Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

katuskaaa29
29. mar 2012

@trutka Manzel k nej chodi so synom z prveho manzelstva, je to dobra doktorka, jedine comi tam vadi, ze je v starej nemocnici na prvom poschodi, je tam sice vytah ak dobre viem, len co ked to bue pokazene, ako sa tam dotrepem s kokcikom. Inak Komaromyova a Kalinova sa navzajom zastupuju.

petra8786
29. mar 2012

ahoj🙂ja tiez xodim k dr. Halmešovej a som velmi spokojna,je velmi mila ochotna....newiem ,ale mam dilemu kde rodit hmm ci v novych Zamkoch alebo v sukromno centre Koch v bratislave....na jednej strane je wraj lepsia starostlivost o dieta v Nz ale na druhej pre matku je lepsie v Kochovi ..nemate nejake skusenosti???mne ide hlavne o babo ale kedze budem rodit cisarskym rezom welmi sa bojim rodit v Novych Zamkoch..kedze tam je wraj len jedna nadstandardna izba....a ja chcem aby bol pri mne aj moj priatel hmmmm alebo mama

janett84
29. mar 2012

dr. Galovicovu chvalia,ja som sa u nej bola tiez pozriet,ale odradila ma cakaren a plno ludi...a tiez som pocula,ze sa dlho caka..ja skusim asi dr. Lorandovu...aj ja som k nej chodila a chvalia ju...a dr. Pitoňáková vám hovorí nieco?chodi k nej niekto ci mate nejake skusenosti?dakujem

h0blinka
29. mar 2012

ku Galovičovej musíte vedieť kedy ísť, tiež som mala prvé 2 skusenosti, že som dlho čakala,
teraz chodím stale poobede a žiadny problem, väčšinou prázdna čakáreň 1-2 ludia.
Som s ňou velmi spokojná, ked sme k nej prestupovali od Dr. Szabovej boli sme tam každy mesiac s infektom dychacich ciest, teraz chodime len sporadicky.. klop klop, nedava hned ATB a k liečbe doplna aj homeopatika

katuskaaa29
29. mar 2012

No dievcata, mam dilemu kam brat malu, dnes som bola u Komaromyovej na kontrole s manzelovym synom, vela ludi tam bolo, kedze zastupovala aj Dr. Kalinovu, a ten chaos, ludia sa tam predbiehali, dosiel tam jeden otecko, ani nevedel ci je na dobrom mieste, potom isiel za sestrickou, ze on tam tolko cakat nebude a vybavil si termin na cas, a zobrala ho pred nami (tieto metody sa mi nepacia) no a bola strasne pomala, tak ma to cele od nej odradilo. Asi skusim tu Kalinoovu, inak som poocula, ze ta Galovicova je dobra, a ze ona jedina detska lekarka v NZ, ktora skusi liecit aj s homeopatikami, no uvidim, ze co a ako bude, necham si to prejst hlavou.

sandy80
29. mar 2012

@katuskaaa29 Katuska moja, som chodím s malým tiež ku Galovičovej, už sme sa o tom bavili, vieš, aj druhého malého tam berem, už som sa s ňou ústne dohodla. Naozaj treba vedieť, kedy prísť, ale môže sa stať, že budeš čakať - no kde netreba čakať? Je síce trocha náladová, ale veľmi dôsledná, čo môže byť trocha nepríjemné, keď nemáte veľký problém, ale keď je dieťa choré, treba aby bola dôsledná, a druhá vec pozitívna - že nepredpisuje hneď antibiotiká. 😉

lion13
30. mar 2012

@petra8786 tak nz novorodenecke je vraj na fakt dobrej urovni. Inak mi je tazko posudit. A to ze budes rodit cisarskym budes preto lebo mas zdravotne problemy alebo si sa tak dohodla s dr.?

giapetko
30. mar 2012

ahojte babulky.....termin mam uz na spadnutie a chcela by som sa Vas spytat, ci nahodou neviete, ze ktory lekar ma kedy sluzbu / viem, ze mi to nic nepomoze, len som zvedava / 😀 .
chodim na prietoky do nemocnice a zatial mam len dobre skusenosti s lekarkami / su tam strasne mladucke doktorky, ktore mi ani po mene nic nehovoria.....

jaja32
30. mar 2012

@giapetko ahoj, este sa chodi na prietoky? Pocula som, ze v nz to zrusili.

giapetko
30. mar 2012

@jaja32 ahoj...mna poslala moja gynekologicka..mam zdravotne problemy, tak mi to odporucili na rizikovej poradni....uz tam inak nechodi kazdy...

alicia28
30. mar 2012

@jaja32 ,,fuuuuha to naozaj zrusili? aj dobre........... nemusim sa stale hlasit v nemocnici a cakat tam pol dna kym sa dostanem na rad, chodila som pred tromi rokmi a poriadne mi to vadilo v tom teple tam cakat, v lete.... a teraz to uz po novom zas neni treba?opytam sa svojho gyn, ako to je

petra8786
31. mar 2012

@lion13 ahoj ..no mam zdravotne problemy trosku...som po uaraze chrbtice a bude pre mna wraj cisarsky lepsi...preto by som bola rada,keby mam aj sama izbu kde moze byt niekto blizky so mnou,pretoze by mi asi wiacej pomahali ako personal🙂

lion13
31. mar 2012

@alicia28 ja tiez tak viem ze zrusili prietoky

lion13
31. mar 2012

@petra8786 zda sa mi ze je tam len jedna platena izba. kde mozes mat rodinu...a neviem ako je to ked v jednom termine maju onu zaujem 2 mamicky

stvura
31. mar 2012

@petra8786 hej, je stale len jedna izba, ak vies si ju zajednaj co najskor (zrejme vies kedze to bude cisarsky den zakroku)
@alicia28 zrusili ich co viem i ja, ale zasa niektory gynekologovia to robia, pre pocit ze je vsetko v poriadku ja uvazujem ze budem chodit
@katuskaaa29 ja som sa dala od maja preradit k Lorandovej, ale dakedy i Hrachovska uprednostnovala homeopatika, teraz posledne dva roky nejako polavila (zrejme prestali platit provizie alebo co) a cakacka je tam otrasna, presne ako pises, neznasam to ked niekto pride a strci sa hned na plateny priamo v ambulancii 😒

jaja32
31. mar 2012

@alicia28 uz to je takmer rok a viac co zrusili prietoky v nemocnici a posielaju len rizikove pacientky.

adrioska
31. mar 2012

Ja sa vobec netesim, ze zrusili tie prietoky, ja by som pre pokoj duse radsej chodila, ved je to dost dolezite vysetrenie...neviem, preco to bolo potrebne zrusit... 😖

petra8786
31. mar 2012

@stvura no wed praawe aj ja rozmyslam,ze si ju ryxlo zajednam,kym mozem..kedze viem presny termin...hmm snad to pojde...🙂dakujem

giapetko
1. apr 2012

ahojte kocky...chcem sa Vas spytat, ci chodi niektora k Dr. Renckovej..zajtra by som jej chcela zavolat, lebo chcem odist od tej mojej po porode k nej, no bola by som asi pokojnejsie, keby ma pred porodom skontrolovala, ci je vsetko ok...neviete, ze kolko sa u nej plati za take vysetrenie ?
dakujem za odpovede....

lion13
2. apr 2012

@giapetko ja osobne nemam predstavu co take vysetrenie moze stat...a chces ju mat pri porode ked chces aby ta predtym skontrolovala? Koho más teraz?

giapetko
2. apr 2012

@lion13 ak by sa dalo, bola by som rada...ja k nej chcem celkovo prestupit...teraz mam Langovu.

ibakatka
2. apr 2012

@petra8786 Ahoj, ja som rodila cisarskym pred dvoma mesiacmi, som po operacii chrbtice. nemala som nadstandardnu izbu, dalo sa to zvladnut aj na normalnej, podla mna sa nemas coho bat.

ibakatka
2. apr 2012

@giapetko Ahoj, podla mna ta Renckova vezme, ja k nej chodim, v podstate mi zachranila babatko, mala som velmi rizikove tehotenstvo, je fantasticka, vrelo odporucam!!!

giapetko
2. apr 2012

@ibakatka dakujem za odpoved...dnes som s nou volala a vecer sa s nou mam stretnut v nemocnici...bola fakt velmi mila v telefone....a tesim sa s tebou, ze vsetko dopadlo dobre.... 🙂
ku komu si chodila predtym, ak ti ta otazka nie je neprijemna...

ibakatka
2. apr 2012

je to moja prva lekarka v NZ, ja nie som z NZ🙂 bola mi odporucena ako najlepsia a som maximalne spokojna!!!v podstate som na nu este zle nepocula

ondrisa
4. apr 2012

@jaja32 no ja som rodila v septembri a na prietoky som chodila tak neviem kde si nabrala že už rok je to zrušené, a rizikové tehotenstvo som nemala. 😎

adrioska
4. apr 2012

@ondrisa Ja som sa dnes pytala svojej doktorky a vraj to naozaj zrusili a chodia len rizikove pacientky. Ale nezrusili to len v NZ, ale celoplosne. Mozno niektori lekari posielaju pre istotu aj nerizikove pacientky, akurat predpokladam, ze do papierov musia napisat diagnozu, pri ktorej je toto vysetrenie opodstatnene.

jaja32
5. apr 2012

@ondrisa bolo to aj v novinach a tiez mi to hovoril dr. tak asi zalezi od lekara. 😎

beuska88
5. apr 2012

no včera som bola v nemocnici v NZ robili mi prietoky - doktorka Koprdova, bol tam dost zhon mali porod za porodom.... doktorka Koprdova bola velmi mila, zlata, prijemna - hned by som ju brala k porodu 😀 len sestričky sa mi bohvie ako nepozdavali - bola tam jedna - vyslovene neprijemna, no hruza.... inak na to že som tam bola prvy krat, tak je to tam celkom slušne... aspon čo som vydela

desszi
5. apr 2012

@beuska88 ja som rodila u Dr. Koprdovej a bola super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre