Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

lucy56
19. jan 2012

@lusik85 staci chodit mesiac pred porodom k primarovi do poradne a tam sa ho spytat ci moze byt pri porode, vacsinou pokial ma cas pride a ziadnu zmluvu v oktobri 2011 nemali na to

weronicoll
20. jan 2012

ja už som doma porodene mame dostala som 2 tabletky do krcka nezabraly potom vyvolavacku a to už sa zacalo od 12 boly krute kontrakcie ale mala sa narodila o 14:44 Scarlet 3300g 49 CM priatel bol pri nas od 11:30 aj na vzdicharny pomahal prekonat kontrakcie ktore ma strasne vycerpavaly ale mala bola na 2 vytlacenia vonku .. tymto chcem podakovat celemu personalu porodnice na cele z primarom ktory bol viac nez skvely pomohol nam ako sa dalo poradil nam a aby mi na izbe nezavidely tak mi dal 1 steh... hned som mohla aj sediet behat a už teraz som uplne že ani neviem že som rodila odporucam porodnicu partizanskom sestricky jedna lepsia ako druha primar to ani nevravim ma k pacientkam super pristup stale usmiaty a hlavne mily dakujem pekne a verim tomu že pre druhe babo si prideme do partizanskeho a dufam za panom primarom

apoloma
22. jan 2012

@lusik85 ahoj mas cas ist za nim v 36tt a tam na poradni mu povies ze by si ho chcela pri porode on je velmi ochotny takze urcite ta neodmietne a zazmluvnenie netreba!

elys
22. jan 2012

Niekto dáva zabrať tej Slovenčine...

cica28
30. jan 2012

@weronnka18 ahoj,ono tasko povedat kde je lepsie rodit.ako sa tu pise ze su aj zle skusensti a tie nenapise kazdy.ja som osobne mala stastie ze bola dobra nalada sice rusno lebo bolo vela rodiciek ale bolo to ok.v TO rodili mnohe zname ale neni su spokojne.jednej mamicke sa nepustilo mliecko a isla za sestrickou nech jej daju pre malu bud mlieko alebo glukozu a povedali jej ze musi malu stale prikladat aby sa jej spustilo a nedali jej nic a tak dieta revalo hladne az pokial tie sestricky nevideli ze to ozaj nejde.akokolvek sa rozhodnes drzim palce aby si to uz mala za sebou a babo drzala v naruci.je to krasny pocit

lusik85
7. feb 2012

@apoloma dakujemm 🙂 je nutne si dopredu dohodnut termin na poradnu ?..ci staci prist..a este jedna otazocka, nevies ci je mozne sa dohodnut prvy krat aj cez vikend? ako sa vam inak dari po porode?

apoloma
10. feb 2012

@lusik85 my sme boli prvy krat na poradnu v nedelu)) myslim ze ano ze je lepsie sa dopredu dohodnut na prvej porsdni nech o tebe vedia ale tak keby sa tam neohklasis tak sa nic nestane urcite by ta zobral aj tak)))my sa mame fajn diki malinky je sladky sem tam mrnka ale to je v pohode ako kazde babo no este stale si zvykame a hladame svoj rezim))) 🙂 🙂

lusik85
14. feb 2012

Dik za info..chcela by som ist uz bud.vikend,tak tam skusim zavolat a dohodnut sa s nim,ak to bude mozne..🙂..a asi ste to uz spominali..ale pediatra ste zohnali tiez pred porodom?je nejaka dr.v pe v pohode?tolko otazok 😀..a brala by aj bez trvaleho bydliska 🙂

karin0401
23. feb 2012

ahojte.Rodila som v PE v decembri 2011. Pri porode bol pan primar Abutaima.Je naozaj ochotny a mily len ma toho strašne vela takže pre istotu mu treba vopred povedat ak ho chcete pri porod. Mesiac predtym sa chodi na poradne do nemocnice ...Oblečenie,plienky aj obyčajne,olejček,lieh,mydlo ...vsetko pre babo si treba priniest. Setričky su tam tiez velmy dobre. Len lutujem ze som si nezajednala VIP izbu....

lusik85
24. feb 2012

@zuzkadf ahooj,ja mam termin 30.3.a idem na prvu poradnu k primarovi..uz sa vam to blizi 🙂

radustek
24. feb 2012

primar abutaima je super odporucam kazdej maminke ja som rodila v auguste2011 a mala som jeho pri porode uplne super cely porod mi trval len hodinku a bolo po vsetkom 😉

zuzkadf
24. feb 2012

@lusik85 no už sa to blíži ...a velmi rýchlo 🙂))) uvidíme ako to zvládneme 🙂))

lusik85
25. feb 2012

@radustek uz sa nato velmi tesim :0

lusik85
25. feb 2012

@zuzkadf urcite to zvladnete v pohode 🙂..na tych poradnach sa dlho caka?

sante81
25. feb 2012

@lusik85 ahoj ja chodím na poradnu vzdy ráno, pred 7 aby som bola prvá ,ale to len kvôli tomu lebo musím vzdy nájst niekoho kto bude pri malom, ak mi to víde na nepárny tyžden tak idem az po 11tej a to som vybavaná do 20 min leba vačšinou tam nikto nieje. tak ti odporucam ist neskôr, ak nepotrebujes ist na lačno

lusik85
25. feb 2012

@sante81 super dakujem za info🙂

zuzkadf
25. feb 2012

@lusik85 tak verím že ano 🙂 nečaká sa dlho..ked tam prídeš hned z rána cca.7hod. tak to ide velmi rýchlo.A zastihneš aj primára ...ten tam lieta ... neskor máva porody a operácie..tak najlepsie je prist hned z rána 🙂 Pondelok,utorok a štvrtok myslím...

lusik85
25. feb 2012

@sante81 super dakujem za info🙂

zuzkadf
28. feb 2012

Baby kt. z vás mala epi?A kupovala si ju u nás v nemocničnej lekárni??? 😉

lusik85
1. mar 2012

@apoloma @moli2008 baby viete mi poradit este..ako sa najlepsie odvdacit panovi primarovi? 🙂

sante81
1. mar 2012

chcela som sa spytat mamičiek ktoré chodia na poradne k primárovi a maju uz po pôrode , či im správne určil pohlavie bábatka, alebo sa niektorej stalo ze sa pomylil. pytam sa preto, lebo môj byvaly gynekolog mi asi 20x na sone povedal ze budeme mat dievčatko a narodil sa nám chlapec. je mi jedno či to bude dievčatko alebo chlapec, ale bolo by fajn vediet čo čakáme 🙂

karin0401
3. mar 2012

@sante81 mne hned urcil pohlavie bábetka.povedal ze to bude chlapec aj bol 🙂 rodila som pred 3mesiacmi....

sotia
3. mar 2012

@sante81 ahoj, mne tiež určil pohlavie správne. Zo začiatku, keď si nebol istý radšej nepovedal.

lusik85
8. mar 2012

Dievcata co beriete alebo ste brali pre babatka sem do porodnice_?zabudla som sa spytat sestricky 🙂

livimko
8. mar 2012

@sante81 Ahoj! Ja som síce rodila skoro pred 2 rokmi,ale chcem ti len napísať,že mne tiež povedal primár správne pohlavie.On povie len vtedy,keď si je istý,ako to už písala kolegyňa sotia. Držím palce!

lucita79
9. mar 2012

@lusik85 Ja som si brala všetko svoje-body,latkove plienky,dupačky a zavinovačku nam dali , všetky hygienicke potreby a čo mi chybalo to mi dali.Ja som rodila cez leto tak mne stačili len body a latkova plienka na nožičky.

denisenko
9. mar 2012

@sante81 mne tvrdili ešte v 30-tom že to bude isto dievčatko...a primár kukol a hned videl chlapa ...aj máme.... 😉

lusik85
9. mar 2012

@lucita79 ok fayn,lebo niekde pre babo veci netreba..az ked sa ide domov 🙂

karin0401
13. mar 2012

@lusik85 do PE si treba brat uplne všetko iba zavinovačku daju

lusik85
15. mar 2012

Kto bude este rodit tiez na konci tohto mesiaca v tejto porodnici? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre