 150,-Eur? dobre si pamatám? Treba to zaplatiť hned na mieste alebo sa to dá aj prevodom na účet?

janicka
5. máj 2011

no ja urcite mam zaujem o nadstandard... takze urcite sa nan budem pytat... Ozaj... a ako to cele prebieha, ked na vas porod pride?... myslim... napr. ked to pride na mna v pracovny den v pracovnych hodinach...kam mam ist?... alebo cez vikend, alebo vnoci??? vzdy na urgentny prijem, alebo???

drobec222
5. máj 2011

@alca123 ja som mala este staru sumu ale tusim od januara 2011 sa to menilo na tych cca 150 EUR ale nie som si ista, a neviem ci sa da platit prevodom, mne sa zda ze v hotovosti musis ale nechcem ta klamat 🙂, nemusis to zaplatit hned v ten den.

janka2504
5. máj 2011

@sandruska2011 ahoj ja som bola u toho doktora iba na ultrazvuku a bol mi dost nesympaticky :(

luc771
5. máj 2011

@alca123
ta suma je urcite 150€, bola som prednedavnom na predporodnej priprave u dr. Jandovej a ta nam hovorila aktualne ceny. Ked si ju nakoniec nevyuzijes tak strhnu poplatok 10€ a 140€ ti vratia.

janicka
5. máj 2011

babule a da sa vybrat, ku komu budem chodit ten posledny mesiac do poradne na kramare??? Resp. koho by ste mi odporucali?

slobodovci
5. máj 2011

ahojte, chcela som sa opytat ci ma niektora z vas skusesonsti s gelovou injekciou pri porode, pripadne ci si to niektora z vas dava?

boba82
5. máj 2011

dievcata,

viete mi povedat kolko sa plati za tu epiduralku na kramaroch? a este ked mi moze niekto poradit ohladne tej predporodnej pripravy ked chcem mat manzela pri porode, predpokladam, ze ju manzel asi bude musiet absolvovat, kolko sa za toto plati a kde to robia? dakujem za odpovede! 😉

boba82
5. máj 2011

akurat pozeram, ze pisete sumu 150 EUR, ale teraz neviem ci je to za epiduralku, alebo za tu pripravu...

matula1981
5. máj 2011

@boba82 ta suma 150 EUR je za epiduralku. Za pripravu u Jandovej neplatis nic je to zdarma, dokonca robieva aj cvicenia pre tehulky 🙂

boba82
5. máj 2011

@matula1981 dakujem za odpoved, akurat som si to nasla aj na stranke nemocnice....jaj niekedy staci viac pozriet net, no hroza so mnou 😅 . A k tej p. Jandovej sa ako dostanem? potrebujem odporucanie od mojho lekara, alebo? dakujem 😉

quaxi
5. máj 2011

@alca123 platis v nemocnicnej pokladni, netreba hned, da sa platit v hotovosti alebo kartou.

matula1981
5. máj 2011

@boba82 nepotrebujes ziadne odporucenie, mozes jej zavolat a dohodnut si termin tel.c. 02 / 59 54 215 ambulantne hodiny su: pondelok - streda - piatok od: 09:00 do 11:00 a vo stvrtok od 11:00 do 17:00. Telefonovat je lepsie okolo 7:30 - 08:00, pretoze ked ma prednasku, tak telefon neberie, alebo jej napis e-mail a mas to na 100%, ze ti odpise a posleti aj zoznam veci do porodnice: katarina.jandova@kr.unb.sk

kiwinka
6. máj 2011

baby, kaslite na EPI 🙂 ! boh nas stvoril tak, aby sme to vydrzali , je to predsa prirodzene u žien, že rodia.

zuzana369
6. máj 2011

radšej epidurálku ako hysteračiť od bolesti, nespolupracovať a ohroziť tak seba aj dieťa...myslím, že to je na slobodnom rozhodnutí každej ženy...ja ju mám zaplatenú a pevne verím, že keď ju budem potrebovať, tak mi ju pichnú, ak ju nebudem potrebovať, tak sa poteším 🙂

kiwinka
6. máj 2011

@zuzana369 prvorodička...

boba82
6. máj 2011

@matula1981 dakujem za odpoved!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre