Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

zoyuska
3. nov 2012

@ockayova ja si ju uz nepamatam-chvalabohu.to je jedine negativum na tej nemocnici-ale moze byt.
@luucka32 bud rada.ja keby som ju tam videla po treti krat odo dveri ju poslem tam odkial dosla

ockayova
3. nov 2012

@zoyuska no ja som bola nadmieru spokojná, rodila ma taká staršia dr., neviem ako sa volala, ale v pohode bola. Bola tam jedna aj taká rázna sestrička, blonína, taká vyššia, aj na tú dosť mamičiek pindalo, ale ja sa ani na ňu nemôžem sťažovať. proste boli suer, všade inde sa žienky sťažujú, že sestry s ničím nepomôžu, na oddelení ich ani nevidno a tieto sa chodia vypytovať a pri všetkom chcú pomáhať. možno trošku zastaralé zariadenie, ale nedošli sme tam na dovolenku a najviac záleží na starostlivosti, no nie? počula som že veľa báb si vyberá podľa "obalu" a ten absolútne nieje dôležitý, lebo vyjdeš von a si v strese ešte mesiac. Keby sme sa nesťahovali preč, šla by som tam určite aj druhý krát.

zoyuska
3. nov 2012

v
@ockayova vsak ja nic nevravim.na nemocnicu ani krive slovo.ja som bola spokojna,velmi ale hentu keby som tam uvidela poslem ju tam odkial sa narodila.to zaobchadzanie......ako s kusom dobytka

ockayova
3. nov 2012

@zoyuska júúúj, ved ja som ani nič nemslela na teba 😉 , to ozaj poteší ked sa cítiš na ... a ešte niekto ti strpčuje život, ale ja chvalabohu nemám takú skúsenosť, za to, boli sme potom s malým na detskom odd. v TO kvoli hnačkám a to vám poviem, nikomu neprajem a neželám a neodporúčam... tak isto jak ich pôrodnicu a gynekologiu a podobne 😠

zoyuska
3. nov 2012

@ockayova kladrovicka je jedna sado maso dr.stacilo raz,.dosla este 2x nez s amaly narodil ale poslala som ju do riti

ockayova
3. nov 2012

@zoyuska a nasťažovala si sa na ňu? možno by to pomohlo, či? to im potom veľmi kazí meno...kedy si tam rodila? ja vo februári 2010, ale mne sa ti to meno zdá povedomé, ja neviem či nerodila aj mňa... ale v pohode bola, nie nejaká úžasná, ale taká... normálna. Chcela som primára alebo Abutaima, a práve im skončila služba a odišli

zoyuska
3. nov 2012

ja som tam rodila teraz vo februari.mudr majercik mi vybavil narychlo primara abutaimu. 🙂
@ockayova

ockayova
3. nov 2012

@zoyuska oni boli obaja úplne super, ale ten abutaima bol taký zvláštny nie, možno ja som mu nebola sympatická, ale taký bol... čo ja viem? po toľkých chválach som si ho predstavovala, že sa bude dať na chlieb natrieť a on bol taký nemastný neslaný, asi len k tým, čo ho majú od začiatku zajednaného, alebo k nemu chodia a tak.

ockayova
3. nov 2012

@ockayova a počkaj, teraz je abutaima primár? mne sa zdá že bol majerčík ked som tam ja bola..

zoyuska
3. nov 2012

@ockayova uz nie ten uz ma len svoju ordinaciu hned vedla vubecky.abutaima je primar.no ja musim povedat ze ku mne bol velmi zlaty,pozorny.vedel ze sa bojim druheho porodu a naozaj mu velmi dakujem za jeho uzasny pristup.akurat co boli na oddeleni 2 kozy sestricky.cokolvek si chcela tak -NEOTRAVOVAT

ockayova
3. nov 2012

@zoyuska fúha, tak sa tam potom veľa zmenilo. Ja som mala fakt bomba super sestričky, j všetko, ale ozaj stačí jeden blbý človek a hned to ide dole vodou, A zvládla si v poho druhý pôrod? bolelo to rovnako, alebo je to už o inom? a ako si na seba detičky zvykli? ja teraz riešim, či to ten náš zvládne a nebude sa cítiť odsunutý. A čo sa stalo, že už nieje Majerčík primár, nevieš? on tam aj vtedy mal ordináciu, takže už ani nerobí na pôrodnici? ktovie o čo šlo...

zoyuska
4. nov 2012

@ockayova no druhy netrval tak dlho ale bolelo viac.....maly mal snuru okolo krku a ako som ja tlacila on sa tahal naspat.....no starsi 6r.ziarli,snazim sa ale prerabame a s malinkým sa v sychravom pocasi behat von neda....stale mi ho budi....no hroza....nemam na starsieho tolko casu lebo maly je este maly.viem o majercikovi len to ze skoncil v nemocnici min,rok v decembri.a ma ordinaciu uz len tam pri vubecke v meste

ockayova
4. nov 2012

@zoyuska medzi ašimi bude rozdiel 3.5 roka, tak snád nebude taká žiarlivosť medzi nimi... ja tiež dúfam, že budem mať na staršieho rovnako toľko času ako teraz... bude o ťažké, ale aj keby to malo byť na úrok neporiadku a neviem čoho všetkého. Možno si to len teraz tak hovorím... a skutočnosť bude iná, ktovie, vôbec si to neviem predstaviť. Malý ma pri pôrode tiž dotrhal aj zvonku aj zvnútra, lebo sa zapieral ručičkou či čo. Ale je zaujímavé, že nevedeli že má ten tvoj šnúru okolo hlávky, ved čo sa všeličo mohlo stať...

zlaticko333
8. nov 2012

Zienky a keby som chcela Abutuaimu k porodu, da sa aj zajednat, alebo sa mu plati ako v Bojniciach 200-250€? Neviete ako to funguje? Dakujem.

katkasofi
8. nov 2012

@zlaticko333 ja som počula že po novom sa zajednava, ale koľko to stojí, neviem. Chodiš k nemu do poradne? Kedy máš termín?

luucka32
8. nov 2012

ahojte tehulky kto ma este termin zaciatok decembra?a pojde rodit do partizanskeho? 🙂

ockayova
8. nov 2012

@zlaticko333 ahoj, asi sa s ním musíš dohodnúť, kamoška dávala oveľa oveľa menej ako píšeš

zlaticko333
9. nov 2012

@katkasofi ahojcek, ano, od 37tt. tam chodim na poradnu. aj vcera som bola na prietokoch. srdienko bucha ako dive, vsetko je zda sa ok. doktor mal uzasny pristup, aj ked sa priznam, ked som sa vracala domov, zakyval so mnou hormon a chytil ma taky strach, ze az. termin mam 22.11. uvidime, ci dovtedy krpciak vydrzi, alebo sa vypyta skor. ja dufam, ze vydrzi, bo 16.11 mame stuzkovu.

zlaticko333
9. nov 2012

baby moje a ktora mate termin okolo 22.11? nestretnem sa tam s niektorou z vas?

veverka84
9. nov 2012

@zlaticko333 moja sa narodila v PE 22.11.2009 krasny datum dve dvojky a dve jednotky 🙂

katkasofi
10. nov 2012

@zlaticko333 stuzkovu? Koho? To dovtedy vydrzis 😉 a nepytala si sa na to platenie za porodnika? Ja idem k nidalovi pondelok,tak sa skúsim na to opýtať. Lebo ja budem musieť ísť cisarskym, takze mne to bude asi jedno. Aj prvú som mala cisarskym, ale to tam bol ešte Majerčík...

katkasofi
12. nov 2012

Babenky tak vyber porodnika v Partizanskom-150eur. Dnes som bola na poradni,pýtala som sa sestričky...

luucka32
12. nov 2012

@katkasofi to vazne?porodnikov tam moc nieje?ale rodiciek pribuda...teraz tam mali 14 deti sestricky maju co robit....

katkasofi
12. nov 2012

@luucka32 však to neviem...si predstav že budeš rodiť doobeda, Nidal bude v ambulancii a na sále Kaldrovitšová...a teraz keby si chcela Nidala tak aj tak sa plati? hoci je v službe? Toto neviem...ja pôjdem asi cisarskym, tak tiež neviem kto pri pôrode bude... pri malej som mala ešte Ficajovú...Aj by som sa bola dneska Nidala spýtala, len tam bol hrozný frmol.. ☹

luucka32
12. nov 2012

@katkasofi teraz a aj zaciatkom decembra je vela rodiciek tak maju plne ruky prace ja idem vo stvrtok na poradnu som zvedava ako to bude vizerat tam...su tam aj dve mlade co sa zaucaju pri porodoch...tak to ich tiez trochu brzdi...budes mat plnu narkozu?

kachna13
12. nov 2012

Babenky, tak my sme sa dneska vrátili z pôrodnice z PE a môžem vám povedať, že ak niektorá váhate, či tam ísť rodiť, tak určite áno. Ja som tam rodila pred dvomi rokmi a bolo tam super, teraz som mala z toho obavu, že či sa to tam zmenou primára nezmenilo celé, ale klobúk dole. Samá ochota, pomohli, poradili, no nemôžem jedno škaredé slovo povedať. Právom im patrí moje veľké ďakujem..

katkasofi
15. nov 2012

@luucka32 neviem či plnú... Pri malej som mala. Ale rozmýšľal nad epi, ale keď si predstavím že mám vidieť lekárov ako mi režu brucho 😉 ... Tak neviem 😉

katkasofi
15. nov 2012

@kachna13 a ako je to s tým platením? Myslím za porodnika? Gratulujem k mrňuskovi 🙂

kachna13
15. nov 2012

@katkasofi To neviem, neplatila som nič, ale myslím, že je to na tebe, čo komu dáš, či? A ja som bola tiež pri prvom v celkovej narkóze a teraz pri druhom som mala spinálku a to nevidíš, že ti režú brucho, je tam plachta, aby si nevidela nič, akurát tak anesteziológa 😉 bolo na tom super, že som hneď videla malého a nebola som taká osprostená ako po celkovej, len ten pocit, že chceš strašne pohnúť nohou a nedá sa, bol riadne nepríjemný...ale inak sa dalo, no a ešte to pichanie do chrbta bolo trochu nepríjemné...a ďakujem, ja držím palce, nech to dotiahneš do šťastného konca.. 😉

niccool
15. nov 2012

Aj ja mám termín 5.12. a idem rodiť do PE a hovorila som s Nidalom že by som ho chcela za pôrodníka, ale o cene sme sa nebavili. Neviete či to ide vždy cez nemocnicu alebo sa dohoduje s ním ("neoficiálne")

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre