Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

lenullla
15. júl 2009

ahoj perla 🙂 zatial sme este 2v1, nejak sa nechysta na svet tato moja mala 😀 aspon zatial, ale ako doktor hovoril, to sa moze zmenit z minuty na minutu.. vy ste este cele? 😀

perla200
15. júl 2009

ano lenulla... stále sme 2v1 ale už som otvorená na dva prsty, ale čo z toho?....doktor povedal, že to môže trvať aj dva týždne....a velmi trpím v tomto teple ty nie?

lenullla
17. júl 2009

ty uz sa otvaras? juuujha, ja este ani len naznaky 😀 stavim sa ze to na mna dojde z nicoho nic... ci trpim v tomto subtropickom obdobi? ufff, ani nevies ako, neznasam ked je tak teplo, v noci je fajn, ale to musime mat vsade pootvarane dokoran okna.

kaatkaa25
23. júl 2009

ahojte.....len sa chcem spytat ci niektora z vas nepozna dr Szunyogha mal by robit v nemocnici v nz?.......dakujem.......

juja2
23. júl 2009

Ahojte zienky.Nepoznam menovaneho lekara.Chodim k Dr. Bezakovej.Som spokojna, ale zial mi este nevedela povedat pohlavie mojho babatka a to som uz v 33 tt.Tak som sa rozhodla ist na 4D do LV a vcera som sa aj dozvedela...V tomto teple je to hrozne, ja uz len fucim a v noci mam problem s dychanim. Baby cvicite nejake cviky tychto par tyzdnov pred porodom? Niekde sa pise, ze je to ok a niekde, ze sa neodporuca. Pytala som sa aj na hospitalizaciu v NZ pred terminom porodu, vraj sa to nerobi, takze som zarazena, ked to na mna pride mam to za hodinu cesty do NZ.Zatial si to nechcem ani predstavit.

perla200
23. júl 2009

juja a odkial si?

deina
23. júl 2009

Dr Szunyogh? Toho Devita spominala, vraj nic moc... ale nepoznam ho este.

juja2
23. júl 2009

Perla, som zo Siah, zatial...

perla200
23. júl 2009

aha... tak preto bezáková.... ona je odtial od vás že?

no ja chodím cvičiť od 30tt tehu jogu a robí mi to velmi dobre.... doma som sa snažila ešte cvičiť, ale teraz pár dní pred pôrodom mi je to už jedno a hlavne mi je hrozne teplo....tak necvičím....

katka881
23. júl 2009

ahojte, ja som bola u Szunyogha zatial len na prietokoch. Má asi 30 rokov. Bol celkom v pohode,ochotný. Bez problémov mi odpovedal na otázky. Inak ťa vybavia za 5 sekúnd.
Ja už tiež preťahujem. Čakáme asi na víkendové ochladenie 🙂

kyslicka
23. júl 2009

ahojte, mne museli po pôrode čistit maternicu a robil mi to dr.Szunyogh ale aj spolu s dr.Bezákovou. On je sekundárny lekár tak si myslím, že vo vačšine musi mat pri sebe aj staršieho lekára, ale inak je úplne v pohode

perla200
23. júl 2009

taký nižší je a zarastený čierny??? kyslicka - rodila si spontánne?

kyslicka
23. júl 2009

perla200 hej rodila sice mi museli vyvolat pôrod s prostinom, pri pôrode som mala dr. Renčkovú bola strašne milá a hlavne som mala fakt milú sestičku, myslím že je nižší a čierny ale či zarasteny to sa už nepamatám

perla200
23. júl 2009

tak viem asi ktorý to je....
Renčková je zlatá...taká milá bola na prietokoch aj Kovácsová je zlatá...ale ty si jedna z mála čo hovorí, že rodila v NZ normalne

juja2
23. júl 2009

Baby, podava sa v NZ epidural, alebo nas nechaju potrapit sa. Ako tak citam, zatial je to s gynekologmi ok, len ci aj anesteziologovia su taki dobri.

kaatkaa25
23. júl 2009

diky baby...ja som u neho rodila druhe dieta predtym robil galante a mam snim vyborne skusenosti 😉 .....a ma aj ambulanciu tam u vas v nz?.........

perla200
23. júl 2009

neviem kaatka...
juja - nepodáva sa epi - ale nenechajú ťa dlho trápiť.... že vraj....

juja2
23. júl 2009

Perla, dik za odpoved. Co uz. Ale ako sa hovori vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Inak neviem odkial presne je Dr Bezakova. Ja som volila iny region aj koli hroznej situacii u nas. Tak uvidime ako to dopadne. Ty to mas uz za par, ale raz dva Ta dobehnem. 🙂 Drzim Ti palce! Cakam prve babatko - dievcatko a velmi sa tesime. S doplnkami to uz teraz budem mat lahsie... Este nemam kupeny kocik a z tohto sirokeho vyberu sa mi tazko rozhoduje. Zhanala som si dvd jogu pre tehulky, ale nejak sa mi nepodarilo. Neviem ci ma este zmysel zacat cvicit.

perla200
23. júl 2009

no ja som začala v 30tt... a celkom mi to pomohlo....existuje kniha - joga pre tehotné.... ale dvd neviem či existuje....a kde by si mala podla bydliska rodiť? v Šahách?

julenka
23. júl 2009

Nuz baby,nechcem vas strasit,ale ja som rodila 21h.

perla200
24. júl 2009

a prečo julenka? ved nam to popíš

julenka
24. júl 2009

perla,teraz ta mam strasit?
poviem ti ,ze bolesti som mala len poslednu hodinu po vyvolavackach a infuziach,inak som si ani neuvedomila,ze
to tolko trvalo.lebo kazdu chvilu som bola na koze a na monitore,takze to celkom rychlo preslo.
Ale tie bolesti boli take brutalne...uz sa druhykrat dam nahovorit,len ked budu rodit chlapi!!!

perla200
24. júl 2009

no strasiť ako strasiť julenka....každá sme iná a je to individuálne..... a nechali ťa preto asi, lebo si sa pekne otvárala nie?

julenka
24. júl 2009

praveze neotvarala,okolo pol noci mi odtiekla voda,tak sup do nemocky,okolo 03.som uz bola na vzdycharni ale bolesti len slabulinke a nepravidelne.Rano po vizite sa primar vyjadril ze to vidi na CS,takze nejest,nepit!Ale stale sa cakalo,ci sa porod nespusti spontalne.O 15 som dostala prvu vyvolavacku-pravidelne bolesti som mala asi pol h a potom zase nic.okolo 18 druha vyvolavacka aj s prepychnutim zadnej? vody,bolesti zas len pol h a potom ustupili.otvorena som bola na 3 prsty.okolo 20.00 som dostala infuziu a pomaly sa to rozbiehalo ale nastupili take bolesti,ze som z nich vracala-a to mam teda prah bolesti vysoko.po hodine som sa konecne otvorila na tych 10 prstov,zacala tlacit,ale po troch kontrakciach to dr vyhodnotil tak,ze cim viac tlacim,tym sa maly posuva vysie,tak ze teda ten CS.Ked som zisla z kozy,tak som odpadla a prebrala som sa az na operacnej sale...potom ma uspali a po polnoci som sa uz na izbe dozvedela ze mam zdraveho syna.Narodil sa o 21.45 Takze ja vlastne neviem naco sa tolko cakalo?!

perla200
24. júl 2009

takže si nakoniec rodila sekciou..... no tak to si mala blbé dosť...a kto ťa rodil?

julenka
24. júl 2009

najprv dr Kmet a CS mi robil dr Szunyuogh

perla200
24. júl 2009

Kmet? toho vôbecn epoznám...to je nejaký mlady a nový????

julenka
24. júl 2009

Starsi,ja ho typujem tak pred 50.a ci je novy neviem,ja tych dr absolutne nepoznam

juja2
25. júl 2009

baby chcela som sa este opytat ci je tu len jedna nadstandardna izba alebo viac. Na tejto izbe moze s Vami oddychovat aj partner?, lebo niekde to tak povolene je (teda izba ma 2 postele). Dik!

katka881
25. júl 2009

Nadštandardka je len jedna za 1000 Sk na den, ak tam prespi aj partner tak + 500. - má tam rozťahovací gauč. A môže ti tam chodiť rodina na návštevu.
Lenulla sa dlho neohlásila. Žeby niečo ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre