• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

9. decembra 2016 
@menox ahoj,ja mam teraz termin v novembri 6...
18. okt o 16:03  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2016 (45. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, pridáte niekto čerstvú skúsenosť z pôrodnice v NZ? Hrozí mi predčasný pôrod a i keď na neskoršie štádium tehotenstva mám vybratú inú pôrodnicu (TO), ak by sa mi nepodarilo udržať, rozhodujem sa medzi NR a NZ, kde majú inkubátori. Prvé dve deti som porodila prirodzene v Nitre a neboli to úplne ideálne skúsenosti (najviac mi prekazalo, ze mi skoro vôbec nedovolili hýbať sa a skoro celý čas som prelezala na ctg). Sú v NZ fitlopty, na ktorých je možné skákať? V akých polohách sa dá rodiť? Koľko hodín z prvej doby pôrodnej musíte ležať na "pásoch"? Pichajú rutinne vyvolavacku? Po tom, čo mi pichli pri druhom pôrode oxytocin, bolesti boli neznesiteľné, úplne peklo (prvý mi neurýchľovali a bolo to neporovnateľné). Ďakujem za info :slight_smile:
22. nov o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amyamyamy ahoj..ja viem dat info z pred roka..fit lopty boli na porodnych salach,alebo na vzdycharni..rodi sa len klasicky na koze,ale su moderne porodne stoly,na tu prvu dobu porodnu ti neviem odpovedat.mne na pase praskla voda.a vyvolavacku mi nariadil primar,ale tabletku vkladaciu,nie do zily.3hodiny treba lezat na porodnom stole a napojena na ctg.inak vyvolavacky nedavaju rad radom..u mna musela ist kvoli predchadzajucemu porodu.ja som Nitrancanka,ale do Nitry by som si ani leukoplast nedala zalepit..
22. nov o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzana1710 Ďakujem za informácie :slight_smile: Ja som si v Nitre poležala aj v tomto tehotenstve a v zásade sa nemôžem sťažovať; predčasný pôrod mi našťastie pekne zastavili; takých 70% personálu ok, dve deti mi v predchádzajúcich rokoch pomohli porodiť a sú zdravé, ale skrátka verím, že na sále by to mohlo byť aj lepšie. :slight_smile: Tak ak otestujem Zámky, dám vedieť budúcim mamičkám, či to stálo za to.
22. nov o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amyamyamy ja som lezala mesiac v nz pre porodom..ale tam fitlopty nemali na rizikovom..ani mi ich nechceli pozicat,lebo ich maju len na porodnych boxoch.drzim palce a nech to dobe dopadne :astonished:
23. nov o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, mam ist teraz na ultrazvuk v 20. tt do nemocnice v NZ, vraj to robia len utorky usim medzi 10,00 a 11,00. Neviete mi povedat, aky doktor tieto ultrazvukove merania robi a kolko sa za to plati? dakujem.
Dnes o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@soulmejtka ked som sa ja na to opytala ci sa tam chodi na merania,tak mi povedali,ze oni nic take neumoznuju,ze robia to iba tym,co tam pridu ako rizikove,alebo co tam lezia na rizikovom.mne to robili ako kedy,kto ako mal sluzbu.
Dnes o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok