Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

nivalis
6. jan 2010

Baby nadstandart vrelo odporucam!!!ked aj za posledne! 🙂 nejde ani o to byt sama na izbe a mat sukromie, ale vlasna kupelka to je na nezaplatenie!!! + ja som tam bola aj s manzelom... no skoro jak dovolenka 😀 odporucam 😀 😀 😀

dida81
7. jan 2010

Serafinka- drž sa! Budem na teba mysliet ... 😉

Aj ja som chcela nadstandard- no ked som tam bola teraz v novembri, bolo chripkové obdobie a zákaz navstev..
Cize som v tom nevidela význam . A len kvoli sprche sa to teda nevyplatilo.
.. na klasickej izbe sme si aspon babatká postražili, ked sme sli k navsteve, alebo do tej sprchy... alebo na ranajky...atd 😀

serafinka1
7. jan 2010

Nivalis presne preto chcem nadštandard. Viem, že je vyhoda mať na izbe spolubyvajucu, ktora postraži dieťa, no kupelka a toaleta je naozaj na nezaplatenie. Ked som bola prvýkrát bola som na obyč.izbe a vedľa boli cigánky, čo chodili fajčiť na toalety. Zakaždým, keď sme na tú toaletu šli, sme boli úplne zafajčené a museli sme absolvovať sprchu+umývanie vlasov a to bolo zdĺhavé, takže preto teraz volím radšej túto cestu.

deina
8. jan 2010

Tentokrat sa mi nadstandard neusiel, ale pri starsom som ho mala - naozaj na nezplatenie. Nielen vlastna sprcha, wecko, chladnicka a pod, ale najma to stalo za to, ze ku mne hocikto mohol prist a nemusela som sa po cisarskom tahat von na chodbu.

ericica
9. jan 2010

a co sa za to plati na den?

ptka
9. jan 2010

okolo 33 €, ked tam chces mat manzela na noc, este asi 15 € navyse..ale oplati sa

serafinka1
10. jan 2010

Dida ďakujem, pozerala som si Jakubkove fotky, je to krásny chlapček.

luciamk
11. jan 2010

Ahoj tehulky a mamulky, my máme termín na začiatok marca. Ja som pôvodne z NZ, ale s manželom sme sa odsťahovali. Rodiť by som ale chcela v NZ. Čo prerábali v nemocnici? Nepočula som o ničom, do NZ chodím len do poradne. 😀

ptka
11. jan 2010

prerabaju postupne celu porodnicu a aj novorodenecke..ja som tam lezala v decembri a bol to celkom hurhaj..vtedy akurat robili na chodbach novorodeneckeho, buchali a vrtali cely den...proste pohodicka🙂) podla mojich info by mali prerabky pokracovat asi do februara. ale aspon to tam bude trocha vynovene, bolo uz nacase

luciamk
11. jan 2010

Ďakujem ptka, hádam to dorobia čím skôr 🙂

serafinka1
13. jan 2010

Baby že vraj treba si do nemocnice zobrať aj vlastný teplomer? Zdá sa mi to blbosť, ale už som to počula od niektorých báb,tak sa chcem uistiť, či to treba aj do NZ nemocnice.

dida81
13. jan 2010

Ja som mala a nebol treba... 😉

deina
14. jan 2010

Nie, netreba, urcite. Maju teplomery.

ericica
18. jan 2010

ahojte viem ze je este velmi skoro ale nemate niektora termin porodu zaciatkom jula????? 😵 😵 😵

lenuska311
20. jan 2010

Ja soim rodila minuly tyzden..ta prerabka je hrozna cely den enormne vrtaju buchaju clovek nema ani chvilu pokoja....naozaj si treba priravit pevne nervy k tomu ten plac ostatnych babatiek...ja som sa tam naozaj velmi vycerpala neda sa to ani porovnat s domacim prostredim...pristup sestriciek a lekarov je rozny niektori su mili a ini velmi neprrijemni ako keby ich obtazovalo co robia ....svoj druhy porod si premyslim ci ho absolvujem v nz

ibuska
21. jan 2010

ahojte, radsej sa nebudem pytat,co treba do nemocnice pre babatko,ale skor je moja otazka: co si tam netreba zobrat,co daju oni? dakujem 😝

lenuska311
21. jan 2010

pre babatko si nemusis zobrat akurat kozmetiku na kupanie a krem na zadok inac vsetko aj uteraky si vypytaju od teba ked male umyju...a pre seba akurat tak teplomer co nemusis brat inak vsetko.....

ibuska
21. jan 2010

lenuska, dakujem... tak tam pojdem nabalena ako na dovolenku. a co sa tyka periniek,to daju,alebo budem musiet mat vlastnu?

tinusi
21. jan 2010

Perinku ti nechaju tu ich... aspon tak to bolo pred 2 rokmi....

ibuska
21. jan 2010

tak to dufam, lebo este pobalit aj perinky a vsetko,to mozem brat aj kufor. ved zupan zaberie pol tasky
😉

lenuska311
21. jan 2010

ano perinku daju...urcite si nabal dve tasky v jednej maj veci pre seba a v druhej pre male...a tak do nejakej igelitky si daj veci co das malemu ked pridete na izbu hned si totiz vypytaju saty a je lepsie mat nieco pripravene ako sa dozit toho ,ze ti zacne sestricka prehadzovat vsetky saty..kedy mas termin ibuska?

lenuska311
21. jan 2010

kedy by ste mi navrhovali ist von s malou???narodili sme sa 11.01.2010....neviem kedy by som mohla uz ist von tieto styri steny totiz na psychiku moc dobre nerobia

ibuska
21. jan 2010

termin mam 12.3. uz sa neviem dockat tej ochoty na oddeleni 🙂

mam novemb. syna,s nim som isla von cca 11 den od narodenia. sice iba na malu prechadzku,ale potom uz kazdy den a na dlho. on bol v teplucku,nic mu nechybalo. tiez mi vadilo sediet zavreta doma

ptka
21. jan 2010

my sme boli vonku po dvoch tyzdnoch..narodili sme sa v decembri a boli riadne zimy..maleho som naobliekala a nebol problem..sa mu dobre spinkalo vonku.akurat den predtym ako sme boli prvykrat vonku som mu urobila taku pripravu na balkone, aby si trocha zvykol🙂

maja22
22. jan 2010

Aj vložky si treba dať niekam do tašky navrch, lebo keď robia cs, sestričky sa potom musia hrabať vo veciach a nie je to príjemné ani pre jednu stranu, hoci žena po cs to najprv asi ani veľmi nevníma..

susurka
24. jan 2010

ahojte kocky,mam na vas jednu otazku,hadam mi niektora pomoze.chceme dat malej po porode prepichnut uska. neviete nahodou akym sposobom to robia tu sestricky? iba nastreluju,alebo nejak inak prepichuju uska... dakujem 😀 😀 😀

devita
25. jan 2010

caute,co sa tyka usiek,tak prepichuju ihlou...snazia sa aby tam mamina nemusela byt.prepichovanie je dost na city,ale ja som pri tom bola..uz som co to prezila.....a robi sa to v den odchodu..stoji to ak si dobre pamatam byvalych 100sk.

kejtty
25. jan 2010

Ahojte, neviete mi niektora poradit, mam pozitivny test na streptokoka, doktor mi povedal ze pri porode mi budu musiet pichnut penicilin, ale neopytala som sa, ci by nebol lepsi cisarsky rez v takom pripade..... nemate s tym niektora skusenost. Dakujem. K.

kejtty
25. jan 2010

Och pardon, ja som skocila do zlej temy... 😅

bubina1
28. jan 2010

baby..chcem sa spytat...ako je to s vyberom porodnika... moj gynekolog nie je porodnik...ked sa bavim s kamoskami z blavy..oni maju vsetky vybrateho porodnika ku ktorému chodia od nejakého 30 týždna.. tu v NZ je to ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre