• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Partizánske

9. januára 2017 
@elys poradne robi pondelok, utorok, stvrtok hned z rana, od 10,30h tam ma ordinacne hodiny ta doktorka, ked neda sa tam presne toho drzat bo niekedy sa zastupuju, prip. rodia a pod. ... najlepsie je si asi ozaj zavolat den predtym kto bude ordinovat ...
17. apr 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nykushka6 fiha, to si kde stihla vyzistit?
17. apr 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykushka6 myslim ten rocnik
17. apr 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elys ja som na tej priprave nebola bo som ju vobec nikdy nevedela stihnut telefonicky :( , som zvedava, co tam budete preberat :slight_smile:, kedy tam idete - to aj s priatelom ci len sama?
17. apr 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elys heh ved som tam bola tyzden :slight_smile: mala som tam znamu sestricku, ale aj s ostatnymi sa dalo normalne porozpravat, vsetky su tam zlate, nemam ani na jednu zle slovo :slight_smile: ... a ma dve deturence - baby - tusim 7 a 9r. :D
17. apr 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykushka6 pojde aj Tomas, budeme cvicit aj dychanie a povedala, aby sme potom spolu trenovali aj doma. ale definitivne pri samotnom tlaceni budem asi sama v miestnosti, on bude cakat na chodbe. takze tam musim poprosit nejaku sestricku, nech mi nafoti prve sekundy maleho.
17. apr 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykushka6 inak sa mi dostalo do usi, ze na personal nie je az taky mily ako na rodicky. vraj na nich dost krici.
17. apr 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elys pri mne bol moj drahy aj ked som sa pokusala tlacit na porodnej sale- stal stale za mojou hlavou, ale na operacke samozrejme nebol bo som mala uplnu narkozu, ale cakal hned pred s fotakom :slight_smile:, uz do vzdycharni ti sestricka zavola draheho, ked sa uz uz budes mat presunut na porodnu salu - bude tu masirovat chrbatik - krize a pod. ta podporovat, mne velmi pomohol, sice som s nim moc nenakecala bo som nemala slova - bola som uz vytrapena, len som ho drzala cely cas za ruku :slight_smile: a to nechcel ist k porodu bo sa boji injekcii a pod. atrakcii ...
17. apr 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nykushka6 tak toto musim dat precitat drahemu, nech konecne pochopi, ze jeho strachopudne pocity musia ist bokom a musi ukazat, akou vie byt oporou. dobre, pri tlaceni nemusi byt, ale zvysok casu ho tam chcem, inak nech si ma nepraje :slight_smile:
17. apr 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elys neboj, zostane aj pri tlaceni!!! :slight_smile: tam idu vsetky bojacne pocity prec a ked ta uvidi, ako sa snazis, uplne inak to bude brat ...
17. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykushka6 bodaj by si mala pravdu, davam tomu tak 10%, ale dozvieme sa o mesiac. ak to prekona ten moj, tak to potom prekona asi kazdy :grinning:
17. apr 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elys juuuj moja, len ho nepodcenuj - uvidis - prekvapi :slight_smile: ...
17. apr 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elys Dakujem ti velmi moc si zlata :slight_smile: hned jej zajtra zavolam :slight_smile: snad nas tam niekde vmesti este :slight_smile: tak to vyzerá ze PE je velmi vyhladavane ked su taky napratany :slight_smile: dakujeeem moc este raz
17. apr 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gugolina ona robi klinicku psychologiu, mala tam plno hraciek a tak, takze preto je taka vytazena. budem drzat palce. a ked sa nahodou nebude dat, tak nezufaj. vela bab k nej nejde, ja som len taky pedant, chcem mat vsetko :slight_smile:
17. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som rada sla lebo som prvorodicka a kazda info je pre mna vzacna :slight_smile: rada by som bola o cosi pripravenejsia :slight_smile: aj ja som asi taky pedant :slight_smile:
dakujem moc budem zajtra stale na telefone :D snad ju zastihnem :slight_smile: dam vediet :slight_smile:
17. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elys Ahoj Elys :slight_smile: tak volala som k tej psychologicke bola velmi zlata tak nas este vopchala ideme buduci tyzden v stredu skoro rano :slight_smile: ale nam to aj tak super vyhovuje :slight_smile: dakujem este raz :slight_smile: uz som sa bala ze nic nenajde ze ma mesiac dopredu plny ale nastastie sa dalo :slight_smile: este skocit k p.primárovi a mame úspesný start za sebou :slight_smile:
18. apr 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na otvorený list o nástrihoch, adresovaný MUDr. Cupaníkovi sa podpísalo viac ako 100 žien s dlhodobými problémami po nástrihu. Mnohe z nich nam poslali svoj pribeh. Nie je to radostne čitanie , ale je dôležité, aby sa táto téma odtabuizovala.Tu je vyber z reakcii :

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/item/129-reakcie-na-otvoreny-list-o-b...
19. apr 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako to tu utichlo... Uz nikto nejde rodit do PE? To tam budem zaciatkom juna sama?
17. máj 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elys Ahoj :slight_smile: zaciatkom juna mam termin aj ja :slight_smile: takze budeme minimalne dve :slight_smile: kedy mas presne termin? :slight_smile: ja 2.6 :slight_smile:
17. máj 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gugolina ja oficialne 6.6. ale na tych prvych poradnach, ked to bola este fazulka, tak sme sa dostali az na 2.6. :slight_smile: tak mozno sa fakt stretneme. aj chodis za primarom?
17. máj 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano chodim uz asi 3 tyzdne, teraz mi to vychadza na utorok 22.5 . uz som sa s nim dohodla aj k porodu tak snad to výde :slight_smile: uz aby to bolo :slight_smile: tak sa tesim , dufam ze sa tam vidime :slight_smile: a inak na poradni stretavam celkom dost tehuliek teraz ako som bola v utorok tam bola jedna holka 39 tt , dalsia 38tt, dalsia, 37tt tak mozno nas bude aj viac naraz ..... teda dufam ze nie uplne naraz :slight_smile: postupne :slight_smile:
17. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elys ano chodim uz asi 3 tyzdne, teraz mi to vychadza na utorok 22.5 . uz som sa s nim dohodla aj k porodu tak snad to výde :slight_smile: uz aby to bolo :slight_smile: tak sa tesim , dufam ze sa tam vidime :slight_smile: a inak na poradni stretavam celkom dost tehuliek teraz ako som bola v utorok tam bola jedna holka 39 tt , dalsia 38tt, dalsia, 37tt tak mozno nas bude aj viac naraz ..... teda dufam ze nie uplne naraz :slight_smile: postupne :slight_smile:
17. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gugolina jaaaaj,sa miname,ja chodim vzdy vo stvrtok.aj dnes bolo asi 5 tehuliek.za chvilu im nebudu stacit priestory.snad sa este zmestime :slight_smile:
17. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elys Aj ja som bola dvakrat vo stvrtok :slight_smile: ale tento tyzden som bola uz v utorok aj buduci teda idem :slight_smile: no to snad nie :slight_smile: pomestime sa :slight_smile: ved si to rozhodime kazdy den jedna :slight_smile: nech mame aj plnu starostlivost :D kamaratka rodila v novembri a akurat ked to na nu prislo boli 3 v ten vecer..isli jak na pase :slight_smile: .. ina fuska chudak primar :D
18. máj 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gugolina pocuj a ked to na mna pride, tak ako budem vediet, ze aj ty si tam? :slight_smile: ako sa najdeme?
18. máj 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: noooo ina haluz by bola keby sme spolu boli aj na izbe :D a keby nie tak snad tam bude take ze spolocne kupanie deti ze nam to ukazu ci v PE to tak neukazuju spolu vsetkym mamickam :slight_smile: a keby cosi som gugolina priezvisko Gugova :slight_smile: a budem mat chlapceka pravdepodobne meno Mateo :slight_smile: a inak som iva :slight_smile: tesi ma :slight_smile:
18. máj 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gugolina ahoj. Aj my budeme mat chlapca, meno este stale neviem. Moje ti napíšem do IP. Zatiaľ to na pôrod stale nevyzerá :frowning2:
21. máj 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elys U mna sa tiez necitim na porod som zvedava zajtra u primara ako pochodim :slight_smile:bodaj by sa cosi pohlo :slight_smile:no na mene sme sa nemohli ani my zhodnut... a toto bolo jedno z 3 mien co sme sa zhodli tak snad aj zostane :slight_smile:
21. máj 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gugolina tak sa volá aj syn futbalistu Skrtela. Pekne meno :wink: držím palce,nech to je co najviac prstov tam dole :slight_smile: ja som bola zatiaľ na 1 a pol, nič moc.
21. máj 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elys Ano presne aj on ma Matea :slight_smile: uz mi to aj drahy vravel :slight_smile: No tak sme na tom uplne rovnako aj ja som zatial len na 1 a pol .. uvidime zajtra, ale obavam sa ze nebude ziadna zmena necitim sa nijak inak ako doteraz :slight_smile: no nechame sa prekvapit :slight_smile: zajtra ti dam isto vediet :slight_smile:
21. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok