Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

tinusi
14. nov 2010

No, moj synator bol take narocne babo, ze som sa v porodnici ledva stihala najest...

ericica
14. nov 2010

@tinusi mojenko ako keby si o mojej Edine pisala.....ja som sa niekedy ani osprchovat nestihla pred vizitou bo stale revala ☹

andrea2603
15. nov 2010

@ericica ,@tinusi podobne 😖 , všetky deti spali, len moja Liv bola hore, už som bola zúfalá ☹ , ani len návštevy som si nemohla trošku užiť, normálne to vycítila, že som odišla z izby a hneď bola hore a plakala.

tamka84
15. nov 2010

no môže byť baby že aj moja druhá dcéra bude náročnejšia ako prvá a tiež sa nebudem nudiť..... 😀

benkovamartina
15. nov 2010

Ahojte baby, máme doma 6 týždnové bábatko a vobec nám nespinká, doobeda spí pol hodinky, cez obed 2-3 hodinky a potom zase 2 hodiny hore a 30 min. spánku. Je to normálne? nepoznáme den a noc. Od narodenia nám nespáva a nevieme čo sním, ako ho zabaviť tak sa nosíme a nosíme ale nič doma nespravím, iba ked ho má muž, ked príde z práce ale máme toho už aža až.
vyčerpaný ale šťastný.

stvura
15. nov 2010

@benkovamartina tusim ste to chytili od nas na tom sone noziciek... 😉 ale nie, napisem ti "recept" od annag co mi dala ked som sa jej pytala nato iste do spravy {ja mam vsak aj starsieho nespavca, pre mna to teda nie je nic nove}.

benkovamartina
15. nov 2010

@stvura dakujem

tamka84
20. nov 2010

tak ja zajtra ráno nastupujem, držte mi palce, bojím sa!!! ☹

adrioska
20. nov 2010

@tamka84 drzime! 😉

benkovamartina
21. nov 2010

@stvura vy ste boli v Komjaticách na sone? videla si nás?

tamka84
23. nov 2010

ahojte baby, tak sa vám hlásim z nemocky, všetko prebehlo bez problémov, 21.11.2010 sa nám narodila dcérka Viktória s mierami 3250g a 50cm.

danka135
23. nov 2010

@tamka84 gratulujem a tesim sa s tebou, hlavne nech ste obe zdrave, a inak popis ako to prebiehalo a co sestricky? rodila si v Novych Zamkoch?

tamka84
23. nov 2010

ano v NZ, sestričky sú zlaté, som spokojná, len už by som išla domov za manželom a druhou princezničkou ☹

adrioska
23. nov 2010

@tamka84 a si na nadstandardnej izbe? Nezmenila sa cena? 🙂

adrioska
23. nov 2010

@tamka84 a samozrejme tiez blahozelam-krasne miery 🙂

tamka84
24. nov 2010

@adrioska áno som na nadštandartnej a cena je stále tá istá ...

danka135
24. nov 2010

neboj o chvilku ta pustia domov, popis aky si mala porod? a na tej nadstandardnej izbe moze za tebou prist aj nasteva? alebo musis ist na chodbu? a co vlastne stoji ta izba? dakujem ti za info

tamka84
25. nov 2010

@danka135 ja som mala pôrod sekciou, takže ma uspali a nič neviem. Ano môžu tu chodiť manžel za mnou, neviem teda že či aj viacej ľudí naraz, lebo zamnou len manžel chodí, a je tu kedy chce a ako dlho chce. Sestričky tu ani moc nechodia, vždy zaklopú a spýtajú sa či niečo nepotrebujem a tak...celkom dobre. aspoň mám klud, Jednu noc som bola na JIS-ke a vôbec som nespala, hneď tú prvú noc...strašne bolo počuť deti plakať, aj sestričky majú izbu hneď oproti , takže všetko ma rušilo a tu už je taký kľud. A izba stojí 33 euro na jednu noc, ak tu chce byť aj manžel plus nejakých 17 euro navyše ,ale to už neviem presne.

danka135
25. nov 2010

myslim si ze je tam len jedna izba nadstandard, ak je volna tak ju mozes mat ale ak je obsadena tak sa neda nic robit, ja som si ju chcela zarezervovat ale neda sa to.dakujem za info. a co sestricky nebuzeruju?

danka135
25. nov 2010

@tamka84 a este jedna otazocka, nevies za kolko dni pustaju ak rodis spontanne?

adrioska
26. nov 2010

@danka135 pustaju za 4 dni, ak je vsetko v poriadku (4x24 hodin musis byt)

danka135
26. nov 2010

@adrioska dakujem ti za informaciu

orchidea1980
29. nov 2010

ahojte mamicky, tehulky, 😉
Mohla by som sa pytat na Vas nazor na zajednavanie lekara pri porode v NZ? Ako to teraz funguje? Ked zajednam niekoho, tak u neho budem rodit len ked ma sluzbu, alebo kvoli mne dojde do nemocnice aj v noci? To by som mala dohodnut konkretne s dr. ktoreho si vyberiem, alebo cez nemocnicu?
Moja doktorka totiz k porodom nechodi, ani neviem koho by som mala zajednat, aby som sa dobre rozhodla 😨
Okrem toho v rodine sme uz mali pripad, ked bol zajednani lekar, ktory dosiel dost neskoro, zbytocne nanho cakali, no a mamicka dost natrapila.
Od vela kociek pocujem, ze nezajednavaju nikoho len idu do nemocnice a hotovo.
Vy ako ste mali? Ked nemali ste nikoho zajednaneho, boli ste spokojne s lekarom u ktoreho ste rodili? Alebo tam pred porodom sluzbukonajucemu lekarovi dali ste nejaku ,,obalku,, ?
Ked uz na prietoky sa nechodi, tak pred porodom chodia tehulky do nemocnice, alebo prvykrat idu az ked idu rodit?
Mali ste niektora pri porode Dianatal gel, ake mate skusenosti?
Neviete nahodou na porodnici robi este sestricka Boldizarova, taka blondina?
dakujem 🙂

klaudialip
30. nov 2010

@orchidea1980 ahoj,ja som si r.nezajednavala a ani som nedavala ziadnu obalku.lezala som tam dva tyzdne dopredu a tak som ako tak dr.poznala i ked nie ako vysetruju a pod.ale nakoniec som bola s dr.ktory ma rodil velmi spokojna,som rada ze ma rodil on 🙂

tamka84
30. nov 2010

@klaudialip no ahoj, ty už máš po pôrode? ja som na teba myslela keď som tam ležala že čo je stebou, ale ako tam pozerám že Terezka má týždeň asi sme aj boli spolu v nemocke, len sme sa nespoznali...ja som rodila 21.11. a ležala som tam 5 dní. A ty?

tamka84
30. nov 2010

@orchidea1980 ja som počula tak teraz keď som tam bola, že lekár ku ktorému chceš ísť rodiť a dohodneš sa s ním, tak ti povie že máš prísť keď má službu a pôrod ti vyvolá. Lebo že vraj primár nedovolí aby chodili lekári na pôrodné sály mimo služieb. Ja som to mala jednoduchšie, lebo som mala plánovanú sekciu.

klaudialip
30. nov 2010

@tamka84 ja som rodila 23.11.,domov som isla v nedelu.takze je to asi dost pravdepodobne ze sme tam boli obe,len sme sa nespoznali-aj ja som na teba myslela,ze kedy ides a pod. 😀

roza632
30. nov 2010

ahoj klaudialip mozem sa spytat koho si mala pri porode moja mala sa vola tiez terezka a ako sa ti tam lezalo tie dva tyzdne a sestricky ake boli

orchidea1980
1. dec 2010

@klaudialip, @tamka84, dakujem za vysvetlenie a gratulujem Vam k bábätkám.

klaudialip
1. dec 2010

@roza632 no ja som lezala na 2.poschodi dva tyzdne a tam su sestricky velmi mile,ovela milsie ako na tretom,na tretom som sa tesila ked som isla prec,bo z tych sestriciek ma islo porazit.mozno kebyze to nemam s cim porovnat,tak by boli super

pri porode som mala Smolarika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre