Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radka1188
16. aug 2010

Neviete kolko priblizne stoji EPI???

deina
16. aug 2010

Tak viem, ze epi este stale nedavaju. 😝

ericica
16. aug 2010

deina ma pravdu epi este v nz neni 😖

andel7766
16. aug 2010

chcem sa spýtať, či tá psycho príprava je povinná, ked chcem, aby manžel bol pri mne pri pôrode.

radka1188
16. aug 2010

Cooo 😨 a tak som sa tesila ze to nebude az tak boliet.No skoda.Nejak to uz zvladnem 😵

andika10
16. aug 2010

@andel7766 to nie je povinné, aspoň keď som ja rodila tak to nebolo, len musel mať prezuvky zo sebou a zaplatiť poplatok a treba sestram hneď povedať že to bude pôrod s oteckom

ericica
16. aug 2010

@andel7766 mna sa teraz setsricka pytala ci sme chodili na psychofizicku pripravu ked som jej povedala ci mozem volat mm....a ja ze pri prvej dcerke sme boli ci to nestaci...a ona ze hej 🙂 neviem ci sa vzdy pytaju 😒

@radka1188 neboj nebude to az tak hrozne boliet da sa to prezit....ja by som s tebou aj menila lebo je to naaadherny pocit ked sa to malinke babo narodi....neboj ked bude na svete hned na vseto zabudnes 😉

andika10
16. aug 2010

@radka1188 ked uvidíš svoje bábo zabudneš aj na bolesť, stojí to za to, neskôr to budeš brať ako peknú spomienku, aspoň u mňa to tak je, prajem lahký pôrod

radka1188
17. aug 2010

andika10 a ericica Dakujem vam dufam ze to nebude az tak hrozne 😵 Staci mi jeden pohlad na malicku a vsetka bolest bude prec 🙂

sonelka
18. aug 2010

ahojte,
prosím vás viete mi niektorá povedať, dokoľkej, resp. odkoľkej sa robí v novozámocej pôrodnici CTG???(tie pásy na bruško, kardio....)
Ďakujem

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klaudika81
18. aug 2010

@sonelka nie som si na 100% ista, ale myslim, ze od 11-13, ale ked je vela mamiciek tak kym ich vsetky nespravia. vo stvrtok je ich tam najviac...vlastna skusenost 🙂

sonelka
18. aug 2010

@lucynocka
@klaudika81
ďakujem Vám, veľmi ste mi pomohli 🙂

@lucynocka a možno sa aj stretneme, ak budeš rodiť v NZ, ja mám TP 3. septembra, ale dúfam, že to bude aj skorej

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonelka
18. aug 2010

😀 😀 som sa schuti zasmiala, v to dúfame asi všetky 😉 od kial si?

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
happyinka
18. aug 2010

@radka1188 no tomu ver!!! 🙂)

sonelka
18. aug 2010

@lucynocka komjatice. v piatok pôjdem asi na to CTG. inak ja mám svojho gynekologa v nitre, tak preto som sa pýtala, v nitre na tie pásy neposielajú mesiac pred porodom. ale už som 38 tt tak budem musieť ísť do NZ, lebo tam sa chystám rodiť

klaudika81
18. aug 2010

@sonelka
@lucynocka no kocky, nechcem vam kazit radost, ale tiez som dufala v skorsi porod a kuknite ako som na tom...prenasam uz druhy den 😀

sonelka
18. aug 2010

@klaudika81 no dúfam, že čím skôr to budeš mať za sebou, a čo najmenej bolestivé 😉 to čakanie je asi na nervy, že?

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonelka
18. aug 2010

@lucynocka ja len dúfam, že ma nesprdnú, že idem neskoro, zajtra začínam 39 tt

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonelka
18. aug 2010

@lucynocka ved hej, máš pravdu. aj ty mávaš také bolesti v posledných dňoch ako pri menzese? ja aj niekoľkokrát za deň. v noci sa niekedy na to aj zobudím

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonelka
18. aug 2010

ja chvalabohu spávam celkom dobre, len sa musím dobre "uložiť". len keby som furt nemusela na wc behať

klaudika81
18. aug 2010

@sonelka dakujem si zlata 🙂 vies co mne to ani tak neprekaza, ze sa jej nechce von...aspon bude silna slecinka 😵
@lucynocka tusim nechavaju max. 10 dni prenasat...takze toho 26 bude urcite vonku, uz sa jej inak nevieme dockat, ved to moze byt kazdu chvilku 🙂

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klaudika81
18. aug 2010

@lucynocka no dufam, ze to nebude 10 dni...ze to pride skor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre