• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

6. novembra 2017 
ahoj lenulla...už to mame za pár.....aj si si vybavovala doktora?
26. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte doteraz som iba čitala forum, ale uz prispejem ja som v 27 tyždni a tiez by som mala tu rodiť, aj ked obcas aj obavy mam .prvy porod som mala ok len ten pristup personalu...hmmm...mohli byt trosku ludskejsi.ale uz som sa poucila a vybavila niekoho k sebe :slight_smile: a tesim sa na dcerku
27. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja mám termin:10 dec.chcem rodiť v NZ.trošku sa bojim :sweat_smile:
27. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monica...vybavila si si doktora?

sz. zuzana a čoho sa bojíš konkrétne?
27. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nastavajuce a uz uradujuce maminky,tak ja sa hlasim,uz oddychnuta,z nemocnice ako tak zregenerovana,dcerka mi prisla na svet cisarskym rezom vo stvrtok vecer o 22.45 minuly tyzden.Ked mozem odporucit,tak ozaj Stanka,Bezakovu su tam aj iny lekari ale o tych ak chcete tak v IP. zenske sestricky boli velmi zlate hlavne sestricka Livika a sanitarka je tiez na zenskom velmi zlata.no a detske sestri?tiez su velmi pohotovo napomocne,staci sa pytat a pytat.
28. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...nie priamo doktora ale je to niekto kto sa dufam postara o mna a malu :slight_smile: dufam ze to budeme mat bez komplikacii , jedno viem ze pojdem do nemocnice na poslednu chvilu , pri prvom porode som sla prilis skoro a dlho som tm trpela zbytocne tak asi tak :unamused: devita... srdecne gratulujeme a zavidime ze to mas za sebou :wink:
28. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monica,dakujem..ja som bol dohodnuta s mojim lekarom na cisarskom,ale nikto netusil,ze sa mi spusti spontanny porod..sla som do nemocnice a bolesti boli v trojminutovych intervaloch.ako keby to tusil
28. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow no priznam sa ze by som sa netesila z cisarskeho zevraj je to sice v priebehu ok ale po viac trpis.po spontannom porode ked je dobry si ok , teda ja som na druhy den bola funkcna plne :slight_smile: ty si asi musela si poležkať ale vcelku to je vsetko jedno dolezite je jedno aby sme boli aj s detmi zdrave no nie??? :wink:
28. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monica j asom po spontannych porodoch bola fit hned,len ma nepustili z postele dolu,ale po par hodinach som sla do sprchy a ani sitie ma nebolelo,ale po cisaraku,veru kym svaly pochopia co robit,tak to je roboty a bolesti,ale ja som behom 24 hodin uz isla za malou,bola na JISke
28. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jiske? a preco? skoro prisla na svet? ja mam za sebou iba jeden porod tento bude druhy a aj posledny to som si ista :slight_smile: jeden certik a jedna čertica staci uplne no dufam ze sa tam sestricky pomenili. lebo ked ja som tam bola pred 8 rokmi 3 asi boli ochotne aj to tie starsie tie mladsie v noci chrapali a kaslalai na mna tak asi tak vsak uvidime kolko si bola v nemocnici
28. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devita super gratulujem....a rodila si na termín???? a kto ti robil cisarak???? malá je ok?
28. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky perla :slight_smile: no veru uz to bude zachvilku :slight_smile: sa neviem dockat kedy budem mat bambulku v naruci :slight_smile:
devita: gratulujem ti :slight_smile: tak to uz mas za sebou, aj ja by som uz najradsej mala porod za sebou
28. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla, ja mam zajednaneho Stanka, ty si si niekoho zajednala, alebo to nechas na nahodu, ze kto bude ten bude?
28. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte stále rozmýslame....ale asi ano..... neviem sama
29. jún 2009 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babenky,
ako to tu tak čítam, zrejme je lepšie mať zajednaného doktora. Mňa čaká o dva mesiace prvý pôrod a bola by som rada, keby všetko prebehlo v poriadku. Asi si skúsim vybaviť Bezákovú. Neviete, či sa dá už v NZ epidurálka? Koľko sa dáva doktorovi? (pošlite mi prosím cez IP)
29. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj darci :slight_smile: no asi je lepsie mat zajednaneho lekara, aspon zo skusenosti ostatnych zien nielen tu na fore , ale celkovo .. ja nemam ponatia ci sa uz da aj tu v NZ dat epiduralka. ale zajtra idem k lekarovi , tak sa spytam len tak informacne a napisem :slight_smile:
29. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj darca.no veru pokial dobre viem epidural v NZ nie je,je tu akurat tak spinalka,pri cisarskom.ale lekari mi odporucili celkovu anestezu
29. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Devita, môžem otážočku-dve?
Mala si dopredu naplánovaný cisársky zo zdravotných dôvodov? Mala si dopredu zazmluvneného dr. Stanka, alebo to bola náhoda?
Som totižto v podobnej situácii a akosi sa neviem rozhodnúť :wink:. Dr. mi navrhol sekciu - " pre istotu" z dôvodu vyššieho veku a mám aj dosť úzku panvu :cry:
29. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Devita:slight_smile: moc gratulujem a trosku aj zavidim ze to mas za sebou a hlavne ze ste obe v poriadku:slight_smile:)) Mna to caka coskoro, takze nastupuju obavy...:slight_smile: pa
30. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam termin 18.7. ale predpokladam, ze to bude skor.-mam taky pocit. :slight_smile:
Pocula som, ze velmi neodporucaju vybavovat si lekara, ak vam to nie je uplne- rodinne blizka osoba. Velakrat by uz aj bolo potrebne rodit a vyckava sa na tvojho lekara...
30. jún 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: mam otazocku (az dve:slight_smile: na tie co rodili v NZ v poslednej dobe: ako je to s pritomnostou manzela pri porode? Moze byt so mnou hned od prichodu alebo az na sale pri samotnom porode? a este by ma zaujimalo- je pravda ze babenko so mnou moze zostat (samozrejme po nutnych vysetreniach) tie 2hodky co si po porode polezim na sale a ze na izbu ide tiez v podstate hned so mnou, alebo mi ho vezmu a prinesu az neskor? - nasla som o tom nejake info na stranke nemocnice, len to overujem :slight_smile: diky :sunglasses:
2. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som síce nerodila nivalis, ale 3 kamošky tam rodila každá po dvoch týždnoch. takže manžel môže byť pri pôrode....až na sále tuším. ak budeš rodiť spontánne tak môže ostať muž s tebou dve hodiny po pôrode.... a to ostatné neviem.....

katka....ano že vraj potom sa k tebe sestričky správajú otrasne, lebo si myslia že si protekčná...takže ktovie?
2. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a mali ste niektora epiduralku?Kolko stoji?
2. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v NZ nedávajú EPI!!!!!
2. júl 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivalis,manzel je pri porode az na sale,ak je vsetko ok ostava s tebou na sale tie dve hodinky a je tam pri tebe aj dietatko,samozrejme ak je v poriadku a potom aj na izbe ho mas so sebou ak sa nic nepritrafi,napr novorodenecka zltacka
3. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá...som zvedavá čo so mnou urobia, dnes urýchlene prišli výsledky a boli dosť na prd....vsetko mam zlé a doporučujú mi hospitalizáciu.... tak som zvedavá čo mi povie doktorka v utorok????? je mi na houby prdlajs :frowning2:
3. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla,ake vysledky mas na figu?nestracaj hlavu,uz si v 37 tyzdni
4. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulla aj ja som mala stanka zajednaneho k porodu a bolo to super ze tam bol a setricky neboli obec mrchy na mna ze som mala protekciu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zelam vam krasny a bezproblemovy porod....
5. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha perla,dik,to som nevedela.....

a ake vysledky mas zle?Ale snad to bude ok...drzim palce! :wink:
6. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby neboli ste nahodou niektora na tom novom 4d ultrazvuku na Bitunkovej v Novych Zamkoch,robi ho tam dr. Korčok, pozerala som aj stranku , ale nikde nie je napisana cena, nemate niektora skusenosti.Dakujem
6. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok