Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

gabika41
23. aug 2011

@nela1205 VIP izba sa neda zajednat..... ☹ iba pokial mas planovany CR ...takze to chodi tak,ze pokial porodis a je volna,tak je Tvoja.... 🙂

apoloma
23. aug 2011

kocky mam este otazocku nejak pred porodom neviem kolko tyzdnou ze sa ma chodit do poradne do tej nemocnice kde chcem rodit je to tak??lebo ak ano mala by som Pe daleko a kazdy druhy den alebo ako sa to chodi to by som asi nezvladala... ako to vlastne je??

gabika41
23. aug 2011

@apoloma ...od 36tt sa chodi na poradnu do porodnice a pokial je vsetko o.k.,tak kontroly su raz za tyzden.....

apoloma
23. aug 2011

@gabika41 aha takze ked sa rozhodnem rodit v Pe tak tam aj musim chodit na poradnu tak?

gabika41
23. aug 2011

@apoloma ale iba mesiac pred porodom,taka je prax vsade..... 😉

kardinal
24. aug 2011

Ahojte! Pred tyzdnom som sa vratila z porodnice. Personal bol uzasny, na cele s panom primarom.

lucita79
24. aug 2011

Tak gratulujem ja už by som tam tiež najradšej išla len našej sa nejako nechce 🙂 zajtra idem za primarom tak som zvedava čo povie.primara musim aj ja pochvalit je to užasny človek a hlavne ludsky pristup ma dufam že aj porod prebehne lahko snim 🙂

nela1205
26. aug 2011

@gabika41 Dakujem 🙂

simonka865
26. aug 2011

Ahojte baby som tu nova. Chcela by som sa spytat ci niektora z Vas nevie, kedy ma dr. Abutuaima ordinačné hodiny. Dakujem velmi pekne

weronicoll
29. aug 2011

ahoj baby neviem kde možem zistit cennik za partnera pri porode nadstandarnu epiduralku a skratka približne celkovu cenu porodu v porodnici partizanskom

veverka84
29. aug 2011

za osobu pri porode sa neplati nic,VIP izba stoji 13.50 € na noc cent hore dole🙂 epiduralku ti nebude treba u dr abutaimu sa rodi zavratnou rychlostou🙂 prave v sobotu sa narodila sestre dcerka a dnes svagrine tiez dcerka obe su na VIP izbe.dufam ze pomohlo 🙂

weronicoll
31. aug 2011

weronicoll : veverka84-dakujem pomohlo hehe si ma potesila že zavratnou rychlostou pretože som prvorodicka a mam stoho dst panicke obavy ked to pride aby som bola pripravena a vsetko v naj poriadku kedže sa bojim pretože to musi byt riadna bolest vytlacit dieta

lucy56
1. sep 2011

@simonka865 ordinuje v pondelok od 7.00 hod do 12.00 a vo stvrtok od 7.00 do 10.30, vtedy byvaju poradne, ostatne dni su zakorky a tak

lucy56
1. sep 2011

@weronicoll k tej epi, Abutaima nie je velmi zastancom epi, a je za prirodzeny porod ale ked treba tak to urychli ako len vie co viem od inych bab, vlasna skusenost ma caka o chvilu tak potom uvidim

lucita79
1. sep 2011

ahojte,dnes sme sa vratili z porodnice domov možem len odporučit všetkym, personal super pristup a primar skvely človek.možem len potvrdit že sa unho rodi zavratnou rychlostou 🙂 ja som bola na VIP bol tam pokoj takže sme sa mohli venovat našej dcerke Tamarke 🙂

nikolka4
3. sep 2011

@lucita79 Ahoj chcem sa spýtať čo všetko si si muselavziať do nemocky aj pre mimčo?Tu izbu chcem i ja,možu tam byť s tebou celý den že?nezávisí to na navštev.hod

lucita79
3. sep 2011

@nikolka4 ahoj maš to na strane 3 čo si treba doiest ja som sa podla toho zbalila a pre babo som si brala všetko svoje len zavinovačku ti daju.Na izbu možu prist kedy chcu a aj cely den tam byt ,tam su neni určene navštev.hodiny.A ked chceš može tam stebou aj manžel spat aspon sa tam nenudiš 🙂 Ak ta ešte niečo zaujima kludne napiš. 🙂

zuzanka.j
autor
3. sep 2011

ahojte. baby, tie co ste uz zacali chodit na poradne do nemocnice, prebieha to stale rovnako? - tj automaticky sa prezleciete v tej satni do modreho zupanu, zazvonite, natocia pasy, prezleciete sa a idete potom na vysetrenie ked na vas pride rad? diky

katy33
18. sep 2011

Ahojte babulky, chcem sa Vás popýtat, či náhodou niektorá nemáte tel.kontakt na dr.Abutaima a ako to chodi, ked si chceme ist pozriet pôrodnicke oddelenie, či je to vôbec možne? Počula som na personal v PE len dobré ohlasy a najmä na dr. 🙂 Dakujem 🙂

nikolka4
18. sep 2011

@katy33 Ahoj ak ti to pomôže zajtra tam idem na poradnu tak ti ho potom pošlem 😉

zuzanka.j
autor
18. sep 2011

@nikolka4 ahoj. prosim ta, napises mi ako presne prebieha ked ides na poradnu? myslim aj na tie pasy - chodi sa okolo 7? a prezlieka sa tam este do toho ich zupanu? .....ja stale chodim na poradne k mojmu dr. ale povedal, ze este 1x u neho a potom mam ist do nemocnice na poradnu....dakujem 😉 (moj dr ma aj pasy aj sono, preto chodim este k nemu)

nikolka4
18. sep 2011

@zuzanka.j ahoj ja som tam bola o 11.30h a nikto tam už nebol.Ano v tej šatni sa das do županu a potom ťa príde sestrička zvolať a po npásoch ideš dr ten mi urobil sono a zajtra idem znovu tak uvidím čo mi povie 😉

zuzanka.j
autor
18. sep 2011

@nikolka4 dakujem 🙂 aj ja mam zajtra poradnu, som zvedava ci nejako nalez pokrocil. uz by som najradsej mala porod za sebou 😉

nikolka4
18. sep 2011

@zuzanka.j nemaš zač,tomu ver i ja nech už sa možme hýbať normálne a spať hlavne 🙂 ved sa ozvy ako si dopadla taktiež ja pa 🙂

zuzanka.j
autor
19. sep 2011

@nikolka4 tak u mna to na porod zatial vobec nevyzera a to zajtra zacinam 39tt....este aj dalsiu poradnu mam ist k svojmu dr. takze asi to ozaj tak skoro nebude...a ty si ako dopadla?

nikolka4
19. sep 2011

@zuzanka.j ahoj ja už hura doma,no otvorená stále 1cm,bral mi vyter urobil prietoky,srdiečko v poho aj všetko ostatné,ale povedal,že to bude skôr ako mám termín,o týžden znovu u neho 🙂 jeho prístup sa mi veľmi ľubil 🙂

lucy56
19. sep 2011

@nikolka4 ja tiez dnes som bola na poradni a stale som len na spicku prsta, sibne ma z toho,lebo mam aj cukorvku aj tlak vysoky a vraj ak sa neotvorim na 1,5 cm tak sa to neda urychlit vyvolavanim aby to bolo skor,a ja chcem aspon o tyzden skor ist nech nie je moc velky a uz aj citim ze telo to nezvlada

nikolka4
19. sep 2011

@lucy56 hm to ti nezavidím ozaj tu cukrovku a tlak,ja to mam ok.Urobil si so mna srandu ked ma vyšetril nap papiere a povedal no možte sa isť obliecť vyzlečenu som vas už videl 😉 hm on to tam mam take divne hned sestrička žiadne dvere ani nič také neviem divne u mojho ma hned šatnu v ordinaii oddelenu od sestričky je to také iné.čaaš v tej šatni pokiaľ ťa zavola dnu?či?máš niečo aj na sebe okrem vrchu?taky bý pocit ked som bola u necho prvy krát vr 😝 A opať som natrafila dobre nik tam nebol,aj ti spominala sestríčka o Dovere poisťovni?mne hej chcela som nas prehlásiť malu s mužom ale nemožem čo máme zubárku nema s nou zmluvu ☹ No tak sa tam hadam stretneme. 🙂

lucy56
19. sep 2011

@nikolka4 no oni to tam maju divne, aj tam behas hola,na to sono a tak,ja nosim vzdy nieco dlhsie koli tomu aby som z holym zadkom nebehala, ale uz som si zvykla na to, a on zartuje vkuse, obcas rozmyslam ci aj pri porode bude, mna sa uz na poistovnu pytala, ja mam ale union a s nimi maju zmluvu, so vseobeckou nie takze sa im nepodarilo uzavriet a potom ked maju take pacientky tak chcu prepoistit aby im to preplatili,je to tu otrasne co sa tyka tych poistovni

nikolka4
19. sep 2011

@lucy56 no ale ja som si nechala tanga mne to bolo blbé tam ísť ozaj holá,aja hamblivec ha až tam pri nom ked mi kazal na kozu som si ich dala dolu.trapne to tam je jak hovado 😒 Nuž aj vypisoval ozaj veľa ale neporadím mu ,mne je prednejšia zubárka tam by som sa asi nedoplatila 😠 teraz som vyčítala v knižke že malému meral stehennu kosť čo ma 0,59 a to zodpoveda v 31týž tak som zastresovala trochu že prečo tak malo a povedal i že je všetko ok nechápem tomu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre