Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

perla200
6. júl 2009

boli sme my catrine.... 50 eur a urobí ti to dva krát - teda raz a druhý krát zadarmo.... bolo to fajn, mame dvd 45min. my sme boli spokojní, doktor milý a zlatý

catrine
7. júl 2009

Ahoj perla, no tak teraz fakt neviem kam pojdem na ten ultrazvuk.Rozmyšlala som aj nad Havlasom ale tam to je tušim drahšie a nerobi to dva krat, takže ešte uvidim. Kolko vopred sa treba objednat

perla200
7. júl 2009

no práveže ti vyjde v ústrety, ja tuším 2 týždne....podla toho v kolkom týždni tt si?

devita
7. júl 2009

catrine Havlas to robi za dajakych 63eur,ja som tam chcela ist,no napokon som nesla nikam,este aj Dr Stanko to robi za 50eur

deina
7. júl 2009

O nom som ani nevedela, to je Korcok ml, ze? On tam ma ambulanciu? Perla, ako dlho dopredu si sa objednavala?

Stankovi robi ten 4d Renckova, 53 eur. 😉

sandy80
7. júl 2009

Ahojte tehulky a maminky. Tak sa hlásim až mesiac po pôrode, keďže som začínala rodiť spontánne a po 12 hodinách nenormálnych bolestí to bol napokon cisársky rez. Cítila som sa z toho na prd, prežívala som to ako moju neschopnosť porodiť dieťa vlastnými silami, a potom tá bezmocnosť dva dni na posteli - mala som strašnú depku z toho celého. Ale už je všetko OK, malý je úžasný, krásny, zdravý. Pri pôrode som mala Stanka, bol OK, na konci sa tak rozhodol, že bude CR, pretože prišli na to, že pupočná šnúra je krátka, ja už nemám dosť síl, brucho som mala ešte stále vysoko, myslel si, že nebudem vládať vytlačiť malého, natoľko som bola vyčerpaná, tak trval na CR.
Každému držím palce, veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody s bábätkom.

devita
7. júl 2009

Sandy mam dojem ze spravil to najlepsie co mohol..je to fakt perfektny doki.

sonia29
7. júl 2009

ahojte baby 🙂 mňa čaká dvojitý pôrod v septembri. počula som že pôrodníci sa dosť pomenili, neviem čo ma čaká, chcela by som si vybaviť dr. bezákovú. máte s ňou niektorá skúsenosť?

sandy ty máš syna? 😕 tak gratulujem 😵 😵

devita
7. júl 2009

sonia,Dr Bezakova je mila a uzasne sikovna doktorka..ja som u nej rodila este v Zeliezovciach syna.jee,ja som mala tak termin v septembri 2004 ako mas ty na drobcov,no narodil sa mi syn o tyzden skor,14.9.2004..Bezakovu ti mozem len odporucit

perla200
7. júl 2009

sandy super...gratulujeme...myslela som na teba že čo a ako.... no ja som dnes videla prvýkrát doktorku Renčkovú na prietokoch.... bola celkom milá....

alicia28
7. júl 2009

ahoj catrine , ja tam idem teraz vo štvrtok, ,,, doteraz som chodila do BA a tam to bolo 10 eur, bola som na 4D už 2x, teraz mam už len 2 -3 tyždne do porodu, budem rodiť v NZ, dufam že ešte vydržím, potom ti napišem koko eur stalo - 4D u doktora korčoka

perla200
7. júl 2009

ahoj alicia.... mame skoro rovnako termín..... možno sa uvidíme🙂

nika251
7. júl 2009

Ahojte. Babule- poculi ste daco o tom ze Stankovi teraz umrelo pri porode babatko? Teraz mi volala jedna znama ze vraj nedal matke CR, bol zajednany k porodu a neprisiel???
Ja som ho mala pri prvom porode a bola som velmi spokojna a teraz som ho zajednala znova.
Kedze som nic take na nete ani v NZ nepocula tak som sa len chcela opytat.
Mate daktora nejake zle referencie nanho?
Som jeho pacientkou a nic zle nemozem povedat.

alicia28
7. júl 2009

ahoj perla200, no neviem kedy to na mna skutočne príde, dufam že nebudem musieť čakať tak dlho a bude to už v polovici júla.... je mi moc teplo, ak sa stretneme v nemocnici, budem sa tešiť

lussyla
7. júl 2009

ahojte
ja chodim k dr. Havlasovi a zatial som spokojna, rodit budem az na vianoce, takze este som sa s nim nedohadovala. mate niektora termin na december, alebo chodite k Havlasovi?

catrine
7. júl 2009

Caute babule dakujem Vam pekne za info, perla ja som v 20 tt tak preto som chcela vediet že kolko si čakala na termin.Deina ja som zase nevedela že aj Stanko robi 4d a ten ma kde ordinaciu alebo kde to robi.

perla200
7. júl 2009

nika nebol to on, to bol druhý doktor..... meno ti napíšem do IP

deina
7. júl 2009

Catrin, 4d nerobi priamo Stanko, ale Renckova - unho, na Kmetovej. 😉 A ten Korcok ma na Bitunkovej aj ambulanciu, ci len 4d tam robi?

To je smutne s tym babetkom. 😔

jarus1
7. júl 2009

nika, neviem čo je na tom pravdy, ja som tiež Stankova pacientka a mala som ho tiež pri pôrode a to CR, ktorý mi navrhol ešte predtým, lebo už jeden pôrod som mala CR. Podľa mna sú to nepravdivé info o ňom. Je to opatrný lekár, absolútne sa to s ním nezhoduje....môj názor

catrine
7. júl 2009

Deina myslim, že ten Korčok tam robi len 4d ale nie som si ista.A ta Renckova je aka tu vobec nepoznam.

deina
7. júl 2009

Mne robila pri prvom ultrazvuk v 30tt a bola fajn. Nemala som s nou ziadnu zlu skusenost.

catrine
7. júl 2009

Tak už teraz fakt neviem ku komu pojdem na ten 4d ultrazvuk, baby a kedy je najlepšie ist na ten 4d v kolkom tt.

deina
7. júl 2009

Tak viem, ze najlepsie je ist okolo 25tt. Pri Miskovi som bola v 23tt a tiez uz bolo pekne vsetko vidiet, neskor su tie babetka ale take buclatejsie. 🙂

andy1985
7. júl 2009

ahojte ja som rodila v tejto nemocnici v tomto roku.porod som mala strasni vyše 35 hodin a potom nebola som spokojna ani detskymi sestrickami. Moje dieta je chore. a mala vacsie poskodenie mozgu lebo nebol vcas prevoz do bratislavy ☹ nepisem aku chorobu mame lebo je to v takej nemocnici raz za 12 rokov. 😒 a pan doktor Kralovic mi povedal ze je poradovnik do bratislavy, pan doktor je to nezmysel lebo tie akútne stavy ako my berú okamzite. Zázrakom sme to prezili ale sme tu a mame 4 mesiace sme zaostali vo vyvoji ale co sa da robit.Neviem ci to bolo chyba lekarov na novorodeneckom oddeleni alebo nie ale to uz nedozviem. ale klobúk dole pred doktrokou Dancziovou a Bystrickou. Dakujem

devita
7. júl 2009

Andy strasilinko zle sa to cita,ja dufam,a spolieham sa na to ze deti su zazraky a dokazu nepredvidatelne veci a ze tvoje drobciatko sa pozviecha tak,ze bude ledva vidiet tie handikepy co uvadzas,velmi vam drzim palceky.inak ja som tiez mala z detskych sestier mindraky,skor ma stresovali,ako podporovali.

perla200
7. júl 2009

andy...no mne tie mená nič nehovoria o ktorých píšes.... 😒 ale je to nanič....

nika251
8. júl 2009

Jarus, dakujem, tiez som velmi spokojna a nechcelo sa mi verit zeby bol zanedbal starostlivost. Ale upokojila som sa po info co uz mam.
Andy- je mi to velmi luto, najdu sa Dr. taki aj takí. Mrzi ma ze ste natrafili akurat tak. Ale ver, ze sa najdu aj v BA, BB ci v inych dobrych porodniciach. Novorodenecke v NZ je zname ze je dobre ale urcite sa najde aj riadna kritika na sestricky. Ja ked som tam bola s prvym, tiez som frflala ale raz v noci som nevedela spat a poviem vam, do rana som uz len rozmyslala ako to tie sestricky pre boha stihaju. Nasli sa take co len zazerali a kaslali na zeny ale boli take co podla mna uz rano po styroch chodili bo boli ko. Furt ich dajake zenicky volali, babuska plackali, no zaberak. Ale ako vravim, najdu sa aj aj. Ja som si celkovo spokojna bola. Bola som na nadstandarde a bolo to skvele 😉

perla200
8. júl 2009

baby mate niektorá skúsenosti s dr. Juhászom?

deina
8. júl 2009

Andy, to mi je luto. Dancziova je fajn, tiez k nej chodime do rizikovej poradne, aj na oddeleni bola celkom mila, len zozaciatku mi trosku nesedela. Dufam, ze tvojmu babetku sa polepsi, ze mu pomozu lekari aj cvicenia. Asi musite vela teraz cvicit, ze?

julenka
8. júl 2009

ahoj devita,s tymi sestrickami mas pravdu...mne padlo najhorsie,ze co sestricka,to iny nazor a ja ako prvorodicka som z toho mala take stresy...kôli tomu som isla na nadst.izbu,ze za mnou mohli chodit nasi a pomoct mi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre