• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Partizánske

2. apríla 2017 
baby kto robi v Partizanskom rizikove poradne?
11. jan 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa opytat...tie ktore ste teraz rodili s primarom nidalom bol kvam arogantny???? :frowning2:
19. jan 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som prvorodicka a chcem sa opytat, ake mate skusenosti s kolektivom? :slight_smile:
19. jan 2013 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radustek NIE NEBOL....uzasny clovek.....mily,ochotny,ustretovy a hlavne ma vedel ukludnit co sa v V BA NA KRAMAROCH O TYCH DR. A SESTRICKACH neda povedat
19. jan 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magduskape super.sestricky boli uzasne,ochotne pomoct-ked neratam tie dve co si dosli asi len poklebetit-
19. jan 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoyuska a kedy si tam bola rodit? :slight_smile:
19. jan 2013 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magduskape 3.2.2012
19. jan 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoyuska fuha, tak to uz je rok, dufam, ze sa tam nic nezmenilo
19. jan 2013 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magduskape neboj nezmenilo inak su v pohode....aj keby som neviem kde byvala rada s azverim do ruk primarovi a personalu keby som sla rodit
19. jan 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoyuska pytam sa lebo an fb take hnusne komenty citam ani to sem nebudem pisat a nechce sa mi tomu verit :wink:
19. jan 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
20. jan 2013 o 07:47 • zoyuska
@radustek posli mi prosím ta do Ip ten odkaz na fb.
20. jan 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoyuska preco urazas? preco by som mala byt hlupana? ja som nebola spokojna s porodom u nas v PE a druhy krat by som nesla rodit do PE a nie som sama. viem co som zazila a prosim respektuj to, urazat sa nenecham za svoju skusenost!!! dakujem za pochopenie sto ludi - sto chuti
20. jan 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykushka6 tak bud taka zlata a nestars tu maminy....v com mas zlu skusenost?ze sa ti osobne nevenoval?alebo co?????
20. jan 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoyuska preco by som ich mala strasit? pretoze pisem osobnu skusenost - to je strasenie? aj ja som mala vybaveneho primara po znamosti a spokojna som nebola celkovo oddelenim gyn.-por.. tak bud ty taka zlata a laskava a respektuj to!
20. jan 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykushka6 tak si si mala hladat inde.a s cim si nebola spokojna????co si potrebovala?full servis?prepac ale max.ma vytacaju take ako ty...abutaima je uzasny lekar a aj sestricky na oddeleni.mala si si priplatit a skakali by okolo teba 24h
20. jan 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
20. jan 2013 o 13:12 • nykushka6
@nykushka6 no tak prezrad s cim si bola nespokojna?teda aby aj ostatne maminy vedeli.rychlo si nieco vymysli
20. jan 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. jan 2013 o 13:19 • nykushka6
20. jan 2013 o 13:43 • zoyuska
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
20. jan 2013 o 14:16 • nykushka6
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
20. jan 2013 o 14:19 • zoyuska
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
20. jan 2013 o 14:20 • zoyuska
@magduskape ja som bola dvakrat,prvykrat som mala jednu hroznu doktorku,ktora tam uz nastastie nie je, druhy krat primara,pristup a vsetko okolo sa neda porovnat,ja som bola s nim spokojna,aj som sestrami.ale tak samozrejme,kazdy ma iny,porod,ine pocity z toho,nie kazdy musi mat dobru skusenost,tak sa baby zas nenavazajte,no....je to vo vsetkom,kolko ludi,.tolko nazorov....
20. jan 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
za seba môžem povedať, že maximálna spokojnosť
20. jan 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola tiež spokojná :wink: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uvitala by som keby ste aj napisali s cim ste boli nespokojne dakujem :slight_smile:
21. jan 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola s primárom aj s personálom velmi spokojná..takže možem odporučit!!!!!!!!Aaaale zaráža ma že nejaká zoyuska sa tu ide hádat ...kazí tu čistý vzduch a nedokáže akceptovat názor iných!!!!Každy si tu predsa može napisat svoju skusenost a pocit.Teda madam, neviem čo si zač ,ale pár tvojich komentov som už nedopetrením mala možnost čítat a poviem ti že sa vyjadruješ naozaj na urovni!!!!Chod smradit inde tými rečami!!!!
21. jan 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@magduskape ja som tam rodila dvakrát (naposledy teraz v novembri), zakaždým u primára a maximálna spokojnosť. Aj sestričky samá ochota....ja určite pôrodnicu v PE odporúčam..
22. jan 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky...ja sa rozhodujem medzi PE a Bojnicami a veru bude to tazke rozhodovanie...o Bojniciach nepocuvam moc dobre veci,o Pe som si este nezistovala,tak dufam,ze do maja sa to tu zaplni skusenosti a rozhodnem sa spravne :slight_smile:
24. jan 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok