Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

suzi8
10. feb 2011

@ingaaa dufajme, ze to tak bude 🙂 ze nam to dobre dopadne....drzim aj Tebe palceky 🙂

jana_jana
11. feb 2011

ahojte dievcata,
chcem sa spytat tych co to uz v nz maju za sebou - staci mi do porodnice kopia sobasneho listu alebo musi byt original? lebo to mam uz za par a po originaly sa zlahla zem 😀
vdaka

sonelka
12. feb 2011

@jana_jana stačí kópia 😉

moon1979
12. feb 2011

@jana_jana
odomna nechceli vobec sobasny list ...

majame
15. feb 2011

@suzi8 ahojky, ja mam termin okolo 10.marca, ty si ako na tom?

suzi8
15. feb 2011

@majame ahojko 🙂 ja by som mala mat 19 marec ale podla mna to bude aj skor 😝 uvidime, kedy sa malinke ohlasi 🙂

lubinka26
15. feb 2011

ahojte. je tu niekto, kto si nedavno zazmluvnoval dr. Stanka? mam nejake otazky.

maricom
15. feb 2011

Babenky, chcem sa vás opýtať: v nemocke ste kojili mrňuskov s perinkou alebo ste si ich z perinky aj vybrali - nenamietal k tomu personál? vďaka 🙂

me
15. feb 2011

@jana_jana stačí kópia

me
15. feb 2011

@maricom - v perinke, lepšie sa tak drží, ale myslím že to je na tebe, nič ti nepovedia

adrioska
15. feb 2011

@maricom ja som kojila s perinkou, bolo to pre mna lepsie, lebo som kojila poleziacky na boku a aj maly mi lepsie drzal na boku, ked bol v perinke, neviem ci chapes, ako Ti to vysvetlujem, proste, aby mu nezabehlo, tak som ho dala tiez nabok a v perinke sa na tom boku lepsie udrzal... 🙂

me
15. feb 2011

@adrioska presne ako hovoríš, a ešte k tomu si myslím že im je v tej perinke veľmi dobre ako v brušku 🙂

maricom
15. feb 2011

pýtam sa lebo mne sa malá zle držala bola ťažkáa ataké mi to bolo celé nemotorné, a bolestivé po cisárskom a nakoniec to ani s kojením nedopadlo... tak rozmýšľam ako na to pôjdem tento krát 🙂 ďakujem za odpovede. a perinku ste už mali vlastnú, či nemocničnú? V perinke je im dobre, to je jasné, ja len, že na to kojenie by som si vytiahla miminko 😉

adrioska
15. feb 2011

@maricom ja som mala nemocnicnu, len saty svoje... 😉

majame
15. feb 2011

@maricom kludne si mozes babo z perinky vybrat, urcite nebudu sestricky namietat, nemaju co namietat...viem len, ze namietali v noci ked mali mamicky pri sebe babo- muselo byt pocas spinkania, aj cez den v postielke namonitore dychu, to za to. Ja som tiez mala cisarsky pred 1,5 rokom a za 3-4 tyzdne cakam dalsie babo, a bude tiez cisarsky...ale naozaj si uz nepamatam ci som malu vyberala z perinky, ale myslim ze nie, lebo nozicky maju hole, len v latkovej plienke zabalene.

majame
15. feb 2011

@suzi8 no, to sa asi nestretneme, ja som bola dnes u doktora, a tiez to vyzera na skorej

lubinka26
16. feb 2011

baby, je pravda, ze sa neda v NZ nemocnici zazmluvnit gynekolog k porodu???

moon1979
16. feb 2011

@maricom
no skusil by mi niekto nieco povedat a branit mi v kontakte s vlastnym dietatom ... je to na tebe aku polohu na kojenie si zvolis. niektorym mamickam po cisarskom odporucaju lezat na chrbate a dieta mat polozene na sebe a papa "zhora", niektorym zase vyhovuje mat ho pevne v perinke ... TY SI MATKA, TY SI ZVOL POLOHU, KTORA BUDE VYHOVOVAT TEBE A TVOJMU BABATKU 🙂

emilia86
17. feb 2011

@lubinka26
Jedine primara, ak by si chcela.

lubinka26
17. feb 2011

tak toto je uzasne. uz mam ozrejmenu situaciu a som dost sklamanaaaa 😖
takze u nas sa neda zazmluvnit lekar, neda sa darovat pupocnikova krv, epiduralku nedavaju.... to kde sme??? a ze v sirokom dalekom okoli najlepsia nemocnica 😖

stvura
17. feb 2011

@lubinka26 da sa darovat pupocnikova krv (pred dva a pol rokmi som darovala, tento rok nie, lebo som mala troska rychly porod so zelenou vodou a priskrtenou malou), preco by sa nedala? A neoficialne sa da aj zazmluvnit lekar k porodu 😉

lubinka26
17. feb 2011

@stvura neda sa darovat, iba zaplatit pre seba. a co sa tyka neoficialneho zazmluvnenia... ked to na mna pride iny cas ako ma moj dr. sluzbu, mam smolu...

stvura
17. feb 2011

@lubinka26 no hadam ked si ho "zazmluvnis" par bobacikmi tak si da tu namahu a pride 😀 ...kamoska ma zazmluvneneho, mala aj pred dva a pol rokom a prisiel....ja som planovala pred dva a pol rokom odber pup. krvi, nakoniec nam to financne nevyslo, ale vraj mi odobrali...mozno vzorky ked vravis ze sa neda, bola som v takej euforii, ze som to neriesila...tak len sa modli a dufaj ze budes mat stastie...tiez som to robila ked som mala ist rodit (stale som si v duchu opakovala, hocikto, len nie Zifcak...a vyslo to...)

lubinka26
17. feb 2011

@stvura no nepride, lebo nesmu chodit inokedy ako maju sluzby... cele to je na hlavu 😖
presne, to sa bojim, Zifcaka a Zajacovej 😀 pri mojom stasti, to ani inak nevidim. asi sa zacnem modlit, nech je to streda 😀 😀

ericica
17. feb 2011

@lubinka26 ja som ho mala v juli..... 🙂 myslim mala som ho zajednaneho pri oboch mojich porodoch...

lubinka26
17. feb 2011

@ericica teraz koho? 😅
neviete kedy ma kto sluzbu? 😀

ericica
17. feb 2011

@lubinka26 no stanka som mala zajednaneho a nebol problem vsetko bolo ok 😉

mamuli
17. feb 2011

@lubinka26 Lubi, v sobotu robi Bezakova, a v nedelu maju službu Stanko s Renčkovou, takže tento vikend je to v pohodke, môžeme isť rodiť 😀 😀 😀 . A s tym zazmluvnenim maš uplnu pravdu - neda sa, alebo sa da dohodnuť s tichym suhlasom primara - ale vždy je riziko, že tvoj dohodnuty nepride, lebo ho tam mimo službu nepustia. A darovať pupočnikova krv sa neda a Epiduralka sa neda vybaviť asi ani cez boha, takže hrôôôôôôôza. Bojím, bojím........

lubinka26
17. feb 2011

@mamuli no to si ma velmi potesila 🙂 a v pondelok a v utorok nevies? a oni su aj v noci alebo ako to je?

mamuli
17. feb 2011

@lubinka26 Lubi, ja som si len zo srandy zistila kto pracuje presne v mojom termíne, takže buduci tyžden už bohužial neviem. Ale nie je to zlý nápad zistiť si aspom kedy robia tý, ktorých nechceme - v tie dni budeme celý den len ležať a nehýbať sa, aby to na nás náhodou neprišlo 😖 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre