Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

moon1979
26. feb 2011

http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/po...

tu je kompletny zoznam laktačnych poradkyn s telefonickym kontaktom podla regionov 🙂

radka1188
27. feb 2011

Ja som rodila u Zifcaka a nestazujem sa bol celkom mily a dokonca ma prisiel kuknut aj na tretie. 🙂 Ale na prvy pohlad vyzera strasne 😕 .Skor by som sa bala rodit u mladej Zajacovej 😖 .Je dost necitliva pri vysetrovani a kamosku zasivala po porode skoro hodinu. ☹

tinusi
27. feb 2011

@mamuli to je mozne, ale moja kamoska mala problemy s kojenim (malej - trojmesacnej - dala na odporucanie pediatricky UM a ona uz potom nechcela sat z prsnika - uz sa nekojili niekolko dni) - a kalmanova jej s tym pomohla. Dnes ma malinka rok a stale je dojcena. Podla mna nejde o tituli ale o to, kto vie realne pomoct.

matakamil
27. feb 2011

@lelacrima bola som v uplnej anesteze a dojcim a nemala som s tym problem, mliecko sa mi spustilo na druhy-treti den a malu mi nosili na dojcenie dost pravidelne. cr mi robili v sobotu poobede a v pondelok mi dali aj malu. Chodila som uz v nedelu na obed. Inak robia v nz aj spinalku,

matakamil
28. feb 2011

@radka1188 s tou zajacovou suhlasim, ked ma vysetrila vzdy som krvacala, ale kamoska u nej rodila a nestazuje si. Zifcak prisiel pozriet aj mna na tretie,hoci som u neho nerodila, len mi vyvolaval porod, co sa napokon aj tak nepodarilo.

garnelia
28. feb 2011

Ahojte maminky,
budem rodit v N.Zamkoch planovanou sekciou a chcela by som vas poprosit o informaciu,kedy mozem mat maleho u seba a ci sa oblieka do vlastnych veciciek hned,ako mi ho donesu.Ja vobec neviem,kolko veciciek mam zobrat...a este ci mi babatko donesu sestricky na kojenie,ked este nebude so mnou.Dakujem! 🙂

lili012
28. feb 2011

@garnelia Ahoj ja som rodila v NZ pred rokom v marci sekciou. A neviem si to tam vynachvalit, pred 8 rokmi som rodila v BA a nemozem to porovnat. Pristup, jednoducho vsetko.

lili012
28. feb 2011

@garnelia Vecicky som zacala obliekat ked mi malu uz nechali na izbe, vtedy som mala pozicanu len zavinovacku z nemocnice a nanny monitor. Naozaj dobra nemocnica a velmi mili lekari

garnelia
28. feb 2011

@lili012 to je super,dakujem za povzbudenie! 😵 Pozitivna skusenost vzdy potesi! 😉

a2303
1. mar 2011

Ahojte 🙂

Pridám aj ja svoju skúsenosť, ja som rodila Rebeku v NZ u primára. Nie je to najmilší typ človeka 🙂 ale za to prácu si odviedol skvele! Ja vždy hovorím, nemusí byť milý len nech sa o mňa a o malú postará a tak aj bolo. Maličká mala obtočenú šnúru okolo krku a on všetko tak super chytro spravil, že som o tom ani nevedela. Bol naozaj skvelý a keď tam bol on, tak aj sestričky boli milé 🙂 Otecko bol pri mne už od 12tej a Rebeka sa mi narodila o 15:45 hod.
Svoj 8 mesiac tehotenstva som strávila v nemocnici NZ, ja som bola spokojná (samozrejme, doma je doma). Vtedy začala robiť v NZ aj doktorka Zajacová... radšej asi nekomentujem...
Ostatný sú naozaj v pohode! V oktobri budem opäť rodiť a asi opäť v NZ. Len neviem čo robiť... zajednať si? Alebo budem mať šťastie na doktorku Kováčovú-Smolárika?
Podľa vás?
Rodili ste niektoré u primára?

jana_jana
1. mar 2011

Ahojte kocky
chcem poprosit o radu.
uz som tyzdne po termine a nerodim a nerodim, ak sa to nejak nerozbehne - o com ja uz pochybujem, tak vo stvrtok - o dva dni, nastupujem do NZ nemocnice. Neviete mi niekto povedat ako to tam potom prebieha? Pobeham nejake vysetrenie? Nechaju ma trapit sa alebo mi hned v ten den zacnu vyvolavat porod?
vopred dakujem, uz mam z toho maleho chrusta vo vnutri nervy 😉

sonelka
1. mar 2011

baby, ako vyzerá mladá zajacová???

miska333
1. mar 2011

@a2303 ja som rodila u primara, mala som ho zajednaneho, fakt sa o mna starali a stale sa pitali i nieco nepotrbujem atd, ale ked ma vznutra vysetroval, brrrrrr 😒 to bolelo, a ja som so zajacovou bola velmi spokojna ked ma chodila pozerat.

@jana_jana ja som tak nastupila, bola som na intrenom , brali mi krv, vysetrovali ma, robili uzv, prietoky , nakoniec mi porod vyvolali, pichli vyvolavacku, do 2hod som bola uplne otvorena ale marek bol velky, stale neklesal ani po prepichnuti plodovej vody tak mi robili sekciu

lucia23611
2. mar 2011

ahojte kočky. ja by som bola tiež veľmi zvedavá ako vyzerá MUDr. Zajacová. lebo mňa tiež chodila kontrolovať jedna mladá lekárka na interné, ale je tam aj MUDr. Kajanová mladá. Nie je ona takej menšej postavy a tenká?

jana_jana
2. mar 2011

@miska333 vdaka, no tej sekcii sa snad vyhnem. vsak zajtra sa dozviem snad viac, sama som zvedava ako to pojde, len ma mrzi ze som prisla o taku tu nocnu prepadovku ked to zrazu zacne z nicoho nic, chaos panika a ide sa do nemocnice ☹ ale co uz ked sa krpcovi nechce, nejak bude 😉

moon1979
2. mar 2011

@sonelka
nizka, chuda, ciernovlasa

sonelka
3. mar 2011

@moon1979 taká mladunká a pekná do tváre? už asi viem.. Chodila na vizity často, ale aj Kajanová - tá ma prepúšťala.

miska333
3. mar 2011

@jana_jana aj ja som sa tesila na tu nocnu prepadovku ale aspon ma tam mali pod kontrolou a vedela som ze maly bude pod kontrolou

stvura
3. mar 2011

@sonelka taka mlada tmavovlaska s dlhymi vlasmi, myslelala som ze si odskocila z praxe... 😀 ...len podla mna velmi horenos, akoze "s plebsom sa nebavim"...

michala1515
3. mar 2011

ahojte. pisalo sa tu aj o tom, ze v nz sa neda darovat pupocnikova krv, co je pravda,ale je mozne ju dat odobrat babatku a dat si ju uskladnit.
co sa tyka porodnice a vyberu lekara, myslim si, ze ak ma byt porod bezproblemovy, je jedno kto vas rodi a ja v taky porod aj dufam 🙂 aj ked priznavam, ze s bliziacim sa terminom, mam aj trochu strach..

lenka6644
3. mar 2011

@fairynika ahoj tak ty si uz porodila sikulka lezali sme spolu v nemocnici a v den odchodu mojho sme sa trocha rozpravali v jedalni mala moja sa ma volat tak ako ty 😀 gratulujem ti ozvi sa

lenka6644
3. mar 2011

ahojte chcela by som sa spytat ci neviete ako maju teraz sluzby lekári dnes v noci viem ze tam je mudr.Bezakova a aj v nedelu zevraj ma dennu a ostatne dni neviem. Ju velmi chvalia a aj Mudr.Halmesovu ktora robi utorky a spatne som sa docitala ze stvrtky robi mudr.Halmes. 🙂 tak ak viete dajte vediet som zvedava na koho natrafim.Mudr Zifcaka niekto chvali niekto nadava tak neviem ci sa ho mam bat a mudr.Zajacova ma prijmala a bola v pohode je troska chladnejší typ zeny a ma len 26 rokov tak velke skusenosti nema ale ako inac ich ziska? 🙂 myslim pozitivne 😀 aj Mudr Renckova je zevraj v pohode 😉

fairynika
4. mar 2011

@lenka6644 jeej ahoj ano uz som porodila krasnu babiku 🙂 mna asi rodila mudr halmesova ak je to taka simpaticka blondinka niesom si ista a bola uplne uzasna, super, skvela. uz sa ti to krati len par dnii 🙂

stvura
4. mar 2011

@fairynika super, gratulujem, aj mna rodila ona, bola uplne uzasna, vyborny pristup, proste Jednotka. 😉

sonelka
6. mar 2011

@stvura nepodobá sa dr. Halmesová na tie dvojičky blondínky z ružovej ordinácie??? tak trochu 😕

stvura
6. mar 2011

@sonelka neviem, ja to nepozeram 😉 ...ale je tusim 36 rocna mala utla blondinka...

gabuci
6. mar 2011

sonelka-mna nepoznáte,ja som tu prvýkrát aj omnoho staršia ako vy,no poradím ti aby si išla na stránku nemocnice v nz.jednoducho napíš do google fnsp nz a zobrazí sa ti Novozámocká nemocnica.Prejdi na oddelenia-lekári ,gynekologicka pôrodnícka klinika.Tam nájdeš lekárov ktorí momentálne pracujú tam.Každý lekár tam nemá fotku,no Halmešová ju má.Ja som ju spoznala pred jedenástimi rokmi,ked som rodila,ja som rodila u Ikrényiovej,ona bola vo vedľajšej sále odrodiť ženu.Veľmi ju chvália,má príjemný prístup...atd.Určite chápe ženičky,aj ona má dve detúrence.

silvuska267
7. mar 2011

ahojte chcem sa spytat ,ci neviete kolko sa plati pri cisarskom za sterilizaciu v NZ ???citala som ze si to kazda nemocnica uctuje inak .dakujem za odpoved sisa

zuzin78
7. mar 2011

holky, neviete ci davaju v NZ epiduralku? niekde som pocula, ze vraj ju uz davaju,ale neviem co je na tom pravdy.

lelacrima
7. mar 2011

@maricom ahoj, smeim sa spytat, co si zistila k tomu spinalu? ja mam male KP a od buduceho tyzdna ma chce doktorka hodit do nemocky - budem v 39.tt a hrozi cisarsky, tak nech viem, ci ho mozem ziadat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre