• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

14. decembra 2016 
@ingaaa dufajme, ze to tak bude :slight_smile: ze nam to dobre dopadne....drzim aj Tebe palceky :slight_smile:
10. feb 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
chcem sa spytat tych co to uz v nz maju za sebou - staci mi do porodnice kopia sobasneho listu alebo musi byt original? lebo to mam uz za par a po originaly sa zlahla zem :grinning:
vdaka
11. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana_jana stačí kópia :wink:
12. feb 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana_jana
odomna nechceli vobec sobasny list ...
12. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzi8 ahojky, ja mam termin okolo 10.marca, ty si ako na tom?
15. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majame ahojko :slight_smile: ja by som mala mat 19 marec ale podla mna to bude aj skor :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidime, kedy sa malinke ohlasi :slight_smile:
15. feb 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. je tu niekto, kto si nedavno zazmluvnoval dr. Stanka? mam nejake otazky.
15. feb 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, chcem sa vás opýtať: v nemocke ste kojili mrňuskov s perinkou alebo ste si ich z perinky aj vybrali - nenamietal k tomu personál? vďaka :slight_smile:
15. feb 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana_jana stačí kópia
15. feb 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maricom - v perinke, lepšie sa tak drží, ale myslím že to je na tebe, nič ti nepovedia
15. feb 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maricom ja som kojila s perinkou, bolo to pre mna lepsie, lebo som kojila poleziacky na boku a aj maly mi lepsie drzal na boku, ked bol v perinke, neviem ci chapes, ako Ti to vysvetlujem, proste, aby mu nezabehlo, tak som ho dala tiez nabok a v perinke sa na tom boku lepsie udrzal... :slight_smile:
15. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska presne ako hovoríš, a ešte k tomu si myslím že im je v tej perinke veľmi dobre ako v brušku :slight_smile:
15. feb 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pýtam sa lebo mne sa malá zle držala bola ťažkáa ataké mi to bolo celé nemotorné, a bolestivé po cisárskom a nakoniec to ani s kojením nedopadlo... tak rozmýšľam ako na to pôjdem tento krát :slight_smile: ďakujem za odpovede. a perinku ste už mali vlastnú, či nemocničnú? V perinke je im dobre, to je jasné, ja len, že na to kojenie by som si vytiahla miminko :wink:
15. feb 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maricom ja som mala nemocnicnu, len saty svoje... :wink:
15. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maricom kludne si mozes babo z perinky vybrat, urcite nebudu sestricky namietat, nemaju co namietat...viem len, ze namietali v noci ked mali mamicky pri sebe babo- muselo byt pocas spinkania, aj cez den v postielke namonitore dychu, to za to. Ja som tiez mala cisarsky pred 1,5 rokom a za 3-4 tyzdne cakam dalsie babo, a bude tiez cisarsky...ale naozaj si uz nepamatam ci som malu vyberala z perinky, ale myslim ze nie, lebo nozicky maju hole, len v latkovej plienke zabalene.
15. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzi8 no, to sa asi nestretneme, ja som bola dnes u doktora, a tiez to vyzera na skorej
15. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, je pravda, ze sa neda v NZ nemocnici zazmluvnit gynekolog k porodu???
16. feb 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maricom
no skusil by mi niekto nieco povedat a branit mi v kontakte s vlastnym dietatom ... je to na tebe aku polohu na kojenie si zvolis. niektorym mamickam po cisarskom odporucaju lezat na chrbate a dieta mat polozene na sebe a papa "zhora", niektorym zase vyhovuje mat ho pevne v perinke ... TY SI MATKA, TY SI ZVOL POLOHU, KTORA BUDE VYHOVOVAT TEBE A TVOJMU BABATKU :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26
Jedine primara, ak by si chcela.
17. feb 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto je uzasne. uz mam ozrejmenu situaciu a som dost sklamanaaaa :confounded:
takze u nas sa neda zazmluvnit lekar, neda sa darovat pupocnikova krv, epiduralku nedavaju.... to kde sme??? a ze v sirokom dalekom okoli najlepsia nemocnica :confounded:
17. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 da sa darovat pupocnikova krv (pred dva a pol rokmi som darovala, tento rok nie, lebo som mala troska rychly porod so zelenou vodou a priskrtenou malou), preco by sa nedala? A neoficialne sa da aj zazmluvnit lekar k porodu :wink:
17. feb 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stvura neda sa darovat, iba zaplatit pre seba. a co sa tyka neoficialneho zazmluvnenia... ked to na mna pride iny cas ako ma moj dr. sluzbu, mam smolu...
17. feb 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 no hadam ked si ho "zazmluvnis" par bobacikmi tak si da tu namahu a pride :grinning: ...kamoska ma zazmluvneneho, mala aj pred dva a pol rokom a prisiel....ja som planovala pred dva a pol rokom odber pup. krvi, nakoniec nam to financne nevyslo, ale vraj mi odobrali...mozno vzorky ked vravis ze sa neda, bola som v takej euforii, ze som to neriesila...tak len sa modli a dufaj ze budes mat stastie...tiez som to robila ked som mala ist rodit (stale som si v duchu opakovala, hocikto, len nie Zifcak...a vyslo to...)
17. feb 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stvura no nepride, lebo nesmu chodit inokedy ako maju sluzby... cele to je na hlavu :confounded:
presne, to sa bojim, Zifcaka a Zajacovej :grinning: pri mojom stasti, to ani inak nevidim. asi sa zacnem modlit, nech je to streda :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 ja som ho mala v juli..... :slight_smile: myslim mala som ho zajednaneho pri oboch mojich porodoch...
17. feb 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica teraz koho? :sweat_smile:
neviete kedy ma kto sluzbu? :grinning:
17. feb 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 no stanka som mala zajednaneho a nebol problem vsetko bolo ok :wink:
17. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 Lubi, v sobotu robi Bezakova, a v nedelu maju službu Stanko s Renčkovou, takže tento vikend je to v pohodke, môžeme isť rodiť :grinning: :grinning: :grinning: . A s tym zazmluvnenim maš uplnu pravdu - neda sa, alebo sa da dohodnuť s tichym suhlasom primara - ale vždy je riziko, že tvoj dohodnuty nepride, lebo ho tam mimo službu nepustia. A darovať pupočnikova krv sa neda a Epiduralka sa neda vybaviť asi ani cez boha, takže hrôôôôôôôza. Bojím, bojím........
17. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamuli no to si ma velmi potesila :slight_smile: a v pondelok a v utorok nevies? a oni su aj v noci alebo ako to je?
17. feb 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 Lubi, ja som si len zo srandy zistila kto pracuje presne v mojom termíne, takže buduci tyžden už bohužial neviem. Ale nie je to zlý nápad zistiť si aspom kedy robia tý, ktorých nechceme - v tie dni budeme celý den len ležať a nehýbať sa, aby to na nás náhodou neprišlo :confounded: .
17. feb 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok