Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

zuzin78
21. mar 2012

@lubica773 ahoj ja som bola u Stanka a Rencikovej a platila som 50€

lion13
21. mar 2012

@lubica773 nie 45e ssa platilo ale 35e.

lubica773
21. mar 2012

@lion13
@janett84 dakujem vám, ja ich nepoznám a chcela by som ist na 4d , ale vela som už čítala o dr. Halmesovej, že je dobra tak vyzerá to tak že asi sa objednám u nej. Ešte sa chcem opýtat v ktorom týždni ste boli a kolko sa treba dopredu objednat?

lion13
21. mar 2012

@lubica773 ult. robi medzi 24 a 28tt. To je tazko povedat kolko dopredu sa treba objednat, 4D robi vacsinou poobede kedze to trva dlhsie. Ja som sa objednavala 2tyzdne dopredu

lubica773
21. mar 2012

@zuzin78 ahoj, ty si bola 2x na 4d? Čo zahrnalo 4D?

lubica773
21. mar 2012

@lion13 takže mám čas sa objednat ešte, ked stačí sa dopredu objednat 2 týždne

lubica773
21. mar 2012

@lion13 možeš mi povedat, kde má ordináciu?

lion13
21. mar 2012

@lubica773 tak ja som sa tak objednavala, tazko povedat na kedy ma uz kolko pacientok objednanych ale myslim ze pocas tych tyznov co sa robi 4D sa neaky termin najde 🙂

lion13
21. mar 2012

@lubica773 v sidle starej nemocnice v tej novej budove na 3 poschodi http://www.gynekologia-nz.sk/

lubica773
21. mar 2012

@lion13 ja som teraz 22. tt, ale zasa ked tak rozmýšlam, budu sviatky a dva týždne budu kratšie tak neviem či by nebolo lepšie si tam zavolat

lion13
21. mar 2012

@lubica773 zavolat tam mozes , lebo ktovie ci nema aj dovcu, a ked budes mat skor dohodnuty termin nic nepokazis 🙂

lubica773
21. mar 2012

@lion13 ved práve som aj nato myslela 🙂 radšej si dopredu dohodnut termín ako potom nestihnut to

janett84
21. mar 2012

@lubica773 sestricka sa ta hned bude pytat,v ktorom si tyzdni...a podla toho sa s nou mozno da dohodnut,ja som sa tyzden predtym objednavala.odporucaju okolo 26.tyzdna ist,zevraj su krajsie fotky,babo uz je vyvinutejsie..neviem,ja som tak bola a nase je krasne 😉 ale si myslim,ze kazdej mamickej sa jej babo paci najviac... 🙂nech je hociake..

zuzin78
22. mar 2012

@lubica773 nie ja som bola len raz

mariamihalikova
22. mar 2012

@lubica773 My sme boli u dr. Havlasa a boli sme velmi spokojni, bol mily, vtipny, vsetko nam starostlivo vysvetlil 🙂

lubica773
22. mar 2012

@mariamihalikova ahoj kolko ste platili a čo všetko to zahrnalo?

mariamihalikova
23. mar 2012

Nemozem povedat, ze to bolo najlacnejsie u dr. Havlasa sme platili 65 eur a je v tom zahrnute cd, odborna konzultacia, 2 fotky. Povodne sme mali ist ku dr. Stankovi a Renckovej, ale den pred tym na to zrusila, ze nemoze a manzel koli praci nemohol inokedy, tak ma to dost nahnevalo, lebo sme mali termin urceny uz 3 tyzdne dopredu. U dr. Havlasa nas hned prijali, vysli nam v ustrety a termin sme mali u neho do 4 dni 🙂

lubica773
25. mar 2012

@mariamihalikova no tak to by aj mna poriadne nastvalo, kebyze mi zrušia termín na poslednu chvílu, dakujem ti za odpoved už len sa rozhodnut a zavolat a dohodnut si termín

lubica773
25. mar 2012

@janett84 ahoj dakujem ti za informáciu, vyzerá to tak že doktorka Halmesova je najlacnejšia zo všetkých čo som si pozistovala

tomika
25. mar 2012

Mamičky,syna som rodila u dr Štefan Sykora v NZ.Ten lekár ešte tam robi?Lebo som už počula aj také že zomrel.

janett84
25. mar 2012

@tomika
tak som pocula,ze ten pan doktor uz par rokov dozadu zomrel..
@lubica773
aj mne to tak vychadzalo a ona je fakt super,odporucam..

mariamihalikova
25. mar 2012

@lubica773 a daj vediet ako si sa rozhodla ;)

lubica773
27. mar 2012

@mariamihalikova ahoj, takže už som sa rozhodla a už som aj objednaná u dr. Halmesovej

katuskaaa29
28. mar 2012

Ahojte, viem, ze to nepatri sem, ale mozno mi budete vediet poradit. Hladam detskeho lekara pre malu. Neviem sa rozhodnut medzi dvomi lekarkami a to Mudr. Komaromyova a Mudr. Kalinova. Neviete mi poradit? Alebo niekoho ineho?

janett84
28. mar 2012

@katuskaaa29
ahoj, hm,jedno lepsie ako druhe🙂...takto, Komaromyovu osobne nepoznam,k tej sa nebudem vyjadrovat...a Kalinova?mne ju tiez pred dvoma rokmi poradili a uz uvazujem nad zmenou...je podrazdena,ma plno pacientov tak sa ich doslova snazi rychlo vyhadzat..to je fakt,ze vela necakas...ale vnutri,ked chces od nej nieco navyse/napr. papier do roboty,hundre,ze jej to zabera vela casu/...inak je celkom dosledna,ale ked si nieco nevsimne ona sama,odbornika ti nechce ani za svet odporucit...z doveryhodnych zdrojov mam,ze co boli cez zimu tie hnacky a vracania u deti,nevedela ich vyliecit,vracali sa jej so zhorsenymi stavmi/aj my sme tak boli/ a hodila to na nas,rodicov,ze sa o ne nevieme postarat...tak napr. mala vracala,dala jej dvojtyzdnovu surovu dietu/skoro nic nemohla jest/,nato prechladla a predpisala jej nejake total silne antibiotika...asi ako to dopadlo?zas odznova..hnacky a vracanie...kazdy sa mi cuduje,ze s nou mam taketo skusenosti...ale zial mam...zato rozmyslam,kam pojdem s malym,ktoreho mam pod srdieckom...

me
28. mar 2012

@tomika - zomrel

trutka
28. mar 2012

@katuskaaa29 ani ja som na Kalinovu este nepocula nic dobre.na vsetko predpisuje len antibiotika 😒
inak aj ja by som potrebovala poradit ohladne lekarov,neviem kam pojdem s drobcekom.rozmyslala som nad tou Komaromyovou,ale nepoznam nikoho kto k nej chodi

lubinka26
28. mar 2012

ja som spokojna s Dr. Galovičovou 🙂 Najma kvoli tomu, ze nepredpisuje hned antibiotika.
§§ň

trutka
28. mar 2012

@lubinka26 o nej mi hovorila jedna baba ze este u nej necakala pod 3 hodiny,co je dost pri malom babatku ked ides na poradnu

lubinka26
28. mar 2012

@trutka tak to neviem, ale ja tam chodim stale pred 12tou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre