Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

cucuska
7. sep 2009

ahoj Zuzi no supe správa čio vidím, ja vime len toto. Mudr Majerčik išiel do Bánoviec, takže tam už nie je primárom, a prišiel tam doktor Mudr Abutaima Nidal z TO nemocnice, ale zas či je primárom on, to neviem, len viem že je v PE.
Tá *ruska je super volá sa Mudr Ficaj a naozaj je skvelá. osobne sa poznáme, ale sestričky su super aspoň z počutia ja osobne som tam nerodila ale bola som tam raz na pohotovosti to som bola v prvom trimestry ale bola som nadmieru spokojná ale vybavenie a pôrod, no tak to ti neporadím, viem len poradiť o TO

zuzanka.j
autor
8. sep 2009

cucuska to vazne uz je Dr Majercik prec a je tam Dr.Abutaima? toho si pamatam z topolcian. tak on je tu? to je sila. 🙂 aj ja som pocula same chvaly na personal ...
...zevraj v TO su zle novorodenecke sestry? ake mas skusenosti? 😕

cucuska
8. sep 2009

noooo, mne sa ťažko hovorí o skúsenostiach pretože manžel pracuje v nemocnici a tak je to iné, ja si naozaj nemôžem sťaťovať a viete keď tam niekoho máte je to iné , on bol vlastne stále s nami aj po pôrode a aj počas toho keď sme ležali, proste ja som problém nemala ale čo som poćula od iných, PE vychvaľovali oveľa viac

doublemamca
8. sep 2009

Baby ja z vlastnej skusenosti viem,ze tam dr. Majercik este je...minuly tyzden som bola na poradni 🙂 vraj tam ma ostat do konca roka a potom otvara sukromnu kliniku. A je tam uz aj ten Abutaima,vraj arab prisiel z TO a je fajn

catherine4
9. sep 2009

Tak to mozem len potvrdit, ze doktor Abutaima je najmilsi doktor akeho som v zivote stretla. Prave kvoli nemu by som chcela ist do Partizanskeho. Jeho by som doporucila kazdej mamicke mat ho pri porode.

cucuska
9. sep 2009

no hej dá sa sním 🙂

doublemamca
10. sep 2009

uff...tak hadam budeme v dobrych rukach 😉

audreyd
11. sep 2009

dr. abutuaima nidal je palestínčan a potvrdzujem, že je úžasný 😵 rodila som u neho v TO a kvôli nemu by som bola asi ochotná ísť aj do PE 🙂

blazka24
12. sep 2009

ja len postreh, dr. abutaima mi vyťahoval štichy z rany po cisáraku a nechal mi tam silon s uzlom dokonca a rana sa mi nehojila a krvácala......inak bol v pohode aj v nemocke len niekedy je roztržitý..........

doublemamca
13. sep 2009

😀 blazka tak to si nepotesila..aspon viem,ze ked budem po,mam si volat na vybratie niekoho ineho 🙂

danteska
13. sep 2009

Ahojte baby..ja pracujem v TO v nemocnici,ale na PE som nepocula ani jedinu chvalu,skor odporucania aby som tam rodit nesla...tak neviem..100 ludi,100nazorov..

denisa82
14. sep 2009

ahojte ja som zo Zlatých Moraviec a tiež idem rodit do Partizanskeho 😀 ja mam termin 25oktobra a zetial chodil len do poradni a som spokojná ...... 😉 Partizanske mám tak najblišie sice aj Nitru ale tam čo počuvam od znamich je to katastrofa ale každý má svoj nazor 😀 a každa nech si vyberie kde jej sa páči 😉 😉

sakura77
14. sep 2009

ja som rodila v PE a ja teraz idem,sestricky su velmi mile a ked vyjde volna nadstandardka,tak tam je to uplne super 🙂 je pravda ze klasicke izby nie su nejak moderne a tak ,ale myslim ze ide hlavne o pristup,co na tom ze ma niekto baby friendly hosiptal a nema teplu vodu,ufrflane neochotne sestricky a podobne.. 🙂

ajka79
18. sep 2009

ahojte, ja som sa tiez rozhodla pre porod v PE, vsetci ma odhovarali aby som nerodila v TO (mamicky ktore prave porodili) a este aj ta tepla voda nejde... Bola som v PE u Dr. Abutaima a musim povedat, ze sa mi fakt venoval a bol strasne mily. Som zvedava ake to bude pri porode.
Ak mate niekto skusenosti napiste, nech vieme trosku viac...

catherine4
19. sep 2009

ajka79 ja som u pana doktora rodila svoju dcerku a nemozem dat na neho dopustit. Cely cas bol mily, snazil sa ma upokojit, hovoril mi co mam robit aby som to mala cim skor za sebou a cely cas sa usmieval a to v takejto chvili dost vela pomoze.A samozrejme po odbornej stranke som s nim nemala ziadny problem. No a po porode ma skoro kazdy den bol pozriet na izbe aj ked nebol na vizite ako sa mam a ci som v poriadku. A ked som odchadzala tak sa prisiel so mnou rozlucit. Velmi zlaty clovek. Ono to v takychto chvilach spravi velmi vela ked je niekto takyto ludsky. Aj ked tu bolo spominane jednou mamickou, ze spravil nejaky kiks, ja si myslim, ze nikto nie je dokonaly a rada by som isla k nemu rodit aj napriek tomu znova. No a co sa tyka porodnice v Partizanskom, to by zaujimalo aj mna ako to tam je kedze aj mne sa termin pomalicky ale iste blizi.

linnetka
21. sep 2009

tak ja som 1.dieta rodila v TO u Abutaimu a tak ako pise catherine, bol uzasne ludsky, mily a usmievavy. Stale hovoril, ze mi pomoze, nech to mam co najskor za sebou. Dokonca som ho 2x kopla do brucha a stale s usmevom 🙂 A takisto ma chodil pozerat na izbu, ci som v poriadku aj mimo vizity.
Teraz som bola za nim v PE, ze chcem unho rodit a zase som sa stretla s uzasnym pristupom. Nelutujem, ze som sa rozhodla ist do PE. Verim mu. Fakt ma dobru povest.

laurinkadanielka
22. sep 2009

ahojte baby aj ja som počula same chvali na doktora Abutaina aj kamoška ide k nemu rodiť ale že sa mu dava 5000 tisic ked ho chcete pri porode

catherine4
22. sep 2009

laurinkadanielka tak to mi je novota. Ked som ja u neho rodila, nic som mu dopredu neplatila a to som ho mala dopredu vybaveneho. A to je vazne pravda, alebo to len niekto povedal? Alebo si to sam vypytal?

laurinkadanielka
22. sep 2009

ta moja kamoška ho ma vybaveneho a hovorila že musi dat tolko ked ho chce mat pri porode neviem od kedy to tak je

doublemamca
22. sep 2009

mne sa to zda tiez nejake divne...a tvoja kamoska bude rodit v partizanskom...alebo on ju pride odrodit niekam? ved je to porodnik ako kazdy iny,tak preco uplatky??? ved raz pracuje pre danu nemocnicu,tak ziadne bokom by tu nemalo platit,aj ked si zrovna jeho vypytas k porodu..to je len dobrej voli. 😒

laurinkadanielka
22. sep 2009

ano bude rodiť v Partizanskom už za dva tyzdne možno prv tak dam vedieť či platila to je pravda ze ziadne by nemalo byť bokom

sakura77
23. sep 2009

babule,tak niekde je to normalne v "cenniku" za zajednanie doktora tolko a tolko,ale tu to zatial nie je,ak niekto da lekarovi nieco za to ze je s nim spokojny (po porode samozrejme) to je kazdeho vec uz,ale myslim ze vopred urcite nie

denisa82
23. sep 2009

ahojte baby ....ja som toho Abutajmu este nevidela on kde ordinuje v nemocnici....... lebo ja som zatial mala moznost stretnut pirmara Majerčika a potom taku staru doktorku a taku mladu 😉 ako by som sa doprecovala k tomu Abutaimovi ked ho tu tak velmi chvalite ja mam termin 25.oktobra a rada by som ho teda mala pri porode ak by to islo ?? ako to funguje treba mu zavolat a dohodnut sa alebo ma ordinaciu v nemocnici v Partizanskom ??? 🙂

ktora to ovladate tak mi dajte vediet budem vám vdacná 😉 lebo ja to tam nepoznam ja tak chodim zo ZM

doublemamca
23. sep 2009

deniska,oni sa tam striedaju...aj podla toho ako maju pripady a okrem toho maju na dverach v nemocke rozpis kedy kto ordinuje..ale inak su v nemocnici myslim stale vsetci..takze ked pojdes najblizsie na poradnu,tak sa na neho opytaj,mozno ti ho zavolaju. Ja som pocula chvalu na vsetkych...aj na staru Kardlovitsovu, aj na primara...ze su skuseni a dobri 🙂 takze ja nebudem asi vymyslat a necham to na nich, ja tak si myslim,ze su pri porode pripadne aj dvaja ak maju sluzbu.

catherine4
30. sep 2009

mamicky a mate este niektora takuto skusenost s tymi poplatkami? Myslim tie, ktore rodili u neho v poslednej dobe. A laurinkadanielka nevies ci si tu sumu on sam vypytal, alebo sa to ta tvoja kamaratka iba od niekoho dozvedela?

doublemamca
30. sep 2009

baby prosim vas,nepodliehajte panike...ziaden doktor vas nemoze odmietnut odrodit,ak je zamestnancom nemocnice...ved to je protizakonne..jasne, mozete doniest uplatok pre lepsiu starostlivost...ale 5000sk za porod, to je maximalna hlupost! ja mam buduci tyzden naplanovanu sekciu, tak sa ho mozem na to opytat 😀

dejna3
30. sep 2009

ahojte babuľky,
môžete mi, prosím, popísať aká je situácia v pôrodnici v PE? myslím, koľko mamičiek je na izbe, ako je to s kúpeľkou a WC (či sú na bunke alebo spoločne pre celú chodbu) a pod. ..... ako to vyzerá na nadštandarde a koľko sa platí na noc?
vopred ďakujem 😉

laurinkadanielka
30. sep 2009

catherine neviem ale opytam sa každu chvilu už ma porodiť kamoška 😉

catherine4
30. sep 2009

ok, dakujem lebo mna to caka uz vlastne tiez za chvilu a s takymi vydavkami som teda vobec neratala

dejna3
2. okt 2009

baby, to mi fakt nikto nevie odpovedať? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre