Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

karin0401
25. nov 2011

@martina28p busy moc nechodia najlepsie je ist naozaj autom 😉

martina28p
25. nov 2011

mne povedala sestrička,že primár robí okolo pol 8 ale ktovie,kolko tam bude mamičiek,ked som tam bola teraz pvý krát,bolo asi tak 10 hod.a bola tam len 1 mamička ....
@karin0401 no svokra mi hovorila,že chodia tie mestské spoje asi raz za hodku,ale ved uvidím,ak nie,tsak to budem musieť riešiť taxikom

martina28p
25. nov 2011

jeeej baby,neviete tč nejakého lacného taxíku v PE ? dakujem

sante81
26. nov 2011

@zuzkadf ahoj zuzka, ja som tam chodila, niekedy ked som bola v 7.8mesiaci. klikni sem http://www.zzz.sk/?profil=6014 a asi v polovici je kontakt na tu slečnu, ja som sa s nou spojila mailom a dohodla som sa na stretnutí. bola som tam asi 5x a na 6ty bol so mnou aj manžel. dost mi to pomohlo, hlavne dychacie cvičenia, ulahčilo mi to pôrod aspon o 70%

zuzkadf
26. nov 2011

@sante81 jeej dakujem ...a to je aj spoplatnené???? 🙂

sante81
26. nov 2011

@zuzkadf nie, neplatí sa za nič, teda aspon pred 2 rokmi sa neplatilo

zuzkadf
26. nov 2011

@sante81 aha tak ďakujem ešte raz, ja jej teda skusim napísať.Pomohla si mi 😉

sante81
26. nov 2011

@zuzkadf rado sa stalo, vlastne sa aj pozname, z videnia 😉 mame spoločnu kamarátku p. učitelku A.T 🙂

zuzkadf
26. nov 2011

@sante81 aha z videnia?Nemáš fotku, tak neviem...myslíš Aďku?????

sante81
26. nov 2011

@zuzkadf poslala som ip

apoloma
26. nov 2011

juuj babulky celkom sa nas tu nazbieralo co sa chystame v decembri rodit)) tak si drme navzajom prsteky nech to mame cim skor zasebou a hlavne nech to vsetko dobre dopadne!! 😉 😉

karin0401
27. nov 2011

@apoloma tiez pozeram ze sa to tu na december nazbieralo 🙂 presne tak nech to uz mame zasebou 😉

karin0401
27. nov 2011

babulky co balite pre babo do porodnice?

apoloma
27. nov 2011

taaak prvu poradnu u primara Abutaimu mame zasebou)))) 😉

katy33
27. nov 2011

@apoloma No , mojenko, a čo hovoriš? Ako to prebehlo?

apoloma
27. nov 2011

@katy33 vies co moja uplne v pohode boli sme s mm velmi spokojny primar nam vsetko vysvetlil rodit budeme pravdepodobne spontanne lebo najskor som myslela ze cisarskym koli jednej operacii z minulosti v oblasti panvy ale vraj bude teda zrejme normalny porod... primar velmi epidural neuznava asi ako aj ja))takze snad to zvladneme bez... nas chlapcek ma 2600g a asi 44cm porod zatial vyzera priblizne na termin aky mam povodne..keby nieco mam mu volat ale vraj je zatial vse ako ma byt aj prietoky boli v poriadku tak sme radi)))

martina28p
27. nov 2011

@apoloma ahojakurát som na teba myslela,že ti napíšem,ako si dopadla....tak je fajn,že je všetko ok....ja idem zajtra k svojej naposledy,som zvedavá čo mi povie,posledné 2 dni,teda noci mám bolesti ako pred krámamy,tak neviem či sú to už nejaké predzvesti....juj ja by som už tak rada mala za tým,ale na druhej strane sa trošku obávam...

opatmama
27. nov 2011

@karin0401 uplne vsetko, zoznam dostanete v poradni u primara aj so zoznamom pre seba, je lepsie si priniest vsetko co je tam napisane, sestricky ochotne nieco daju ked treba ale ja som vyuzila vsetko, dokonca aj odsavacku ked nam naservirovali nevhodnu stravu a zdula sa mi mala

opatmama
27. nov 2011

@apoloma tiez vam drzim palce, rodila som v septembri a este teraz sa tesim ze som si vybrala tuto porodnicu. nech vam vsetko dobre dopadne 😉

katy33
28. nov 2011

@apoloma Tak to je super 🙂 ...my sme sa tiež s nim rozpravali o epiduralke, tiež som mu vravela, že by som chcela zvladnut pôrod bez nej, tak snad to akosi vydržime 🙂 Juj, tak to je malinky taky akuratny, ta naša bambula mala už vo štvrtok skoro 2900g - budeme mat čo robit 🙂 My sa chystame v utorok za dr., tak som zvedava, čo nam povie, včera som mala už take zvlaštne pocity, brucho ma bolelo ako pred ms a to nevravim o križoch 😒 Nam ešte dr. stihol povedat, že nerad robi cisarske, vraj pomôže, ako môže, ale radšej je za spontanny pôrod...vraj už teraz chodia maminy, kt. si hned žiadaju cis.rez a nemaju ho indikovany...tak sa možno vidime tam na poradni, al. na vzdycharni 😀 😉 ...nebojkaj, všetkym nam to tu dobre dopadne a o chvilu z nas budu štastne maminy 🙂 😉

katy33
28. nov 2011

@opatmama Mojenko a odsavačku ti boli ochotne tam aj vysterilizovat? Ja tiež beriem odsavačku-pre každy pripad, no nema ju vyznam sterilizovat teraz, ked rodit pôjdem možno až o niekolko tyždnov 😕

apoloma
28. nov 2011

@opatmama dakujem za povzbudive slova a verime ze vsetko bude ok a zvladneme to)))) 😉

apoloma
28. nov 2011

@martina28p ajoj no ja idem k svojej lekarke poslednykrat teras 1decembra lebo mi u nej este zostali aj posledne vysledky krvi a steru inak mam pozitivneho streptokoka no primar povedal ze aby ma stym ani doktorka nezatazovala ze to bude v poriadku ze vacsina zien to ma tak mi podaju nejake antibiotika do zily pred porodom a hotovo...

apoloma
28. nov 2011

@katy33 vies ja tiez moc niesom za epidural akoze niezeby som bola nejaka frajerka ale odkedy som videla ako sa to picha povedala som ze toto asi nie jedine v nejakom ozaj krajnom pripade 😉 ja som tiez anii za cisara moc neni ale len koli tomu ze po operacii kt. som mala v 2006 mam jazvu ako po cisarskom a strasne zle sa mi hojila vyse pol roka mi hnisala!!! nevedelo sa mi to vobec zahojit mala som stale otvorene brucho a tak mam panicky strach ze by sa to teras mohlo zopakovat tak to radsej nejak vydrzat tu bolest pri porode ale potom pekne odist domov aj s uzlickom a nemat rozparane brucho)))

karin0401
28. nov 2011

@opatmama dakujem 😉 tak dufam ze aj ja budem spokojna tak ako ty.

martina28p
28. nov 2011

@apoloma ahoj,tak ja som dnes absolvovala poslednú poradňu u svojej gyn.tak je všetko ok,tak som rada,na skôrší pôrod to zatial nevxyzerá,vraj tak na termín,prenášať by som nemala....ved uvidíme 😉 aj ja som mala pri prvom strept.ale nič mi nedávali pri pôrode,hoci vraveli že mi budú dávať infúziu,tak som rada že teraz som ok...tak ja toho prvého idem už k Abut.aj som sa pýtala,kolko by stál taxk tam do nemoc.že 2,70 eur-skoro ma porazilo,ale ked nebude iná možnosť,čo narobím...tak zatial papa a opatruj sa možno sa tam raz uvidíme

karin0401
28. nov 2011

@martina28p veru ja som isla taxikom z pe do nemocnice a stal 2,80eur.vyzerato tak ze aj vo štvrok tak pojdem...

sante81
28. nov 2011

baby ktoré idete do nemocnice, zistite si aj autobus z autobusovej stanice, chodi priamo do nemocnice, a víde vás to určite lacnejsie ako taxik

martina28p
28. nov 2011

kočky,ja by som šla aj busom,ale ja som ho bola pozerať a vôbec netuším ako chodí,ja som bola z toho tam totálny debil...mne tu ide od nás ráno bus bud na 6.20 alebo 7.20 a akurát som tam videla spoj do nemoc.okolo 7.50 inak fakt netuším....uvidím ako to štvrtok tam nájdem,ale ak budem mať šťastie,tak bude muž doma a zvezie ma...
@karin0401 ak tam ideš tento štvrtok tak by sme ťa ráno vzali,ak by bol muž doma,ale to sa dozviem v stredu večer,ak by si chcela 😉 ušetríš si taxi

weronicoll
29. nov 2011

martina28p ahoj ak možem tak ty poradim neviem sice skadial si, ale mna do nem vzdy priatel zavezie a stade idem bud busom su vystavene na okne hned za rohom ako sa vchadza do arealu nemocnice taka pani vonku vybera vstupne za osobne auta hned vedla takeho obchodu s takymy plechovimy dveramy noviny textil tam predavaju ci co a tam je A4 papier na ktorom je to pekne vypisane rovno len do mesta ide nejako 8:15 8:40 9:50 viac si stade nepametam a potom ak ty to nebude vyhovovat volaj si taxy 0948088881 do mesta budeš platit max 1,50. pretože tym taxxikom za 2,80 som isla aj ja a skoro ma porazilo že najlacnejsi tam bola nalepka tak som ho volala a potom mi babka moja dala toto cislo že ten je lacny. aj ja chodim na poradne ku primarovy je hrozne mily a prijemny normalne sa ani porodu nebojim aj ked riadny termin mam az v january ale som otvorena dost a pan primar mi pekne povedal že som jak casovana bomba tak sa setrim a prehovaram to skvrna nech este spinka v brusku minimalne 2 t ale verim tomu ze rodit budem v decembri

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre