Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

veroni87
8. apr 2012

@nykushka6 ja som tiež spokojnejšia, keď som sa s ním porozprávala, ale chcem aj epidurálku, už ju mám aj kúpenú tak dúfam, že s tým nebude mať moc problém, keďže som počula, že neni jej veľký zástanca. ale úprimne, ja si to bez nej ani neviem predstaviť 😅 ja sa cítim tiež dobre, len mi trochu viac ako je zdravé opúchajú nohy a mám trošku vyšší tlak tak chcel, aby som si išla do nemocky poležať, ale musela som odmietnuť lebo píšem diplomovku a treba mi to dokončiť do pôrodu 🙂 tak mi aj hovoril, že by bol rád keby som porodila skôr ako na termín, tak že sa máme s drahým cez sviatky posnažiť 😀 ale ja cítim, že bábenku sa ešte nechce von a nejak veľmi skôr ako na termín to nebude isto, tiež mám pocit, že možno ešte aj po. malé ani nezostúpilo ešte, prespím celú noc, stále niekam musím behať, cestovať tak som sama zvedavá. nad tou nadštandardkou som uvažovala aj ja, lenže drahý so mnou byť nemôže lebo nastúpil do novej práce takže ho neuvoľnia, takže by som tam bola sama, ale zas ma láka tá kúpeľňa a možno viac kľudu ako na bežnej izbe. opýtam sa, keď budem po pôrode asi a keď bude voľná tak pôjdem na ňu, ak nie tak nevadí 🙂 bruško ako hríbik, to je super 🙂 tak, možno sa tam teda aj uvidíme 🙂

nlula
8. apr 2012

Ahojte skoromamičky 🙂 Ja mám termín 27.4. rozhodla som sa rodiť, v partizánskom, aj keď som z Topoľčian. Z Pána primára mám výborný pocit, tak dúfam, že to budem môcť napísať aj po pôrode. V utorok sa idem snažiť nahovoriť na EDU, aby som si pripravila všetko čo potrebujem, keď som mu ju spomenula pred týždňom, len sa usmieval, tak uvidíme. Držím Vám palce, a teším sa aj na stretnutie, v pôrodnici.

elys
8. apr 2012

Baby, ako tak spatne citam, tak vacsinou tie, ktore ste mali vysetrenie u tej mäsiarky Kaldrovitsovej, tak ste do 24h odrodili... Ani neviem, ci to mam brat ako pozitivnu spravu, alebo sa tej masochistke radsej vyhnut

nlula
9. apr 2012

Áno elys, moja kamarátka je v siedmom mesiaci, a musela ísť na pohotovosť, necítila sa dobre, a slúžila Mudr.Kaldrovitsová tak ju vyšetrovala a tiež povedala, že nikdy viac, vraj sa v nej neskutočne vŕtala........!! V siedmom mesiaci to ale nie je sranda :( . Má to asi len výhodu, keď prenášaš a vyšetrí ťa, šup do 24 hod. rodíš 😀 . Ja som sa hneď poistila a sestričke som povedala, že chcem rodiť u p. primára, jej úsmev prezrádzal len jedno , rozhodli ste sa správne!!!! Ja sa jej budem snažiť vyhnúť.
🙂 🙂 🙂 🙂

sante81
9. apr 2012

@elys ja som mala to stastie len raz ked ma pred pôrodom vysetrila kaldrov, stačilo mi a nikdy viac. mala som ist na poradnu pred 2 tyždnami ale ona mala sluzbu, radsej som si počkala na pondelok. a vraj zena je citlivejsia ako chlap 🙂

elys
9. apr 2012

@nlula
@sante81
drahemu som citala prispevky, oboznamila som ho s tym, ze na primara tu nikto nic zle nepovedal, prave naopak, ale na tu doktorku su same negativne ohlasy, takze zariadi, aby sa ma ta doktorka ani nedotkla. povedal, ze pre maleho a pre mna spravi vsetko na svete.

karin0401
10. apr 2012

Ahojte.Neuveritelne vcera to boli 4.mesiace čo som rodila 🙂 tiez som sa bala kto mi bude pri porode....nikoho som si nevybavovala takze som to nechala na nahodu.nakoniec som bola rada ze to bol pan primar a nie dr.kaldrovičova...poznam nejake babenky co ju mali. kto tam je este porodnik?myslim ze jeden dr.len neviem meno.

radustek
12. apr 2012

@karin0401 ano je tam este jeden taky vysoky ten je tiez v pohode..ja mam uz 8 mesiacov po porode je to neuveritelne ako ten cas leti a deti namn rastu ako z vody,,,primar tam je skoro stale lebo vsetky maminy chcu jeho...ked som bola ja rodit mal nocnu a pri mne ostal este ked som rano prisla tak som bola rada...rychlo ma odrodil a potom odisiel... 😉

radustek
12. apr 2012

@elys tak dobre manzel spravi nech to tak veru zariadi lebo mna ona iba raz pozerala a som myslela ze zomrem od bolesti a to som bola len v 5 mesiaci...bolesti som potom mala dost velke...primar je uplne super..nekrici a je hlavne jemny....aj kontroly u nho boli uplne super...tak drzim palce... 🙂

karin0401
12. apr 2012

@radustek neviem koho myslis asi dr.majercik...ten tam uz ale nieje

radustek
12. apr 2012

@karin0401 nie nie je tam este taky vysoky tmavy take ine priezvisko ma...ten ma prijimal ked som bola v nemocke este ked som bola tehotna...z bojnic prisiel

ivkamb
14. apr 2012

@karin0401
@radustek ten tmavy vysoky tam uz nie je, odisiel cez minule leto, volal sa Valenfels alebo neviem presne ako sa to pise, teraz je tam len primar, Kaldrovitsova a okrem toho tam chodi taka mlada doktorka s tmavymi vlasmi, potom jedna mlada doktorka s takymi svetlymi vlasmi a este jeden doktor-taky starsi sedivy, ten je velmi mily

karin0401
14. apr 2012

@ivkamb ano toho starsieho som ta videla ale tie dve mlade dr.nie. a sestričky su mile

sante81
15. apr 2012

@ivkamb ta mlada doktorka s tmavymi vlasmi je z nitry a chodí tak raz do tyždna pomáhat. mala som to stastie ked mi určovala diagnozu ked som krvácala v 26tt, povedala mi ze sa mi odlupuje placenta a ze dieta nebude mat čo vyzivovat, a ze musím ist do novych zámkov kde mi urobia cisársky rez. 30 min nevedela nastavit sono a ja som lezala so slzami v ociach lebo som nevedela čo mi poriadne je. prisiel primár, nastavil sono, povedal mi ze mam hematom, ze si ma tam nechaju pár dní a musím lezat.
neviem prečo práve ja ,mam akurát tu zlu skusenost s personálom, na primára nedám dopustit

radustek
15. apr 2012

@ivkamb ano ano presne tak sa volal...uz tam neni???on bol dobry....no ja ked som rodila tak tam bol len primar a kaldrovicova a chodil se tam aj majercik....

ivkamb
15. apr 2012

@radustek nie uz tam neni ja som bola na pohotovosti v juli a vtedy mi akurat hovoril ze odchadza do banoviec

radustek
15. apr 2012

@ivkamb aha inak bolo mi to divne ked som rodila ze som ho tam uz nevidela

nykushka6
16. apr 2012

... ja som predcasne porodila 6.4 - termin som mala mat 20.4 - necakane mi odisla plodova voda 🙂 - rodila som s panom primarom, ale nakoniec som musela na sekciu - malinka mala dva krat omotanu pupocnu snuru - ked som tlacila, tak ju tahalo spat :( ... ja som tam teraz zazila na oddeleni primara - kaldrovitsovu /na oddeleni som s nou nemala zlu skusenost, dokonca ma prepustala domov a vyberala sitie po sekcii, celom jemne/ - toho sediveho pana /velmi mily - odchovanec z PE - predtym robil v BB lekara/ - nejaku dr.geletovu bo tak nejak sa pisala - taka tmavsia, mlada /prisla mi taka nijaka, zevraj si robi v PE atestaciu/ a uz nikoho ineho ... personal je super, bola som aj na normal izbe aj na VIP - odporucam - hlavne kvoli kludu - socialkam a potrebovala som po sekcii pohodlnu postel, co na oddeleni nie je ... 🙂

veverka84
16. apr 2012

http://koktail.pravda.sk/robo-beno-ma-syna-dost... no teda ake ,,celebritne,, deti sa tu rodia 😀

ivkamb
17. apr 2012

@nykushka6 gratulujem k dcerke 🙂

nykushka6
17. apr 2012

@ivkamb dakujeme 🙂, velmi sme stastni a tesime sa 🙂

nykushka6
17. apr 2012

@veverka84 no teeeeda :D a moja babka co je momentalne hospitalizovana na gynekologii mi spominala, ze tam musi byt niekto "zaujimavy" bo na VIP izbe, kde sme boli my je nejak rusno :D a mamicka vystriedala uz stvrty zupan za jeden den 🙂 - babka nasa vsimava co sa tam nudi :D ...

gugolina
17. apr 2012

Dievcata kedy je cas ist na poradnu do nemocnice pred porodom ? som v 34.tt a neviem ci sa tam mam uz chystat alebo cakat do 36.tt? Aj ja by som najradsej chcela pana primara lebo ked čítam o tej Dr.Kaldrovicovej ci akej tak mam az strach ... :( nemate prosim niekto cislo do poradne aby som si zistila ci vtedy ked chcem ist ordinuje Primar 🙂 dakujem vopred 🙂

elys
17. apr 2012

Ahojte,ja koncim 33.tt a bola som za primarom sa dohodnut,tak si ma zapisal do evidencie a dal termin na prvu predporodnu poradnu. Ale nikto mi tu nespomenul ze to je taky mlady a velmi sympaticky muz. 😀 Som myslela, ze bude stary, tucny a bradaty.

veverka84
17. apr 2012

@nykushka6 no tak povedz babke kto tam je a moze nam podavat nadalej info 😀 😀 😀 no sak som zvedava ci bude primar spominat nieco tento tyzden mam ist na sono k nemu 🙂

gugolina
17. apr 2012

@elys Ahoj 🙂 a to si bola v nemocnici cez jeho ordinacne za nim sa dohodnut? na kedy ta dal (kolky tt.?) tak to by som uz mohla aj ja asi skocit ze? 🙂 len sa bojim nech tam nieje ta pani Dr. 🙂 ako pozeram sa mozno v porodnici aj stretneme 🙂 mame dost blizky termin 🙂

elys
17. apr 2012

@gugolina ahoj. ak som dobre pocitala, tak 36+1tt mi vychadza prvy poradna, teraz som 32+6
Inak baby hovorili, ze netreba sa chodit objednavat, ale uz ked sme boli za tou psychologickou kvoli priprave na porod, tak som tam zbehla a mala som stastie, ze tam bol a nikoho nemal, tak si pozrel tehu knizku, zapisal ma do pocitaca a vytlacil taky papier s datumom prvej poradne. Som mohla odfotit ordinacne hodiny, je tam rozpisane, kedy ordinuje on a kedy ona. Ma to nenapadlo. Ale stvrtok je on, aj pondelok aj utorok. Streda je operacny den, to ich nenajdes ani jedneho. A ja dufam, ze budem rodit koncom maja, lebo do juna to fakt nevydrzim, tak veru sa tam mozno aj stretneme 🙂

gugolina
17. apr 2012

@elys Jeeeej dakujem za informacie 🙂a ked si pisala uz o tej pychologicke tam sa ako casto chodi?priprava na porod byva kazdy tyzden? tam by som asi mala ist tiez.... este som si myslela ze mam cas ale ako citam tak asi je uz nacase sa tam zastavit 🙂 no to by bolo super keby sme sa tam stretli 🙂 ja som mala prvy termin 2.6 a uz mi ho dal aj na koniec maja ale to ako pises aj ty bolo uplne naj uz sa tiez neviem maleho dockat 🙂

nykushka6
17. apr 2012

@elys je 73 rocnik 🙂

elys
17. apr 2012

@gugolina
Zajtra skus zavolat tej pani, vola sa Vidova Katarina a cislo je 0902 927 882, je to sluzobne cislo, ale ked nezdvihne, musis skusit neskor, lebo sa z neho neda volat, len prijimat hovory. Ona hovorila, ze najradsej ma ukoncenie pripravy do 37.tt kedy uz moze nastat hocikedy porod. Akurat ze sedenia ma rozdelene na 4 a ma to dost napratane, mne to skresala na 3, aby sme to stihli. Skus jej zavolat, povedz jej, ktory si tyzden, ze ci by ta mozno tak v rychlokurze nevedela pripravit. Inak je zlata.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre