Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

alicia28
4. mar 2012

@giapetko , jasne..... tak ti dakujem....... potom ked budes mat po porode cas napis mi ako to cele dopadlo,
som zvedava a budem ti drzat palce, ja chodim k Murd. Korcokovi ale ten uz v NZ nerodi len v Komarne, tak hladam niekoho ,,,aby som si mohla porod dohodnut
ale zatial sa len tak informujem,,,super by bolo keby to viem vybavit, mam termin az prvy junovy tyzden ale tiez si myslim ze to bude skor uz v maji... lebo uz druhe dieta nebude na termin a hadam sa poponahla von 😀

giapetko
4. mar 2012

@alicia28 xixi..jasne, dam ti vediet....a ja planujem umyvat okna o 2 ,3 tyzdne... 🙂

alicia28
4. mar 2012

@giapetko , no keby to tak pomahalo,,,, 😀 🙂 🙂 ,,, to by som aj ja potom,,,ja som pri prvom chodila dole schodmi v nemocnici v NZ asi 2 dni niekolko-krat za den a nic,,,,nechcelo sa aj tak narodit .......aj ked som isla z 11 poschodia dole a zase vytahom hore a zase dole schodmi,,unavena ako pes a dieta aj tak nevyslo a porod my museli vyvolat,,,tento raz uz nechcem trcat v nemocnici na porod alebo cakat doma kedy sa uraci,,rada by som to mala vonku na zelanie par dni pred terminom,,,aj tak na tom nezalezi 2 alebo 3 dni hore dole,,len nech je to vonku

katuskaaa29
5. mar 2012

@alicia28 ahojko, ak dobre viem tak niektora ina doktorka sa chysta pec z nemocnice nie Halmesova, tuto niekde som to citala, ale uz si meno nepamatam, ale viem, ze sa nejednalo o Halmesovu, tusim bola to Bezakova, alebo take nieco

giapetko
5. mar 2012

@alicia28 no, aj ja by som bola rad, keby som uz na Velku noc bola doma...ja mam termin od 6.4. do 12.4......takze termin ako vysity na sviatky.....ja som drahemu zahlasila, ze od 37 tt sexujeme pravidelne 😀 , potom tyzden na to zaciname chodit po schodoch a umyvat okna...pravdaze, za jeho asistencie...aby som nespadla...a zacinam pit malinovy cajik, vraj to tiez pomaha ulahcit porod.

lion13
5. mar 2012

baby neviete da sa prestúpiť k ined dr. aj počas tehotenstva?

alicia28
5. mar 2012

@lion13 prestupit k lekarovi sa da kazdy pol rok bez ohladu na tehotenstvo, to s tym nic nema spolocne.

alicia28
5. mar 2012

@giapetko , len nezabudni ze po schodoch mozes chodit len dole, nikdy nie hore... lebo sa to moze zle skoncit

alicia28
5. mar 2012

@katuskaaa29 dakujem za info 🙂

giapetko
5. mar 2012

@alicia28 viem...ale dakujem za pripomienku.... 😉

gabuci
5. mar 2012

@alicia28 Nepletieš náhodou mená?Halmešová má už ambulanciu v starej nemocnici myslím /sukromnu ambulanciu/podľa mna to tu píšu o MUDr. Bezákovej,asi otvára súkromnu ambulanciu v Želiezovciach,ked aj robila pokiaľ bola pôrodnica.Aspon niekde som to tu čítala.

gabuci
5. mar 2012

www.gynekologia-nz.sk
Tu máte MUDr.Halmešovú vo svoje ordinácii.

alicia28
5. mar 2012

@gabuci , ja som to tu necitala ale je to mozne ze je to tak ako pises, ani jednu doktorku nepoznam . ale uz mi napisala katuskaaa29 ako to je

zuzukaa
5. mar 2012

@giapetko mas pocit, ze skor? 🙂

zuzukaa
5. mar 2012

Baby, neviete nahodou ktory den v mesiaci vyplaca socialka MD? 🙂

giapetko
5. mar 2012

@zuzukaa ahoj..no, mam tusaka, ze to bude skor...aj brusko mi tak kleslo nizsie....a podla poslednej MS to vychadza na koniec marca, zac.aprila.....ale, ved uvidime...ale prenasat by som nechcela a ja mam aj problemy s moc.mechurom, bola som nan operovana, takze rodit prirodzene velke babo nebudem moct.... ☹

giapetko
5. mar 2012

@zuzukaa myslim, ze od 16. dna v mesiaci po 20.den....ale nie som si uplne ista.

zuzukaa
5. mar 2012

@giapetko lebo PN som dostavala 14 steho, 15 steho, tak neviem ci to plati aj na MD, ja ma termin 3.4. a zatial mi brusko nekleslo, len to tlacenie-otvaranie, tak som zvedava tiez, ci to nebude ešte marec 😀

giapetko
5. mar 2012

@zuzukaa nechame sa obe prekvapit...hlavne, nech su krpci a my mamicky v poriadku... 🙂

erika30390
5. mar 2012

ahojte, ja mám termín pôrodu 7.4., tiež na sviatky, trošku sa bojím, akí doktori tam budú cez sviatky. Som prvorodička, takže nemám žiadne skúsenosti, neviem čo mám očakávať... trošku sa už začínam aj báť. Inak neviete, či sa dá dostať k niečomu takému ako je rozpis služieb v nemocnici?

alicia28
6. mar 2012

@erika30390 , rozpis sluzieb ti bude naco? to uz trochu prehanas. ja ti verim ze ides rodit 1x a mas strach ale poviem ti pravdu ked budes mat bolesti , bude ti uplne jedno aky doktor tam bude , to uz je taky stav ......ze nech je to vonku a ci ti to vyberie vratnik alebo doktor nebudes riesit,
neboj sa bude to dobre len sa nestresuj takymi hlupostami ako rozpis sluzieb lekarov, ja idem rodit uz 2x a tiez sa bojim ako to bude
a zaujimam sa ako si mozem pomoct. najradsej by som si dala porod vyvolat par dni pred terminon a zistujem akeho lekara mam oslovit ale moc nedufam ci sa mi to podari, v NZ je to komplikovane dohodnut si lekara, drzim ti palce, urcite to zvladnes, kazdy porod je iny mozno bude dietatko hned vonku a mozno budes celu noc chodit po chodbach kym sa dost otvoris, tazko povedat.
ja som isla rodit sama lebo manzel pri porode ti je na velku riť, ked caka na chodbe a zavolaju ho az ked ides potlacit hlavicku,,,to nechapem naco to je dobre, ved podporu od manzela prave vtedy potrebujes ked si v bolestiach a len cakas a cakas,,,v NZ je to vsetko otocene na hlavu co sa tohoto tyka, manzela som nechala doma bol by mi tam zbytocny a este si pytaju zato aj peniaze co je uz sila

alzbet124
6. mar 2012

@erika30390 ahoj,nepotrebuješ rozpis služieb,ja som rodila v septembri a šla som do nemocnice s tým,že ma odrodí lekár,ktorý bude mať službu...už sú tam poväčšine mladší lekári a sú príjemní 🙂 ja som nemala problém s nikým,ani so sestričkami,aj keď je pravda,že každá má inú povahu,ale tých pár dní to tam určite vydržíš 🙂 a najmä,keď už budeš mať bábätko pri sebe,tak to pôjde veľmi rýchlo...

zuzukaa
6. mar 2012

@katuskaaa29 mysliš v meste nad DM-kom? 🙂

erika30390
6. mar 2012

ďakujem za povzbudenie 🙂 snád to zvládnem.

katuskaaa29
6. mar 2012

@zuzukaa Nie, nie tam som kupovala vecicky pre malu, ale na M.R. Stefanika dole pri semaforoch, oproti galanterke, je tam aj cukraren.

moon1979
6. mar 2012

@lion13 ku komu chodis? a preco chces odist teraz ked si tehu?

moon1979
6. mar 2012

@alicia28 hore schodmi nie? ja som na druhe chodila bezne pesi 😖

stvura
6. mar 2012

@giapetko no neviem, mne ani pri jednom nepomohli ani okna, ani celkove vyglancovanie bytu, ani tepla sprcha, ani pohar cerveneho...dokonca den pred porodom (to uz 4cni po termine) som za malym behala na Sihoti (on na first bajku po tom cyklistickom terene) a nic... 😀 😉
@lion13 ja som tiez zmenila lekara pocas tehotenstva (v 17tt)...nebol s tym problem.
@katuskaaa29 takze nakupene?

zuzukaa
6. mar 2012

@katuskaaa29 nejako mi nepali, viem, ze na Letomosti je obchodik, nad DM a ešte obchodik "Pre deti" hmmm

jaja32
6. mar 2012

@lion13 urcite sa da prestupit aj pocas tehotenstva. Ja som prestupila v 30 tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre