Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

chrumik
15. jún 2012

A kedy mi odporucate ist za primarom na konkzultaciu? Ak by som chcela len jeho pri porode je to mozne vybavit? dakujem

sofialauren
15. jún 2012

@chrumik jednoznacne odporucam. 🙂

sofialauren
15. jún 2012

@chrumik ,k nemu mozes chodit aj na poradne od sameho zaciatku,a potom asi v 36 tt ho mozes poziadat,ci bude tvoj porodnik,uz teraz viem,ze povie no problem 😉

chrumik
15. jún 2012

dakujem velmi pekny. Aj ty si bola u neho alebo ta to este caka?
Som rada, ze si mi odpovedala na otazky a dost si ma upokojila 🙂

sofialauren
15. jún 2012

@chrumik ano ja som k nemu chodila na poradne od zaciatku,je moj gynekolog,rodila som s nim minuly rok v novembri . 🙂

asteraky
19. jún 2012

@sofialauren ahoj ano.ano uz som maminou dnes.je to uz tyzden!🙂) a som.nesmierne.stastna! Aj ked bambulka potrapila riadne a stale sa jej necelo ani ked som uz lezala na stole si to zrazu.rozmuslela a akosi.sa. Vsetko stoplo ale nakoniec po par hod. 23-9.45 prisla na svet a uz sa len vytesujeme

chrumik
20. jún 2012

tak gratulujem, tesim sa s Tebou🙂
Je pritomna mamicka z Topolcian, ktora bude rodit december/januar???

sante81
20. jún 2012

kocky ktoré ste rodili v partizánskom, kto okrem primára byva pri pôrode? p.d kaldrovitsova a ešte? je tam aj taky starsí pán doktor, mali ste aj jeho pri pôrode alebo on nerodí? dakujem za všetky info

sofialauren
21. jún 2012

@sante81 ten starsi doktor nerodi, este mozes mat pri porode Majercika ak bude mat sluzbu,vacsinou to vyjde na primara,pretoze on tam je kazdy den a maju malo doktorov.

sofialauren
21. jún 2012

@sante81 este tam je aj taka mlada doktorka,zabudla som jej meno,prisla z materskej,velmi prijemna.

elys
21. jún 2012

Ahojte. No ja sa do porodnice musim vratit. Troska ma zle zasili, konrektne jeden steh mi este par dni po porode krvacal, bolel ma a bol taky volnejsi. Upozornila som na to dr. Kaldrovitsovu a povedala mi, ze je to OK. Dnes, po 2 tyzdnoch od porodu, som isla k obvodnemu gynekologovi no a steh mam cely na 1 prst otvoreny, vo vnutri hnis, a boli ma, takze hura na opravu. Urcite sa nedajte odradit, ak budete mat pocit, ze nieco nie je v poriadku.
Jednu vec im musim vytknut, a to ze pri vytahovani babatka, ak sa zasekne, pouzivaju vakum. Je to zastarala metoda. Uz by mohli prejst aj na modernejsie a bezpecnejsie praktiky. Personal inak super, az na jednu detsku sestricku, urcite pridete na to, ktora to je 😀

chrumik
22. jún 2012

Ahoj elys, tak porod uz mas za sebou, gratulujem. To mi je luto, ze mas bolesti, ale dufam ze sa ti to skoro zahoji. Prekvapila si tou zastaralou metodou pri vytahovani babatka. Rodila si u primara?
Prajem ti pekny den. Pa

sante81
22. jún 2012

@sofialauren ja som sa viac-menej s primárom uz dohodla, ze mu maju sestričky zavolat ak by tam nebol, rodil mi aj prvé dieta, ale čo ak náhodou prídem len tak-tak a bude mat sluzbu niekto iny. ono mi o vzdycháren ani nejde, to si pretrpím sama, ale skôr o samotny pôrod a hlavne sitie. a posledné po čom tuzim su prsty a vysetrenie od kaldrov. mala som tu čest párkrat a viac si neprosím a práveze som počula ze majercík uz dávno netaha sluzby a pri pôrody uz vôbec nechodí, tak neviem kde je pravda ,lebo kazdy hovorí niečo iné

sofialauren
22. jún 2012

@sante81 neviem ale,ked som ja rodila minuly rok v novembri tak majercik este sluzil,samozrejme,ze sa snim musis dohodnut. No a pani Kaldr...som zazila aj ja,ked mi prepichovala plodovu vodu,a vkladala tabletku do krcka,takze viem o com hovoris. Tomu som sa ani ja nevyhla,pretoze som bola na vdycharni od 3 rana a maly sa narodil 11.58,a primar mal doobeda poradne,tkaze ku ne len odbehoval, Neboj on tam je stale,je len velmi mala pravdepodobnost ,ze by tam nebol.

jajka68
27. jún 2012

@sante81 majercik uz vobec nerobi na porodnici v PE, ani sluzby ani porody, pri porod chodi len kaldroicova alebo primar, nik iny

katkasofi
13. júl 2012

Baby čaute. Nájde sa niekto s termínom február alebo marec 2013?

chrumik
24. júl 2012

Ahoj Katka, ja mam termin januar 2013 🙂

katkasofi
4. aug 2012

@chrumik no super. Ja zatiaľ podľa mrchy začiatok marca. Al tam chodis do poradne? Mna si nedal zobral po ma v apríli. Teraz idem 13teho na krv...to uz budem 11tt myslíš že mi dá aj knižku uz?

penelope1
15. aug 2012

Ahojte! Nemám čas všetko citat... Zaujimalo by ma aky je personál v PE, strava
Kolko stoji nadštandardna izba, otec pri pôrode, epidural a celková spokojnosť ... Ďakujem!

veverka84
15. aug 2012

@penelope1 otec pri porode nepalti nic,nadstandard 13 eur cca, epidural tusim 20 eur s tym ze ked vyberies v ich lekarni a nepouzije sa mozes vratit,stravu ja nejedavam nemocnicnu nikdy tak neviem,a celkova spokojnost-u mna maximalna,a o cca 3 tyzdne ti potom napisem ci aj teraz bude 🙂

penelope1
16. aug 2012

@veverka84 V PE stoji epidural len 20€? Všade stoji od 120€ vyššie ! Ides rodit tiez s epiduralom? No daj mi potom vedieť, ked porodis 😉 Držím palce, tebe sa to už blíži 😉

veverka84
16. aug 2012

@penelope1 O možnosti využiť analgetiká alebo anestetiká personál ženy informuje hneď po príchode do pôrodnice každú ženu. V tejto nemocnici je možné rodiť s využitím epidurálnej analgézie. Musíte o ňu dopredu samé požiadať, približne 2 – 3 týždne pred pôrodom. A majú tu zaujímavý systém – „rodička si v lekárni kúpi set na EDA (stojí cca 23 €) a ak sa nepoužije, lekáreň jej poplatok vráti.“ Super! Ešte je potrebné absolvovať pohovor s anesteziológom, a potom je možné vám epidurálku aplikovať 24 hodín denne.
ja som rodila 2 x bez epi cize ani teraz nechcem a ani primar moc tieto epi nema rad 😀 😀 😀 😀 ale urcite podaju ked budes chciet a bude sa hlavne stihat 🙂
ok potom sa ozvem ako bolo 🙂
a este mas tu podrobnejsie myslim ze vsetko tam sedi:
http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

penelope1
16. aug 2012

@veverka84 Diky moc, si zlatá! Tak potom sa ozvi! Držím palce!

vanda84
24. aug 2012

@sante81 AHOJ.Rodila som v pe decembri 2011,ano je tam taky starši doktor ale neviem či je aj porodnik.majerčik tam nieje.takže je tam primar a kaldrovičova

dollynka13
25. aug 2012

Ja som nic zleho nechcela tym povedat,ale videla som ako sa vedel napit cez vikend na diskoteke a odchadzal vecne s nejakou mladuckou...a dokonca nedavno som bola na diskoteke a stretla som ho.......ja viem,ze ma dve dcerky a dokonca ho stretavam kazdy den a je to jeho vec,ci chodi alebo nechodi na disko...len som chcela povedat,ze sa mi nepaci jeho styl a jeho vysetrovania...podla neho som bola simulantka ...co ma mrzi,ze lekar sa o pacientke tak vyjadri

slimme
26. aug 2012

Ahojte mamicky, ktore ste rodili v PE u Dr. Abutaimu, mohli by ste mi dat info ohladom toho ci sa snazi odrodit bez nastrihu? zistujem info pre kamosku, kedze ja som rodila v TO a hotova katastrofa, uz nikdy viac, tak som jej poradila PE. A chcem sa spytat ci sa da lekar zazmluvnit a po prip. co to stoji? dakujem pekne.

chrumik
28. aug 2012

ahojte, moze mi dat nietko kontakt, aby som sa mohla objednat na konzultaciu ohladne porodu u primara. Som v 20 tt. dakujem

veverka84
28. aug 2012

@chrumik str. 49 niekde v strede su ordinacne hodiny ale ohladne porodu ti staci ak pojdes cca v 36 tt a potom mozes rovno aj na poradne tam.ci chces nieco specialne a chces to mat potvrdene skor??? tu je este mai a cislo do ambulancie
http://www.zzz.sk/?profil=6014

slimme
29. aug 2012

Ahojte baby, neviete alebo nepoculi ste ci je mozne rodit v Partizanskom prirodzene pokial bol prvy porod cisarskym? Pytam sa lebo napr. v Topolcanoch to mozne nie je (vacsinou ani pri prvom porode) nie ze po sekcii. Dakujem.

veverka84
29. aug 2012

@slimme je to mozne ako jedna z mala nemocnic ale su za 🙂 vacsinou ak bol cisarak ale pre istotu robia aj predoperacne vysetrenia keby nieco 😉 dokonca ze vraj dr.kardlovitcova ci ako sa to pise rodi detom KP-koncom panvovym.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre