Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

katuskaaa29
18. okt 2012

@timety13 ak dobre viem,tak sa to plati pri odchode, ale priprav sa aj na to, ze mozno bude obsadena ☹ aj ja som tak bola, ja som rodila klasicky, ale predomnou mamicka rodila cisarsky a uz vedela dopredu, ze kedy bude mat cisarak, tak to mala uz vtedz zarezervovane, a vacsinou ak dobre viem, tak tam "uprednostnuju" take co rodia cisarakom

florentina1
19. okt 2012

@zuzulka772 ahoj aj ja mám takisto termín pôrodu 🙂

alicia28
20. okt 2012

baby neprehanate to nahodou, ? naco vam je nadstandart ?, vecsinou to vyuzivaju prvorodicky lebo su vyprdene z porodu ,,,nic v zlom... aj ja ked som rodila 1x som myslela ze nadstandart a namyslala som si kadeco ale je to hlupost, uplne super je to na normalnej izbe / rodila som v NZ 2x ,,pred 3 rokmi 1x a teraz pred 5 mesiacmi zase ...a nadstandart som nemala,,,bolo tam fajn..... //// vyhodit prachy za nadstandart to si radsej kupte nieco na seba 🙂

katuskaaa29
20. okt 2012

@alicia28 uplne s tebou suhlasim, ja som to chcela, ale nastastie to nebolo volne, a takto ked sa pozriem na to, aj to bolo dobre, ovela lepsie bolo, ze som nebola sama s malou na izbe, navzajom sme si ich postrazili ked sme sa isli sprchovat alebo sa najest a podobne. No a ked som videla ten nadstandart tak som sa aj tesila, ze som za to nevyhodila tolko penazi no nic moc, poviem na rovinu mne aj vyhovovalo, ze ta postel na klasickej izbe je vyssia, a vobec mi nechybala ani telka a ani to ze nemam vlastnu kupelku, do tej kupelne som odcupitala bez problemov, no a za tie peniazky radsej som malej kupila vecicky, a ani to mi nechybalo, ze na navstevu nemohli ist za mnou do vnutra, aj tak len 2 mozu ist naraz na tu izbu, no a ja som mala vacsionu 4 ludi na navsetve naraz kazdy den, no ale kto na to ma a chce tam byt tak OK nech je tam, ale netreba si zabudnut, ze to je izba nadstandardna a nie sluzby nadstandardne, totiz ako som si vsimla tak isto sa chovali tej mamicke sestricky ako ku ostatnym mamickam aspon toto je moj nazor

zsuzsula
20. okt 2012

Dobrý vecer.Dakujem za pozitívne viadrenia .Stále som istejšia že pôjdem rodit do NZ.Je tu tehulka ktorá bude rodit na konci februára? 🙂

alicia28
20. okt 2012

@zsuzsula ja som isla rodit do NZ z BA ked som isla 1x tak sa mi v BA cudovali ze preco do NZ a druhy krat som si zase vybrala NZ a som spokojna, tretie dieta uz nebudem mat ale zase by som isla urcite len tam

zuzulka772
21. okt 2012

@florentina1
a asi sa stretneme 🙂 ,duuufam,ze to bude na cas ,ked uz to neprislo doteraz...

zankaj
21. okt 2012

@zsuzsula ja rodim zaciatokm februara 🙂 a tiez chcem do NZ. Dam vediet 🙂

zankaj
21. okt 2012

@alicia28 Kolko mamiciek je na jednej izbe?

zsuzsula
21. okt 2012

Bolo by super sa tu s niekim zoznámit a sretnut v NZ.

kati2
21. okt 2012

Ja som rodila v Nz, a nemozem nic zle na nich povedat. Aj pristup sestriciek je v pohode, niektore maju svoje zle dni ale je to ok. Sprchy su pekne, hygiena ok. Keby som rodila este raz, urcite v NZ 😀 no az na tu stravu, ale vsak v ktorej nemocnici je dobra :D

tomika
21. okt 2012

@zankaj 2mamičky+ich bábatká

tatarida
21. okt 2012

@zankaj jejjj ja som na 31.1. 😀 mozno sa stretneme 🙂

elisadavinci
21. okt 2012

ahojte baby, tak ja to už mám za sebou. pobyt bol vcelku fajn. beriem to tak, že som tam nešla na dovolenku, ale pre bábatko, takže nejaké tie prešlapy sa dajú zniesť. nemôžem sa sťažovať, sestričky milé, ale treba ísť a pýtať sa, je tam vela detičiek a žien po porode, oni nie su telepati, aby vedeli, že máte problém alebo niečo neviete, nerozumiete. takže prvorada je komunikácia. sprchy a wc pekné nové. jediné čo musím vytknúť je to, že napriek tomu, že som asi 4x hlásila a upozornila na to, že mám laktózovú intoleranciu, dostala som jedlo v ktorom bolo mlieko (napr. tvarohove buchty, tvarohové slíže, omáčka ...) ale za to sestričky ani lekári nemôžu.

zankaj
22. okt 2012

@tomika No lebo u nas v nemocnici ked este fungovala tak bolo 5 zien na izbe a to sa fakt nedalo :(

h0blinka
23. okt 2012

2 mamicky + babatka nie je vzdy pravda. pri prvom aj druhom porode som 1/2 den stravila s 3 ma na izbe. bolo to dost nachuja ale bol strasne plny stav. Nadstandard nemate isty len ked vam ho zarezervuje pan riaditel. MAM S TYM OSOBNU SKUSENOST KED MA V MOMENTE STAHOVANIA SA NA NADSTANDARD DOSLOVA VYKOPLI LEBO PAN RIADITEL S PRIMAROM TAM UBYTOVAL INU. ALE KORUPCIA NEEXISTUJE!
Inak mam pocit ze sestricky su pomenene a ine ako z pred 4roch rokov. ovela milsie a napomocne.laktacne poradkyne samoska n 1* s hviezdickou vyhrady som mala len voci jednej gyn a voci jednej detskej.
Este sa mi nepacilo ze prepustali mlade lekarky ktore vsetko museli konzult llovat s primarom, ktory sanoska nema cas a tak to trvalo vecnost.

h0blinka
23. okt 2012

@moon1979 mas pravdu wecka tam teda boli neskutocne hnusne a smradlave. Ked uz nie su na kazdej izbe mohli by ich aspon 3x denne upratat. a vyhodit zapachajuce vlozky. posledne den sa mi zaludok prevracal pri navsteve wc

luma1
23. okt 2012

@zankaj
@tatarida no baby tak sa pridavam mozno sa tam stretneme tri 🙂

pitbullka
23. okt 2012

@nelina9 ahojky, prepac ze az teraz reaguem na tvoju staznost, ale s tou sestrickou co ju tu spominas som mala aj ja zle skusenosti.... tiez po jej sluzbe som chcela utekat domov...dst co som bola v depkach z toho ze som nevedela dojcit moju malinku , lebo vraj zle bradavky a ani s klobucio´kom jej to nechcelo ist, plus moju lasku brusko bolievalo a bola hladna...vzdy ked bola ina ssticka bez problemu mi dali mliecko umele, kolko bolo treba, druhu noc mi vypila 70 co si zobrala sestricka malu do ich izby a nakrmila mi ju lebo jej bolo luto ze proste mne sa nedarilo, a na dalsiu noc mala sluzbu milostiva spominana... mala mi plakala od hladu bola som si pytat mliecko a ona mi dala iba 30 e to jej musi stacit, mala spapala a plakala ze este si prosi a ona mi uz nechcela dat a nechala ma s nou sa trapit az dve hodiny s placom v noci co uz aj ona mi nevladala plakat, nebyt mojej spolubyvajucej asi sa zblaznim a moja malinka bude hladna...tak si sla ona vypyptat mlicko a dala ho nam 🙂 dodnes chodime spolu von s nasimi dcerkami... ale inak ostatne sestricky boli super...ale mna trapi dodnes porod ze tam nebol moj priatel pri nas... a mal byt a oni ho poslali domov hnusne kravy..a nebol dovod popri tom....

zankaj
23. okt 2012

@luma1 No super ja sa len tesit budem aspon nebudem sama 🙂

ivoninka
23. okt 2012

Baby, mate niektora skusenosti s MUDr. Bibianou Halmesovou?Nasla som na nu celkom dobre hodnotenia, len by som chcela vediet aj vase skusenosti. Dakujem 🙂

zuzanasala
23. okt 2012

Baby,chodia dr.Tarbajová a dr. Wiederman k porodom?Čo si o nich myslíte?Ležala som 2 tyždne na gynek. oddelení a mala som ich ako izbové lekárky,bola som spokojná,ale neviem aké sú pri pôrode. A čo si myslíte o dr. Smolárikovi? Ďakujem

nienna
23. okt 2012

@ivoninka ahoj, ja síce neviem aká je pri pôrodoch, ale je to moja gynekologička a je fakt úžasná 🙂 nemenila by som ju za nič....jediná nevýhoda u nej je, že dosť dlho sa čaká v čakárni, lebo objednávanie funguje asi tak, že ti povedia, prídte medzi 11tou a jednou....ale stojí to za to 🙂

tomika
23. okt 2012

@zuzanasala Ja som rodila u dr Smolárika,a som maximálne spokojná.Prednim mala službu dr Tarbajová,aj tá bola velmi milá.Mamička s ktorou som bola na izbe rodila u dr Tarbajovej a iba ju chválila.

ivoninka
23. okt 2012

@nienna takze odporucas?mna teraz najviac zaujima, ze ako sa sprava k tehotnym pacientkam, pretoze ked som bola u mojej terajsej s tym, ze mi vysli tehotenske testy pozitivne, tak mi k tomu celemu povedala mozno 5 viet a ani mi nepovedala ze v kolkatom som tyzdni..ale doteraz som nemala ziadny vacsi problem tak bola ok..

zuzanasala
23. okt 2012

@tomika Super ďakujem.A nevieš ku komu sa chodí na poradnu tie posledné týždne?

szjanka
23. okt 2012

@ivoninka tiez odporucam, som s nou velmi spokojna, vzdy vsetko pekne vysvetli, je ochotna, mila, na kazdu pacientku si najde cas kolko je treba. Prestupila som k nej od marca,vyriesila problemy, ktore predchadzajuca gynekologicka riesila 5 rokov. Ja som nikdy necakala viac ako pol hodinku v cakarni.

ivoninka
23. okt 2012

@szjanka a nevies ci stale prijima nove pacientky?a zdravotnu kartu si si akou formou prenasala?lebo v tomto som si neni ista ze ako na to..

szjanka
24. okt 2012

@ivoninka myslim, ze stale prijima nove pacientky, pozri si stranku BH gyn, tam mas aj kontakt. Treba si k nej prist pre papier, s ktorym si pojdes pre kartu k terajsej gynekologicke, aby ta vedeli odhlasit z poistovne a nova gynekologicka prihlasit.

tomika
24. okt 2012

@zuzanasala ja som chodila k svojmu gyndošovi.Ani na prietoky ma naposielal do nemocnice ani nič.Ale mala som všetko podla tabulky,a vtedy sa neposielaju nikde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre