Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

zlatunkava
17. nov 2014

Nidal byva pri porode ked ma sluzbu .....ked som bola zaciatkom oktobra v nemocnici rodila aj kaldrovicova nemyslim si ze na vsetko je len primar treba si zavolat a informovat sa ale co som pocula o nemocnici bojnice tak radsej baby idu do PE.

asimama
19. dec 2014

@cloviecik777 no ak cakas od bojnic viac,tak ta sakra sklamem..som pocula aky maju pristup v bojniciach sestricky..kamaratka chcela podpisat koli nim revers..lebo bola uz na nervy..teda ja nemam na pe a sestricky..pristup ako perfekt..vazne..som pocula,ze porodnica v tn je super..

cloviecik777
19. dec 2014

Tak nad Bojnicami niejak neuvazujem..rodila som raz v Pe a staci.Pri druhom marcovom babatenku...uvazujem nad Trenčinom.

veronika2255
14. jan 2015

Tak ja som rodila v Partizánskom v máji 2014. Moja skúsenosť bola hrozná inak to povedať ani neviem.. Ja nehovorím, že každý si prežije to čo ja chcem iba prispieť svojím názorom. Správanie pána primára no to sa asi ani nedá opísať. Celý pôrod nič iné nerobil iba po mne kričal, že netlačím a že či chcem zadusiť svoje dieťa :? Stále mi hovoril, že keď nebudem tlačiť tak ho zadusím a pod. somariny. V tých bolestiach som nevedela či mám plakať alebo čo. Potom mi dvakrát silno buchol lakťom do brucha a potom po dlhšej dobe malý bol konečne vonku. Nakoniec však zistili, že malý bol 3x omotaný pupočnou šnúrou, ale z jeho strany neprišlo žiadne ospravedlnenie nič. Zašívanie to čistá katastrofa a ostali mi trvalé následky. Keď som išla k svojmu gynekológovi po 6 týždňoch na kontrolu tak ostal zhrozený z toho ako ma pozašívali a povedal že budem mať následky už stále ale aj to tak je bolesti mám dodnes. V sprchách nám vôbec netiekla teplá voda. Správanie sestričiek hrozné. Keď som povedala, že chcem epidural tak mi povedali, že nemôžu dobudiť anestéziológa vraj zaspal. A iné skúsenosti sem už radšej ani písať nebudem. Malý má dodnes následky s hlavičkou lebo ho ťahali zlým spôsobom mám to aj v karte a tým ako ho ťahali mi spôsobili,že ma zvnútra na 4 miestach potrhali a museli ma hodinu zašívať - zašívala ma nejaká praktikantka po hodine prišiel pán primár a povedal že to ako si ju pozašívala - všetky stehy roztrihal a zašíval ma znova ďaľšiu hodinu ( po pôrode som nemohla 8 týždňou vôbec chodiť a 10 týždňou som si nemohla sadnúť normálne ) . Po pôrode keď som ležala ešte na pôrodnej sále tak sestrička kázala manželovi nech sa postaví vedľa mňa a nech mi drží maternicu - tak manžel bol somnou dve hodiny na pôrodnej sále a držal mi brucho - maternicu mi tlačil.Je mi z tej pôrodnice na grc a v živote by som tam už nešla rodiť - nikdy v živote. Mám len a len negatívne skúsenosti. ☹

mimka79
15. jan 2015

@veronika2255 fuuu no tak to si mala naozaj nepekny zazitok z porodu...Ja som tam rodila roku 2009,ale vtedy tam bol primar Majercik,a nemozem nic zle povedat....Vsetko super,ale co sa tyka pobytu s malym po porode....katastrofa...Tie sprchy a toalety....hnus...a chovanie vačšiny personalu na novorodeneckom este horsie...Keby sa na druhy den neuvolni vip izba asi by som sa zblaznila....tam bolo aspom čisto...Neviem ako to tam vyzera teraz,ale tentokrat idem do Topolčian....

veronika2255
17. jan 2015

Ja som tiež chcela VIP ale keď som rodila ja tak nás rodilo toľko, že mne sa poslednej ušlo miesto a to nie medzi mamičkami ale medzi ženami po operáciách.. A jedna žena ešte rodila po mne a tú museli ju dať ležať niekde na operačku lebo už nemali voľné miesto... Ako píšeš izby, sprcha, wc a pod hnus fuj.. Fakt by som tam už nikdy nešla... Ale tak dúfam, že nieje veľa takých čo má také hrozné skúsenosti ako ja....

veronika2255
17. jan 2015

@mimka79 Ja som tiež chcela VIP ale keď som rodila ja tak nás rodilo toľko, že mne sa poslednej ušlo miesto a to nie medzi mamičkami ale medzi ženami po operáciách.. A jedna žena ešte rodila po mne a tú museli ju dať ležať niekde na operačku lebo už nemali voľné miesto... Ako píšeš izby, sprcha, wc a pod hnus fuj.. Fakt by som tam už nikdy nešla... Ale tak dúfam, že nieje veľa takých čo má také hrozné skúsenosti ako ja....

zlatunkava
17. jan 2015

pridam info v marci🙂

mimka79
17. jan 2015

@zlatunkava No mozno za tych 6rokov to poopravovali,ale ak nie....tak len dufaj moja ze sa ti ujde ta VIP izba,lebo to tie spolocne sprchy a wc,jak niekdee v base...a to nevravim ze mi este aj klučka ostala v ruke,ked som sla na wc ubolena po porode,som tam musela este aj to opravovat a bala som sa ze sa ani neotvorim... ☹ to take šoky ... 😀 ale hned druhy den sa uvolnila vip,tak som utekala tam aj som zabudla ze som rodila od stastia... Ale hlavne nech vsetko dobre dopadne pri porode a to ostatne uz nejak zvladneme....

nela1979
17. jan 2015

..... ja mam podobne skúsenosti ako @veronika2255 ale bola som tam v roku 2013 nakoľko už nebudem nikdy rodiť 😀 tak... ale tak ci tak za seba už by som tam tiež nikdy nešla ☹ mam s čím porovnávať nakoľko som prvé dva pôrody mala v Trenčíne 🙂

zlatunkava
17. jan 2015

@mimka79 bola som lezat v oktobri na tyzden a vydrzala som mala som fajn baby na izbe srandovali sme dalo sa ...je mi jedno ved tam idem koli malej vsetko sa da vydrzat len nech je dobry porod bez komplikacii...a bude vsetko fajn ...

mimka79
17. jan 2015

@zlatunkava to aano,to je najdolezitejsie,len je smutne ze na novoredeneckom kde by mala byt ozaj ta hygiena perfektna je v dezolatnom stave,clovek aby s bal ist aj na malu,ze nieco chyti...A ty si asi lezala na gynekologii,tam neviem ako to je...

zlatunkava
17. jan 2015

@mimka79 ja som lezala na gynekologii a ta je spojena aj s porodnickym oddelenim.....treba sa podla toho spravat a nesadat si na wc tyzden sa da v pohode vydrzat ...

martina28p
17. jan 2015

Baby,tak to som teda fakt zhrozená,z toho čo čítam,ja som bola v PE fakt spokojná,až na to,že sme odchádzali obaja chorý :( lebo sme ležali pri okne a bolo prasknuté,ale na primára nemôžem nič zlé povedať,a to som ho aj kopla pri pôrode-nechtiac....ale ked teraz uvažujeme nad tretím dieťatko,tak rozhodne Bánovce,počujem samé chvály,prístup k rodičke aj k bábätku....prvé som rodila v TO,ale tam by som už tiež nešla....

tinka9075
17. jan 2015

Ja som bola v pôrodnici v PE veľmi spokojná rodila som tam dvojičky a rozmýšľala som kde pôjdem ,,,TO som vylúčila hneď starý doktori na dôchodku síce je tam pár nových ale teda nič moc,,,v Bn kamarátke zomrel synček pri pôrode vinou lekára tak tam som tiež nechcela ísť jednoducho som sa bála pri dvojičkách je väčšinou problémový pôrod tam som sa rozhodla pre PE a spravila som dobre rodil ma primár mala som sekciu a po nej problémy ale keby tam nebol primár aj pri sekcii neviem ako by to dopadlo,,,jemu som vďačná že deti sa narodili zdravé a v poriadku sestričky na oddelení aj na novorodeneckom sú super poradili pomohli všetko pekne ukázali vysvetlili keby som mala ísť znovu rodiť tak určite idem do PE to je moja skúsenosť 🙂 🙂

veronika2255
18. jan 2015

To je fajn, že sú aj pozitívne reakcie. Ja som napísala , že nie každý si prežil to čo ja , ale chcela som sa podeliť o svoju skúsenosť. Presne ako píšeš martina28p mi sme tiež ležali pri okne a hneď z novorodeneckého sme išli na detské zo zápalom pľúc, ale tam boli aj iné faktory, ktoré to ovplyvnili. No je tu veľa názorov aj pozitívnych aj negatívnych . A každý to ma iné to je jasné. A aj sestričky nemajú vždy dobré dni. Ja máám bohužial len negatívne skúsenosti s touto pôrodnicou, ale tak čo už . Jediné čo chcem aby malý nemal trvale následky nakoľko mu primár pri pôrode porušil pravú stranu hlavičky -- ja nechcem nikomu zle ani jemu jediné čo je premňa dôležité aby bol malý zdravý to je všetko. Ale určite by som tam už nešla rodiť ... Keď tu spomínate pôrodnicu v BN tak známa mi spomínala , že primár s Partizánskeho si zobral aj pôrodnicu v BN ale neviem či je to pravda.... Dúfam, že už budú iba pozitívne skúsenosti. 🙂

6699333
24. feb 2015

Ahoj oprasim to tu trosku 🙂 ja som tiez rodila v PE a bola som velmi spokojna primar fakt super jasne pri porode bol taky nepristupny ale to len voci tomu aby sa sustredil na mna a malu a potom uz aj srandoval vazne takych dr je malo a sestricky tiez perfektne vsetko krasne vysvetlia a pomozu

xenazara
3. mar 2015

@zlatunkava -> nezabudni pridat prosim info ako to prebiehalo v PE.Drzim palce!

zofiac
10. máj 2015

Ahojte, zajtra idem ležať do PE, je tam internet? Možno divná otázka, ale ja som v nemocnici nebola už skoro 9 rokov 😅 😅

tinka9075
10. máj 2015

@zofiac ja som tam bola pred dvomi rokmi a nebol tiež mi tam chýbal 🙂 🙂

zofiac
14. máj 2015

@tinka9075 práve som sa vrátila a stále nie je a veru dosť chýba 🙂

natalia145
26. jún 2015

no mne sa v PE celkom pacilo, kedze som prvykrat rodila tak to neviem porovnať s ničim iným ALE boli tam dve sestričky, ktoré si asi riešia svoje komplexy v práci... jedna pri pôrode - ked mi nevedeli zaviesť infuzku pretože ja sa ihiel strašne bojim a mala som strašne bolesti tak sa mi nevedeli trafiť do žily, tak tato sestrička hovorila druhej že : ja taketo rodičkz neznašam, čo sa len boja a kričia tu a že ako som si predstavovala že bude porod vyzerať,, ( akože srry ale to sa ozaj neda ani predstaviť) a druha sestrička, ktorá ked mi doniesla malu na priloženie k prsniku povedala že nech sa ani nepokušam kojiť pretože mam male bradavky a mala sa mi neprisaje ... takže ja som tam vyplašena len tak ležala s dcerkou a bolo mi z toho doplaču (preto som kojila len dva týždne) ... a ešte tam bola jedna stará doktorka ktorá raz na vizite začala zjapať že prečo som si nehala urobiť cucfleky na bradavkach .... ach ale inak v pohode :D

6699333
26. jún 2015

@natalia145 tak dakujem za nahnanie strachu 🙂 ja som tam rodila 2011 tak vsetko super teraz tam tiez chcem skoncit no uvidime😉

tinka9075
27. jún 2015

@6699333 ja som tam rodila pred dvomi rokmi a všetko ok aj sestričky super aj primár 🙂 🙂 no tá stará doktorka bola protivná ale mne to bolo jedno raz aj na mňa nakričala tak som jej povedala že čo si to dovoľuje ešte raz a pôjdem sa sťažovať primárovi odvtedy som mala pokoj 😉 😉

natalia145
28. jún 2015

@6699333 to som teda nechcela nahnať strach, ono to nebolo take strašne , hovorim ja som bola spokojna, ked pojdem ešte raz rodiť tak pojdem tam, ved predsa v každej porodnici a v každej nemocnici musia byť aj negativa.... len viem že ked tam pojdem druhy krat tak na to budem už pripravená 🙂

6699333
28. jún 2015

@natalia145 tak to jasne aj ja sa pripravim vsetkymi moznymi zbranami 😉

yvik
15. aug 2015

@kardinal pekny den prajem. Citam ze rodite v septembri. Ja som sa zo ZV pristahovala do TO ale rodit budem v Partizanskom. Chcela by som vediet ci chodite cvicit pripadne kam a ci budete mat manzela pri porode co musi absolvovat. Dakujem. Pripadne co ste potrebovali do porodnice. S pozdravom Ivana

mell23
15. aug 2015

@zuzanka.j Ahoj rodila som tam 5 mesiacov dozadu. NELUTUJEM keby som rodila znova idem tam. mala som veľmi ťažky pôrod a ten prístp sestriČiek bol neuveritelny 🙂 boli ochotne vlemi milé 🙂 NAozaj super. Na detskej izbe bolo tiež ok detské sestri na jednotku 🙂 Prišli nám na dosť ávažznu vadu na srdiečku ... Nemenila by som 🙂

6699333
15. aug 2015

Ahojte tak ja som tam rodila teraz 4teho augusta a veľmi ďakujem za skvelý prístup sestriciek aj doktorky pri porode a aj po pôrode

kardinal
17. aug 2015

@yvik Dobry den. Tento raz planujem rodit v BA kedze som sa tam prestahovala. Ked pôjdete na poradnu do nemocnice sa spytajte co budete potrebovat urcite vam sestricka rada odpovie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre