• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

17. mája 2017 
@mata211 staci prefoteny sobasny list?
29. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predpokladam ze original k nahliadnutiu treba ......
29. okt 2012 o 11:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata211 dakujem za info.ja mám termín 13.12
29. okt 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mata211
@zuzanasala ako sme pekne tyzden za sebou :slight_smile: Ja musim pockat na vas, alebo vy sa musite poponahlat :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mata211 Dakujem pekne za zoznam :slight_smile:
29. okt 2012 o 15:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@szjanka @zuzanasala nooo tak ja si myslim ze pojdem skor .....:slight_smile: ku ktorym lekarom chodite ??? tu v nz ???? ....platite za prietoky a taketo veci u gynekologa ?
29. okt 2012 o 18:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata211 ja mám dr v šali,a do nz mám isť začiatkom decembra,tak mi povedal primár
29. okt 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v Nových Zámkoch porodila obe moje detičky - jedno pred šiestimi rokmi, druhé bude teraz v novembri rok. Som spokojná na viac ako 100%, aj keď oba pôrody boli cisárskym rezom - podotýkam,nevybaveným! Je to jedna z mála nemocníc, ktorá funguje na úrovni a čo sa týka predčasniatok, je na 100% vybavená. Dokážu tam vypiplať aj pólkilové bábenko... Je to na tebe
29. okt 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka3001 ja som tam ležala v septembri na gynekologickom odd a som bola spokojná.Ja neviem ako budem rodiť,asi podla toho aká bude situácia,ale cisársky nechcem to sa bojím :slight_smile: keď ma uspia :slight_smile: Ale čo veď nebudem prvá ani posledná koho to čaká
29. okt 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Netreba sa báť. mne sa malý narodil na 36.týždeň, mala som placenta praevia, malá sa narodila síce na termín, ale zakliesnená do lonovej kosti+silná tehotenská diabetes. Tiež som mala strach, či sa zobudím, ale potom sa to akosi zvrtlo a prestala som myslieť na seba - jediné, čo ma napadlo, že nech sa môjmu dieťaťu nič nestane, nech to má mať pre mňa akékoľvek následky. Len maličké nech je v poriadku. Na novorodeneckom sú veľmi milé sestričky a hlavne, treba sa na všetko pýtať. Oni tiež nejedli všehochlieb, aby vedeli, čo každá mamina potrebuje. Ja som mala pri druhom problémy s kojením. prišla laktačná poradkyňa, vysvetlila, ukázala, odskúšali sme to a ...išlo :slight_smile: Preto hovorím, že jednoznačne Nové Zámky. Viem, že tam nosia predčasniatka až z ďalekého okolia, pretože mám známu na oddelení patologických novorodencov a aj za seba môžem povedať, že klobúk dolu...
29. okt 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoninka Ahoj, Ja som u Halmesovej, momentalne som v 28. tyzdni. A som s nou nadmieru spokojna. Je velmi mila, vzdy mi vysvetli co treba. Jednoducho k nej mam doveru, co je asi najdolezitejsie.
4. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niektora z vas povedat, ci v nz porodnici podavaju epiduralku?
4. nov 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanaivana Ano davaju :slight_smile: Teda spon co kacky mne napisali.
4. nov 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanaivana no ja som rodila pred 20 mesiacmi a epiduralku nedavali, ked som sa tu na to pred par tyzdnami pytala, tak mi baby pisali, ze stale nic. v januari ma caka dalsi porod a epiduralku by som teda dost uvitala, nech to stoji co to stoji :cry:
4. nov 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jana_jana fuha no mne jedna pisala ze jej dali tak neviem. Ale je to zmutne ze niekde davaju a niekde nie ved to by mala mat kazda nemocka.
4. nov 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rodila som pred dvomi tyzdnami a epiduralku este stale nedávaju.... :(
5. nov 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zankaj
@ivanaivana baby mate zle informacie pri klasickom porode nedostanete epiduralku :frowning2: ja som rodila v maji a nedali, mne to ani nechybalo, asi mam vysoky prah bolesti, lebo pre mna porod bol ako ked pri menstruacii som mala krce a bolesti
5. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuskaaa29 No ja som sa pitala koi tomu ze to mam odporucene koli zdrav.stavu. Hladam nemocnicu kde to davaju
5. nov 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zankaj Ahoj, neviem, ci som ta spravne pochopila, ale zrejme mas kvoli zdravot. stavu doporuceny cisarsky rez a asi si chcela vediet, ci ti daju celkovu anestezu alebo spinal. Lebo v NZ robia oboje, ale myslim, ze ked mas planovany CS, tak preferuju celkovu anestezu. Ak sa mylim, tak ma mamicky prosim opravte.
5. nov 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska No praveze mi odporucili EPI lenze v NZ EPI nedavaju a ani v NR takze netusim vazne ako porodim. Mam tachykardiu a tak ze radsej EPI ako ma uspat. Tak ja fakt uz neviem. Jedine utekat do BA najst lekara zaplatit si alebo ja uz neviem :(
5. nov 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zankaj A spinal mat nemozes?
Tak potom jedine do Blavy ist... :frowning2:
5. nov 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrioska No praveze neviem ci mozem. V EPI je nejaka latka co srdce ukludni a ze to by bolo najvhodnejsie. A spinal neviem ani ako funguje ani nic. Kocka jedna mi pisala ze mala spinal ale mala ukrutne bolesti hlavy tak neviem.
5. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zankaj Nie som odbornik, tak nechcem trepat sprostosti :grinning: , ale ak dobre viem, tak aj z EPI mozes mat bolesti hlavy...ale mozno nie, neviem, ake latky obsahuju...ja by som sa poradila s lekarom, ten ti najlepsie povie...ale v NZ nedavaju EPI, lebo na to nemaju anesteziologov (tak som pocula)...
5. nov 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska No to hej pocula som aj ja. Ale cudujem sa ze najlepsia nemocka a nema anesteziologa :( Neviem jedine sa opitat v BA.
5. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja som rodila s spinalom pred 5 rokmy.To ti pichnu do chrbtice látku a tak ti umrtvia telo.Len ruky si budes cítit.
5. nov 2012 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zankaj ak dobre viem tak EPI nedavaju ani v Banskej Stiavnici, a ze vraj tam je najlepsia porodnica v SR
5. nov 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zankaj tak ja som zase pocula ze v stiavnici davaju, no ale bohvie. automatika je to asi len v blave, v banskej bystrici kamoska chcela, a povedali, ze si musi za 200e zazmluvnit doktora, ktory bol ochodňtny dat epi, a potom este za tu epi dalsich 150 eur, tak akoze to je sila. moja sesterka rodila v anglicku, a hoci je podla mna tam zaujem lekarov pocas tehotenstva horsi ako u nas, porod bol jedna basen, prisla do nemocky, hned jej dali oxytocin, aby to urychlili a epi, ktoru si sama davkovala, ked zacala mat vacsie bolesti, vsetko zadara, a porodila v uplnej pohode a bez stresu, ani sit ju nemuseli.... u nas take nehrozi, ale inak tusim v topolcanoch som pocula ze davaju epi, ale to si nie som ista.
5. nov 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana_jana No ja si pripadam ako niekde za opicami. Ako nie v zlom ale ked niekde sa to da preco sa to zase inde neda? Ide tu hlavne aj o ochotu lekarov a sestriciek. EPI je samozrejmost len v BA tak kocka rodila a ze chodili tam mamicky automaticky dostavali epi ktore si to zaplatili. No uvidime
5. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Epiduralku davaju v Komarne.
5. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zankaj no ja som prvy porod epi ani nejak nechcela, ale kedze to trvalo 16 hodin a teda nebola to sranda, tak by som to teraz na druhykrat brala vsetkymi desiatimi. ibaze chcem rodit v NZ, mam z tej nemocnice dobry pocit, vcelku aj dobru skusenost aj s lekarmi a asestrickami, urcite mi to pripada lepsia moznost ako NR a zase trepat sa niekam cez pol slovenska a o par dni naspat este ledva sediac a s malym cerstvym babom, to mi pripada strasna blbost. preto chcem NZ, jedine, co ma stve, je prave to ze nedavaju epi...
5. nov 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok