Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

majaon
22. feb 2014

ahojte,tak ja som rodila tu v PE 17.2. a bola som spokojna az na tie postele a sprchy,inak primar aj vsetci co mi boli pri porode nam aj podali ruku a boli velmi mily...neviem ci to bolo aj tym,ze som tam mala partnera,alebo tym,ze vsetko islo bez komplikacii,ale aj sestricky boli ochotne vzdy pomoct,tolko moja cerstva skusenost 🙂

ivkamb
16. mar 2014

Baby prosim kolko stoji VIP izba na noc?

ivkamb
17. mar 2014

@monik83 dakujem

lenyamatus
30. apr 2014

ahojte maminy, neda mi neprispiet do tejto diskusii..na fora zvacsa chodim len citat, moc nepisem, ale ked citam prispevky mnohych z vas, kt. tu pisu, aky je primar hrozny a pod.neda mi nereagovat. V Partizanskom som rodila prve dieta pred rokom a pol a neviem si celu porodnicu vynachvalit. Uplne pozitivna skusenost, pojdem tam opat 🙂 Primar je uzasny, mily, ustretovy a nikdy som z neho nemala pocit, ze by bol neprijemny, aj ked unavu bolo na nom vidiet. Moj osobny nazor je, ze velmi zavisi od mamicky...Ja som bola velmi pozitivna, vsetko som chcela co najprirodzenejsie, ziadna epiduralka, prirodzeny porod, prisatie babatka hned po porode, proste prirodzene. Doktor bol zo mna nadseny, ze konecne pozitvna matka. Nakoniec mi maleho museli vyvolat, dlho som prenasala, ale nechcela som ani epi ani oxitocin..Mala som krute bolesti, ale stale som sa snazila byt pozitivna...Na slovo som ho pocuvala a robila, co mi kazali. Pri kontrakciach som mala manzela, aj pri porode a poviem vam, ze sme sa tam dokonca smiali, aj ked bolesti som mala dost velke. 🙂 Primar vsak hned potom zhodnotil, ze som bola uzasna pacientka a preto bolo vsetko perfektne. 🙂 Takze baby, ked chcete byt s primarom za dobre, treba ho pocuvat a byt pozitivne. Porod je aj o bolesti,ale vsetko je vo vasej hlave. Tak ako sa nastavite, tak to aj zvladnete. Je to krasny silny zazitok a vsetkym vam odporucam porodnicu Partizanske 🙂PS: kym som tam nemala manzela, setricka mi masirovala chrbat a bola velmi prijemna 🙂)

slecnamarplova
16. máj 2014

cerstve dojmy - primar super, az do momentu ked si vypytate epiduarl :D ale pri samotnom porode - tlaceni bolo dobre mat tam niekoho s jeho pristupom a chladnou hlavou. sestricky na vzdycharni su anjeli, skutocne pomahaju ako sa da. tiez starostlivost po je fajn, detske sestricky su mile, nadstandardna izba super.

beylliss
3. jún 2014

Môj dojem z oddelenia je úplne skvelý, skvelý lekársky tím, perfektné sestričky a starostlivosť na jednotku.Nerodila som,ale ležala som tam po operácii a naozaj nemám jedinú výhradu na celé oddelenie. Veľmi milý a ústretový prístup naozaj všetkých tam pracujúcich. Keď ležať na gyn. alebo pôr. tak už jedine sem. Týmto ďakujem aj všetkým za výbornú starostlivosť. ODPORÚČAM!!! 🙂

katty8
27. jún 2014

Ahojte, je tu budúca mamina, ktorá bude rodiť v nemocnici v Partizánskom a má termín v auguste 2014?

88victoriana
11. júl 2014

@katty8 ahoj ja budem rodit v pe...a termin mam 12.8.2014.....

88victoriana
11. júl 2014

ahojte maminy buduce maminy....chcem sa len opytat ci si treba do porodnice v partizánskom zobrať aj veci pre babtko.ked som rodila pred 5timi rokmi mala som veci,len ci sa nieco zmenilo alebo nie....vopred vám dakujem za odpovede....

monik83
11. júl 2014

@88victoriana ahoj, áno treba veci pre bábätko okrem zavinovačky, ostatné všetko si musíš doniesť....

88victoriana
11. júl 2014

@monik83 dakujem viem ze to tak bolo pred piatimi rokmi len teraz som nevedela....a dakujem

femi1
12. júl 2014

@88victoriana
@katty8 ahojte, aj ja sa chystam rodit do PE, termín mám 26.8 😉

88victoriana
12. júl 2014

@femi1 uz sa nam to krati...... 🙂

katty8
14. júl 2014

@femi1 Ja mám termín 24. augusta 🙂))

delphie
22. júl 2014

Ako prvorodička rodila v Partizánskom pred 8 mesiacmi a musím povedať, že som bola sklamaná. Ako nemocnica a sestričky OK, ale primár...my sme boli s ním dohodnutý, že bude pri pôrode on, za tie peniažky, ktoré sme mu dali, sme čakali iný prístup. Pri pôrode bol strašný nervák, že neviem tlačiť, že to do pol hodiny musíme stihnúť, lebo má on konferenciu!!! V nemocnici mi potom baby z PE hovorili, že pokiaľ je lahký pôrod alebo má dobrú náladu, tak že je on super, ale ak ju nevystihnete, tak smola 😢
a čo sa týka nadštandardných izieb... podľa mňa zbytočne vyhodené peniaze,sú celkom na konci chodby, takže pokiaľ chcete si ísť len pre jedlo, musíte bábo nechať samé, sestričky tam skoro vôbec nechodia, malého som kúpala len v umývadle, na jednej izbe bola telka, na druhej nie.

zuzu0906
23. júl 2014

Nieje tu náhodou nejaká mamička,ktorá rodila teraz nedávno ,chcela by som sa spýtať,že po prepustení treba malinké objednať na očkovanie,alebo vyšetrenie,ale neviem aké.Ja som dostala pri odchode prepúšťaciu správu,len hned sme išli k doktorke a tá si ju nechala a zabudla mi napísať ,že na akom čísle sa mám objednať a o čo ide,a ked som to zistila,že mi to do preukazu nenapísala ,tak už bolo neskoro a teraz má dovolenku a neviem ako sa k tej informácii dostať.nevedeli by ste mi poradiť,prosím

eliaska23
24. júl 2014

Dávam do pozornosti skupinu Pôrodnica Partizánske https://www.modrykonik.sk/group/6516/detail/

kikus51
29. júl 2014

Baby v Partizánskom je nová gynekologicko- pôrodnícka ordinácia- profesionálna a milá pani doktorka, zlatá pani sestrička a najmodernejšie prístroje! pozrite si 😉 :
www. gynfesa.sk

noemi01
14. aug 2014

Ahojte
Vela sa tu pise ze primar je arogantny .....chcem sa spytat .....ci je taky neprijemny ked je tam rodicka sama , alebo aj ked ste tam mali muza ..

Mne odrodil druhe dieta ....vtedy bol este prijemny,no je tomu uz 5 rokou, no mam obavy lebo tiez pocuvam z okolia len negativa na neho
Mna uplne zle zasil ....sitie sa roztrhlo ....ja som to vobec nevedela ....len bolesti boli strasne dlho ....aj po mesiaci ....na kontrole zvaric az zhykol ze vy ste dotrhana ....musel ma on doliecit......

tinulinda
16. aug 2014

@noemi01 kamoške tiež zašil tampón a potom ju rozpraral ako prasa... nebola s nim vobec spokojna, nielen kvoli tomuto :/ joj, sto ludi sto chutí ... asi je to tak všade

cloviecik777
24. aug 2014

Na nadstandatnej izby je asi skvelo podla pisani tu ale obycajnym ludom na izbach to vyzera inak
...a sestricky by som asi radsej nekomentovala...ziadna trpezlivost...niejake mile slovo nic. ..neporadia nepomoze .Mozno jedna sestricka fajn 🙂

babyfitcentrum
28. aug 2014

Milé mamičky a oteckovia, od 22. septembra začíname v Partizánskom cvičiť s bábätkami od 3. mesiacov a detičkami do 3. rokov. Okrem toho ponúkame kurzy prípravy na rodičovstvo, psychomotorické poradne a čoskoro aj kurzy prípravy na pôrod. Sledujte našu stránku www.babyfitcentrum.sk - dozviete sa tu všetky potrebné informácie. Čoskoro vypíšeme presné termíny! Tešíme sa na Vás!

renca1979
25. sep 2014

Ahojte Mamicky,chcem sa spytat ci nejaka z vas rodila v PE ale zila mimo slovenska takze si neplatila zdravotku kedze robila v zahranici ale rodila doma slovensku_-PE,kolko vas vysiel porod ako sa to tam pocita???

katkasofi
26. sep 2014

@renca1979 ahoj. Ja som sa stretla na poradni pred týždňom s jednou mamičkou z Londýna. Ide rodiť ako samoplatca, ak ju stretnem na ďalšej poradni opýtam sa 🙂 mala by tam byť 7.10 znova. Je v cca 32 tt. Je dohodnutá s Nidalom..

renca1979
26. sep 2014

@katkasofi Ahojky,naozaj tak to by si bola moc mila ak ju stretnes nabuduce tak sa jej skus spytat,ja som este v IRL,zistujem co vsetko si budem platit ale nejak sa mi nedari,u svoj doktora priblizne viem ale hlavne ma zaujima ohladom nemocnice a porodu co to bude stat nech som aspon na finacne zalezitosti pripravena,a moc dakujem,pa

denisa82
6. nov 2014

Ahojte baby mám otazku ? Kto vlaste robi na porodnom oddeleni aky porodnici? Ja som tam rodila pred piatimi rokmi bola tam aj doktorka Ficaj ale pocula som ze uz tam neni emoticon mam termin buduci rok v máji a chcem tam ist zas .... 😉 😀

cloviecik777
7. nov 2014

Ja som prve rodila v pe ale teraz pri druhom uvazujeme isto inde rodit nie v pe..Hlavny primar je nidal abutajma...a sestricky ...trosku vedsia ochota by trebala

mobil11
8. nov 2014

ahojte chcem sa spytat tiez ,ze aky porodnici su PE akrem primara a aky dojem mate z primara je tu pisane,ze je arogantny potom ze je mily tak ja neviem rozhodujem sa medzi bojnicami a partizanskym ..rodit mam co chvila tak ja fakt neviem...a este nidal byva pri kazdom porode??alebo len ked ma sluzbu

mobil11
15. nov 2014

halo sem uz nikto nechodi ?? ci? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre