Pôrodnica Nové Zámky. Máte skúsenosti?

psyxooo
19. máj 2007

Nenasla som tu este totiz ziaden prispevok o tejto porodnici. Som z Nitry, ale kamosky ma odhovaraju od tunajsej porodnice, netecie zevraj tepla voda, a sestonedelie je v katastrofalnom stave, tak rozmyslam nad NZ.
Mate nejake skusenosti?

desszi
13. aug 2009

dakujem stvura, no primar ani mne nie je dvakrat sympaticky.... 😒 dufam ze budem mat stastie, ale ked bude boiet vse asi mi bude jedno kto tam bude, len nech to mam za sebou 🙂 uz vcera som mala nad ranom take tri hodinky bolesti, dnes v poradni mi hovorila ze som na prst otvorena, ale ze to nemusi ist rychlo, tak cakam.....

mirusqa
13. aug 2009

stvura: ja som tuto moznost pripustala len kvoli tomu, ze by ma odrodil moj lekar, ale vykaslem sa na to a pojdem do NZ. 😎

deina
14. aug 2009

Mirusqa, ked budes rodit CS, tak to mas vpodstate jedno - ale vyhodou NZ je, ze je tu vyborne novorodenecke. Ja pojdem asi tiez cisarskym, lebo aj prvy bol CS a este to nie su dva roky od prveho + sa mi zda, ze u nas su lekari velmi opatrni, neriskuju. Aj som sa pytala svojho lekara, ci mozem ist rodit prirodzene, ale povedal, ze to by bolo dost riskantne.

angelka75
14. aug 2009

Ja nemám vopred vybaveného lekára, nechám to na náhodu a budem dúfať, že bude mať službu dobrý lekár a tiež, že pôrod bude bez problémov - to by chcela každá Ak budem spokojná s odvedením pôrodu, tak určite niečo lekárovi dáme.NO MOZNO,ZE NIE PENIAZE.Dá niekto z vás peniaze doktorovi, aj vtedy ked nemá vybaveného?DESSI ,na kedy más termyn?A mozem ta pítat,ze odkial si?

desszi
14. aug 2009

angelik ja mam termin o par dni 18.8., takze to mam len za par, ja som Zamcanka 🙂

stvura
14. aug 2009

Deszsi...drzim palce, tvoj drobec mozno bude presne o rok mladsi ako moj...xixi
Ja som dala bonboniery aj lekarovi aj sestrickam... 🙂

desszi
15. aug 2009

jeeeej stvura, to fakt? 🙂 dakujem, 🙂 dufam ze nebudeme prenasat, lebo uz sa len pregulavam z lava doprava....
angelka, tiez nemam zajednaneho lekara a peniaze nedam, ked budem spokojna, tak dostanu nejaku pozornost 😉

kika86
15. aug 2009

Desszi, ten doktor sa volal Kmeť... 😖 Nikdy viac!!!!
Stvura, aj ja som dala sestrickam cokoladu a kavu a odvtedy boli taaaake milucke ako nikdy predtym 🙂 Dokonca vcera som stretla sestricku z novorodeneckeho a hned sa ma zacala pytat ako sa mame, este aj meno si pamätala 😉
A co sa tyka tej Sale, ja sm tam byvala 10 rokov a potom som tam este chodila aj na gympel 😀

desszi
15. aug 2009

Kmet? Takeho nepoznam, ani neviem ze tam robi, pozriem na stranke nemocnice....

katica5
15. aug 2009

kika ten vysetroval aj mna ale iba rano a potom nastastie odisiel tiez mi nebol 2x sympaticky ten ujo

perla200
16. aug 2009

ja som bola so vsetkým spokojná....aj so sestričkami, lekármi...úrovnou...strava bola na prd to je jasné...ale inak ok 🙂

julenka
16. aug 2009

jej perla,gratulujem a zelam vela zdravicka a mliecka 🙂

aj ja som mala kmeta pri porode 😖

desszi
16. aug 2009

julenka ani ty nie si z toho kmeta nadsena ☹ ja som pozerala stranku nsp nz a tam ziadny kmet na gynpor odd nebol. co je to za dokiho? je neprijemny, vulgarny alebo ako sa sprava? kolko ma cca rokov?

perla200
16. aug 2009

ani ja som také meno ešte nepočula....netuším kto je kmeť?

kika86
17. aug 2009

Desszi,ta stranka uz dlhsie asi nebola aktualizovana 😒
Ja som ho mala len pri vysetreniach, ked doktorka nemohla, ale stacilo mi. Pri samotnom porode by som ho nechcela mat ani keby mi za to zaplatil!!!! Myslim, ze je z DS. Ma okolo 50-55 rokov. Ku mne bol velmi ale velmi neprijemny a nemal najmensi dovod byt taky!!! 😠 Zlata pani doktorka 🙂

Julenka, ahoj palarikovcanka 🙂

mirusqa
17. aug 2009

Moze byt pri sekcii na sale so mnou drahy?

desszi
17. aug 2009

Dakujem kika, no hadam mam nejake to pravo odmietnut lekara a vyziadat si ineho 😕
mirusqa mysllim ze pri sekcii nemozes byt s drahym

christy699
17. aug 2009

kocky a budem potrebovat od mojho gynekologa nejaky sprievodny listok?lebo na stranke nemocnice je pisane ze daco take treba.dakkujem

julenka
17. aug 2009

naco christy,ved je jasne naco si tam 😉

julenka
17. aug 2009

kika ahoj,nebola som si ista ci si to ty.

kika86
17. aug 2009

Desszi, hadam mas na to pravo, ale budem ti drzat palce, aby si na neho nenarazila. Ja som mala Kovacovu a ta bola uplne super a velmi zlata 🙂

Julenka, ani ja som ta nespoznala, len som pozrela album a hned mi bolo jasne kolka bije 😉 Ale inak ani raz som ta vonku nestretla... Mozno uz tych prilezitosti vela nebude, lebo my sa coskoro stahujeme. Ale hadam, niekedy na seba narazime 🙂

fodorka33
19. aug 2009

christy to ti napise doktor ked pojdes po termine.ja som isla na 7den po termine mi napisal do nemocky tam mi na druhy den dali prostin nic na dalsi den zasa nic a na treti den mi dali infuziu oxytocin a pomaly sa to rozbiehala a nakoniec som rodila 8,5hodiny pri porode bola Dr.renckova zlata baba a pri siti prisiel aj Stanko inak ten ma chodil stale pozerat strasne zlaty.ale jedno vam poviem ked pojdem rodit druhe radsej si zaPLAtim vopred doktorovi lebo keby nebolo primara tak so mnou nic nerobia asi doteraz!!a bol tam vidiet aj pristup ked tam prisla baba co ddala peniazky..je to spina svet...

christy699
20. aug 2009

dakujem fodorka 🙂 myslim ze ja nepojdem po termine 🙂 mi doktor povedal ze u mna to bude asi skor,,,tak uz pomaly cakam.dufam ze "chytim"nejakeho dobreho doktora alebo doktorku

desszi
20. aug 2009

christy kedy mas termin?
dnes som mala poradnu, som po termine druhy den, ked do pondelka neporodim, v utorok rano na siedmu cupitam do nemocnice.
babulky aki su tito lekari? mozete mi napisat nazor, ak ste ich niektora mala pri porode? Matuska, Georogh, Smolarik, Zefcik?

sz.zuzana
20. aug 2009

Ahojte baby, je tu niekto kto bude rodit v NZ? Ja mam termin na 30 nov.,druhý termin na 10 dec...

christy699
21. aug 2009

desszi ja mam termin na 9.septembra ale dufam ze to bude skor.drzim ti palce nech ti to vsetko dobre dopadne,potom daj vediet co a ako 😉

deina
21. aug 2009

Smolarika som mala pri cisarskom, aj ma prijimal na oddelenie - velmi zlaty, staroslivy a sikovny, mam s nim len dobre skusenosti. 😉

juja2
21. aug 2009

Christy699 ja mam termin na 10 septembra, tak sa mozno stretneme 🙂 . No uvidime, pravda je, ze to do terminu moze prist hoci kedy. Som len zvedava na ten prijem, ani neviem kde treba "bezat", nie som z NZ.

christy699
21. aug 2009

juja ja len dufam ze to bude skor,,,uz mi je v tychto horucavach priserne,,,a ja som tiez zvedava na prijem lebo tiez nie som z nz,,ale tak hadam to volakde najdeme 🙂

juja2
22. aug 2009

Christy, tak uz by to bolo asi lepsie, keby sme boli po. Dychavicnost, palenie zahy uz pomaly zo vsetkeho, uz mi ani mlieko nepomaha na tu zahu ako predtym. No a "falosne stahy" - u mna normalka 20 minut vkuse á 3 sekundy. Inak prvych 8 mes. v pohode, az sa cudujem, ziadne nove strie, ani opuchy, pribrala som 12-ku. Ale myslim, ze to nepotiahnem do septembra. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre