Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

lelacrima
7. mar 2011

@suzi8 ja som v 38.tt a termin mam na 27.3. ale moze to byt uz teraz kedykolvek

michala1515
7. mar 2011

@zuzin78 ja viem od doktorky z oddelenia, ze epiduralka nie je v NZ mozna pri normalnom porode

jaja32
8. mar 2011

@lelacrima ahoj, ja som rodila kp a uplne bez problemov, len zalezi ci je to chlapcek alebo dievcatko a kolko asi vazi. Moja mala 2850 g, tak dr. povedal, ze nevidi dovod robit cisarsky

zuzin78
8. mar 2011

@michala1515 dakujem za odpoved, aj som si myslela, ze epiduralka sa nedava v NZ, lebo ani pred tromi rokmi sa nedavala. ☹

michala1515
8. mar 2011

@zuzin78 🙂 keby bola mozna, tiez by som nad nou uvazovala...mas zle skusenosti s predchadzajucim porodom, ze si teraz chcela epiduralku?

ondrisa
9. mar 2011

@sonelka
http://www.nspnz.sk/odelenie/gyn/gynl.htm

kliknite si na túto stránku sú tam fotografie lekárov ale nie všetkých 🙂

suzi8
9. mar 2011

@lelacrima ahoj 🙂 mne lekar dnes povedal, ze este sa ani neotvaram, tak neviem, ci pojdem na vyvolanie alebo co bude .... kto vie mozno sa aj stretneme 🙂

maricom
9. mar 2011

@lelacrima ahoj, no spinálku jej robili vlastne tak, že najprv mala rodiť prirodzene ale už neviem prečo nie a nakoniec sa dr. havlas pýtal či spinál alebo celkovú a ona, že čo je lepšie pre bábo, tak bol spinál, žiadne bolesti hlavy po, blbý pocit bol, že si necítila nohy, ale všetko sa dalo počuť a mala pocit, že pri šití ju viac prispali, bábo jej ukázali ako ho vybrali. Ja som zatiaľ celkom tomu naklonená ak to bude možné... držím ti palčeky, dúfam, že dopadnete čo najlepšie🙂

katuska2323
10. mar 2011

@sonelka prirastená placenta sa nedá dopredu vedieť, moja zlatá, a po pôrode dieťatka sa hned poda injekcia kazdej rodicke , aby sa placenta porodila, ten lekar asi nemal rôtntgenove oci, pises blbosti...

katuska2323
10. mar 2011

@mamuli na cisársky rez treba mať dôvod, a nie len nechcem mať bolesti a niekoho si zaplatím.

delilah1
10. mar 2011

@katuska2323 na prirastenú placentu sa dá prísť na magnetickej rezonancii.... vraj.... inak máš tu dokopy 5 a pol príspevku a už osočuješ a hodnotíš iných... to by si nemala moja zlatá...

sonelka
10. mar 2011

@katuska2323 mojko, píšeš blbosti ty, ked mu tá placenta nešla vytiahnuť, tak čo mi nedal injekciu, ale ťahal ako zmyslov zbavený...Každej rodičke sa injekcia asi nepodáva - ja som žiadnu nedostala. tak psst, bud ticho 🤐

dzuzu83
11. mar 2011

@stanka9
ja by som do nz nesla nikdy, poznam to tam,praxovala som tam... ☹

delilah1
11. mar 2011

@dzuzu83 a kde si rodila ak sa smiem spýtať? ďakujem

dzuzu83
11. mar 2011

@delilah1
v ba v ružinove

delilah1
11. mar 2011

@dzuzu83 aha tak to je trošku od ruky 😀

dzuzu83
11. mar 2011

ale teraz pojdem, ak stihnem do stiavnice...a co ty?

dzuzu83
11. mar 2011

@delilah1 ale teraz pojdem, ak stihnem do stiavnice...a co ty?

delilah1
11. mar 2011

@dzuzu83 no ja asi nz... i ked nie som nadšená... chcela som Topolčany...

dzuzu83
11. mar 2011

aj topolcanz su super, ja som sa rozhodovala medzi tým a stiavnicou...ale do nz nieeeeeeeeeeeeeeeeee...som bola asistovat na porode mojej kamaratky v januari a bolo to zleeeeeeeeeeeeeeee ☹

dzuzu83
11. mar 2011

@delilah1 aj topolcany su super, ja som sa rozhodovala medzi tým a stiavnicou...ale do nz nieeeeeeeeeeeeeeeeee...som bola asistovat na porode mojej kamaratky v januari a bolo to zleeeeeeeeeeeeeeee ☹

delilah1
11. mar 2011

@dzuzu83 ja asi budem musieť mať sekciu tak neriešim.... inak mohla by si mi prosím hodiť do IP u koho a ako rodila kamarátka? ďakujem

michala1515
11. mar 2011

@dzuzu83 joooj, nestras nas, ja budem tiez rodit v nz

dzuzu83
12. mar 2011

@delilah1 tak to je potom fajn... 😉

dzuzu83
12. mar 2011

@michala1515 nechcem strasit...ked mas zazmluvneneho nejakeho dobreho lekara,hadam to bude ok...drzim palce... 😉

tomika
13. mar 2011

@michala1515 neboj sa,ja som rodila obidve moje detičky nz,všetko bolo ok.Synom aj som tam ležala lebo som viackrát krvácala a mám dobré skusenosti.Aj porod bol ok,a nemala som zaplateného lekára,bol pri mne manžel,a lekár ktory práve mal službu-Sikora S.Iba na novorodeneckom boli niektoré staršie sestryčky také drsné.Mladšie sestričky sa mi zdali milšie,chápavejšie.Ale čo už,tie 4dni som vydržala.Prajem ti hlavne vela zdravia,a neboj sa. 😉

desszi
13. mar 2011

ahojte, neviete mi niektora nahodou povedat meno jednej sestricky a magistry na sestonedeli - ide o mamu a dceru, dcera je magistra, obe su velmi mile, maju madarsky prizvuk - sestricka ma dlhe cierne vlasy aj jej dcera tmavohnede, vela mi pomohli, ked som bola na oddeleni a mala som problemy. dakujem.

michala1515
13. mar 2011

@dzuzu83 dakujem 🙂 co ja viem, zazmluvnit sa oficialne neda lekar, takze moze sa stat, ze ma odrodi niekto iny ako moj vybrany porodnik :( spolieham sa vsak aj na to, ze manzel bude pri porode...

michala1515
13. mar 2011

@tomika dakujem, uz aby som to mala za sebou 🙂 pocula som, ze skor sestricky zvyknu byt neprijemne, nie lekari, tak dufam, ze nevymaknem tie najhorsie

teddynko
13. mar 2011

ahoj baby, včera som prišla z pôrodnice v NZ. Vychytila som koho? no predsa Dr. Zajacovú.. mladá, krásna, arogantná, nepríjemná a necitlivá. a ešte bonus, na prstoch pol centimetrové gélové nechty..keď ma vyšetrovala s citom mäsiara, pri mojich výkrikoch nechápavo vyriekla- to vás to až tak bolíííí??? Ďalej nekomentujem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre