Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

mirka_80
19. nov 2010

@cica28 Ja som ich mala, ale davali tam- take rozstrihnute na male kusocky. Lepsie mi bolo pouzit svoje velke. 😉

cica28
19. nov 2010

@mirka_80 aj ja mam tri kupene a neviem ci mi to staci.

mirka_80
19. nov 2010

@cica28 Ja som si zbalila 5- na kazdy den jednu. A tri som niesla domov. 😅

cica28
19. nov 2010

@mirka_80 takze mne stacia aj tie tri potom.

kikimon
19. nov 2010

aj mna to uz caka kazdu chvilu v PE.. som zvedava po prvom bojnickom porode 😖

mirka_80
19. nov 2010

@kikimon A nebola si spokojná v Bojniciach? Ak nie, kvôli čomu? (ak nemáš problém to napísať) Pýtam sa len zo zvedavosti, lebo ja som druhýkrát nebola ochotná ísť rodiť do Bojníc.

kikimon
19. nov 2010

nemala som osobne najhorsie skusenosti s porodom, ale pocuvam vela dobreho na partizansku porodnicu , takze to chcem skusit tam.. tak uvidime 😅

zuzzankka
20. nov 2010

Ahojte, chcem sa spýtať, aký prací prášok je vhodný na pranie bábätkovských vecičiek???
A od kedy by som sa mala už informovať v nemocnici o pôrode , pôrodníkovi... a odkedy sa tam už priamo k lekárovi chodí na poradňu ???

neliq
21. nov 2010

@zuzzankka ahoj, ja používam Persil sensitive, je vhodný aj pre alergikov aj detské vecičky. Do nemocnice sa začína chodiť v 37 týždni na poradne, ale vraj nie každý gynekológ tam posiela. Ak ťa nepošle, choď radšej sama do vybratej nemocnice. Myslím, že sa stačí informovať na prvej poradni v nemocnici, teda ak nemáš nejaké problémy alebo nie si na rizikovom, v tom prípade by som sa išla asi informovať aj skôr 🙂

zuzzankka
21. nov 2010

@neliq A to som si myslela, že Persil, Ariel sú také silné na detské prádlo, to si ma prekvapila...
Ja som od druhého mesiaca doma, mala som nejaké problémy pred týmto otehotnením, tak preto, ale tehotenstvo prebieha v poriadku... Tak preto sa pýtam...
Budem musieť niečo riešiť, ale keďže som v 30tt tak mám ešte chvíľu čas...

betatka
22. nov 2010

ja som používala lovelu a až neskôr som prešla na persil sensitive

neliq
23. nov 2010

@zuzzankka aj ja som od druhého mesiaca na rizikovom, ale tiež sa pôjdem do nemocnice pozrieť až v 37 týždni, aj keď ma môj Dr. upozornil, že asi pôjdem sekciou 😒

cica28
23. nov 2010

@neliq ahoj ja som dnes bola v tej nemocnici konecne a ked som zbadala dr.abutaima aj som zabudla co som sa chcela pitat 😝 😝 😝 je mlady a prijemny.este sa chcem opitat na buduci tizden ci mozem prist obkukat teren a potom mala moze ist von 😝 😝 😝 😝

neliq
23. nov 2010

@cica28 a o kolkej si bola, aby som vedela, o kolkej je najlepšie ísť. No som hovorila, že je to sympoš, ja som ho teda videla len na chodbe, ale... 😝 😀

cica28
23. nov 2010

@neliq 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som tam bola o 10lebo on od 10h ordinoval od rana do 9hordinoval primar a v stredu maju operacny den.viem len utorok ako robi lebo ja idem zase v utorok k nemu.

neliq
23. nov 2010

@cica28 a aj si bola na tie pásy, či len u neho v ordinácii?

cica28
23. nov 2010

@neliq len u neho v ordinacii.a to na ake pasy?

neliq
23. nov 2010

@cica28 to sa vraj chodí na meranie odoziev srdiečka drobca, teda aspon holky to hovorili, ale už som niekde počula, že teraz to robia len pokiaľ je nejaký problém. Ozaj aj ti povedal aký ste veľký? Na kedy to vyzerá?

cica28
23. nov 2010

@neliq ne nepovedal lebo som sa nepitala.on sa ma pital ci citim pohyby a tak a ked mi robil sono normalne som pocula ako prechadza krv cez tu pupocnu snuru a tak.a aj srdiecko bilo dobre tak nespominal nic o tich pasoch.

mirka_80
24. nov 2010

@neliq @cica28 Ja som nemala s ničím problémy a na tie pásy som bola automaticky. Ale to už bol tuším 38.tt. To robia na pôrodnej sále, asi 10min záznam srdiečka a aktivity maternice. (Mne sa tam zobrazila jedna kontrakcia.)
A že je to sympaťák, to potvrdzujem aj ja. Keď so mnou žartovne koketoval (to už bolo po pôrode na oddelení), normálne som sa musela červenať. Je to taký vtipkár. 😀

cica28
24. nov 2010

@mirka_80 a to si tam mas nieco aj zobrat ci nie?

mirka_80
24. nov 2010

@cica28 Myslíš na tie pásy? Vôbec nič. Doktor mi dal lístok a mala som zvoniť na pôrodnú sálu. Sestrička ma zaviedla do šatne, tam som sa dala do spodného prádla a v župane, čo mi dala, som išla za ňou na pôrodnú sálu. So záznamom ma potom poslala nazad k lekárovi. Ten si ho pozrel a povedal, že je všetko OK.

cica28
24. nov 2010

@mirka_80 aha no uvidim v utorok ci tam neposle aj mna.uz som zabudla rodila si prirodzene alebo cisarskym?

mirka_80
24. nov 2010

@cica28 prirodzene... preco?

cica28
1. dec 2010

@mirka_80
@neliq kocky vcera som bola aj ja na tie pasy a poviem vam setricka sa rehnila lebo moja mala sa zacala hybat a ten pristroj na to zacal pistat no ja som nemohla.ale to preto lebo som bola na chrbte a k tomu este trosku som mala stisnute brusko a mala to neznasa.sestricka ze vy tam mate fudbalistu alebo co ze tak vyvadza.a pitala som si aj ten zoznam konecne a neni to az take strasne len mi povedali ze ak nebudem mat koselu co sa rozopina v predu ze dostanem nemocnicnu.inak vsetko mame.este vlozky si musim kupit jeden balik tich nelepiacich lebo mi to kazala sestricka ze na vyzite nemozem mat lepiace.tak asi tak.

neliq
1. dec 2010

@cica28 no ja pôjdem asi v pondelok prvý krát na kontrolu do nemocnice, inak ja mám takúto kojeneckú košelu, dúfam, že im to bude stačiť http://www.maderna.sk/katalog/product/5897/

cica28
1. dec 2010

@neliq ja mam jednu co ma na prsiach dieri akoby a jednu co ma v predu gombiky.v zalohe mam aj tretiu lebo niekde som citala ze na porod potrebujes kratku a ja som kupila ale na papiery nepise tak neviem.

neliq
1. dec 2010

@cica28 ja mám dve také, ako som dala odkaz a potom ešte jednu uplne obyčajnú, také predĺžené tričko, to som nachystala na pôrod, lebo tam je vraj lepšie, ked je košela krátka

cica28
1. dec 2010

@neliq no ano.ale ja si balim aj pizamo po vizite si ho dam lebo ja neznasam nocne kosele.a teras este aj vlozky bez kridielok.to nezvladnem 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

neliq
1. dec 2010

@cica28 hh no to som zvedavá, či ti v nom bude pohodlne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre