• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

25. júla 2017 
@zuzin78 ahoj to vazne a preco nedaju tuto injekciu? a cos a tyka cisaraku? ten nerobia ak rodicka chce, ma mensi problem zdravotny ale iny odbortnik jej povedal ze to odrodi aj prirodzene
@janesa1984
2. jan 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1katkas ahoj prosim ta to je aka tehotenska lyzicka??
2. jan 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu_lu ta ciarka tam nemala byt, myslela som tehotensku knizku..az teraz som si vsimla, ze v mojom poslednom prispevku som tam dala ciarku kde som ju dat nemala
2. jan 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1katkas mohlo mi to aj trcnut , ale vdaka, ja ze nejaka novinka :slight_smile:))
2. jan 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu_lu dnes uz vselico vymyslia tak ktovie mozno raz aj tehotensku lyzicku :grinning:
2. jan 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1katkas :slight_smile:)))))) inak ty si si zajednavala lekara? treba si v zamkoch zajednat?
2. jan 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu_lu nezajednavala.. tusim sa ani neda zajednat lekar... ale nemozem na nikoho nadavat, nemam zle skusenosti :slight_smile:
2. jan 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1katkas ved aj ja som pocula len pozitiva a neviem nejak mi siesty zmysle hovori chod rodit do zamkov :slight_smile: a poznam sestricku kalmanovu zlata zena :slight_smile:

daju babo hned ako ho vyberu na teba? a pri sekcciii nevies ako to je s babom?
2. jan 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas, poznaju, resp. robia v NZ aj s dianatal gelom? rozmyslam, ze si ho kupim, len aby to nebolo zbytocne..
2. jan 2014 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu_lu ja som prirodzeny nezazila skoda... mala som sekciu s narkozou..o pol2 sa mala narodila, ked som bola uz ako-tak pri zmysloch tak boli 3 hodiny, no hned som zaspala dalej.. o 17:00 som sa zobudila a doniesli mi ukazat malinku.. krasny pocit to bol:slight_smile: viem, ze pri prvej sekcii mi doniesli ukazat syna neskorsie ako teraz..takze asi to zalezi od sestriciek
5. jan 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@botega hej, robia aj s tym gelom ked si donesies. Pytala som sa na to mojej Dr. lebo som aj ja nad tym uvazovala. Podla nej to je zbytocne predrazene a v podstate to urychluje len druhu dobu porodnu (co myslim, ze uz je ta lahsia cast), takze som nakoniec od toho upustila.
5. jan 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu_lu v NZ nedavaju epi, nemaju tolko anesteziologov , co to davaju :-/ skoda lebo zeny by mohli rodit s mensimi bolestami
7. jan 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ak máte skúsenosť s pôrodom v NZ, zahlasujte prosím: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodnicami/hodnotenie-porodnic/porodnica-nove-zamky/
AKo je to tam s bábätkom po pôrode? Dajú vám ho, či berú preč?
12. jan 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aky je pôrodník Uharček pri pôrode ? Zvažujem ho. Dakujem
16. jan 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ossr V NZ sa nedá zjednať lekára, bude Ťa rodiť ten kto má akurát službu, čiže službukonajúci lekár.
16. jan 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncs28 včera som bola s Uharčekom nie je problém on tam chodí stále rodit, len neviem aky je pri porode hladam dake referencie. Ale chvália si ho.
16. jan 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pán doktor Uharček je z NR, počula som o ňom len dobré veci :slight_smile:
16. jan 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncs28
@ossr "oficiálne" legálne sa nedá :slight_smile:
16. jan 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 že "nemajú tolko aristov" je výhovorka hodná titulu "debilovina na n-tu" ...
16. jan 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 áno officiálne sa nedá tj.podpisuješ zmluvu :slight_smile:
16. jan 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 tiež si to myslim, ale prečo nepichaju epidural potom??
16. jan 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka99 pretože nemajú radi pacientky pri vedomí :slight_smile: lepšie keď nič nevieš :slight_smile: teda ak sa pýtaš na spinál ... epi je iné
16. jan 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka99 keď sa rodí, vždy musí byť po ruke arista ... predsa ked sa niečo zvrtne a ide akútna sekcia, tiež musí byť prítomný arista na sále ... pichnutie epi je chvílková záležitosť, dopichnutie takisto ...
16. jan 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 áno ked treba robiť sekciu volajú na ARO,nech pošlú aristu
16. jan 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 viem, že nerobia epi, spinál hádam robia nie? ako potom robia všetky cisárske, v celkovej anestéze?
16. jan 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka99 áno v celkovej anestéze,spinál nerobia
16. jan 2014 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncs28 takže nerobia ani spinál ani epi??
16. jan 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka99 epidurál určite nie a spinál no nie som si istá ale asi nerobia
16. jan 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka99 ano v celkovej ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
spinál len vo výnimočných prípadoch ... choré fakt ....
zažila som oba spôsoby (prvý pôrod NZ, druhý BA) a môžem povedať, že druhá sekcia úplne iný level aj zotavenie, všetko ... samozrejme druhýkrát som mala spinál, čo je v dnešnej dobe už takmer všade štandard ...
16. jan 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncs28 tak toto ma teraz uplne dorazilo... :unamused: , o epi som vedela, ale som ani len netušila, že všetky ženy čo rodia cisárskym-a to ich je dosť v tejto úžasnej nemocnici dávajú do celkovej anestézy.... hrôza!!!
16. jan 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok