Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

zoyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luucka32
22. okt 2012

@dominika001 prosim ta ako to je s platenim?plati sa ked je partner pri porode?ci za porodnika ktoreho by som chcela pri porode?co si potrebovala pre seba a drobceka v porodnici.ak niekto vie nico blizsie prosim napiste dakujem.

dominika001
22. okt 2012

@luucka32 za partnera pri porode neplatis, epidural stoji 100eur, a za porodnika neviem veru,ale myslim ze je to jedno lebo vsetci su perfektni odbornici ja som mala doktorku Kardovičovu a ešte jednu doktorku okolo 35 rokov mala a uplne uzasne boli, a primar prisiel az po porode lebo bol akurat operačny den, a pre seba som potrebovala nocne kosele, hygienicke potreby, podlozky prebalovacie, nohavky poporodne, vložky, papucky do sprchy a normalne na nosenie, aj masticka na bradavky sa zisla dost, aj klobuciky som vyuzila, a dokonca aj odsavacku lebo som mala problem s kojenim, drobček sa nechcel prisat a tak som si s odsavackou aspon bradavky stimulovala, pre drobca oblecko, ako mozez si vziat ake chces ale podla mna su najpraktickejsie košielky , ponozky, ciapku, plienky obycajne latkove , potom normalne pampersky alebo ake chces, nejaky sprchovy pre babatko, lieh, masticku na ritku, cistitka do usiek, vlhcene obrusky, osusku pre babatko, flasku , cumlik...neviem viac veci mi nenapada....

luucka32
22. okt 2012

@dominika001 dakujem ti velmi pekne za odpoved si velmi zlata.som v 34tt a uz ma niekedy prepada stres ze ake to bude..niesom prvorodicka ale rodila som pred 12r.tak som vysla s cviku.a prosim ta moju tam aj poziciat odsavacku?ja som mala problem pri dojceni mala sa nechcela prisat nuf tak som dojcila len mesiac s problemom aj moje bradavky nic moc.dufam ze ste zdravicky a drobcekovi sa na svete paci.

dominika001
22. okt 2012

@zoyuska koli čomu hovoriš ze je p..a? posobi trochu zatrpknuto ale všetky sestry tam hovorili že je najlepšia odbornička

dominika001
22. okt 2012

@luucka32 nie je začo 🙂 ano odsavačky požičiavaju, tušim dve maju, ale niekedy ju mamička drži stale, napr ja som mala na izbe jednu čo si stale odsavala lebo som jej nechceo babatko prisat.no ja som mala nenormalny problem s prisatim, cely cas ako som bola v porodnici papal iba nutrilon, odsala som si asi 200ml za cely cas, stale som si prikladala a stale sme sa len jedovali, proste to neslo, ale vraveli mi nech nestracam trpezlivost a nech aj doma prikladam a doma sa podarilo po par dnoch , takze uz 10 dni je len na mojom mliecku a som strasne rada, aj ked lavu bradavku mam popraskanu a dost to boli ale hoji sa to pomalinky uz , vyskusala som uz 5 masticiek ale asi to chce len čas..

bubinko83
22. okt 2012

aj ja sa chystam rodit do tejto porodnice ,prve som rodila v TO a katastrofa pristup . POzname Nidala osobne a je to velmi dobry človek a pokial by všetko bolo ok tak by som chcela rodit normalne čo by mi v TO nehrozilo kedže mam prvy cisarsky.

luucka32
22. okt 2012

@dominika drzim ti palce aby sa vam to podarilo.a vydrzalo dojcenie co najdhsie predsa je to najlepsie pre dietatko.ja mam kamaratky ktore vsetky isli rodit do To tak o partizanskom neviem skoro nic ako to tam teraz prebieha.prvy krat som rodila v pe bola som spokojna az na jednu mladu sestricku ktora nemala nervy na moju malu ked sa nechcela prisat.ostatne sestricky boli velmi ochotne pomahat s prikladanim.az na tu jednu...

luucka32
22. okt 2012

@bubinko83 kazda ktora zazila aj prirodzeny porod aj sekciu hovori ze prirodzeny porod je lepsi.ja som rodila prirodzene aj druhe by som rada 🙂

zlaticko333
25. okt 2012

Ahojte žienky, idem Vám aj ja napísať...ja som na PE počúvala len samé chvály a tak som sa rozhodla pre pôrod práve v tejto nemocnici. Termín mám 22.11. už mám taký strach, že až. ja mám doktorku Mifkovú v PD, ale do Bojníc som rodiť nechcela ísť. Veď snáď to z Handlovej nejako vydržím. S doktorom som sa už stretla, je milý, ochotný, po rozhovore s ním som stratila obavy a s úsmevom na tvári som vyšla z ordinácie so slovami, že sa cítim taká spokojná, že by som mohla ísť kľudne rodiť aj hneď. Malý je otočený dole hlavičkou, zatiaľ vyzerá všetko v poriadku. Tak uvidíme, či vydržíme do termínu, alebo pôjdeme skorej 🙂 Viete mi napísať, čo všetko si mám vziať do tejto nemocnice. ako pre mňa tak aj pre maličkého? zabudla som sa spýtať a chcem to už mať všetko na poriadku. Ďakujem 🙂 🙂

ockayova
26. okt 2012

naozaj SUPER pôrodnica, každému môžem len a len odporučiť. Super sestričky, super doktori, fantastický prístup, pomoc od sestričiek s úsmevom na tvári, odporúúúúúčam

ockayova
26. okt 2012

@zlaticko333 musíš mať kozmetiku pre bábo a aj oblečko pre bábo, ked som tam bola ja, stačili len bodynka, gaťušky sa nedávali kvoli tomu pupčeku. Jasné že plienočky a tak bežne čo budeš potrebovať pre miminko.

cicuskam3
2. nov 2012

@zoyuska tak to teda je ale ze uz na konci tohto roka ide konecne prec 😀

zoyuska
2. nov 2012

@cicuskam3 HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-ANI NECHCE VEDIET CO TAM ROBILA SO MNOU.SOM JU POSLALA DO RITI. 😀

cicuskam3
2. nov 2012

@zoyuska Tak to ti verim na nu som nepocula nic dobre ze je pekne surova ja v tej chvili by som ju poslala z tade z kade vysla. A vobec nemam chut rodit sem do Pe aj ked uz odide asi pojdem do Banoviec 🙂

zoyuska
3. nov 2012

@cicuskam3 lekari-primar je suprovy🙂a sestricky su uzasne.

luucka32
3. nov 2012

@cicuskam3 to ako Kaldrovicova ma ist prec?a az na konci roka?ja mam termin 8.12 tak to tam asi este bude vsak?a kto tam bude potom rodit?ved tam potom ostane len primar a ta mlada co si robi atestaciu?

luucka32
3. nov 2012

ozaj dievcence neviete niektora ci na porod treba vlastnu koselu alebo daju?jaj mam uz mierne stresi uz sa mi to krati...

zoyuska
3. nov 2012

mozno dojdu none.ale kaldrovicka je riadna ......ona nieje dr.ale odisla s kravina
@luucka32

zoyuska
3. nov 2012

@luucka32 svoju musis mat

zoyuska
3. nov 2012

@ockayova presne ako pises.personal je uzasny az na sadistku z kravina 😀

cicuskam3
3. nov 2012

@luucka32 Tak to ju este stihnes.Drzim palce ale aby vtedy mala volno a odrodil ta primar. A tam ani nikto nezostane iba primar ale tak ten tam nemoze byt nonstop,potom je tak taky stary dedko ten ma asi sto rokov ale toho nepoznam a mlada Geletova ta je velmi zlata ale kedze je na materskej tak je tam malicko a asi nejake dve mlade baby ale tak tym sa ja do ruk urcite nezverim nie ze by som im nedoverovala ale tak nahodou sa nieco pokazi a ona nebude vediet co ma robit tak by ma asi vykotilo. A este jedna otazocka. Ja nechcem aby mi v nemocnici poziciavali ich vecicky pre mojho drobca chcem aby bol obleceny co som mu ja kupila a oprala dufam ze nebudu protivne a nebudu mat namietky

luucka32
3. nov 2012

@cicuskam3 pre drobceka si musis aj tak vziat svoje veci co davaju jedine zavinovacku ale aj tu si mozes vziat svoju
@zoyuska svoju?kto to potom operie? 🙂

cicuskam3
3. nov 2012

Ja si zoberiem svoju 🙂 a vsetko svoje 🙂
Operie? Hadam pracka alebo mamka v rukach 🙂

luucka32
3. nov 2012

to zoberiem neaku staru koselu...mam stres uz teraz rodit po 12r.to budem ako prvorodicka aj moj gynekolog mi to stale pripomina 🙂

zoyuska
3. nov 2012

@luucka32 no hadam nechces aby ti to prali oni?ja som tam mala dve a muz doma operie

ockayova
3. nov 2012

@zoyuska 😀 😀 😀 kto je sadistka? nezažila som tam žiadnu

zoyuska
3. nov 2012

@ockayova kaldrovicova.bud rada....ta dr robi asi koli tomu ze ju od krav vyhodili.ja som ju poslala do riti

ockayova
3. nov 2012

@zoyuska to nieje taká stará vyšia blondka?

luucka32
3. nov 2012

kaldrovicova tam je uz ale veelmi dlho nie?mne sa zda ze ked som tam rodila prvy krat tak ma prijimala na porod ale nerodila som pod nou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre