Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

rayenko
19. sep 2015

@zuzana1710 dakujem velmi pekne za radu

zuzana1710
19. sep 2015

@rayenko a mna rodila prave dr.Koprdova,teda respektive mi vyvolavala porod a odrodit ma nestihla,lebo to malo rychly spad,tak ma odrodila dr Hudyvarova ci tak nejak sa pise,ma take madarske priezvisko,ale mozem povedat,ze obe boli perfektne..potom po porode som silno krvacala a dr,.Koprdova sa prisla osobne na mna pozriet na sestonedelie a vysetrovala ma jemne aj napriek tomu,ze som zasivana.fakt vynikajuce porodnicky a jemne,mile.

zuzana1710
19. sep 2015

ale kedze som si na gynekologii polezala mesiac pred porodom,tak som mala moznost spoznat vsetkych doktorov..je ich tam teda pozehnane.jedine co mi velmi nesadli boli dvaja muzi porodnici,ale nebudem menovat,ale inak vsetci boli super,dalo sa s nimi dohodnut,boli ustretovi,mili,pri vysetrovani jemni az na pana primara,ten,ked ma vysetroval,tak to ma az zo stola zdvihalo,ale inak aj on bol v pohode.. 😀

andyca12345
30. sep 2015

@paulinka1986 uplne chapem tvoje obavy. Popisalo sa toho hodne... ja mam len pozitivne skusenosti.vela som sa pytala sestriciek ak som nieco chcela vediet a boli naozaj ochotne.hned po sekcii po lrebrati nam podavali vodu so slamkou aby sme sa mohli napit, ked sme sa este nevedeli hybat podali nam z tasiek mobily a nabijacky, proste vsetko o co sme ich poprosili.Urcite sa najde nesypmaticka sestricka alebo taka co ma blby den, ale to podla mna hrozi vsade. Ja mam len a len tie najlepsie skusenosti... dufam ze to bude u teba (vas) podobne... nuz a starostlivost o babatka... jedno z mojich drobcov malo po narodeni abgar skore len 2 z 10 a potom hned 7, druhe malo 5 a potom 8 (iste vies o com hovorim), a to je to najhlavnejsie... o babatka je tip-top postarane ;) ale vravim ze ja som bola spokojna aj s pristupom ku mne (ku nam mamickam) ;) drzim palce :D ale vsetko iste dobre dopadne ;)

menox
28. dec 2015

Baby, máte nejaké aktuálne skusenosti s porodnicou NZ?

patkak
7. jan 2016

@menox ahoj kedy ides rodit? ;) ja v marci

patkak
7. jan 2016

Ahojte je tu niekto kto rodi v NZ v marci 2016 ???dakujem

menox
10. jan 2016

@patkak ja mám termín až na august 🙂

patkak
10. jan 2016

@menox fuuuuu no to sa ani nahodou asi nestretneme v porodnici 🙂) a ako sa citis?

menox
11. jan 2016

no to nie, žial 😒 Cítim sa zatial výborne, ako keby som ani tehotná nebola :D vobec žiadne ťažkosti, nevolnosti 🙂 Ty?

sofi1235321
18. jan 2016

Ahojte ja som tiež rodila v NZ a všetko super..... síce som sa ani nestihla spametať, lebo o 5tej ráno mi odtiekla voda, o 6tej som už bola v nemocnici že ma pozrú a ja som tam hodinu a pol čakala v bolestiach aby ma niekto kukol. Došla sestrička že ma kukne ona a vraj ja už rodím :D tak ma dali na pôrodnú sálu a o pol hodinky (8:15) bola moja malá na svete...... ale personál je super. Sestričky ochotné a milé takže prídem zas :D

patkak
18. jan 2016

@menox to bud rada ja som prve tri mesiace mala vzdy bolesti zaludka rano vecer cez den stale.....ale potom uz ok vsetko no a teraz posledne dva mesiace uz nebudu take lahke uz maly tlaci vsade a uz ani sediet ani lezat ale da sa....uz sa nevieme dockat 🙂

miamoja2012
30. jan 2016

Ahojte, vie mi niekto povedat, ci na nadštandardnú izbu pustia. Aj male deti ???? Dakujem

benshi
18. feb 2016

@menox ahoj my sa možno stretneme. kolkého máš termín?:D

benshi
18. feb 2016

Pichajú v NZ epidural?

menox
19. feb 2016

@benshi 17. august... a epidurál nepichajú, ak dobre viem 🙂

zuzana1710
19. feb 2016

epi v nz urcite nedavaju

miamoja2012
21. feb 2016

Baby, v nz to je ako ? Môj dr ma 2 dni po termíne posiela do nemocnice uz. Chce sa zbaviť zodpovednosti 🙂
Ako tam postupujú ? Pošlú ma domov ked bude vsetko ok ? Budú ma tam držať ? Kolko? Kedy začnú vyvolávať ?

patkak
21. feb 2016

@miamoja2012 iste to robi pre tvoju bezpecnost.....nie je najlepsie ked zena prenasa.....neviem sice ako postupuju iste budu robit merania ako to tam vsetko vyzera, hlavne plodova voda v akom je stave a podla toho sa zariadia......ja som bola tiez vypisana ze ked dva dni po termine neporodim tak sup do nemocnice...esteze sa mala rozhodla den pred terminom pytat von🙂)

gabriela88
27. feb 2016

@benshi ano .... musis si vyziadat, ale najcastejsie ju davaju zo zdravotnych dovodov....

gabriela88
27. feb 2016

@patkak co ja viem tak si zvyknu nechat.... a tak na treti den od prijatia zvyknu vyvolavat ale tak to vsetko zavisi od vysledkov vysetreni.... ale urcite vedia co robia....

zuzana1710
27. feb 2016

@miamoja2012 postupuju tak,ze si ta tam nechaju a ich caste odpovede-este pockame,co bude dalej..pan primar sa vyjadril,ze v amerike prenasaju aj 3tyzdne,tak preco by zeny nemohli aj na slovensku..ale myslel to zo srandy ;) baby,co prenasali,tak sa tam donemoty prechadzali po chodbe a cakali ako im kazali ;) sem tam sa stalo,ze zobrali na vyvolanie,alebo cisarsky..dodnes si pamatam ako nadavali,ze preco ich nechavaju prenasat ;) ;) ;)

lydia1989
9. jún 2016

Ahojte maminy, som prvorodička a termín mam stanovený na začiatok augusta ale trocha ma desí ta štatistika ohľadom cisárskych rezov. Vsak sa nemusim obávať toho, že by mi za každú cenu vnucovali cisársky ak chcem rodiť prirodzene? Podelili by ste sa prosim o skúsenosti?

zuzana1710
9. jún 2016

@lydia1989 co ja viem,tak preferuju skor prirodzeny porod.cisarske robia,ked su komplikace.ak sa citite dobre a babo je ok,tak neni dovod robit cisarsky.

lydia1989
10. jún 2016

@zuzana1710 Ďakujem za odpoveď🙂 tak to dúfam, lebo planujem väčšiu rodinku 🙂

miushik765
1. sep 2016

Niekto s termínom teraz v Septembri? 🙂

sofi1235321
1. sep 2016

@miushik765 ja 😃 ale termín mám 4teho a asi 5teho ma dá dr. Do nemocnice...

miushik765
1. sep 2016

@sofi1235321 Jooj tak to sa nestretneme ja mám až 28termín aj keď si myslim že to bude skôr

marianna821985
2. sep 2016

@miushik765 tiez mam termin 28.9...mozno sa uvidime 🙂

demodia
24. sep 2016

Dobry den vsetkym,

uz minuly rok som sa na vas obratila s pozvankou na stretnutie, ktore sa zial nerealizovalo.

Tento rok to uz vyjde naisto.

Pri prilezitosti medzinarodneho dna nezrelych, ktory je 17.11., by sme radi na pode nemocnice v Novych Zamkoch privitali tych, ktori s nami chvilku pobudli a teraz rastu do krasy 🙂.

Pozyvame vas na stretnutie dna 20.11.2016 o 13,00 v konisale Nemocnice Nove Zamky.

V pripade vasho zaujmu prosim o potvrdenie ucasti na adresu neonatal@nspnz.sk.

Ak maju vase deticky cas a chut mohli by nam nieco pekne nakreslit, planuje pri tejto prilezitosti pripravit kalendar s dielkami nasich malych umelcov. Poslite nam prosim ich dielka vopred.

Pripadne ak vynikaju v nejakom sporte alebo maju hudobne nadanie radi si vychutname zazitok vydiet ho.

Tesime sa na vas.

Klaudia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre