Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klaudika81
18. aug 2010

@lucynocka nic ine nam ani neostava 😀 dakujem 🙂

daykaaa
19. aug 2010

ahojte 🙂 ja som prenasala 9 dni a to som si pocas tehotenstva bola ista ze to bude urcite skor 🙂 malej sa nechcelo ist von tak my porod museli vyvolat..mala som obavy, lebo som sa tu docitala vselico..ale musim povedat, ze som bola milo prekvapena a maximalne spokojna s pristupom lekarov, sestriciek a dokonca aj upratovaciek 🙂 na vsetkych oddeleniach, ci uz na rizikovom, porodnej sale alebo na odd. sestondelia..dufam, ze budete mat aj vy z niekolkodnoveho pobytu v novozamockej porodnici dobry pocit 🙂vela stastia 🙂

klaudika81
20. aug 2010

@daykaaa a kolko mala malinka ked sa narodila? rodila si normalne alebo cr?

andel7766
20. aug 2010

ahojte, tak dnes som bola na hematologii, a doktorka ma chcela dať dnes hospitalizovať do nemocnice, kvôli zrážanlivosti krvi.... predpísala mi aj fraxiparine, ale dala mi možnosť dohodnúť sa ešte s mojou doky, takže budúci týžden asi nastupujeme do nemocky, trošku si poležíme, len dúfam, že tam nebudeme dlho, a že sa malinké narodí skôr, lebo termín mám 7. alebo 12. septembra a to je ešte dosť dovtedy ..... 😠

daykaaa
20. aug 2010

@klaudika81 mala 51 cm a 3100 G.rodila som normalne

klaudika81
20. aug 2010

@daykaaa lebo ja sa bojim ze bude mat malinka velku hmotnost po tolkom prenasani...tak ale to je individualne, aj tak si ma ukludnila trosicka...chcela by som aby mala tvoje miery a vahu 🙂

klaudika81
20. aug 2010

@andel7766 buduci tyzden som na 100% aj ja uz v nemocnici...ak do stredy neporodim, tak mi vyvolaju porod 🙂

andel7766
20. aug 2010

@klaudika81 : tak sa tam asi stretneme 🙂 lebo ja idem asi v utorok už....

daykaaa
20. aug 2010

@klaudika81 aj ja som sa baala 🙂 nic neboj vsetko dobre dopadne 🙂

klaudialip
21. aug 2010

Viem,ze sa to netyka nemocnice NZ,ale prosim poradte mi.chcem sa opytat hlavne tyh maminiek,ktore su v 27.tyzdni a teheju na 28.tyzden,kolko ste pribrali?
kazdy mi vravi,ze som pribrala malo,ale babatko rastie. v knizke pisu ze minimalny prisrastok vahy je 3,5 kila,ale ja som nepribrala este ani tri,iba 2,6.
uz sa to bojim aj hovorit,kedze taham na 7.mesiac,nikomu to nejde do hlavy a uz som pocula ze ma ohovaraju,ze drzim diety a obmedzujem sa v jedle,aby som nepribrala,ale vobec to tak nie je.
poradte co mate skusenosti. dakujem

klaudika81
21. aug 2010

@klaudialip ja poznam jednu co pribrala za cele tehotenstvo 5 kg 🙂
to je individualne kolko priberies...a si len v 26 tt, takze do konca tehu mozes pribrat este veeeeeeelmi vela 🙂
podla mna si z toho nic nerob, hlavne sa kvoli tomu netrap, aby si to neprenasala na babätko 🙂

jaja32
21. aug 2010

@klaudialip vobec sa nestresuj ja som pribrala 10 kg a kamoska je 7. mesiaci a nepribrala ani deko, dolezite je, ze babatko rastie 🙂

nivalis
21. aug 2010

klaudialip- no ja som pribrala 5kg a sa tesim jak blcha ze to nie je viac!!! ak babo rastie tak ako ma a dokaze si brat ziviny z tvojich zasob, tak ty moc briberat nemusis 😉 napr. ja mam aj tehu cukrovku a dr mi povedal ze by bolo idealne keby priberiem tak 8kg za cele tehu- no uvidime, lebo jem nonstop 😀

moon1979
21. aug 2010

@nutka hmmm to bude asi tym, ze v poslednej dobe boli podane staznosti ... tak sa trosku asi zobudzaju ... ponajnovsom davaju uz aj dotazniky o spokojnosti vypisovat, lebo im trosku prihorelo pod zadkom ... hnus tato nemocnica

moon1979
21. aug 2010

@klaudialip nemusis sa stresovat, podla fotky si pevnejsej postavy, takze je mozne, ze babo cerpa s ulozenych zasob 🙂 ... ja som priberala ucebnicovo, pribrala som 10 kg do 9 mesiaca a potom sa vo mne zacala hromadit voda a vaha lietala hore dole - zo dna na den 4 kila hore, potom 3, potom 4 dole, potom zase 4 hore a celkovo mi to vyletelo na 20 kg a to len vdaka vode... takze neboj, ak je vsetko v poriadku nemas sa preco stresovat

ericica
22. aug 2010

@klaudialip najviac sa pribera v poslednom trimestri takze casu na priberanie este mas 🙂
kocky zelam vam krasny a hlavne rychly a bezbolestny porod.....uzivajte si kazdu minutu je to nieco uuuzasne 😵 😵 😵

katuska2323
23. aug 2010

daykaaa aj ja som bola veľmi spokojná so všetkymi u koho si rodila?

katuska2323
23. aug 2010

@daykaaa ja som rodila u Dr. Renckovej a u sestricky Andrejky , boli velmi prijemne a trpezlive hoci som to najprv zle znasala ale ked ma usmernila sestr. ako si ulahcit porod , bol to naozaj najkrajsi zazitok v mojom zivote. Som im za to vdacna.

daykaaa
27. aug 2010

@katuska2323 ja som rodila u Smolarika.. 🙂 velmi mily 🙂

delilah1
28. aug 2010

ahojte kočky čo si myslíte o Dr. Korčokovi ml. ? chcem k nemu prejsť do ambulancie a neskôr aj rodiť u neho.... alebo ešte premýšľam nad Dr. Havlasom....Korčokovi som písala mail, hneď mi odpísal...má dobrá stránku na nete....

sandra25
28. aug 2010

@delilah1 ahoj, môj gynekológ je Dr. Korčok ml. 😉 Ja som bola s ním spokojná, je to veľmi príjemný doktor 🙂 Všetko čo robil, mi vždy vysvetlil, na každú moju otázku odpovedal 🙂 Keď si mám porovnať gynekologičku, ktorú som mala predtým a jeho, tak to je sto a jedna 😅

ericica
28. aug 2010

@lucynocka vidim ze si uz doma z porodky ...aky bol porod a ako sa mate?

delilah1
29. aug 2010

sandra25 - tak presne o toto mi ide, ďakujem za odpoveď . aj si u neho rodila?

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moon1979
29. aug 2010

ja som nemala zajednaneho lekara k porodu a tak to aj vyzeralo. vystriedalo sa na mne x-lekarov kedze som rodila 26 hodin, ale mozem povedat jedno Dr. Korčok ml bol JEDINY citlivy a prijemny lekar, ktory nevysetroval stylom - krava na masiarskom stole ... Este pozitivne mozem povedat o Dr. Smolarikovi tiez vazny ale mily lekar - ten ma nevysetroval ... No ostatni lekari - hotovy otras.
Teraz som dostala domov dotaznik spokojnosti - radi asi nebudu 🙂

stvura
29. aug 2010

@delilah1 no odporucam Korcoka...sice som ho zazila len pri mimomaternicovom, ale bol velmi mily {apropo, stary pan bol dost arogantny, aj toho som mala...xixi}. S Havlasom som bola ako pacientka vyslovene nespokojna a dala som sa prelozit k inej gynekologicke....
Inac ja som mala Goroga pri porode a bol tiez velmi mily - nato ze spal a mi ho budili k porodu nadranom, uplne vegetak....

stvura
30. aug 2010

Kocky, aka je inac pravdepodobnost, ze vymaknem Zivcaka {Zifcaka?}....nic dobre som o nom nepocula a to co hej, tak ma mrazi v kostiach.... 😝

deina
30. aug 2010

Som jedina, ktora ma dobru skusenost so Zivcakom? 😅 Aj ked nie uplne osobnu... ale bol velmi mily k babe, ktore lezala vedla mna (bohuzial jej siel robit cisarsky v 21tt 😔 ).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre