Pôrodnica na strednom Slovensku. Kam (ne)ísť?

motylikova
1. nov 2017

Prosím Vás o radu, skúsenosti, odporúčania ohľadom výberu lekára a pôrodnice na strednom Slovensku. Keďže sme sa sem (do Banskej Štiavnice) prisťahovali a široko-ďaleko nemáme známych, navyše nemám nijaké skúsenosti s nemocnicami, personálom, prostredím, veľmi mi pomôže každá rada. V Košiciach a okolí som mala dôkladne "zmapované" všetky nemocnice, všetky kamarátky a rodinné príslušníčky sú z východu, takže sa vôbec nemám koho opýtať. Tehotenstvo je (opäť) rizikové, vyzerá to zatiaľ znova na plánovanú sekciu. Budem vďačná aj za odporúčanie dobrého lekára, lekárky. Zaujíma ma aj, kde všade sa dá zaplatiť nadštandardná izba (max. na izbe). Do Šace to už mám bohužiaľ priďaleko, tam som bola takmer so všetkým spokojná.. Vopred ďakujem za každý príspevok

ukulela
1. nov 2017

@motylikova chvalia si Zvolen, vela bab z BB chodi do ZV za primarom, resp. dr. Jencom, ktorych si zazmluvnuju. do ZV prisli prave z BB. jenca poznam osobne ako velmi mileho lekara. s primarom molitorisom nemam osobnu skusenost, no moje kamosky maju skusenost, ze ked je zazmluvneny, je ako med a ked nie je zamluvneny, je to s nim loteria .... sestra rodila vo ZV, ani nevie meno lekarok, ale ze bola spokojna, boli mile. ZV ale zatial nema vynovene priestory, chystaju sa rekonstruovat
ak je predpoklad problemu s babom, zvaz pripadne BB, novorodenecka JIS. tam prevazaju z celeho regionu babatka s problemami. ak nie, mohol by stacit aj ZV. netusim, ake su teraz podmienky v Ziari - tam sa mala stahovat chvalena porodnica z BS, ale zjavne nepresli vsetci lekari ...
vo ZV je len 1 VIPka (pokial viem), v BB o dost viac.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre