Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

zuzanka.j
autor
22. sep 2011

@lucy56 a priprav sa, ze ta prva poradna bude trvat skoro hodinu. uz som tam nevedela vydrzat.... prednaska o vsetkom moznom co sa novorodenca tyka. dufam ze pri druhom babatku to skrati 😒

lucy56
23. sep 2011

@zuzanka.j fuha to az hodinu, ale aspon ze to dava presne na cas aby nemusel clovek cakat s babom dlho, mne sesternica spominala ze bola u nich doma, jasne ze ju odviezli aj doviezli, ona ma ale dvojicky tak mozno preto

zuzanka.j
autor
25. sep 2011

@lucy56 napis ako dopadla zajtrajsia poradna 🙂 aj ja podam info. idem hned rano 😉

lucy56
26. sep 2011

@zuzanka.j no som po poradni, takze konecne sa to pohla trochu uz som na cm otvorena, vraj ked este pobeham, popracujem s manzelom tak to moze byt aj tento tyzden, uz citil hlavicku, a keby sa to nespusti same tak na buduci tyzden to uz urcite vyvolava, takze tak, bola som aj na ctg, malemu vraj nejako rychlejsie bije srdiecko obcas,ale ze to moze byt aj mojou nervozitou ,potom napis ako si ty dopadla

zuzanka.j
autor
26. sep 2011

@lucy56 ahoj. tak u mna nic noveho. vsetko pevne drzi. ale povedal, ze aj ked sa zatial nic nedeje, neznamena to,ze by som do par neporodila. tak uvidim.dalsia poradna je uz v nemocnici. idem tento stvrtok. mala by som ist aj na to CTG. to sa mozem rovno dat do toho ich zupanu a zazvonit, ze idem na zaznam?...inak robil mi aj prietoky a vsetko je v poriadku.

lucy56
26. sep 2011

@zuzanka.j no ja chodim najskor do ordinacie a odtial ma posle na ctg, a to mu potom idem len ukazat, hej a zazvonis si ,prezlecies sa a ides dnu, a presne ako povedal mozes sa otvorit hned, nie ako ja postupne, kazda to mame inak, som zvedava kedy to na nas pride a ci sa aj stretnut stihneme v nemocke

zuzanka.j
autor
26. sep 2011

@lucy56 aj ja som zvedava ako to cele dopadne. som zvedava ci aj mne bude porod vyvolavat, ved uz dalsi utorok mam termin 😵 ja som predchadzajuce tehu chodila najprv na ten zaznam a potom do ordinacie. asi aj teraz tak pojdem aby som zbytocne necakala zas kym mu to pojdem ukazat. ...ale jasna sprava je, ze aj ja to budem mat uz tento alebo buduci tyzden za sebou 😉 aj sa tesim, ale aj bojim bojim 😀

lucy56
26. sep 2011

@zuzanka.j ja tiez tak,kazdu chvilu inak, tesim sa ze uvidim drobca,a bude pri mne a pojdeme domov a uz neuvidim dobru chvilu doktorov,ale zas porodu sa bojim,lebo ja ani neviem co ma caka, vsak ja si srandu robim ze ani kontrakcie nespoznam, lebo jak som mala tento vikend tie bolesti krizov a podbruska som si myslela ze je to uz tu a to zas len falosny poplach

zuzanka.j
autor
26. sep 2011

@lucy56 ...no prave, ja uz viem co ma caka. urcite veci boli fajn, ze to bolo rychlo a tak, ale nieco zas bolo priserne a bojim sa aby sa tie urcite veci nezopakovali... a kedy mas dalsiu poradnu, zas az pondelok?

lucy56
26. sep 2011

@zuzanka.j hej v pondelok idem, a mam prist keby nieco, tak uvidim , ja budem makat na otvarani co najviac sa da

zuzanka.j
autor
26. sep 2011

@lucy56 aj ja by som makala, myslim tu vecernu cinnost s manzelom, ale ked na to dojde nikdy sa nam volako nechce 😀 😀 asi bude musiet stacit behanie okolo maleho a prechadzky. stvrtok napisem ako som dopadla 😉 ozaj a nevies kto sluzi cez vikend na gynde? keby to prislo vtedy? to by boli aj celkom pekne datumy narodenin 🙂

lucy56
27. sep 2011

@zuzanka.j netusim aky maju rozpis,ale uz sa mi po dva krat stalo ze som prisla na poradnu a hovoril mi primar ze bol cely vikend tam a je nevyspaty, tak neviem ci on sluzi vkuse alebo ide skoro ku kazdemu porodu, to fakt netusim
no mne sa tiez nechce, byvam unavena ale zvyknem sa premoct, a s prechadzkami chcem dnes zacat aj ja,lebo ani to sa mi nechce a to som predtym chodila stale

zuzanka.j
autor
29. sep 2011

@lucy56 tak stav po dnesnej poradni je ze som tesne na 1 prst. krcek drzi a na porod to nieje. mam prist na dalsiu kontrolu na termin - utorok. a mam si vraj doniest aj tasku, ze keby daco. takze asi utorok sa pojde na to 😀 ...a ty ako, nic noveho?

lucy56
29. sep 2011

u mna asi po starom, aj bolesti presli,mam dalsiu kontrolu v pondelok a uvidim co mi povie, ja mam termin 10 ale nemusel by ma az dovtedy natahovat,koli cukrovke,tlaku... dufam tiez ze nejako buduci tt mi ho uz bude chciet vyvolat,lebo uz je to cakanie na nervy,hlavne sa ja bojim aby bol zdravotny stav maleho ok

ukulelembo
29. sep 2011

Ahojte baby
Chcem sa spytat Ma este Abutuaima stale toto cislo: 0903 271 359?
A na poradnu ste sa objednali telefonicky najskor alebo ste tam hned osobne dosli?
Lebo pred 2 rokmi som za nim najskor bola osobne, ale to ma manža zaviezol a mali sme stastie, ze tam bol
No ale teraz pojdem sama aj s malym, busom alebo vlakom - tak nech sa zbytocne netrepem
Dikes za info

sestrickazdko
29. sep 2011

@ukulelembo ahoj, to číslo ma stále

sante81
29. sep 2011

@zuzanka.j baby ak vám môžem poradiť, tak skuste nejaku prechádzku do kopca, alebo po schodoch, mne sa tiež nedarilo rozbehnuť pôrod, vraj som vyzerala na rodenie už v 38tyždni, ale až po prechádzke na sipku cez horu som začala mať kontrakcie, a rodila som presne na termín. držím palce, nech to máte čím skôr za sebou a nech vás detičky netrápia dlho

nejla
29. sep 2011

Ahojte kočky! Neviete ako dopadla Nikolka? Či len nemá čas sem napísať?!

zuzanka.j
autor
29. sep 2011

@ukulelembo staci ked prides osobne. aj ja som tak bola, vobec som sa neobjednavala, nic. treba prist pondelok alebo stvrtok, vtedy ordinuje.

@sante81 dakujem za radu, ale na taku turu sa nedostanem, jedine tak do mesta s kocikom na prechadzku 🙂 ale dr mi dnes dal vseliake rady, ako to prirodzene urychlit, tak uvidim.

@nejla neviem o nej nic, tiez by ma zaujimalo ako dopadla 😉

ukulelembo
30. sep 2011

Baby diky za infosky 😉 A ordinacne ma kedy Abu ?

lucy56
30. sep 2011

@ukulelembo v pondelok od 7.00 do 11.30 a vo stvrtok tiez tak tusim
@zuzanka.j mne tiez dava rady ako to rozbehnut ale zjavne nic neucinkuje, horuca vana, masaz bradaviek, sex,pohyb....

lucy56
30. sep 2011

a nikolka pisala do oktobroviek ,tak nakoniec minuly stvrtok porodila, mala to nejako super rychle ze do 10minut bol maly vonku aj vdaka Nidalovi, ale ze boli dlhsie v nemocke koli zltacke ale uz je doma

ukulelembo
30. sep 2011

@lucy56 dakujem za odpoved 😉

zuzanka.j
autor
30. sep 2011

@lucy56 a utorok su ako ordinacne hodiny? kazal mi prist na 7.00. to mam ist na ambulaciu? lebo viem ze ordinuje pondelky a stvrtky, no ostatne dni neviem ako su....

lucy56
30. sep 2011

no toneviem,kedysi tam ordinoval iny doktor a teraz asi robi on,takze skus tu ordinaciu asi tam bude

zuzanka.j
autor
30. sep 2011

@lucy56 potom podaj spravu ako si dopadla na poradni 😉 normalne som zvedava co ti povie, ci ti uz nakaze doniest tasku 😀 😀

lucy56
1. okt 2011

@zuzanka.j no jasne ze napisem,ale ja uz chcem ist tiez rodit ,ho zabijem ked ma zas odsunie, nech si vyberie den kedy toho nema moc a pomoze mi s tym,lebo nemam pocit ze by sa tomu nasmu chcelo von, nejako sa zabetonoval ku koncu a mne by sa pacil 5 datum, to som aj ja narodena v taky den,ale vsak uvidime

nejla
2. okt 2011

Ahojte kočky, ja som už zo štvrtka na piatok mala poplach, takmer celu noc som mala nepravidelne kontrakcie, nadránom sa to ukľudnilo, ale bolesti v krížoch pretrvávali, tak som radšej vybehla na kontrolu. Výsledok bol, že som sa o kúsok viac otvorila, vraj na dva prsty, neviem čo to znamená v cm. Ale odvčera zasa kľud. Myslím, že mi to spustilo, respektíve neurobilo dobre vyťahovanie vreca z pivnice...

lucy56
2. okt 2011

@nejla no dva prsty su aj dva cm,minule sme to s muzom merali, to mas fajn ze sa ti to hybe,co by sme poniektore za to dali, ja uz len tyzden do terminu a uz mi aj bolesti prestali, je mi fajn akoby som rodit ani nesla, a sibne ma z toho cakania kedy....

gledis
2. okt 2011

Babenky budem vám držať palčeky nech vám to dobre dopadne.Mne bol tiež pri pôrode Abutaima a nechal ma trápiť 10 hodín a nakoniec vyšla na 5 cm lebo už sa nemohlo dlhšie čakať, ani neviem ako vyšla a tak som na to čakala zatlačila som 3 krát a ked som išla štvrtý tak pozerám že už netreba už ju držal za nohy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre