Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

yvik
12. júl 2016

@denisasvitkova ako ste dopadli?

mija777
12. júl 2016

@zuzanapdnov Fiiiiha, toto sa mi na pôrodnicu v PE vôbec nepodobá 🙄 🤔

lenkachnapkova
13. júl 2016

Ahojte maminy ja som rodila 8.7.2016 aj ked termin som mala az 19.7. S porodnicou s celym personalom som bola spokojna, prisli sme tam štvrtok vecer o 21:00 a o 22.00 zacali vacsie kontrakcie a v piatok rano o 1:26 bola mala na svete, na prvorodicku dost rychlo hovorila sestricka. Rodila som u primara a tiez spokojna som bola. Manzel bol cely cas somnou a bola to velka pomoc pre mna. Porod prebehol rychlo a hlavne bez nastrihu a sitia co bolo pre mna hlavne. Cely cas sa o nas sestricky starali poradili naucili vsetko. velmi ochotne boli, vzdy ked som nieco potrebovala ochotne prisli pomohli ukazali. Nemozem nic zle povedat na porodnicu.

zuzana1997
19. júl 2016

Ahojte. Prosim vas neviete niekto aktualny cennik ?(pritomnost partenra pri porode, nadstandardna izba+ partner) dakujem 🙂

yvik
19. júl 2016

@zuzana1997 zistim od znamej ktora tam pracuje dam vediet.

yvik
19. júl 2016

@zuzana1997 partner pri porode 15Eur.
1lozkovy apartman tam manzel nemoze prespat stoji noc pre tych co su poistení v Dovere 10Eur pre ostatnych 20Eur. Tu je samostatne WC a aj sprcha. Dalej su nadstandartky 2izby kde je na chodbe kuchynka potom dalej pekna velka sprcha s WC. Tu je cena 13.50Eur za noc a 12Eur za partnera ku tomu. Na izbe je manzelska postel, vybavenie nabytkom a zariadením pre babatko a mamicku+ plus radio a televizor. Tu som bola aj ja a bola som spokojna.😀.

monicka79
19. júl 2016

@yvik ja som v decembri za partnera neplatila nič. Za nadštandard som platila ako píšeš.

lenkachnapkova
21. júl 2016

@yvik Ano presne tak to je s tymi cenami ako pises aj ja som to tak vsetko mala pred 2 tyzdnami som rodila a tiez som mala nadstandardku tu s manzelom a velka spokojnost

zuzana1997
21. júl 2016

@yvik a prosim ta nevies ako to byva s obsadenostou tych nadstandariek kde je aj priatel? Zaciatkom oktobra dufam naval nebude.

zofiac
21. júl 2016

@zuzana1997 keď som tam bola ja, bol stále obsadená, teraz rodila kamarátka a zase stále obsadené, len akurát jedna odchádzala, tak tam išla ona

zuzana1997
21. júl 2016

@zofiac dakujem. Cize ako inde je to o šťastí

majus87
27. júl 2016

Tak pisem uplne aktualne z porodnice. Porod bol v pondelok. Takuto starostlivost som este nikde nevidela. Doktori fantasticki a sestricky uzasne ochotne. Ak budem este niekedy rodit urcite len tu.

kochanka
29. júl 2016

@majus87 ahoj prepac chcela by som ta poprosit ak by si bola ochotna o aktualne info. Co vsetko zobrat do porodnice a kolko co ti tam chybalo co ti bolo zbytocne. A ako to chodi? Viem ze nejake veci musis mat zvlast v taske ktore das sestrickam hned na vzdycharni?? Ak hej tak ake a kolko.S manzelom je to ako moze byt so mnou od zaciatku ci az na porodnej sale a ma si zobrat so sebou nieco aj on? Dakuje.

majus87
30. júl 2016

Ahoj manzel moze byt az pri porode pokial si na vzdycharni caka na vonkajsej chodbe pri vytahu. Oblecenie mu daju ma mat len prezuvky svoje. Pred porodom podas sestricke oblecenie pre babo teraz je leto tak odomna chceli kosielku ponozky 5 pampersiek 3 platene plienky vlhcene obrusky. Na prvy den ti vlozky a podllozky daju potom mat uz svoje. Podlozky si kup co najvacsie maju tam len ake male a boli nesikovne. Poporodne nohavicky a vlozky si zober vela budes mat velku spotrebu. Aj viac nocnych kosiel. Zupan nebolo treba. Dvoje prezuvky jedny do sprchy. Vela uterakov na vymenu. Gazove stvorceky 5na5 cm, vatove tycinky obycajne,60% lieh na pupcek,vlhcene,sudocrem alebo nieco podobne,detske mydlo,detsky olej ale nie mlieko,detska osuska,detske kosielky,ponozky,3 platene plienky na kazdy den pobytu. Inak pre teba bezne hygienicke potreby.

majus87
30. júl 2016

Este doklady obcianky zdravotne karticka a kopia sobasneho listu alebo prehlasenie o mene dietata.

kochanka
30. júl 2016

@majus87 dakujem krasne a rodila si vo svojej koseli ci ti dali erarnu. Mam vsetko už nakupene podložky mam velike. Vlozky 3 baliky ved ak nieco bude chybat manzel donesie. A netreba moj a manzelov rodny list? a ak budem mat sobasny tak to prehlasenie o mene netreba?

kochanka
30. júl 2016

@majus87 a kosele mam tri dve iriginal kojenecke a jednu na ramienka

majus87
1. aug 2016

Kosele nedavaju ich. Sobasny staci prehlasenie len ak nie ste manzelia.

miriam001
2. aug 2016

Zdravim, pridavam aj ja moju skusenost s porodnicou. Pred 5 rokmi som rodila na Antolskej v BA a je to 100 a 1. Sestricky, doktori boli uzasni, starostlivi, neustale sa ma pytali ci som ok, ci mi nieco nechyba, pocuvali, co chcem, starali sa... no mat takyto prvy porod, tak rodim hned po roku 🙂. Nemozem povedat kriveho slova a bola som milo sokovana /kedze mam s cim porovnavat/. Sestricky boli vzdy usmievave, napomocne...Po porode prisiel dokonca primar mi zagratulovat k synovi... takze ja vsetkym vrelo tuto porodnicu odporucam... 😉

deniss111
16. aug 2016

@majus87 prosím ťa, a nedostava sa taký malý balíček s kozmetikou? Lebo mne niekto hovoril,že aby som Sudocrem a ine nebrala,že na tie dni mi bude stačiť,čo tam dostaneme..díky
a poporodne nohavičky možem len klasiku,velke bavlnene? tie sieťovane nechcem..

yvik
16. aug 2016

Buduce maminky..oddelenie je plne novorodeniatok tento tyzden. V sobotu prisli na svet dalsie styri babatka. Neviem kto sa ma to pytal na oktober ci bude volna nadstandard izba..tak odpovedam..ze sa neda s urcitostou povedat ci bude volna ale predpoklad tam vzdy je.😊

deniss111
16. aug 2016

@yvik ja to vidím tak,že aj oktober bude plný 🙂

kochanka
16. aug 2016

@deniss111 dufam ze nie tiez si robim zalusk na nadstandart alebo vip kvoli starsej dcere

deniss111
16. aug 2016

@kochanka ja nepotrebujem nadštandard,ale celkovo myslím,že bude veľa babatiek v oktobri 🙂

majus87
17. aug 2016

Ten kozmeticky balicek som dostala az pri odchode a nebolo tak aj tak vsetkk co som potrebovala.

denisasvitkova
21. sep 2016

Táákk v júni sme odrodili a veeeelikáánskááá spokojnost.Super pristup,pohodový primár,čistučké vybavenie a pekné izby.Odporúčam všetkým 🙂

yvik
21. sep 2016

Niekto sa pytal na oktober a izby nadstandard.vyzera to tal ze si treba vopred zajednat. Cele oddelenie je plne mamiciek..😃

kochanka
21. sep 2016

@yvik no len dopredu sa zajednat neda. Aj ja ked som tam lezala pred necelymi dvomi tyzdnami tak uz nemali kde davat mamicky

deniss111
21. sep 2016

@yvik bude plno🙂))

yvik
21. sep 2016

deniss111 bude tomu verím uz teraz. 😀🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre