Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

mariamihalikova
10. apr 2012

Kocky, je tu nejaka z vas ktora mala pri porode Mudr. Halmesovu?Ak hej, napiste mi, prosim vas IP, potrebovala by som sa poradit 🙂 dakujem 😵

mariamihalikova
10. apr 2012

@giapetko gratulujem !!! tisko ale len v dobrom zavidim 😉

mariamihalikova
10. apr 2012

@lenka_21 Ahoj a ako si sa rozhodla, Halmesova ci Bezakova? 🙂

alicia28
10. apr 2012

@katuskaaa29
@lion13
Žifčak nerobi lebo je dlhodobo PN ,,,,ale raz sa mozno vraaaaaaaaaaatiiiiiiiiiiii 😀

katuskaaa29
10. apr 2012

@alicia28 No dufam, ze to nebude do toho 12. maja ked mam termin, a dufam ani do vojho terminu sa nevrati

jaja32
11. apr 2012

@mariamihalikova Bezakova uz nerobi v nemocnici, alebo ano?

mariamihalikova
11. apr 2012

@jaja32 neviem o tom, ze by tam uz nerobila ...

lenka_21
11. apr 2012

@mariamihalikova Ahoj, tak nakoniec Bezakova, trvala na tom moja gynekologicka ... chvalila aj Halmesovu, ale vraj Bezakova ma viac skusenosti a moze na oddeleni rozhodnut najviac, lebo sa na nu spolieha aj primar. Uz k nej chodim od 36tt na sledovanie a zatial je velmi mila 🙂

@alicia28 @katuskaaa29 Pokial viem, tak Zifcak sa uz vraj nevrati ...

lenka_21
11. apr 2012

@giapetko Ja som absolvovala Kurz dojcenia v NZ ... organizovalo to Nezbedko a laktacna poradkyna bola Miska Griecova, jej kontakt najdes na Mamile (link ti tu uz davali). Pre mna to bol super kurz, ale uvidim ci ako bude vyzerat prax 😀 😀 😀 Kojit ucia trosku inac ako v nemocke ....

janett84
11. apr 2012

@lenka_21 daj potom vediet😉..uz sa ti to krati...

lenka_21
11. apr 2012

@janett84 Ved prave ... neviem co mam cakat 😀

janett84
11. apr 2012

@lenka_21 neboj,vsetko bude dobre,zvladnes to 😉 pozitivne myslenie,nedat sa vytocit a urobit aj tak podla svojho,ako sme sa ucili 😉

jaja32
11. apr 2012

@mariamihalikova hovorila mi to interna lekarka, ked som bola na vysetreni ale vidim, ze asi zatial este pracuje. Mne bola pri porode a bola som spokojna.

jaja32
11. apr 2012

Trosku vam tu prispejem s mojou skusenostou s dohodnutym lekarom pri porode. Mala som vsetko vybavene a nakoniec mi povedal lekar, ze prave bude na dovolenke a mam mu zavolat, keby som sa rozhodla rodit v urceny den terminu 😕 😀 . A ja som sa rozhodla rodit v presne den terminu, v noci som mu poslala sms, zavolala a on povedal, ze zatelefonuje do nemocnice. V nemocnici ma privitali slovami...no budete to musiet vydrzat aj s nami. A vtedy som si povedala, ze si uz nikdy nebudem zajednavat doktora, pretoze sestricky na prijme sa cudne na mna pozerali. Mala som stastie a prave sluzil dr. Smolarik a dr. Bezakova. Obaja mi boli pri porode nakolko som rodila KP. Teraz to necham na sluzbukonajuceho lekara. Samozrejme, kazda sme ina a mozno uz len ten pocit, ze budem mat pri porode lekara, ktoremu doverujem bude ukludnovat.

katuskaaa29
11. apr 2012

@lenka_21 to som pocula aj ja, ze sa uz nevrati

lenka_21
11. apr 2012

@jaja32 Ja mam planovanu sekciu a tak nech mi to urobi niekto komu doverujem ... no v mojom pripade ani velmi nestresujem, lebo sekciu moze robit v NZ nemocke iba zopar lekarov a aj ked by ma to chytilo skor tak by to bol jeden z tych co poznam 😅

@jaja32 @mariamihalikova Bezakova este robi, len si trosku skratila uvazok ... teraz robi cely den v utorok plus ma obcas sluzbu ... Podla mna ju museli ukecat, aby este zostala, lebo 2 atestovanych Dr.maju malo a tusim im pomaly vypadne aj Stanko 😕

adrioska
13. apr 2012

Ahojte baby,
od buduceho tyzdna ma gynekologicka posiela na CTG a prietoky, neviete mi povedat, v ktory den je tam najlepsie ist, kedy je malo maminiek a tak 😅 ? A casovo to robia od tej 10.00-tej?
diki za info 🙂

moon1979
13. apr 2012

@giapetko pediater chodi na prvú návštevu priamo domov, netreba chodiť s novorodencom nikde, nie?

moon1979
13. apr 2012

@giapetko ... lebo náš pediater prišiel k nám domov ....

sandy80
14. apr 2012

no náš pediater k nám ani náhodou neprišiel, a ani tentokrát určite nepríde, budeme sa musieť trepať do zámkov a čakať tam so 7 dňovým bábätkom 😖 😠

adrioska
14. apr 2012

ani nasa neprisla...k znamym isla, ale aj to tak, ze oni ju odviezli autom...takze tak. ☹

alicia28
14. apr 2012

@sandy80 , no to poznam, ja som sa objednala na presnu hodinu , nech tam necakam

alicia28
14. apr 2012

@adrioska , ja som sa na to pytala teraz svojho gyn,
lebo som tu citala ze uz sa na prietoky nechodi, a moj gyn. povedal ze to robi on.... tak do nemocnice nebudem chodit len k nemu,
to je super,
lebo ked som pred 3 rokmi isla do nem,. tak tam bolo tristo ludi, smrad a teplo 😖 kamosky v NR ani na to nechodia ,,vraj netreba ,,,tak neviem,,vsade to je inak

adrioska
14. apr 2012

@alicia28 tak to mas super, ze Ti to Tvoj spravi, aj ja by som bola radsej u mojej gyne to mat za sebou, tak ale nevadi, ja tam pojdem, len neviem este kedy... 🙂

katuskaaa29
14. apr 2012

Ahojte baby ja som sa tiez pytala na pietoky, ze vraj to poistovna nepreplaca preto sa neposiela na prietoky, respektive sa posielaju len rizikove, ale ak sa to zaplati tak to spravi, aspon u mojej gynekologicky je to tak, plati sa za to 3,30, takze ja si to dam spavit pre istotu.

sandy80
14. apr 2012

ja som zvedavá, či mi to Stanko bude robiť, pred 3 rokmi mi to robieval tam u neho v ambulancii, ale teraz, keď to nie je povinné, tak neviem ako bude🙂

sandy80
14. apr 2012

@adrioska Juj Adrika, tebe sa to už blíži, jak ti závidím🙂 Máte už meno vybraté pre princeznú? 🙂

sandy80
14. apr 2012

@alicia28 No asi aj ja to tak zariadim 😉

adrioska
14. apr 2012

@sandy80 Sandy este nie sme ujednoteni s muzikom, viac-menej to nechavam na neho, lebo pri synovi som vybrala ja... 😉 A ja sa uz aj velmi bojim, stale viac a viac... ☹ ach jaj. A tie prietoky nech Ti radsej Stanko spravi...pre pokoj duse. 😉

katuskaaa29
14. apr 2012

@sandy80 Ahoj Sandy podla mna ti to spravi, len mozno aj ty budes to musiet zaplatit, tak ako ja u Langovej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre