Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

mirusqa
12. nov 2009

ahojte, moja cerstva skusenost s porodnicou v NZ je pozitivna. nemozem povedat jedno zle slovo na ziadneho lekara a ani sestricku. velke dakujem patri sestricke Zuzke Haris, kt. bola velmi mila, trpezliva a ochotna 🙂

devita
12. nov 2009

mirusqa blahozelam..aj ja som ju mala pri porode..ale iba ma prijimala..lebo som mala cisarsky

dida81
12. nov 2009

monica, mirusqua- gratulujeeeeem 😀 😀 😀

julenka
13. nov 2009

zuza.m aj ja som to takto vnimala ☹

asi to tie sestricky citaju 😉

ericica
13. nov 2009

mirusqa ak mas chut napis mi do ip ako to dopadlo a ci sa ti podarilo kontaktovat stanka a ako to cele prebiehalo,,,mna to zaujima 😉 diky
inac gratulujem k dcerke 😵

zuza.m
13. nov 2009

julenka keby si to veru čitali,aspon by si uvedomili že sme ženy a nie nejaky kus tovaru 😅 .a ked materinsky pud by mal byt už vrdeny ,ale na čo sa učit na vlastnych chybach ked sa im da predist no nie?

janqa24
13. nov 2009

mirusqa gratulujem k dcerke!!! 🙂 tiez to uz chcem mat za sebou 🙂 a som rada, ze si mala pozitivnu skusenost, dufam ze vsetky budeme mat 😉

serafinka1
14. nov 2009

Ahojte baby, tie čo ste rodili nedávno, vedeli by ste dať echo ako je to s tou prerábkou? Dúfam, že kým sa k tomu dopracujem ja, už bude všetko ok.

mirusqa
15. nov 2009

dakujem Vam ku gratulacii 🙂

janqa24
15. nov 2009

mirusqa - a ako to vyzera s tou rekonstrukciou porodnice? netrpezlivo cakame na nejake spravy, aby sme vedeli, na co sa mame pripravit 🙂 ja budem rodit asi este tento rok, takze som zvedava

dida81
15. nov 2009

Baby ,, vraj do februara ... 🙂))
Ale tak , ked to tam vydržia teraz baby, musime aj my...
No buchanie to tam pocut, teraz tam chodim na vysetrenia...
Janqua- preco myslis, že to bude skor? Nam to na 4D tiež povedali a v utorok mi zacina 40.tt 😉

janqa24
16. nov 2009

dida - lekar mi vravel pri poslednej kontrole, ze sme o dva tyzdne dopredu oproti prvemu TP....a v poslednom case mam dost vysoky tlak (rekord 210/90) a lekar mi povedal, ze ked sa to nezlepsi, odporuci predcasny porod 😒 a mala je aj dost velka, tak uvidime....dnes som bola na odbery, vo stvrtok budu vysledky, som zvedava

a ku komu chodis v NZ? k akemu porodnikovi? ja sa neviem rozhodnut a ani neviem vlastne, ako to tam funguje.....teraz vo stvrtok idem na poslednu poradnu k mojmu gynekologovi v BA a potom by som uz mala chodit do poradne do NZ a neviem co a ako 🙂

fiha, ale tebe sa to uz riadne krati 🙂

serafinka1
16. nov 2009

Baby, včera rodila kamoška a správy o nemocke sú také, že tam je hrozný hluk, samé vrtanie a búchanie. Rodila cisárskym - spinálka na prvom poschodí a teraz je už na 3 a tam je pohoda

deina
16. nov 2009

Tu sestricku Zuzanu Haris som aj ja stretla, bola zlata. 🙂 🙂 Taka povzbudiva, povedala mi potom, ze velmi dufala, ze to, co zo mna tieklo, nie je plodova voda (bohuzial bola, 33tt) a taka trpezliva bola.

Mirusqa, gratulujem. 😵 😵

Pre mna bolo dost sokujuce to, ze prisla sestricka, pichla spolubyvajucej maleho (ockovanie) a odisla. A matka tam vtedy vobec nebola. 😨 Ze jej mam povedat, ze bol zaockovany... mile. A kebyze ho ta pani zaockovat nechce?

serafinka1
16. nov 2009

Fuj Deina to je otrasné, ako toto môžu robiť.

lienkadomaca
19. nov 2009

ahojte. Rodila som v NZ v juli 2009. Lekari v pohode , sestricky ako ktora. Sestri ktore sa o nas starali po porode - rodila som cisarskym boli naozaj velmi trpezlive, ochotne aj nam vysvetlili co nam davaju a preco. Pediatricke sestricky to uz je rozdiel. Boli tam naozaj take ktore prisli a vsetko vysvetlovali , povzbudili ale nasli sa aj take ktore ma zvozili ako keby som mala 10 rokov a este sa tvarili ze vsetko mam vediet aj bez nich. A potom ked mamickam vysli slzy tak hned zacali frflat ze neplacte lebo pridete o mlieko. Niekedy som nechapala preco to spravanie spravali sme sa k nim slusne tak to iste som ocakavala aj naspat+ pomoc kedze som bola prvorodicka.

devita
19. nov 2009

ahoj lienkadomaca..mas v pase 63tt tehotenstva..je to podarene..

janqa24
20. nov 2009

baby, neviete, kto teraz robi rizikovu poradnu??? viem, ze to robil MUDr. Korcok, ale od leta je tam niekto iny a neviem sa dopatrat k menu toho lekara.....dakujem

nikol85
20. nov 2009

ahojte,mam taku otazku na mamicky,ktore uz rodili v nz.Ako to je so satami pre miminko?Kamaratka ktora tam rodila hovorila,ze dostala nemocnicne,ale ked uz bol maly s nou na izbe,tak uz musela davat svoje vlastne.Tak teraz neviem ci mam pripravit saty aj pre babo,lebo radsej by som vyuzila tie nemocnicne.Aspon by tych veci,ktore si mam zobrat do nemocnice nebude tak vela.Ak by mi vedel niekto poradit,tak by som to velmi ocenila.Kazdy totiz hovori nieco ine 🙂

ericica
20. nov 2009

ahoj nikol ja by som na tvojom mieste jdnoznacne obliekla do svojeho...
mne ked sa mala narodila a uz sme boli na izbe sestricka malu okupala a hned si pytala vecicky co som doniesla tak si radsej zober aj ty,perinku som pouzivala ich 😉 🙂 😵

nikol85
20. nov 2009

dakujem ericica,urcite si nejake tie vecicky pripravim.A kedy si mala malu na izbe?Hned po porode alebo az po par dnoch?

katika1
20. nov 2009

nikol po normálnom porode hned 😉 po cisárskom po pár dnoch 🙂

ericica
20. nov 2009

ako kati pise hned mi ju dali do izby vlastne prisla hned so mnou z porodnickeho a po cisarskom urcite po par dnoch kym sa postavis 🙂 a kedy mas termin lebo to nemas v pase???

nikol85
20. nov 2009

teraz som v 34tt a uz stresujem lebo to je moje prve.Velmi rada by som porodila este v decembri,termin mam 6.januara

ericica
20. nov 2009

ja viem aj ja som tym prechadzala mne sa mala narodila o tri dni skorej ako som mala termin...takze vsetko moze byt
😵

serafinka1
20. nov 2009

Nikol držím palce, možno sa v nemocke stretneme, ja mam naplanovany cisarak a zatial to vyzera na 5.januara, no uvidime. Tie šaty pre dcérku si určite zober, nepotrebuješ ich veľa, ale je lepšie mať dieťa vo svojom. 😉

nikol85
20. nov 2009

dakujem baby za odpoved,mam v hlave kopu otazok a zmatok.A este ma tak napadlo,vraj po porode sa nesmu nosit nohavicky,co sa mi zda dost divne.Neviem si predstavit,ako pojdem von za navstevou a vtom mi vypadne vlozka 😖 .Trocha vtipne.Ale mozno to mysleli tak,ze len pri vizite nemozu byt nohavicky.Som zvedava,lebo si chcem kupit take sietkove nohavicky,predsa len lepsie vetraju

nikol85
20. nov 2009

A serafinka preco mas cisarak,mas nejake komplikacie alebo cosi?

serafinka1
20. nov 2009

ja som mala aj prvé cisarákom a nemala som odstup 2 roky a nechcú riskovať

zuza.m
20. nov 2009

nikol mam kamošku čo rodila po mne tyžden a tej zakazali nosit nohavičky neviem prečo a pritom rodila v NZ.mne nikdo nezakazal ale pri tej vizite musiš čakat len s vložkou (to bolo niekedy aj hodinu)ale ponej už normalne s gatkami. 😅 .
ja osm tiež mala pre maleho svoje košielky,prve mliečko je žlte a ked nahodou vykvaplo tak to ostalo škarede žlte.už aj sme prezliekali 😅 .perinka bola od nich ta sa nemenila,ale nočnu košelu som použivala len ich,a to sa denne ušpinila tak že ušetriš na prani ak zašpiniš ich 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre