Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

nienna
24. okt 2012

@ivoninka no neviem ako sa správa k tehotným, kedže som tehotná ešte nebola, ale určite je rovnako milá, je fakt že si na každú pacientku nájde čas, nikam sa neponáhla, my teraz riešime otehotnenie a veľmi ma podporuje a pomáha mi. Tiež začala riešiť to, čo predchádzajúca neriešila. Takže myslím že budeš spokojná. A má aj ten 4D ultrazvuk, chodia k nej pacientky od iných doktorov ale na tie svoje je príjemnejšia 🙂

zuzulka772
24. okt 2012
lion13
24. okt 2012

@ivoninka ja si myslim ze prijíma ja som k nej prestupila pred 2mesiacmi, lebo moja predch.gynek.nebola vobec zhovorciva, žeby sme mali rovnaku 😝 a ta jej nezhovorcivost ma max.vytacala pocas tehu. Vsetko som z nej tahala ako z chlpatej deky.

zuzulka772
24. okt 2012

niekto ,kto rodi 26-27.10teraz ... 🙂

ivoninka
24. okt 2012

@ lion13 bola pri novej nemocnici na slovenskej ulici?

szjanka
24. okt 2012

@ivoninka aj moja predchadzajuca bola na Slovenskej ulici 😉

ivoninka
24. okt 2012

@szjanka tak ste ma presvedcili 🙂

lion13
25. okt 2012

@ivoninka ano bola 🙂

pitbullka
26. okt 2012

cawte baby, kde si zmenim ze uz mam dcerku??lebo mi stale vypisuje ze na kedy mam termin a malinka ma uz skoro 4mesiace. dakujem

darinka.b
26. okt 2012

@ivoninka ahojky, mna ona rodila cisarsky - maly mal 4970g a na jednotku, chodila som k nej predtym na kontroly do nemocky a klobuk dole pred jej pristupom, nezazila som ju ani nervoznu, vsetko vysvetlila a to veru mala co robit utorky v nemocke, takze odporucam 🙂

janett84
26. okt 2012

@pitbullka ahoj, hore ako mas meno s fotkou klikni a tam mas tehotenstvo a rodina,tam si to vies zmenit 😉

zsuzsula
26. okt 2012

Ahojte,vedela by my niekto napísat zoznam do nemocnice pre mamičky a pre bábetko.Dakujem. 😉

timety13
26. okt 2012

uz sme domaaaaaaaaaaaa! Maly Máté sa narodil 21. 10. 2012, 4000 g, 50 cm..... 🙂 zajtra ak budem mat troska casu, napísem vám moje skusenosti.... 🙂

pitbullka
26. okt 2012

@janett84 lenze mne tam ukazuje iba temy ze ani jedna nem anic spolocne s tym ze u amme babo

moon1979
26. okt 2012

@pitbullka musíš ísť na svoj profil, prekliknúť sa na "tehotenstvo a rodina" zrušiš hore že čakáš bábo a dole zadáš údaje o dieťati, meno a dátum narodenia 🙂

tatarida
27. okt 2012

@zsuzsula aj ja si prosim, ak sa k nemu dostanes!!!! 🙂

tatarida
27. okt 2012

@zankaj
@luma1 baby planujete partnera pri porode??? chodite na nejaku predporodnu pripravu???

zankaj
27. okt 2012

@tatarida ja nechodim mam rizikove takze som len doma. Partner pri porode?? Ja by som chcela ale asi by som ho tam oplieskala o zem a on sa aj boji. Je to strachopud ale ked robil babo tak sa nebal :D Nemam na to nervy sa s nim dohadovat :(

tatarida
27. okt 2012

ja som tiez PN od 8t...som grcala jak dostihova kobyla 😀 moj este nieje celkom rozhodnuty, ale tiez by som chcela.....moj je skor ten typ, co by doktorovi este aj asistoval, toho sa zas ja bojim 😀

janett84
27. okt 2012

ja som svojho chcela pri porode,ale nevedel tam byt a nakoniec som rada,ze tam nebol,sestricky ma plne podporovali,on by tam len zavadzal..

luma1
27. okt 2012

@tatarida ja zacinam predporodnu pripravu v pondelok, stoji to okolo 30eur je to na bitunkovej v skolke vedie to porodna sestra p. Kalmanova. Volala som jej ze staci prist a dohodneme sa tak v pondelok idem prvy krat. Ano, planujem partnera pri porode mna by to ani nenapadlo ale on sam od seba ze chce 🙂 tak ok 🙂 no a v decembri bude predporodna priprava pre oteckov (tiez u p.Kalmanovej na bitunkovej) dopalaca sa nejakych 20eur a ma papier o tom ze bol na predporodnej priprave a vie co ma robit.Citam ze si tiez na PN tak pridas sa v pondelok ?🙂

katuskaaa29
27. okt 2012

@luma1 ahojko, som prepkvapena co sa tyka tych cien, ja som k nej chodila od februara az do porodu cize do maja, mali sme 7 prednasok a potom cvicenia, ja som absolvovala prednasky raz dva a potom som uz len cvicit chodila. Vtedy som platila za cely kurz 35 eur a ked tam bol partner tak sa nedoplacalo ziadnych 20 eur, je to cudne, ze by sa tak zmenili podmienky???? Inak ten kurz je super, a mne to aj chyba a pani Kalmanova je velmi zlata, ja som ju velmi oblubila

luma1
27. okt 2012

@katuskaaa29 no p.Kalmanova je znama mojej krstnej mamy ona mi ju a jej cvicenia odporucila. Ceny mi povedala bratrancova manzelka chodila k nej tiez asi 3mesiace pred mesiacom porodila tak neviem uvidime necham sa prekvapit lebo na nete som nasla ceny este v skk tak neviem.

katuskaaa29
27. okt 2012

@luma1 ved uvidis, mozno, ze si tych 20 eur poploietla tymi co treba platit v nemocnici ked partner chce byt pri porode, inak v maji to este bolo len 10 eur, ale vraj o 1: oktobra je to 20 eur

tatarida
27. okt 2012

@luma1 no vcul si mi teda dala chrobaka do hlavy!!!! byvam tu, takze by som to mala na skok 😀 mohla by si mi poslat cislo na nu??? do zajtra porozmyslam a dam ti vediet .-) inak mame spolocnu kaaamosku (tehulku) 😀

luma1
27. okt 2012

@tatarida ano hovorila mi o tebe 🙂 ze ma kamosku s ktorou sa mozno stretnem v porodnici potom som si tu na MK vsimla ze si to ty 🙂)) no cislo je 0903 575 409 este neviem kedy pojdem cvici sa o 10tej tusim a potom o 15tej uvidim kedy vstanem podla toho. tak pom daj vediet ci sa tam uvidime 🙂))))

tatarida
27. okt 2012

@luma1 no ja ked tak o tej 15tej, stale mi rano byva na ... 😀 v pondelok rano jej zavolam a napisem ti! .-)

zuzanasala
28. okt 2012

baby čo si mám zobrať do porodky pre malú?

zsuzsula
28. okt 2012

Môj manžel by pôrod určite nevidržal 😉 .Ked sme boly na prietokoch zo synom aj vtedy mu prišlo zle a potom som rodila cisarákom.Ale neverím že by to zvládol.Budem rada ked bude pri nás po pôrode. 🙂 Ja bývam v Zeliezovciach a tu predpôrodný kurz nepríde do uvahy. ☹

mata211
29. okt 2012

baby je vas tu viacej ....co ste sa pytali ze co treba do porodnice.........PAPIERE : tehu knizka , obciansky preukaz, kartu poistenca, sobasny list alebo zapisnica o urceni otcovstva ( ak nie ste vydate a chcete aby bol otec zapisany do RL) , vysledky od gyndy.....PRE MAMICKU: Nocna kosela, zupan , uteraky , hygienicke potreby, papuce, ponozky, vlozky, kalciova mast alebo ina na bradavky, vlozky do podprsenky , jednorazove a stahujuce nohavicky...PRE BABO : plienky, latkove plienky aspon 5KS, vlhcene obrusky, mydlo, krem na potnicky oblecenie, rukavicky capicka deka .... PRI ODCHODE PRE BABO : Oblecenie podla rocn,obdobia, ortopedicke nohavicky, body plienky capica rukavicky ponozky dupacky, fusak, kabatik proste teple oblecenie.....autosedacka a tepla deka ...tento zoznam mam od dr., Stankovej .....mate niektora termin OKOLO 8.DECEMBRA??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre