Pôrodnica - mám na výber?

terkaa
14. okt 2007

ahojte
chcem rodit v saci, no v teho.knizke mam pripnuty papierik, na porodnu salu v starej na rastislavke. kedy mam povedat dr., ze kde chcem rodit, a kedy treba zacat poradnu v saci?

sue
14. okt 2007

Terkaa, u nás je slobodná voľba, takže si môžeš vybrať, ale prepôrodnú prípravu musíš, resp. mala by si absolvovať v pôrodnici v ktorej budeš rodiť... tiež posledných 6 týždňov pred pôrodom sa má chodiť do poradne do pôrodnice kde budeš robiť... takže si tam zavolaj, eventuálne vyber lekára a dohodni sa 😉

sstefi
14. okt 2007

dr to povedz na najbližšej poradni a ona ti potom už poradí, čo a ako. 😉
Oni tí lekári majú každý svoj systém a ktovie ako si to predstavuje práve tá tvoja 😉
(u mojej boli tiež veci, ktoré ma prekvapili, pretože som si veci predstavovala inak, ale ona to robí tak a hotovo 😠 😉 )

jajato
14. okt 2007

papierik zobrat zahodit a je to a doktorke povedat ze budes rodit tak kde chces! 😀 sice netradicna rada ale na niektorych lekarov fakt treba zostra
a sice na slovensku by som ani rodit nechcela,....

sstefi
15. okt 2007

jajato, ty žiješ v ktorej krajine, resp., kde sa chystáš rodiť?
Len kvoli tomu, že v čom je iný pôrod na slovensku ako inde? Nechcem tu mudrovať, len chcem povedať(napísať), že podľa mňa všetko záleží hlavne od v človeka - v tomto prípade od lekára. 😉 😉 🙂

sue
16. okt 2007

Sstefi, musím súhlasiť...a mnohokrát tu mnohé dievčatá nadávajú na slovenské zdravotníctvo a slovenských lekárov, ale je veľa kočiek čo sú v zahraničí a vyslovene sa im "cnie" za naším zdravotníctvom + je tu ďalšia kopa kočiek čo vďačia slovenským lekárom za veľmi veľa.... takže by bolo dobré všetko nehádzať do jedného vreca 😔

danuska24
19. okt 2007

terkaa aj ja chcem rodit v Saci, neviem sice kedy mas termin ty, ale mne by sa uz patrilo rozhybat 😉

lienockaa
19. okt 2007

baby súhlasím s tým, že netreba všetkých hádzať do jedného vreca a ani lekárov, ani pacientov..sme predsa každá iná, pôrod je u každého individuálny..viem už aj o takých, čo veľmi chceli rodiť v zahraničí a potom povedali, že zlaté slovenské sestričky a lekári..ťažký pôrod bude ťažký kdekoľvek na svete..a keď to má dopadnúť dobre, tak to dopadne aj u nás..

terkaa podľa mňa si papierik dostala preto, že amb. Tvojho obvodného gynekológa patrí do starej fakultky spádovo, ale rodiť tam nemusíš, nič záväzné to neznamená..ja tiež nerodím v spáde..veľa šťastia.. 🙂

terkaa
autor
21. okt 2007

bambulky, tak som sa rozhodla, ze pojdem tam kde podla dr. patrim. chcela som ist do saci, ale asi tri kamosky si nevedeli vynachvalit staru nemocnicu rastislavku. takze rozhodnute. papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre