Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

perla200
26. jún 2009

ahoj lenulla...už to mame za pár.....aj si si vybavovala doktora?

monica271
27. jún 2009

ahojte doteraz som iba čitala forum, ale uz prispejem ja som v 27 tyždni a tiez by som mala tu rodiť, aj ked obcas aj obavy mam .prvy porod som mala ok len ten pristup personalu...hmmm...mohli byt trosku ludskejsi.ale uz som sa poucila a vybavila niekoho k sebe 🙂 a tesim sa na dcerku

sz.zuzana
27. jún 2009

ahojte.ja mám termin:10 dec.chcem rodiť v NZ.trošku sa bojim 😅

perla200
27. jún 2009

monica...vybavila si si doktora?

sz. zuzana a čoho sa bojíš konkrétne?

devita
28. jún 2009

Ahojte nastavajuce a uz uradujuce maminky,tak ja sa hlasim,uz oddychnuta,z nemocnice ako tak zregenerovana,dcerka mi prisla na svet cisarskym rezom vo stvrtok vecer o 22.45 minuly tyzden.Ked mozem odporucit,tak ozaj Stanka,Bezakovu su tam aj iny lekari ale o tych ak chcete tak v IP. zenske sestricky boli velmi zlate hlavne sestricka Livika a sanitarka je tiez na zenskom velmi zlata.no a detske sestri?tiez su velmi pohotovo napomocne,staci sa pytat a pytat.

monica271
28. jún 2009

perla...nie priamo doktora ale je to niekto kto sa dufam postara o mna a malu 🙂 dufam ze to budeme mat bez komplikacii , jedno viem ze pojdem do nemocnice na poslednu chvilu , pri prvom porode som sla prilis skoro a dlho som tm trpela zbytocne tak asi tak 😒 devita... srdecne gratulujeme a zavidime ze to mas za sebou 😉

devita
28. jún 2009

monica,dakujem..ja som bol dohodnuta s mojim lekarom na cisarskom,ale nikto netusil,ze sa mi spusti spontanny porod..sla som do nemocnice a bolesti boli v trojminutovych intervaloch.ako keby to tusil

monica271
28. jún 2009

wow no priznam sa ze by som sa netesila z cisarskeho zevraj je to sice v priebehu ok ale po viac trpis.po spontannom porode ked je dobry si ok , teda ja som na druhy den bola funkcna plne 🙂 ty si asi musela si poležkať ale vcelku to je vsetko jedno dolezite je jedno aby sme boli aj s detmi zdrave no nie??? 😉

devita
28. jún 2009

monica j asom po spontannych porodoch bola fit hned,len ma nepustili z postele dolu,ale po par hodinach som sla do sprchy a ani sitie ma nebolelo,ale po cisaraku,veru kym svaly pochopia co robit,tak to je roboty a bolesti,ale ja som behom 24 hodin uz isla za malou,bola na JISke

monica271
28. jún 2009

na jiske? a preco? skoro prisla na svet? ja mam za sebou iba jeden porod tento bude druhy a aj posledny to som si ista 🙂 jeden certik a jedna čertica staci uplne no dufam ze sa tam sestricky pomenili. lebo ked ja som tam bola pred 8 rokmi 3 asi boli ochotne aj to tie starsie tie mladsie v noci chrapali a kaslalai na mna tak asi tak vsak uvidime kolko si bola v nemocnici

perla200
28. jún 2009

devita super gratulujem....a rodila si na termín???? a kto ti robil cisarak???? malá je ok?

lenullla
28. jún 2009

ahojky perla 🙂 no veru uz to bude zachvilku 🙂 sa neviem dockat kedy budem mat bambulku v naruci 🙂
devita: gratulujem ti 🙂 tak to uz mas za sebou, aj ja by som uz najradsej mala porod za sebou

lenullla
28. jún 2009

perla, ja mam zajednaneho Stanka, ty si si niekoho zajednala, alebo to nechas na nahodu, ze kto bude ten bude?

perla200
29. jún 2009

no ešte stále rozmýslame....ale asi ano..... neviem sama

darca46
29. jún 2009

Ahoj babenky,
ako to tu tak čítam, zrejme je lepšie mať zajednaného doktora. Mňa čaká o dva mesiace prvý pôrod a bola by som rada, keby všetko prebehlo v poriadku. Asi si skúsim vybaviť Bezákovú. Neviete, či sa dá už v NZ epidurálka? Koľko sa dáva doktorovi? (pošlite mi prosím cez IP)

lenullla
29. jún 2009

ahoj darci 🙂 no asi je lepsie mat zajednaneho lekara, aspon zo skusenosti ostatnych zien nielen tu na fore , ale celkovo .. ja nemam ponatia ci sa uz da aj tu v NZ dat epiduralka. ale zajtra idem k lekarovi , tak sa spytam len tak informacne a napisem 🙂

devita
29. jún 2009

ahoj darca.no veru pokial dobre viem epidural v NZ nie je,je tu akurat tak spinalka,pri cisarskom.ale lekari mi odporucili celkovu anestezu

ineh
29. jún 2009

Devita, môžem otážočku-dve?
Mala si dopredu naplánovaný cisársky zo zdravotných dôvodov? Mala si dopredu zazmluvneného dr. Stanka, alebo to bola náhoda?
Som totižto v podobnej situácii a akosi sa neviem rozhodnúť 😉. Dr. mi navrhol sekciu - " pre istotu" z dôvodu vyššieho veku a mám aj dosť úzku panvu 😢

nivalis
30. jún 2009

Ahoj Devita🙂 moc gratulujem a trosku aj zavidim ze to mas za sebou a hlavne ze ste obe v poriadku🙂)) Mna to caka coskoro, takze nastupuju obavy...🙂 pa

katka881
30. jún 2009

Ahojte, ja mam termin 18.7. ale predpokladam, ze to bude skor.-mam taky pocit. 🙂
Pocula som, ze velmi neodporucaju vybavovat si lekara, ak vam to nie je uplne- rodinne blizka osoba. Velakrat by uz aj bolo potrebne rodit a vyckava sa na tvojho lekara...

nivalis
2. júl 2009

Ahojte🙂 mam otazocku (az dve🙂 na tie co rodili v NZ v poslednej dobe: ako je to s pritomnostou manzela pri porode? Moze byt so mnou hned od prichodu alebo az na sale pri samotnom porode? a este by ma zaujimalo- je pravda ze babenko so mnou moze zostat (samozrejme po nutnych vysetreniach) tie 2hodky co si po porode polezim na sale a ze na izbu ide tiez v podstate hned so mnou, alebo mi ho vezmu a prinesu az neskor? - nasla som o tom nejake info na stranke nemocnice, len to overujem 🙂 diky 😎

perla200
2. júl 2009

ešte som síce nerodila nivalis, ale 3 kamošky tam rodila každá po dvoch týždnoch. takže manžel môže byť pri pôrode....až na sále tuším. ak budeš rodiť spontánne tak môže ostať muž s tebou dve hodiny po pôrode.... a to ostatné neviem.....

katka....ano že vraj potom sa k tebe sestričky správajú otrasne, lebo si myslia že si protekčná...takže ktovie?

klauduska
2. júl 2009

Baby a mali ste niektora epiduralku?Kolko stoji?

perla200
2. júl 2009

v NZ nedávajú EPI!!!!!

devita
3. júl 2009

nivalis,manzel je pri porode az na sale,ak je vsetko ok ostava s tebou na sale tie dve hodinky a je tam pri tebe aj dietatko,samozrejme ak je v poriadku a potom aj na izbe ho mas so sebou ak sa nic nepritrafi,napr novorodenecka zltacka

perla200
3. júl 2009

no dievčatá...som zvedavá čo so mnou urobia, dnes urýchlene prišli výsledky a boli dosť na prd....vsetko mam zlé a doporučujú mi hospitalizáciu.... tak som zvedavá čo mi povie doktorka v utorok????? je mi na houby prdlajs ☹

devita
4. júl 2009

perla,ake vysledky mas na figu?nestracaj hlavu,uz si v 37 tyzdni

ericica
5. júl 2009

lenulla aj ja som mala stanka zajednaneho k porodu a bolo to super ze tam bol a setricky neboli obec mrchy na mna ze som mala protekciu 🙂 🙂 🙂 zelam vam krasny a bezproblemovy porod....

klauduska
6. júl 2009

aha perla,dik,to som nevedela.....

a ake vysledky mas zle?Ale snad to bude ok...drzim palce! 😉

catrine
6. júl 2009

Ahojte baby neboli ste nahodou niektora na tom novom 4d ultrazvuku na Bitunkovej v Novych Zamkoch,robi ho tam dr. Korčok, pozerala som aj stranku , ale nikde nie je napisana cena, nemate niektora skusenosti.Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre