Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

monkey1
29. mar 2009

Dobrý večer,
ospravedlňujem sa, že sa vám vkrádam do témy, ale neviem nájsť tému s vaším mestom v regiónoch. Chcem sa spýtať, či niekto nepoznáte firmu Montplast z Nových Zámkov, čo montuje plastové okná... Išli na nás akosi zhurta, a okná sme objednali. Viem, že už je neskoro plakať nad rozliatym mliekom, ale predsa len, ak niekto viete, napíšte... Ďakujem za každý ohlas...

ericica
30. mar 2009

ahoj tema je tam casto tam prispievam 😉 poznam ju len zbezne ale nic o nej neviem neviem aku ti dali cenu ale poznam jednu super babu z NZ co jej muz ma firmu co s plastovymi oknami robi a viem ze maju dobre ceny mohla si sa este pokukat....kuk na novozamcanky a tam sa popytaj pa 😉

darca46
7. apr 2009

Ahoj, nemáte náhodou nejaké skúsenosti z pôrodnice v NZ z posledného obdobia? Myslím pôrod, keď ste nemali dohodnutého konkrétneho doktora. Čaká ma to síce až v lete, no už teraz mám nervy zo všetkých tých hororových príbehov.

lulia
7. apr 2009

Ahoj.ja som rodila v decembri v Nz.a nemozem nic zle povedat na dr.vsetci sa spravali milucko,ked som sa nieco opytala hned my pekne vysvetlili.bola som spokojna.a mala som predcasny porod,velmi som sa bala co bude s malym .

perla200
7. apr 2009

ahojte, aj ja sa tam chystám vjúli, čo sa týka korčoka a 4D bol super....a ideme aj druhykrat a zadarmo.....čo sa týka Smolárika, je to úžasný doktor a skvelý človek....teda ja som mala problémy hrozil nám potrat a viem, že aj on mi velmi pomohol, že som v poriadku.....ked budem rodiť a bude tam on tak sa asi nebudem bát🙂)

ako je to s tou epidurálkou?

kika86
7. apr 2009

Ahojte, aj ja som rodila v decembri 🙂 Keby som mala zaplatit za lekara, tak si asi hlavu bucham,pretoze ja som lekarku videla, ked ma prijimali, potom raz za 3 hodiny a pri porode...To bolo vsetko. Ak bude vsetko v poriadku, doktorka pride az ku koncu (dovtedy tam behaju sestricky). A ak bude nieco vaznejsie urcite to bude lekar/ka konzultovat s viacerymi lekarmi, co dufam, ze nebude potrebne 😉

ericica
8. apr 2009

perla 200 epi v nz este neni .....zatial ☹ ale viem ze v GA je zadarmo 😉

darca46
14. apr 2009

Ahojte, mali ste v NZ dohodnutého konkrétneho pôrodníka, alebo ste to nechali na službukonajúceho. Resp. aké máte skúsenosti s dohodnutým pôrodníkom? Prišiel skutočne aj mimo svojej služby?

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fodorka33
14. apr 2009

no darca ja som prenasala 9dni a keby som vedela ako ma tam budu natahovat tak si zajednam doktora a pekne by som isla skor.nebyt primara tak by som tam lezala dodnes on rozhodol nech mi daju pekne oxytocin-vyvolavacku a uvidime tak a boli pri mne asi 3sestricky a doktor chodik kazde tri hodky a nakoniec pri porode bola dokina a doki stale vedla nej ...sranda...ale ked pojdem rodit druhe tak urcite si doktora zajednam a Smolarik bol zakazdym ochotny mily a ked som sa daco pytala bez problemov.a rodila som pre dvoma mesiacmi!

luci112
15. apr 2009

Ahoj darca, ja som tak isto malého prenášala 9 dní ako fodorka, pričom som už dva týždne nemala funkčnú placentu takže mi malý v brušku schudol trištvrte kila a že vraj na sone sa dá pomýliť len pol kila, tak asi im pri mne to sono zle fungovalo, ale určite pri druhom dieťati by som si to celkom inak zariadila a vybavila by som si doktora dopredu za každú cenu. Len si nevybavuj dr.Sýkoru, neviem či tam ešte je, lebo ten ma chcel cievkovať a keď som sa ho spýtala prečo, či mám niečo zlé tak jeho odpoveď bola že má to napísané v papieroch že to má urobiť ale prečo tak to nevedel, tak som mu hneď povedala že on sa ma dotýkať nebude ani na vizite som s ním nekomunikovala ani nespolupracovala lebo to bolo o ničom a asi aj o ničom je.

ericica
15. apr 2009

ja som doktora zajednaneho mala a kebyze idem rodit znovu tak si zajednam znovu....bol u mne kazde dve hodiny a ja som bola aspon kludna ze je pri mne clovek ktory pozna moj zdrv.stav lebo som rodila u svojho gyn...a bol tam so mnou az do konca a este ma aj prisiel pozriet co je s nami tri dni po porode 😉

darca46
16. apr 2009

Ahojček, ja mám tú smolu, že moja gynekologička k pôrodom nechodí. Nijakého doktora v nemocnici nepoznám, no odporúčali mi Bezákovú alebo Stanka. Ešte neviem, čo spravím, no tiež by som tam mala radšej doktora, ktorému môžem dôverovať. Bude to moje prvé, tak chcem, aby bolo všetko v poriadku. Len sa mi to zdá troška odveci prísť za cudzím doktorom a spýtať sa ho, či môžem u neho rodiť. Aj keď to samozrejme nie je zadarmo.

szandika
19. apr 2009

Ahojte, som tu prvýkrát a hneď by som sa chcela obrátiť na ženy, ktoré ste rodili u Mudr. Stanka. Chcem ho tiež poprosiť, ale neviem postup, kedy a koľko platiť a pod. Vedela by ste mi niektorá poradiť? Samozrejme cez internú poštu. Ďakujem Vám veľmi pekne.

ericica
19. apr 2009

szandika mas IP 😵

julenka
20. apr 2009

Ahojte,ja som v 33t. a chystam sa rodit v n.z.Chcem sa spytat po akej dobe po porode sa prepusta domov.Pocula som,ze ked su neni komplikacie tak po 3 dnoch.

ewinah111
20. apr 2009

ahoj julenka.z oddelenia šestonedielky sa vo vacsine pripadov prepušťa po 4 dnoch ak samozrejme nie su ziadne komúlikacia s dietatkom a samozrejme sa to tyka aj mamicky, ja som nemala mliecko a druhym babom som isla domov az na siesty den 😢 .osobne nepoznam nikoho kto by uz na treti den isiel domov ,ale vsetko je mozne 😉 ,zavisi aj od momentalne stavu volnych lozok na oddeleni,to znamena ak to tam maju riadne natrieskane tak ta tam urcite nebudu drzat ani o sedkundu dlhsie 😉 . inak prajem bezproblemovy porod 🙂

ewinah111
20. apr 2009

,, ziadne komplikacie,, tam malo byt 😅 .

julenka
20. apr 2009

fodorka33,mohla si mat nakoniec manzela pri porode,lebo ani mi sme neabsolvovali ziadni predporodny kurz a moj manzel sa chce veeelmi zucastnit.

ericica
20. apr 2009

ahoj julenka pustia ho aj tak ak nemate kurz len musi zaplatit tu sumu teraz neviem kolko je to v eurach 😀
a ako pise ewinah domov pustaju az na stvrty den po bezproblemovom porode 😵 😉
zelam lahky a rychly porod 😉

szandika
20. apr 2009

Chcela by som sa opytat, ked manzel chce byt pri porode, kedy tam ma prist? Hned so mnou ho tam pustia? Ked idem na príjem?

kika86
21. apr 2009

Szandika, mojho manzela som mohla zavolat az ked som bola na 5cm otvorena, skor nie. Oni ti povedia kedy je ten spravny cas, ale to zavisi asi aj od toho kolko zien prave rodi. Ja by som osobne uvitala, keby tam so mnou od zaciatku. Ked uz ti doktorka povie, ze moze prist, tak pojde na prijem, tam zaplati 300Sk, prezlece sa ide hore za tebou.

sz.zuzana
27. apr 2009

Ahojte.
Je tu niekto zo Šturova?
Rodila niekto ku p.Dr.Ikrenyiovej?

fodorka33
28. apr 2009

szandika ako pise kika tak to je lenze bacha nato moj muz cuhdak kym sa prezliekol kupil v automate navleky na toapnky tak prisiel asi 5minut po porode.....ale tak stava sa....a pritom som lezala na sale na stole vyse 8hodin.....ale kedzesa to nerozbiehhalo tak mu bol ddoki povedat ze moze ist este prec ze ked budem otvorena na 5cm tak ho zavolam lenze ked ma prisiel doki skontrolovat uz som bola uplne otvorena a isli sme rodit 😀

lienkadomaca
29. apr 2009

Ahojte. Precitala som si diskusiu. Neviem preco toto robia nastavajucim rodicom. Ked zena vyslovi zelanie ze tam chce byt manzel tak hned by tam mal byt s nou. A nie posielaju manzelov kade tade a potom sa zmeska porod. Ja by som bola najradsej keby tam manzel bol od zaciatku so mnou. 🙂

julenka
29. apr 2009

Ahojte,lienkadomaca,pozeram ze sa asi stretneme toho 12. 😉 aj ja chcem aby bol manzel so mnou,ved inde je to normalne az by som povedala ze bezne 😲 .Nieze by som nebola vdacna za tych "par minut" pri tlaceni,len si myslim ze na "vzdycharni" by mi to tiez bodlo 😉

fodorka33
29. apr 2009

no babenky ja viem je to spinavost ja som bola nehorazne sprepacenim nasrana,ale nuz tu v NZ je to tak....ja som lezala na porodnom stole vyse 8hodin a dala by som zato vsetko aby tam bol a drzal ma za ruku no co uz....ale pri druhom porode mu poviem nech radsej pred tymi dverami presedi aj celu noc len nech to nezmeska ako tentokrat,ale bolo dobre bol s nami tie 2hodky po porode a bolo super.ozaj inak odporucam vrelo nadsandardku bolo to super a moj manzel nas prisiel v pohode pozriet na izbu...bolo to skvele... 😉

lienkadomaca
30. apr 2009

fodorka: Viem si predstavit ze si bola nasrana aj ja by som bola. Jaaj uz to mas za sebou nas to len caka.
Uz som si nachystala tasku do porodnice tak dufam ze mam vsetko. A julenka moze byt ze sa stretneme kto vie. 🙂

slniecko26
30. apr 2009

Ahojte baby chcela by som len vedieť ako skoro treba mať rezervovanú nadštandartnú izbu v NZ, kolľko sa za ňu platí? A viete mi aj popísať ako to tam vyzerá? Termín mám 20.6.? A ešte jedna otázočka robil niektorej z Vás sekciu primár? Ak hej aký bol? Veľmi pekne dakujem za odpoved 😉

fodorka33
30. apr 2009

slniecko to ti neviem povedat ze kedy sa zajednava lebo znama prisla rodit a hned ze ona chce ist na tu nadstandardkuale bola obsadena takze si tam zavolaj alebo ja neviem.plati sa 1000SK za noc nechce sa mi to preratavat na eura a plus 500sk ked tam bude aj manzel,ale ja si mylsim ze to neni potrebne ved tam za tebou moze prist kludne ked pride na navstevu aj moj muz tak chodil.ked ces polsi mi cez IP mail a poslem ti fotky ja som si to nafotila ked som tam bola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre