Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

nykushka6
17. apr 2012

@elys poradne robi pondelok, utorok, stvrtok hned z rana, od 10,30h tam ma ordinacne hodiny ta doktorka, ked neda sa tam presne toho drzat bo niekedy sa zastupuju, prip. rodia a pod. ... najlepsie je si asi ozaj zavolat den predtym kto bude ordinovat ...

elys
17. apr 2012

@nykushka6 fiha, to si kde stihla vyzistit?

elys
17. apr 2012

@nykushka6 myslim ten rocnik

nykushka6
17. apr 2012

@elys ja som na tej priprave nebola bo som ju vobec nikdy nevedela stihnut telefonicky :( , som zvedava, co tam budete preberat 🙂, kedy tam idete - to aj s priatelom ci len sama?

nykushka6
17. apr 2012

@elys heh ved som tam bola tyzden 🙂 mala som tam znamu sestricku, ale aj s ostatnymi sa dalo normalne porozpravat, vsetky su tam zlate, nemam ani na jednu zle slovo 🙂 ... a ma dve deturence - baby - tusim 7 a 9r. :D

elys
17. apr 2012

@nykushka6 pojde aj Tomas, budeme cvicit aj dychanie a povedala, aby sme potom spolu trenovali aj doma. ale definitivne pri samotnom tlaceni budem asi sama v miestnosti, on bude cakat na chodbe. takze tam musim poprosit nejaku sestricku, nech mi nafoti prve sekundy maleho.

elys
17. apr 2012

@nykushka6 inak sa mi dostalo do usi, ze na personal nie je az taky mily ako na rodicky. vraj na nich dost krici.

nykushka6
17. apr 2012

@elys pri mne bol moj drahy aj ked som sa pokusala tlacit na porodnej sale- stal stale za mojou hlavou, ale na operacke samozrejme nebol bo som mala uplnu narkozu, ale cakal hned pred s fotakom 🙂, uz do vzdycharni ti sestricka zavola draheho, ked sa uz uz budes mat presunut na porodnu salu - bude tu masirovat chrbatik - krize a pod. ta podporovat, mne velmi pomohol, sice som s nim moc nenakecala bo som nemala slova - bola som uz vytrapena, len som ho drzala cely cas za ruku 🙂 a to nechcel ist k porodu bo sa boji injekcii a pod. atrakcii ...

elys
17. apr 2012

@nykushka6 tak toto musim dat precitat drahemu, nech konecne pochopi, ze jeho strachopudne pocity musia ist bokom a musi ukazat, akou vie byt oporou. dobre, pri tlaceni nemusi byt, ale zvysok casu ho tam chcem, inak nech si ma nepraje 🙂

nykushka6
17. apr 2012

@elys neboj, zostane aj pri tlaceni!!! 🙂 tam idu vsetky bojacne pocity prec a ked ta uvidi, ako sa snazis, uplne inak to bude brat ...

elys
17. apr 2012

@nykushka6 bodaj by si mala pravdu, davam tomu tak 10%, ale dozvieme sa o mesiac. ak to prekona ten moj, tak to potom prekona asi kazdy 😀

nykushka6
17. apr 2012

@elys juuuj moja, len ho nepodcenuj - uvidis - prekvapi 🙂 ...

gugolina
17. apr 2012

@elys Dakujem ti velmi moc si zlata 🙂 hned jej zajtra zavolam 🙂 snad nas tam niekde vmesti este 🙂 tak to vyzerá ze PE je velmi vyhladavane ked su taky napratany 🙂 dakujeeem moc este raz

elys
17. apr 2012

@gugolina ona robi klinicku psychologiu, mala tam plno hraciek a tak, takze preto je taka vytazena. budem drzat palce. a ked sa nahodou nebude dat, tak nezufaj. vela bab k nej nejde, ja som len taky pedant, chcem mat vsetko 🙂

gugolina
17. apr 2012

no ja by som rada sla lebo som prvorodicka a kazda info je pre mna vzacna 🙂 rada by som bola o cosi pripravenejsia 🙂 aj ja som asi taky pedant 🙂
dakujem moc budem zajtra stale na telefone :D snad ju zastihnem 🙂 dam vediet 🙂

gugolina
18. apr 2012

@elys Ahoj Elys 🙂 tak volala som k tej psychologicke bola velmi zlata tak nas este vopchala ideme buduci tyzden v stredu skoro rano 🙂 ale nam to aj tak super vyhovuje 🙂 dakujem este raz 🙂 uz som sa bala ze nic nenajde ze ma mesiac dopredu plny ale nastastie sa dalo 🙂 este skocit k p.primárovi a mame úspesný start za sebou 🙂

dulkagabulka
19. apr 2012

Na otvorený list o nástrihoch, adresovaný MUDr. Cupaníkovi sa podpísalo viac ako 100 žien s dlhodobými problémami po nástrihu. Mnohe z nich nam poslali svoj pribeh. Nie je to radostne čitanie , ale je dôležité, aby sa táto téma odtabuizovala.Tu je vyber z reakcii :

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/item/12......

elys
17. máj 2012

Nejako to tu utichlo... Uz nikto nejde rodit do PE? To tam budem zaciatkom juna sama?

gugolina
17. máj 2012

@elys Ahoj 🙂 zaciatkom juna mam termin aj ja 🙂 takze budeme minimalne dve 🙂 kedy mas presne termin? 🙂 ja 2.6 🙂

elys
17. máj 2012

@gugolina ja oficialne 6.6. ale na tych prvych poradnach, ked to bola este fazulka, tak sme sa dostali az na 2.6. 🙂 tak mozno sa fakt stretneme. aj chodis za primarom?

gugolina
17. máj 2012

ano chodim uz asi 3 tyzdne, teraz mi to vychadza na utorok 22.5 . uz som sa s nim dohodla aj k porodu tak snad to výde 🙂 uz aby to bolo 🙂 tak sa tesim , dufam ze sa tam vidime 🙂 a inak na poradni stretavam celkom dost tehuliek teraz ako som bola v utorok tam bola jedna holka 39 tt , dalsia 38tt, dalsia, 37tt tak mozno nas bude aj viac naraz ..... teda dufam ze nie uplne naraz 🙂 postupne 🙂

gugolina
17. máj 2012

@elys ano chodim uz asi 3 tyzdne, teraz mi to vychadza na utorok 22.5 . uz som sa s nim dohodla aj k porodu tak snad to výde 🙂 uz aby to bolo 🙂 tak sa tesim , dufam ze sa tam vidime 🙂 a inak na poradni stretavam celkom dost tehuliek teraz ako som bola v utorok tam bola jedna holka 39 tt , dalsia 38tt, dalsia, 37tt tak mozno nas bude aj viac naraz ..... teda dufam ze nie uplne naraz 🙂 postupne 🙂

elys
17. máj 2012

@gugolina jaaaaj,sa miname,ja chodim vzdy vo stvrtok.aj dnes bolo asi 5 tehuliek.za chvilu im nebudu stacit priestory.snad sa este zmestime 🙂

gugolina
18. máj 2012

@elys Aj ja som bola dvakrat vo stvrtok 🙂 ale tento tyzden som bola uz v utorok aj buduci teda idem 🙂 no to snad nie 🙂 pomestime sa 🙂 ved si to rozhodime kazdy den jedna 🙂 nech mame aj plnu starostlivost :D kamaratka rodila v novembri a akurat ked to na nu prislo boli 3 v ten vecer..isli jak na pase 🙂 .. ina fuska chudak primar :D

elys
18. máj 2012

@gugolina pocuj a ked to na mna pride, tak ako budem vediet, ze aj ty si tam? 🙂 ako sa najdeme?

gugolina
18. máj 2012

🙂 noooo ina haluz by bola keby sme spolu boli aj na izbe :D a keby nie tak snad tam bude take ze spolocne kupanie deti ze nam to ukazu ci v PE to tak neukazuju spolu vsetkym mamickam 🙂 a keby cosi som gugolina priezvisko Gugova 🙂 a budem mat chlapceka pravdepodobne meno Mateo 🙂 a inak som iva 🙂 tesi ma 🙂

elys
21. máj 2012

@gugolina ahoj. Aj my budeme mat chlapca, meno este stale neviem. Moje ti napíšem do IP. Zatiaľ to na pôrod stale nevyzerá ☹

gugolina
21. máj 2012

@elys U mna sa tiez necitim na porod som zvedava zajtra u primara ako pochodim 🙂bodaj by sa cosi pohlo 🙂no na mene sme sa nemohli ani my zhodnut... a toto bolo jedno z 3 mien co sme sa zhodli tak snad aj zostane 🙂

elys
21. máj 2012

@gugolina tak sa volá aj syn futbalistu Skrtela. Pekne meno 😉 držím palce,nech to je co najviac prstov tam dole 🙂 ja som bola zatiaľ na 1 a pol, nič moc.

gugolina
21. máj 2012

@elys Ano presne aj on ma Matea 🙂 uz mi to aj drahy vravel 🙂 No tak sme na tom uplne rovnako aj ja som zatial len na 1 a pol .. uvidime zajtra, ale obavam sa ze nebude ziadna zmena necitim sa nijak inak ako doteraz 🙂 no nechame sa prekvapit 🙂 zajtra ti dam isto vediet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre