• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Partizánske

18. marca 2017 
@yvik niekam nas hadam uz len ulozia :slight_smile:))
21. sep 2016 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Poznámka admina: “reklama”
13. dec 2016 o 10:15 • popri
TEHUĽKY z Partizánskeho a okolia - pravidelne každý týždeň organizujeme v PE Cvičenie pre tehuľky ako aj raz mesačne prednášku k príprave na pôrod. Počas kurzu Vám zodpovedáme aj otázky spojené s pôrodom v nemocnici Bánovce, nakoľko tam pracujeme priamo na pôrodnej sále.
V prípade záujmu píšte súkromnú správu.
14. dec 2016 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, je tu nejaká s aktuálnou skúsenosťou s rodením v PE? Musím sa už rozhodnúť - som 33 tt. Ďakujem
8. jan o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evit81 mám kamarátky a sesternicu ktoré tam rodili a boli veeeelmi spokojne.. Tiež som bola na vazkach či PE či Bojnice.. Nakoniec som rozhodnutá pre Bojnice..
8. jan o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mattkapd pridaj sa do skupiny pôrodnica Partizánske :wink:
8. jan o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evit81 ja mozem jednoznacne odporucit PE. Prvy porod pred 4r som mala v Bojniciach a dalsie dva v Partizanskom. Podla mna sa to neda absolutne porovnat...
8. jan o 19:01  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Odporučam Pe to sa absolutne neda s Bojnicami porovnavať tie len oblukom obchadzať. Partizánska pôrodnica či vybavenie alebo pristup komplet personalu na jednotku s hviezdičkou.
9. jan o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evit81 Ja som "čerstvo" po pôrode. Rodila som v PE 1. 02. 2017. Prístup personálu ma milo prekvapil. Celým pôrodom ma sprevádzali, tíšili a hlavne hovorili čo mám robiť aby mi bolo lepšie. Pred 7 rokmi som tiež rodila v PE...no prístup bol vtedy katastrofálny. Teraz je to tam super! Pri pôrode mi bol nejaký new lekár Lenin Calle.
Spolu so mnou rodili v PE i baby z PD...tvrdili, že v Bojniciach je to teraz o ničom...
Tak snáď ti môj príspevok pomôže - správne sa rozhodnúť.
15. feb o 16:02  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (2. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja som rodila v PE druhykrat a odporúčam.Prvýkrát pred 6timi rokmi bol pri pôrode MUDr.Abutuima a bolo to vsetko 100% aj popôrodná starostlivosť,sestričky úžasne a ochotne.Teraz som rodila 19.2.2017 a pri pôrode bol dr.Calle tiež odporúčam,prístup 100% a hlavne by som chcela poďakovať pôrodnej asistenke pani Janke,ktorá je anjel strazny a osoba,ktorá svoju prácu dokonale ovlada a robí ju s láskou.Jednoducho úžasná žena a este raz jej veľmi pekne ďakujem.
10. mar o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja by som tiez odporucila porodnicu v Partizanskom. Rodila som tam 23.2.2017 svoju druhu dceru, prvy porod bol v Banskej Stiavnici a neda sa to porovnat. Este som sa nestretla s takym skvelym pristupom, ci uz porodnej asistentky(bola uzasna, mila,velmi mi pomohla a poradila, co mam a nemam robit), pomocny personal, sestricky, lekarky. Vsetky boli ustretove. Na cakacke sme boli dve a obom sa nam plne venovali a povzbudzovali nas. Ak by som bola tretikrat tehotna tak idem rodit len do Partizanskeho. Mala som nadstandard.izbu, kde sme mali spolocnu kupelnu este s jednou mamickou z vedlajsej izby. Bolo by skvele ak by bolo na Slovensku viac takychto porodnic:blush:
18. mar o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok