Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

lucy56
5. júl 2011

aj mna by to zaujimalo ze ako to dopadlo, ja nechcem menit pred koncom doktora na poradne

gledis
7. júl 2011

včera som sa dozvedela od svojej pediatričky že zatial všetko funguje normálne aj detské oddelenie aj pohotovosť, hovorila že sa našiel nový investor takže oddelenia budú zachránené ale nebudú mať zmluvy so všeobecnou poisťovňou takže asi zmeníme poisťovňu alebo si všetko zacvakáme 😒

ukulelembo
7. júl 2011

@gledis fuuu, to vazne? 🙂 Aj gynekologicko porodnicke? No ja mam nastastie unionku 😉

gledis
8. júl 2011

o gynekologii nehovorila ale asi aj tá zostane ale rada by som vedela kolko si vypýtajú za pôrod ked nebudú mať zmluvu s poisťovňou, dúfam že kým budem mať druhé tak sa to tam nejak utrasie

sonika1901
8. júl 2011

no ja mam všeobecnu zdravotnu a o 2 tyždne tam mam isť,som zvedava ako pochodim,asi si tam vopred zavolam,som zvedava čo mi povedia.potom dam vedieť.

sante81
8. júl 2011

ja som dnes volala na ambulanciu, lebo mam ist na cytologiu v pondelok a sestricka mi povedala, aby som to stihla do konca mesiaca, lebo doktor Abutaima odchádza, tak potom neviem. Kartu mam u neho, tak si budem musieť asi hladať nového gynekologa.

ukulelembo
8. júl 2011

@sonika1901 no tak to budeme s napatim ocakavat, co ti povedia 😕 😉 Dufam, ze aspon do konca roku porodnica bude fungovat 😒

ukulelembo
8. júl 2011

@sante81 to faaaktttt !!!! ☹ A nevies kam ide?

sonika1901
8. júl 2011

@sante81 no pekne,tak som zvedava ako pochodim,ale už to vidim,že skončim tu v topoľčanoch ☹ ☹

lucita79
8. júl 2011

bože a nemohol tam vydržat do konca augusta takže asi topolčanom sa nevyhnem ☹

ukulelembo
9. júl 2011

Keby siel aspon do Banoviec n/B 😖

kardinal
11. júl 2011

Ahojte! Tak dnes som bola na poradni. Zatial funguju normalne. S porodom tam by som nemala mat problem aj ked som VZP. Ani primar nespominal, ze by mal ist prec, ked som sa ho pytala ci by bolo mozne aby ma rodil on.
Dokonca dnes tam prisiel podla vsetkeho novy doktor 🙂

lucy56
11. júl 2011

@kardinal ty uz to mas za par teba este stihne odrodit ale co my ostatne,ja tam chodim do poradne a nechcem posledne poradne absolvovat niekde inde, ma sibne asi, to mam v tychto horucavach cestovat kam na pasy a podobne

linda40
11. júl 2011

A ešte pôrodnica v Partizánskom funguje? Topoľčany už praskajú vo švíkoch.

kardinal
11. júl 2011

@linda40 Ano, zatial porodnica funguje.

sonika1901
11. júl 2011

@kardinal jej tak super spravy,ja mam tiež termin v auguste,buduci tyžden mam isť na prietoky,tak uvidim,co povedia mne.už som mala depky že pojdem do Topoľčian

veverka84
19. júl 2011

dnes som volala s dr. abutaimom odkazuje ze funguju normalne bez ohladu aku mate poistovnu aj porody aj operacie, nikam neodchadza vsetko su to taraniny.

lucita79
19. júl 2011

skvela sprava 🙂

tatiana1983
19. júl 2011

ahojte no ja somc rodila tam minuli rok a tento rok tam pojdem opet bo nam to tak dako vyslo 🙂 😉 ale musim povedat ze som sa tam citila uplne super

lucy56
20. júl 2011

@tatiana1983 si z oslian a si tehu, kolky tyzden, nemas to v pase, ja tiez chcem rodit v pe u abutaimu, chodim tam na poradne od zaciatku tak som rada ze to nevzdal a neodchadza, hadam do zaciatku oktobra kedy mam termin vydrzi este fungovat nemocka,

tatiana1983
20. júl 2011

ano som s oslian som 5 mesiacou tehotna ..ja som rodila minuly rok u neho a musim povedat ze je super ..ale celkovo nemocnica je super sestricky bombove ...citila som sa tam dobre ..bolo mi do placu ked sa hovorilo ze uz sa nemocnica tam zrusi ..bo som s prvym pred 6 rokmi rodila v bojniciach a som povedala ze uz nikdy viac ..su tam mesiari a zly pristup . ku pacientom .. 🙄

lucy56
21. júl 2011

@tatiana1983 to o Bojniciach som aj ja pocula ze su tam zly na pacientky, ja som aj lezala chvilu v pe tak viem ze tu je dobry pristup a astrasne nechcem aby to zrusili, ved je to aj blizsie ako kdekolvek inde a u Nidala by som rada rodit lebo chodim k nemu na poradne a ma super pristup k pacientkam

tatiana1983
21. júl 2011

to je pravda je super ja ked som rodila u neho tak ma inak nenazval len zlaticko 🙂 bolo to mile a citila som sa fajn ...po porode prisiel zamnou na izbu sa opitat ako mi je ..dufam ze bude aj teras pri porode o n

lucy56
22. júl 2011

@tatiana1983 tiez mam z neho len dobry dojem,preto ho chcem aj pri porode a dufam ze este vydrzia dovtedy ordinovat

tatiana1983
22. júl 2011

no to dufam aj ja lebo ked nie tak potom vobec neviem kde pojdem rodit 😕

mima216
22. júl 2011

Včera poobede vysielalo Betaradio rozhovor s primátorom PE, ktorý sa vyjadril, že nemocnica a jej oddelenia gynekologicko-pôrodnicke a novorodenecké budú aj naďalej fungovať. Tak verím, že to nie su len sľuby a zostatne to realitou. Ja som totižto rodila v tejto nemocnici teraz v apríli a bola som maximálne spokojná s celým personálom. Pán primár je úžasný človek a perfektný odborník, sestričky sú usmievavé a veľmi milé a dokonca aj upratovačky sú skvelé. Je to veľmi príjemné prostredie, možem len odporúčiť. Aj keď zariadeniu a budove by určite pomohla rekonštrukcia, ale na to asi budeme musieť počkať oveľa dlhšie, ak sa dočkáme. Dúfam, že ak príde čas na ďalší prírastok do rodiny bude fungovať tak nemocnica ako aj celý personál pod vedením skvelého primára. 🙂

apoloma
14. aug 2011

babulky prosim vas ktore ste nedavno rodili v Partizanskom mozte mi dat niektora presny popis co si treba priniest zosebou na porod pre mna aj pre dietatko??lebo viem ze v kazdej nemocke je to ine a ak budu do decembra fungovat a ja budem ok rada by som isla rodit prave do PE tak prosim napiste ak mate zoznam mozte aj ip diki 😉

lucita79
15. aug 2011

ahoj maš to na strane 3 ja som sa tiež podla toho zbalila.a fungovat budu aj v decembri ja chodim na poradne k primarovi tak mi hovoril že mam všetky baby posielat 🙂 je to super človek možem len doporučit.budem ho mat aj pri porode takže trochu moje obavy opadli tak uvidime 🙂

nela1205
22. aug 2011

ahojte baby idem rodit do PE neviete mi poradit kolko do predu treba zajednat VIP izbu ? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre