Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

adula3334
24. jan 2013

a maju v PE polohovatelne kreslo,alebo sa rodi len na posteli???

katarinagm
24. jan 2013

@radustek ahoj, prosím ta, mohla by si aj mne poslat odkaz na ten fb, co si pisala, ze si tam citala o nidalovi. diky

magduskape
24. jan 2013

@kachna13 dakujem si mila. ja to beriem tak, ze co nevyskusam, neviem posudit, tak v marci ti napisem svoj nazor ci uz na doktorov alebo sestricky

magduskape
24. jan 2013

necakala som, ze tu vyvolam taku hadku, len som chcela vediet vas nazor a vytvorit si pomer dobreho a zleho. ja som bola tu v pe na ultrazvuku aj s priatelom a vobec nejako negativne na mna nikto na oddeleni neposobil.

veverka84
24. jan 2013

@magduskape ja som bola raz v TO a dva krat v PE a v PE nadpriemerne spokojna vsetkemu co som chcela mi vyhoveli a od dr po upratovacky vsetko velmi mili ludia...ale je to vec nazoru tak ako ja by som uz nikdy nesla do TO tak mozno niekto do PE a netreba sa tu kvoli tomu osocovat a hadat.toto forum je na vyjadrenie nazoru takze tak...

magduskape
24. jan 2013

@veverka84 ja si tiez myslim, ze kazdy si vytvori svoj nazor. a ved tu vladne demokracia ak sa nemylim 🙂 a aj ja mam napr. zle skusenosti na NZ nemocnicu ohladom predporodneho a rizikoveho oddelenia. ale to zalezi na tom, ako sa tam k tebe chovaju. Staci jeden zly doktor, alebo jeden zly nazor od sestricky a uz to zena berie uplne inak.

veverka84
24. jan 2013

@magduskape presne tak je demokracia nazor si moze povedat kazdy...ale rozhodnutie kde privedies babo na svet je iba na kazdom z nas 🙂 drzim palce nech si vyberies spravne

magduskape
24. jan 2013

@veverka84 ja som sa uz rozhodla, ze v pe. len som chcela vediet dajake info o tej porodnici. som prvorodicka, rizikova, mam celkom dobry nazor na doktorov v pe, takze naco budem lietat po slovensku a riesit, ze kde porodim. napr. si vyberiem trencin a nakoniec porodim v taxiku po ceste 🙂 tak a tuto to mam na skok, nemocnicu vidim skoro cez okno, tak naco budem nieco riesit....

magduskape
24. jan 2013

@veverka84 este som chcela : mala si niekoho pri porode? lebo ja by som chcela partnera ale neviem, ako to v pe funguje

nykushka6
25. jan 2013

@magduskape
@veverka84 presne baby, kazda sme ina, kazda mame pocas porodu ine pocity, ine ocakavania, niektora je viac narocna, niektora menej a to, ze ja som moc dobru skusenost nemala v PE, nepisem preto, aby som niekoho strasila a odradzovala ist rodit do PE a za tym si stojim, ci sa to niekomu paci alebo nie.
@magduskape ja som mala draheho pri porode, primar to vedel uz pred porodom bo som mu to hovorila uz pocas poradni v nemocnici a moj priatel sa ich zucastnoval na kazdej jednej so mnou aj vo vnutri v ordinacii - trval na tom a primarovi to nerobilo ziadny problem ... a aj v noci, ked mi praskla doma plodova voda a prijimali ma na gyn.-porod. oddeleni sa ma pytali, ci bude otecko pri porode ...

lucy56
28. jan 2013

@adula3334 ja som rodila tiez v pe v 2011 a moja skusenost je suprova s primarom Abutaimom, chodila som k nemu aj na poradne, bola som rizikova, tehu cukrovka plus vysoky tlak , porod vyvolavany v 39tt ale s porodom som bola max spokojna, vsetko prebehlo hladko, je ale pravda ze ja som mala nastudovane co ma caka, chodila som na predporodnu a vraj som super spolupracovala, takze som dokonca rodila s epi ktoru primar nedava rad ,ale mne pomohla znizit tlak,
nespokojna som bola s novorodeneckym oddelenim, maly mal zltacku, stupali mu hodnoty kazdy den a tam nemaju stale pritomnu doktorku, su tam len sestricky, takze ho nemal kto posudit a dat pod lampu, az na druhy den ho dali ale to tam musel urobit muz cirkus a ja si poplakat a este zo mna urobili blbu, vraj mi mlieko udrelo do hlavy ,ked som plakala ze maleho nedali pod lampu skor, lebo ja som bola ok zdravotne a koli ich lenivosti a bol vikend sme sli asi o dva dni neskor a ja nemocnice nemam rada, mam panicky strach s bielych plastov, a este maju tam strasne postele, vysoke, zelezne s tenkymi madracami co po siti nie je vobec prijemne

tanulicek201
29. jan 2013

AHojte chcela by som sa spytat ci neviete ako to je ked si chcem pri porod vybrat doktora , ci sa tam plati podla nejakeho zakona alebo sa dava len "do vacku"..

eliaska23
29. jan 2013

@lucy56 veru tie nestastne postele, mne bola vysoka a pocas kontrakcie na vzdycharni som z nej nevedela zliezt... nastastie na VIPke boli dobre pohodlne postele ale aj tak to nebolo nic platne, kedze som bola pozasivana vonku aj vnutri, chodit som nemohla, novorodenecke katastrofa doktorka, stara a hlucha, tiez sme kvoli zltacke lezali dlhsie...

maru1453
30. jan 2013

tak ja som sa vcera z porodnice vratila aj z nasim jakubkom a mozem len odporucat aj lekarou aj sestricky vsetci sa staraly az na jednu naladovu sestricku inak bolo super 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maru1453
30. jan 2013

@tanulicek201 maju cennik ale nevyberaju podla neho je to skor kdo co da sam do vacku 🙂

bubinko83
19. feb 2013

@katkasofi ahoj už si bola na poradni u Nidala? Kto ti robil predoperačne a kde si bola u anesteziologa?

katkasofi
19. feb 2013

@bubinko83 bola. Ja tam chodím oD začiatku. Prečo? Napíš mi ip ak chceš 😉

bubinko83
27. feb 2013

Planovany cisarsky v partizanskom ake mate skusenosti?

lennka79
27. feb 2013

@bubinko83 pocuvaj, teraz ma napadlo ze ta co tam bola vtedy so mnou ta mala treti cisarsky planovany a bola spokojna jej to vtedy robil Majercik

zlaticko333
27. feb 2013

Ahojte zeny, tak to tu citam a chcem sa aj ja podelit so svojou skusenostou. Rodila som 26.11.2012. Prave sme mali 3 mesiace. Ja PE vrelo odporucam. Doktor Abutuaima je uzasny clovek, aj sestricky na oddeleni, okrem jednej, volala sa Agata, bola stara dievka, cierno vlasa...ta bola hnusoba povysenecka..bezdetna, ale za to mala titul Bc. inak vsetko na jednotku. Moja polovicka koncila neskoro v praci a dovolili mu za nami prist aj o osmej vecer..fakt super. termin sme mali 22.11 ale malemu sa nechcelo, tak sme to naplanovali na 26.11. a islo vsetko na jednotku, nakolko som bola prvorodicka, nevedela som, co ma caka...keby som mala rodit znovu, jedine PE. A doktorov pristup bol super. Museli ma nastrihovat, lebo maly mal snuru okolo krku, ale stehy mi do 2 tzydnov vysli pekne von. Mimochodom, bola som taka spokojna, ze z Handlovej ku nemu chodim aj ako k mojmu gynekologovi a nelutujem. Fakt, vrelo odporucam. Rano o pol siedmej ma muz doviezol, a o 12.35 bol maly na svete!

veverka84
28. feb 2013

@zlaticko333 ja som mala v roku 2009 termin 26.11. a mala sa mi narodila 22.11. 🙂

zlaticko333
2. mar 2013

@veverka84 😀 tak sme to mali naopak 😀

bosacka
8. mar 2013

ahojte kocky... mam velmi dobre refarencie na primara, ale rada by som vedela, ake mate skusenosti s ostatnymi lekarmi...

weirdo
9. mar 2013

@zlaticko333 - ahoj. Myslim, ze Ty mas Dr. Mifkovu. Chcela by som sa spytat, ako to funguje, ked si jej povedala, ze ides rodit do PE ... lebo standardne sa do nemocnice Bojnice pri nej tusim nechodi, ale do konca tehu chodis k nej do ambulancie, aspon tak to bolo pri Dr. Hudecovi. Zacala si potom od 36tt chodit do PE a k nej uz nebolo treba? Nemala otazky, preco nie Bojnice, ale PE? Vies, doktorska jesitnost 😉 . Ja som prve premyslala rodit v Handlovej, ale tyzden predtym zavreli porodnicu, ale ked som mesiac pred spomenula pred nou, ze idem pozriet do HA, tak veru nadsena nebola ...

zlaticko333
11. mar 2013

@weirdo Ahoj 🙂 ano, mala som doktorku Mifkovu, ale uz chodim do PE k doktorovi Abutuaimovi. Samozrejme, mala kometare. Doktor mi kazal prist v 35tt. Tak som isla na poslednu poradnu ku Mifkovej a tam som sa sestricky spytala, ci jej to mam uz teraz povedat, ze rodit budem v PE.Ona robila vo vedlajsej miestnosti sono nejakej pani. A sestricka na to ze ahaa, no v poriadku, tak dalsiu poradnu uz absolvujte v PE. A doktorka to zacula a zacala sa rozculovat, spustila na mna, ze ci jej mozem vysvetlit, preco chcem ist rodit do PE a nie do Bojnic. Tak som jej vysvetlila svoje dovody, co vsetko som pocula aj na sestricky na oddeleni, aj na primara a ze som prvorodicka a nepotrebujem ist domov zdeptana, ako ostatne kamaratky..tak sa rozculila, ze ju musela ukludnit sestricka a nakoniec mi povedala, ze sa jej bude zase doktor smiat, ze im utekaju pacientky prec z Bojnic...A potom mi este odkazala, ze som zradkyna..

weirdo
11. mar 2013

@zlaticko333 - ejha, tak to bude este radost, ak sa rozhodnem pre PE 😝 . Nemam rada jesitnost doktorov, je to smiesne, mali by si hlavne oni uvedomit, ze je to dosledkom ich pristupu, ze sa pacientky rozhoduju inac ... uvidime, co bude, dakujem ale, obavala som sa, ze to bude neprijemne 😉

bosacka
11. mar 2013

@zlaticko333 aka je ta doktorka po ostatnych strankach? lebo toto co opisujes mi nepride normalne... 😒

zlaticko333
12. mar 2013

@bosacka Ona je ako doktorka dobra, ale teraz vzala po Hudecovi pacientky a ie to tam ako na pase. Nepacilo sa mi, ze tam nemas sukromie sa s nou porozpravat. vsetko je otvorene, doslova tam chodiis s holou ritou...a vsetko pocut na chodbu, su tam papierove steny. som rada, ze chodim do PE.

zlaticko333
12. mar 2013

@weirdo no to bude, ale ako hovoris , je to dosledok toho, ako sa spravaju. potom ti este napisem. musim ist za malym.

bosacka
13. mar 2013

@zlaticko333 nepoznam doktorov u vas, som z NR, len mi ta jej reakcia prisla divna 😀 ja som dnes bola este u svojho na kontrole a bol tam novy doktor, ze stary odchadza... a ten novy bol primar v NR nemocnici... vzal uplne v pohode, ze chcem ist inam - ved co mu ine zostava 😎
kedy mas termin? ja 9.4. a teda idem do PE 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre